Universidad Católica San Antonio de Murcia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Католицький університет Сан-Антоніо - UCAM, як Католицький університет, характеризується тим, що пропонує студентам цілісну форму, засновану на теоретичних і технічних знаннях, характерних для кожної ступеня плюс формування людини, закріпленого за принципами християнського гуманізму, до цієї роботи Вони присвячують факультет визнаного престижу та команду особистих репетиторів, які стежать за учням від початку навчання до кінця, з метою створення інструментів, що підвищують їхню ефективність і одночасно зміцнюють формування їх людей.

Наша мета - навчити професіоналів, здатних трансформувати суспільство, згладжувати нерівності та сприяти покращанню, що дозволяє створити більш справедливий світ, поважаючи гідність людей від зачаття до природної смерті.

UCAM робить ставку з моменту свого заснування для вивчення якості та якості досліджень, розробки та застосування активних методик викладання-навчання: невеликі групи, навчання, робота в команді, стажування у всіх ступенях, робота в кінцевому результаті, введення нових технологій, мережа Wi-Fi в університетському містечку, віртуальна платформа, численні комп'ютерні станції для використання студентами ... все це дозволило нам швидко адаптуватися до Європейського простору вищої освіти, без травм як вчителів, так і студентів.

У цьому рядку UCAM отримала підтвердження ANECA та міністерством 23 градусів, а також пропонує більше тридцяти офіційних програм магістра та докторантури . В даний час процес виконання ступенів є реальністю, восьми ступенів почали процес з позитивними результатами. Це результат роботи, зусиль та відповідальності висококваліфікованого та спеціалізованого факультету, як в академічних, так і в дослідницьких завданнях, що підтверджується високою кількістю професорів-медиків та великою кількістю дослідницьких напрямків.

Інша наша диференційована риса: інтернаціоналізація , ключовий аспект у глобалізованому світі, у нас є угоди про співробітництво в усьому світі, з престижними університетами, такими як Берклі, Чикаго, Болонья ... для навчання наших студентів та спеціалізації наших вчителів ,

Для цього необхідно вказати на значні, зусилля Католицького університету Сан-Антоніо, спрямовані на збільшення даних про введення робочої сили , високий рівень яких також є результатом роботи техніків нашої Служби орієнтації і праці.

З університету Католіка Сан-Антоніо ми працюємо як для студентів, так і для людей, з ім'ям та історією, ми прагнемо сприяти особистому та професійному успіху всіх, хто бере участь у цьому проекті, від принципів, на яких підтримується ця установа ,

Розташування

Мурсія

Address
San Antonio de Murcia
Campus de los Jerónimos,
Guadalupe

30107 Мурсія, Область Мурсія, Іспанія

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія