UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Введення

Прочитайте офіційний опис

UCAM (Universidad Católica de Murcia) - приватний університет, заснований у 1996 році з чіткою місією: навчати студентів знаннями та вміннями служити суспільству, сприяти подальшому розширенню людських знань шляхом дослідження як невід'ємної частини розвитку людини і людство та брати участь у євангельській місії Католицької Церкви у сферах освіти та культури.

Особа до людини, віч-на-віч

Студенти UCAM можуть розраховувати на персоналізовану увагу, яка відповідає їх потребам. Співробітники UCAM цінують особисті стосунки в контексті навчання, саме тому кожному студенту надається особистий репетитор та заняття з невеликою кількістю однокласників. Різноманітність пропонованих академічних програм, постійно пристосовуючись до реальних потреб суспільства та визнаних Європейським простором вищої освіти, відображає цю основну інструкцію: кожен студент є приводом для UCAM продовжувати свою роботу, прагнучи до вдосконалення.

as

Навчання в дії

Університет Католіка Сан-Антоніо-де-Мурсія надає студентам можливість розвивати власні навички в реальному світі. Вершина студія кампусу = "ass infralt =" з архітектурою, лабораторіями та студіями разом із запропонованими практичними предметами змусить студентів готові застосувати отримані знання. Кожен студент зупиняється = "як пройти стажування в державних чи приватних установах, де у них буде тальт =" астес своєї майбутньої галузі знань. UCAM пропонує понад 90 дослідницьких груп, які працюють у тісній співпраці з такими підприємствами alt = "як Coca-Cola, Danone, Vodafone або Siemens.

Більше, ніж знання, цінності

Як католицький заклад, прихильний Церкві, UCAM робить більше, ніж забезпечує вищу якість освіти. Передача цінностей є основою цього університету, і саме це має значення для майбутнього наших студентів: вони не лише стануть чудовими професіоналами, але й розвиватимуть сильну особисту етику та співпереживання. Формування UCAM є цілісним, всебічним та забезпечує широкі можливості для особистого розвитку завдяки волонтерським можливостям, конгресам, семінарам, дослідницьким проектам та релігійним службам.

5131_como-ir-llegar-universidad-catolica-san-antonio-murcia-ucam.jpg

Відкритий та глобальний

Маючи сильне міжнародне покликання, студенти UCAM мають можливість розвивати свою глобальну перспективу шляхом спільних програм, співпраці та угод про обмін з більш ніж 400 університетами по всьому світу, включаючи UC Berkeley, Stanford, Università di Bologna, Національний університет Сінгапуру (NUS ), Наньянського технологічного університету (NTU) та PUC - Rio Grande do Sul. Офіси UCAM в Китаї, Індонезії, В'єтнамі, ОАЕ, Колумбії, Мексико, Еквадорі, Перу, Туреччині працюють разом над розробкою міжнародної стратегії університету.

Еліта спорту

Ласкаво просимо до університету спорту в Іспанії. За англосаксонською моделлю спорт є частиною ДНК UCAM, що вже другий рік поспіль був визнаний Чемпіоном Іспанського міжвузівського чемпіонату, маючи 76 медалей (50 золотих). UCAM може похвалитися своїми найкращими спортсменами, включаючи олімпійських медалістів Міреї Белмонте та Девіда Кала та чемпіонів світу, таких як Меланія Коста. До складу 21 федерації команд, спонсорованих та керованих UCAM, входить UCAM Murcia CB, професійна команда з баскетболу, що змагається в Лізі Ендеса. Спортивні споруди очолюють Спортивний центр UCAM - це високотехнологічний спортзал, доступний як університету, так і місцевим громадам.

cv

Стиль життя Мурсії, ваш спосіб життя

Campus de Los Jeronimos UCAM розташований у Мурсії, столиці південно-східного регіону Іспанії, де середземноморська погода приєднується до природної краси пляжів Коста-Каліди , з горами та полями Хуерта-де-Європа . Спадщина іспанської культури, відома як фламенко, тапас і фієста, відображена в людях Мурсії: привітна, тепла, захоплена і товариська. Будучи середнім регіоном (1,5 мільйона жителів), Мурсія сповнений мистецької та соціальної динаміки, пропонуючи доступні витрати на життя, безпечне середовище та сучасну інфраструктуру.

Розташування

Мурсія

Address
UCAM Universidad Católica
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Nº 135 Guadalupe
+34 968 278 883
enquiries@ucam.edu

30107 Мурсія, Область Мурсія, Іспанія

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Мадрид

Address
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія