UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що таке UDIMA ?

Відкритий університет Мадрида ( UDIMA ) є освітнім закладом задуманий і розроблений в першу чергу для потреб народу XXI століття: фахівці , які, по причині графіка, мобільності, географічного або сімейного відстані примирення, вимагають відкритого і гнучкого університету яка дозволяє поєднувати навчання з особливостями кожного учня, щоб отримати вищу освіту офіційно престижний і визнаний, адаптований до Європи і контакту зі світом бізнесу, які також забезпечує хорошу роботу або поліпшити у нього вже є.

Як кожен студент адаптується?

Пропонуючи прості і постійні віртуальні класи розкладів необмеженого доступу, кожен день семестру. Головний герой UDIMA є студентом в його професійної підготовки, професійної та людської вимірювання.

Консультування кожному студенту індивідуальний шлях, особливо в процесі реєстрації, щоб вибрати курси, які найкраще підходять час доступні і здатності кожного. Завдяки постійному моніторингу вчителів і вихователів в найближчому, прямий і реальному середовищі.

Планування дослідження за допомогою «навчального посібника для курсу» ведення освітньої діяльності і доставки в системі зв'язку і безперервної оцінки, в якій запропоновані заходи призначені для поступового засвоєння знань простий, що включає їх практичну корисність.

Методологія дослідження @ d поблизу Universit

Ми в Universit @ D близько, тому що ми використовуємо новий ІКТ для принести знання студента. Навчальний процес навчання відбувається через віртуальні класи UDIMA безперервної оцінкою, і завжди з докладним планом того , що , як очікується , студенти в кожній діяльності і прямий і постійного зв'язку зі своїми вчителями через форуми, навчальні програми і телефон інноваційних технологій і зв'язку, що дозволяє в режимі реального часу зв'язок.

В кінці кожного семестру студент демонструє знання, отримані в випускних іспитах в класі. Ще одна причина того, що дозволяє нам бути визнаний Universit @ d ближче наш велика кількість сайтів обстежених. Там є місце розгляду UDIMA поруч з вами. В Іспанії ми знаходимося в Аліканте, Аранда - де - Дуеро, Барселона, Більбао, Колладо Villalba, Кордова, Ла - Корунья, Лас - Пальмас, Мадрид, Малага, Меріді, Ов'єдо, Пальма - де - Майорка, Севілья, Тенеріфе, Валенсія, Віго і Сарагосі. У нас також є офіси в інших країнах Європи, Америці та Африці. Крім того, щоб задовольнити ваші потреби, ми пропонуємо різні години і дні, так що ви можете організувати іспити, як найкраще підходить вам. Всі наші програми ступеня і Master починаються в лютому і вересні. Для отримання більш докладної інформації про дати Ph.D., Інститут мов і самостійно, см веб-назви.

студентські служби

Визнання кредитів (валідація)

Якщо ви хочете, щоб виконати передачу файлів з іншого університету, ми провели вільний дослідження впізнавання кредиту, щоб визначити предмети, які студент може перевірити безкоштовно; студент повинен заплатити 10% від вартості першої реєстрації по кожному предмету вони, нарешті, вирішили включити в свій файл.

матеріалиУ нас є технічний Editorial, що відповідають за розробку необхідних матеріалів для вивчення різних предметів і адаптовані на 100% онлайн-навчання. Крім того, матеріали включені у вартість предмета, що робить нас відмінними від інших інтернет-університетів.

Університетська бібліотека Гипатия

Бібліотека університету Іпатія є частиною послуг з підтримки наукових досліджень, навчання і викладання. З огляду на характер нашої системи освіти на основі використання інформаційних та комунікаційних технологій і географічного ареалу проживання наших студентів, наш дуже велика колекція бібліотеки в основному доступні через Інтернет.

Стипендії та гранти

Ми зробили доступними для наших студентів з сервісом через Департамент з управління грантів для надання допомоги в процедурах застосування на отримання стипендій, які скликаються Міністерством освіти, культури і спорту (МЕіЧС). В рамках цих коштів є можливістю формування частини програми Erasmus, так як UDIMA входять, як і Європейські вищий навчальний заклад в університеті Статуті Erasmus (EUC)

Робота і підприємців

Ми пропонуємо студент з набором послуг для полегшення їх виходу на ринок праці. Крім того, ми пропонуємо компаніям необхідних заходів для задоволення їх потреб в процесі відбору кваліфікованих професійних інструментів.

Блок інвалідності UNE UDIMA

Складається з викладачів і співробітників, його основна мета полягає в тому, щоб надати студентам з особливими потребами, що випливають з успіху інвалідності в своїх програмах професійної підготовки і просування вступу на ринок праці.

Розташування

Мадрид

Universidad a Distancia de Madrid

Address
Carretera de La Coruña, KM.38,500
Vía de Servicio, nº 15 28400
Collado Villalba MADRID

28400 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Веб-сайт
Телефон
+34 918561699 o +34 914444920

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: