UB Business - Faculty of Economics and Business University of Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що таке UB бізнес?

UB Бізнес являє собою платформу, яка централізує і координує дослідження в області бізнесу на факультеті економіки і бізнесу університету Барселони (UB). Його місія полягає в тому, щоб побудувати репутацію на міжнародному рівні відмінну досліджень в основних областях бізнесу.

UB Бізнес басейни основних переваг факультету в шести областях досліджень: стратегія і підприємництво, технології та управління операціями, бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг і загальне керівництво.

UB Бізнес пропонує випускник програми частково викладені англійською мовою: ступінь магістра університету в бізнес-досліджень та докторська програма (PhD) в області бізнесу. Ступінь магістра є програма один рік призначений для студентів з методологією і технічними навичками для розробки досліджень, спрямованих на конкурентоспроможності бізнесу. Докторська програма в області бізнесу є унікальною пропозицією в університетській системі каталонської, де студенти можуть розвивати науково-дослідну діяльність на високому рівні в бізнесі та управлінні.

UB Бізнес також пропонує програму Executive MBA, щоб надати студентам широкий точку зору на управління, бізнес-управлінських навичок і методів в поточній конкуренції, все більш змінюється і складна атмосфера.

Наше завдання

UB бізнес фокусується на чотирьох цілей:

Executive MBA Executive MBA факультету економіки і бізнесу Барселонського університету є програма один рік в обличчя запропонували професіоналам з попереднім робочим фоном. Програма, викладаються на іспанською мовою цікаве поєднання досвідчених менеджерів і викладачів університетів, спрямована на надання допомоги менеджерів, які працюють в Іспанії, які бажають поліпшити свою професійну кар'єру. Магістра в області бізнес - досліджень В даний час, ступінь нашого магістра в галузі бізнес-досліджень є основним способом в для студентів, що бажають приєднатися до нашої доктора філософії в бізнес-програмі. Майстер основному викладаються на іспанською мовою (деякі лекції також англійською мовою). З цього навчального року на наше зобов'язання полягає в підвищенні вимог і стандартів якості для допуску студента відповідно до зростання попиту. Доктор філософії в галузі бізнесу Наш кандидат економічних наук є унікальною програмою в рамках університетської системи каталонському, де студенти можуть розвивати науково-дослідну діяльність на високому рівні в бізнесі та управлінні. Студенти, які навчаються в нашій програмі буде призначений один керівник, що спеціалізуються на обраній ними галузі досліджень, з тим щоб гарантувати найвищі академічні стандарти дисертації захистили. Дослідження в області бізнесу на УБ UB бізнес претендує бути привабливим вікно міжнародної академії досліджень і наукових заходів, розроблених на факультеті економіки і бізнесу, особливо в бізнесі та управлінні областях: семінари, курси, семінари, і т.д., і просування у верхній міжнародне дослідження розроблено.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістра в області бізнес-досліджень

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік September 2018 Іспанія Барселона + 1 більше

Магістра в області бізнес-досліджень розроблений, щоб надати студентам підвищення кваліфікації в галузі науково-дослідницьких навичок, методів і методологій вони повинні будуть проводити свої власні дослідження в області бізнесу та конкурентоспроможності бізнесу. Програма призначена для студентів з академічною, професійною і, перш за все, інтерес у дослідників в загальній сфері бізнесу. [+]

Магістра в області бізнес-досліджень The Магістра в області бізнес-досліджень розроблений, щоб надати студентам підвищення кваліфікації в галузі науково-дослідницьких навичок, методів і методологій вони повинні будуть проводити свої власні дослідження в області бізнесу та конкурентоспроможності бізнесу. Програма призначена для студентів з академічною, професійною і, перш за все, інтерес у дослідників в загальній сфері бізнесу. Студенти, які успішно закінчили майстер розробили знання і навички, щоб почати підготовку докторської дисертації і, отже, може запросити допуск до докторську ступінь в області бізнесу. Хто повинен подавати заяву? Що магістра в галузі бізнес-досліджень пропонує Міжнародні дослідження передового досвіду в галузі ділового адміністрування та управління. Засоби розвитку навичок і умінь для проведення досліджень, які відповідають найсуворішим стандартам. Підстави для подальшого вивчення на рівні докторантури та підготовки докторської дисертації. Вимоги доступу Офіційна ступінь виданий іспанського університету. Ступінь виданий вищим навчальним закладом в рамках EHEA, яка надає доступ до програм офіційного магістратури. Ступінь виданий вищим навчальним закладом поза рамками EHEA. У цьому випадку, заявники повинні подати заяву на офіційне визнання їх ступеня іспанським урядом або запросити дослідження еквівалентності УБ, який встановлює, чи забезпечує ступінь в питанні еквівалентний рівень підготовки до офіційної іспанської ступеня, яка надає доступ до офіційних ступінь програми магістра. Огляд програми Студенти повинні заповнити 60 кредитів (30 для обов'язкових предметів і 30 для додаткових предметів). Програма вимагає один рік очного навчання * або два роки неповний робочий день дослідження **. Навчальний рік ділиться на два семестри, які охоплюють період, виділені на кандидатську дисертацію (ПМФ). * Студенти, які вибирають, щоб завершити програму протягом одного року повинні розділити навантаження... [-]

Відео

El Mur dels Alumni - Facultat d'Economia i Empresa (UB): mecenatge tesi doctoral Economia