UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Знайомства UNIBA

Міжнародний центр Барселони (UNIBA) є установою прикріплений до Університету Барселони (UB), створений з метою пропонуючи широкий спектр онлайн градусів і магістрів з міжнародним покликанням.

UNIBA управляє і здійснює програми навчання, пропоновані УБ на кастильском і в Інтернеті., Що на відміну від інших іспанських університетів, які вибирають для лицем до лиця або змішаних класів. Ці офіційні градусів пристосовані для Європейського простору вищої освіти (ЄПВО, також відомий як Болонський процес).

Офіційними і магістрів в UNIBA оснащені зміст, градусів, і факультет схвалення Університету Барселони (UB). З більш ніж 560-річною історією, ця установа є головним державним університетом в Каталонії і кращий на державному рівні з найпрестижніших міжнародних рейтингах, які також поміщає його серед кращих 100 шкіл у світі в таких дисциплінах, як медицина, аптеки або Мовознавство. Університет Барселони (UB) поєднує в собі традиційні цінності з буттям інноваційний інститут перевазі в викладанні.

Методологія

Наші програми ступеня виділяються як офіційні ступеня магістра вчили онлайн і повністю гнучкий, що дозволяє студентам продовжити свою освіту, не жертвуючи своєю кар'єрою.

Навчальні програми, пропоновані UNIBA призначений, щоб дозволити студентам розвивати свої навички, знання і здібності. Крім того, інтенсивне використання ІКТ забезпечує плавний і швидкий обмін даними між освітнього співтовариства, а також допомагає стимулювати спільну роботу і обговорення серед студентів, випускників та викладачів. Разом вони вважаються реальні випадки з професіоналами з різних секторів, що дозволяє внутрішньому абоненту і збагачення студентської точки зору.

У свою чергу UNIBA прагне до моделі спільного навчання орієнтована на студентів. У нашому віртуальному кампусі, ви можете отримати доступ до всіх матеріалів курсу та широкий спектр ресурсів, щоб взаємодіяти з іншими студентами та викладачами.

Методологія UNIBA поєднує теоретичні та практичні навчання, що вимагає учнів вносити свої думки і погляди. На додаток до аналізу документів і матеріалів, які ми пропонуємо, студенти повинні також оцінити і вирішити тематичні дослідження, засновані на реальних і змодельованих бізнес-ситуацій. Таким чином, це досвід навчання, яка реагує на потреби ринку і поточних роботодавців, і де потреби навчання студентів будуть досягнуті.

Розташування

Барселона

Address
University of Barcelona
Gran Via de les Corts Catalanes, 585

08007 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія