Univerisidad De Cantabria

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Кантабрії зі штаб-квартирою в місті Сантандер. Це громадськості, молодий і сучасний інститут, головною метою якого є сприяння соціальному прогресу через його прихильності викладання та наукових знань. Це 2-й іспанська університет для його глобальних наслідків науково-виробничих і 5 в якість викладання (Рейтинг CYD фонду) і наводить один з дев'яти кампусу Міжнародного передового досвіду Міністерства освіти і культури Іспанії.

Студенти Університету Кантабрії в ньому широкий асортимент кваліфікації, яке з моменту свого створення в 1972 році, підготовлено близько 36 000 студентів. Прихильність академічних знань є одним з основних особливостей викладання пропозицію підтримана наукової престижу своїх вчителів і розглянутої контролю якості, встановлених самим установою.

Університет Кантабрії пропонує своїм студентам широкий спектр ресурсів, щоб придбати всебічну підготовку. Їх програми шукати в цьому контексті відповідний баланс між теорією і практикою, студент може бути збагачений різних додаткових послуг: програми, стажування, мовні курси, точки доступу до нових технологій, програм обміну з європейськими університетами і американський, навчання і наставництва діяльності і т.д.

Розташування

Сантандер

Address
Univerisidad De Cantabria Avda. de los Castros s/n
39005 Сантандер, Кантабрія, Іспанія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: