UNISPORT MANAGEMENT SCHOOL

Введення

Прочитайте офіційний опис

UNISPORT, бізнес-школа спортивного сектора.

UNISPORT є бізнес-школа спортивного сектора. Тут управління бізнесом, спорт і пристрасть змішуються. Ми знаходимося в TecnoCampus Матаро (Барселона), в середовищі, сприятливому для співпраці між університетом та бізнес-середовища, в якій інновації та підприємництво розглядаються основні складові успіху.

З більш ніж 20-річного досвідом роботи в галузі підготовки спортивних менеджерів, наші викладачі є професіоналами в секторі, утворюючи навчальну групу з відкритим і спільним мисленням і з чітким міжнародним баченням.

Ми захоплені спортом. Ми навчаємо фахівців, здатних провідних інновацій та підприємництва, люди, які додають цінність для їх організацій, їх співробітників та їх клієнтів в умовах постійно зростаючих і з чіткими потребами професіоналізації.

Це спонукає нас бачити, як рік за роком, наші студенти отримують остаточно зв'язати спорт свого професійне майбутнє, і ми можемо продовжувати підтримувати контакти з ними після закінчення школи, шукаю взаємодії, які дозволяють нам рухатися вперед разом.

У UNISPORT ми використовуємо нові технології, щоб виявити краще в вас, строгий і вимогливий, але з гнучкістю за умови навчання на лінії, всі в одному середовищі спільної роботи. Де б ви не знаходилися, ви будете UNISPORT.

Ви здаєте в оренду?

Місія, бачення і цінності

Місія, що визначає причини наших, нашої мета і досягнення основної мети для різних груп інтересів, які оточують нас:

Менеджери поїздів і фахівців в галузі спорту, відповідно до строгих критеріїв якості, інновацій, підприємницького духу і чіткого міжнародного бачення.

Наше бачення є зображення, яке ми маємо в UNISPORT довгостроковій перспективі, ми хочемо бути або залишатися вище:

провідний міжнародної спортивне створення вартості орієнтованих на ринку для спорту і суспільства, і особливо для наших студентів і нашого навчання співробітників групи.

Наші цінності наша душа. На задньому плані це наш спосіб робити речі, що ми вважаємо, і те, що ми друкуємо у всіх наших діях:

Зусиллю, строгість, підприємництво, стійкість, постійне вдосконалення, міжнародне бачення і рівні можливості.

міжнародний

Спорт і не має меж. Технології, телебачення, інтернет, спонсорство, захід, спортивний туризм ... лише деякі з факторів, які сприяли глобалізації спорту в останньому десятилітті.

Клуби та ліги більше не конкурують тільки на національному рівні: в лютому 2013 року, наприклад, клуби Inglés Прем'єр-ліга вирішила ковпачок збільшення заробітної плати відповідних шаблонів для наступних 3-х років. З огляду на наростаючі купівельні клуби закордонних мільярдерів цього заходу направлено на зниження загрози ескалації заробітної плати. Немає сумнівів в тому, що це рішення, прийняте в Лондоні, буде мати свій вплив на футбольних клубах по всій Європі.

В інший час, модель імпортується з інших країн, такі як випадок Low Cost Business спортзалів, ви можете струсити цілу індустрію.

Такими є лише деякі приклади реальності, що будь-який спортивний менеджер не може ігнорувати.

У UNISPORT ми члени NASSM (Північно-Американського товариства з управління Спорт) і EASM (Європейської асоціації з управління Sport) і спробувати бути в курсі всього, що відбувається на світовому ринку спортивних, аналізуючи можливі наслідки для конкурентоспроможності сектор в Іспанії.

Всі наші студенти підписалися на журнали, як Sport Business International, просуваючи відображення з найбільш актуальних питань і глобальним баченням спортивної індустрії.

Ця точка зору має найбільший показник в технічних перебування за кордоном, наші студенти мають можливість вивчати спортивні та інші, крім іспанського систем, відвідати унікальні спортивні об'єкти або відвідувати заходи і зустрічі з доповідачами на вищому рівні.

Розташування

Барселона

Address
Av. Ernest Lluch 32, TCM2 Planta 3, Mataró
08302 Барселона, Каталонія, Іспанія