Universidad Autónoma de Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Автономний університет Барселони (UAB) відомий як для його передового досвіду в галузі досліджень і його якості в навчанні. Це довідковий центр в Європі. UAB знаходиться всього в 25 хвилинах їзди на громадському транспорті від центру Барселони, космополітичний місто на березі Середземного моря. Основний кампус знаходиться в Беллатерра, в центрі одного з основних промислових і технологічних основ Середземноморської Європи.

UAB в повному коледжі досвіді жити. Кампус організований як справжнє місто знань з майже 50 000 жителів: студентів, викладачів, дослідників та адміністративного персоналу і послуг. Він містить всі необхідні послуги для цього: вища місце проживання (більше 2000 місць), набір спеціалізованих бібліотек, мовної школи, спортивні споруди (тренажерний зал, басейн, футбольні поля ...), центр здоров'я, ресторани, магазини і кафе.

UAB пропонує навчальні програми високих в більшості областей знання: • 87 студентів градусів. Ступеня в галузі ділового адміністрування та управління, економіки, початкової освіти та туризму пропонуються зі 100% викладання англійської мови, і багато інших ступеня включають в себе курси на цій мові.

градуси • 315 кандидатських, які спрямовані на придбання студентом підвищення кваліфікації спеціалізованого і міждисциплінарного характеру, спрямовані як на професійній спеціалізації і залучення до досліджень.

• 68 докторських програм, спрямованих на підвищення кваліфікації студентів методам дослідження кульмінаційних в докторській дисертації (1114 дисертацій в 2015-2016 роках). Вони включають в себе підготовку та захист дисертації і зазвичай тривають протягом трьох років. Вона спрямована на підготовку викладачів і дослідників, на найвищому рівні. В цілому 27 докторських програм отримали ЗАТ Згадки до досконалості. Згадка міжнародний доктор філософії включає в себе перебування в різних європейських країнах, в докторській і факультетської участю міжнародних університетів.

Міжнародна розмірність UAB особливо відзначено в походженні міжнародних студентів, особливо на Masters з 2,949 міжнародних студентів (40%) і PhDs з 1703 міжнародних студентів (33%) і одна тисяча триста сорок шість міжнародних студентів (5% ). Університет має 45 ступенів магістра в навчанні 100% на англійській мові.

UAB є університетом, який жене інновації, зайнятість і підприємництво. Закликає дослідження і передачу у всіх областях знань, і працює в тісній співпраці з бізнесом-промислової тканиною його околиць, а також науковими центрами в вашому районі, як ALBA синхротрон, розташованого в п'ять хвилин від кампуса.

UAB має 352 науково-дослідних груп, 57 відділів і 45 інститутів і центрів. Багато з останніх були створені у співпраці з провідними науковими установами, в той час як всі проводять інтенсивну науково-дослідну діяльність (3,316 статей, опублікованих в журналах, індексованих за даними 2015 року, Thomson Reuters ВОК). Крім того, п'ять афільована в університетських лікарнях, також беруть участь в науково-дослідній роботі ЗАТ, три з них акредитовані з печаткою досконалості інститут здоров'я Карлоса III.

Університет заохочує залучення і участь студентів у волонтерській діяльності та громадській роботі, тому він був нагороджений від різних установ. Також він проводить кампанії серед громади для суспільної свідомості. UAB заохочує обміни в програмах мобільності і сприяє набору іноземних студентів (3,546 студентів міжнародної мобільності). Основні проекти Erasmus Mundus, Коменський, Леонардо да Вінчі і Еразм K2. Він має спеціальні програми, щоб вітати і підтримати іноземних студентів. В рамках програми Erasmus він встановив 1008 двосторонні угоди з більш ніж 500 європейських університетів.

  • Дані курсу Foundation 2015-2016 UAB UAB Фонд сприяє проекти навчання, досліджень і соціальних дій і надає комерційні та спадщини послуги в Автономному університеті Барселони. Вона має велике навчальне пропозицію офіцерів і CFGS власних, бакалавр, магістр і ступеня бакалавра.

Розташування

Барселона

Address
Fundació UAB · Edifici Blanc, 1ª planta · Vila Universitària
Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona
Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

08193 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: