Universitat Pompeu Fabra Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Його міжнародний орієнтації є одним з відмінних особливостей UPF, Університет з "ноги в Барселона і його керівник у світі ". Цей міжнародний проекція була визнана Іспанська Міністерство освіти через Міжнародний кампус передового досвіду друк (2010) і підкріплена краще становище ФПУ в міжнародних рейтингах, як один з кращих іспанських університетах.

Міжнародне співтовариство

З найвищим відсотком іноземних викладачів в Іспанії і один з найбільш міжнародна в Європі, щороку UPF також знаходиться велика кількість іноземних студентів. У 2013-14 навчальному році, наприклад, іноземні студенти представлені 36% студентів усіх магістра і 52% всіх докторантів, приваблює можливість вчитися і проводити дослідження з всесвітньо відомим викладачів і дослідників.

Глобальна мережа

Саме ці міжнародні зв'язки та проекти з найкращих університетів у світі, які є одним з найбільш важливих активів Помпеу Фабра університету. В даний час, UPF має угоди про співробітництво з 40 університетами входить до числа найбільших світових 100 відповідно до Times Higher Education 2012-13 рейтингу.

Цей вибір дозволяє нам розробляти такі відомі проекти, такі, як програма глобальних міст, в перспективі Міжнародна літня школа в поєднанні з університетом Каліфорнії, Лос-Анджелесі, або двоспальне ліжко і спільних програм ступеня на рівні аспірантури.

Мобільність

Завдяки розгалуженій, оберіть мережу угод про обмін з більш ніж 250 університетів, програми обміну Університету Помпеу Фабра збагачують кампус з 1529 студентів з 40 різних країн (2012-13 навчальний рік) і дозволили 30% випускників UPF для здійснення обміну за кордоном диференціюються фактором у своїх резюме.

Розташування

Барселона

Address
Universitat Pompeu Fabra,
Plaça de la Mercè, 10-12

08002 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited