UB Business - Faculty of Economics and Business University of Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що таке UB бізнес?

UB Бізнес являє собою платформу, яка централізує і координує дослідження в області бізнесу на факультеті економіки і бізнесу університету Барселони (UB). Його місія полягає в тому, щоб побудувати репутацію на міжнародному рівні відмінну досліджень в основних областях бізнесу.

UB Бізнес басейни основних переваг факультету в шести областях досліджень: стратегія і підприємництво, технології та управління операціями, бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг і загальне керівництво.

UB Бізнес пропонує випускник програми частково викладені англійською мовою: ступінь магістра університету в бізнес-досліджень та докторська програма (PhD) в області бізнесу. Ступінь магістра є програма один рік призначений для студентів з методологією і технічними навичками для розробки досліджень, спрямованих на конкурентоспроможності бізнесу. Докторська програма в області бізнесу є унікальною пропозицією в університетській системі каталонської, де студенти можуть розвивати науково-дослідну діяльність на високому рівні в бізнесі та управлінні.

UB Бізнес також пропонує програму Executive MBA, щоб надати студентам широкий точку зору на управління, бізнес-управлінських навичок і методів в поточній конкуренції, все більш змінюється і складна атмосфера.

Наше завдання

UB бізнес фокусується на чотирьох цілей:

Executive MBA Executive MBA факультету економіки і бізнесу Барселонського університету є програма один рік в обличчя запропонували професіоналам з попереднім робочим фоном. Програма, викладаються на іспанською мовою цікаве поєднання досвідчених менеджерів і викладачів університетів, спрямована на надання допомоги менеджерів, які працюють в Іспанії, які бажають поліпшити свою професійну кар'єру. Магістра в області бізнес - досліджень В даний час, ступінь нашого магістра в галузі бізнес-досліджень є основним способом в для студентів, що бажають приєднатися до нашої доктора філософії в бізнес-програмі. Майстер основному викладаються на іспанською мовою (деякі лекції також англійською мовою). З цього навчального року на наше зобов'язання полягає в підвищенні вимог і стандартів якості для допуску студента відповідно до зростання попиту. Доктор філософії в галузі бізнесу Наш кандидат економічних наук є унікальною програмою в рамках університетської системи каталонському, де студенти можуть розвивати науково-дослідну діяльність на високому рівні в бізнесі та управлінні. Студенти, які навчаються в нашій програмі буде призначений один керівник, що спеціалізуються на обраній ними галузі досліджень, з тим щоб гарантувати найвищі академічні стандарти дисертації захистили. Дослідження в області бізнесу на УБ UB бізнес претендує бути привабливим вікно міжнародної академії досліджень і наукових заходів, розроблених на факультеті економіки і бізнесу, особливо в бізнесі та управлінні областях: семінари, курси, семінари, і т.д., і просування у верхній міжнародне дослідження розроблено.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Магістра в області бізнес-досліджень

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік September 2018 Іспанія Barcelona + 1 більше

Магістра в області бізнес-досліджень розроблений, щоб надати студентам підвищення кваліфікації в галузі науково-дослідницьких навичок, методів і методологій вони повинні будуть проводити свої власні дослідження в області бізнесу та конкурентоспроможності бізнесу. Програма призначена для студентів з академічною, професійною і, перш за все, інтерес у дослідників в загальній сфері бізнесу. [+]

Магістра в області бізнес-досліджень

The Магістра в області бізнес-досліджень розроблений, щоб надати студентам підвищення кваліфікації в галузі науково-дослідницьких навичок, методів і методологій вони повинні будуть проводити свої власні дослідження в області бізнесу та конкурентоспроможності бізнесу. Програма призначена для студентів з академічною, професійною і, перш за все, інтерес у дослідників в загальній сфері бізнесу.... [-]


Відео

El Mur dels Alumni - Facultat d'Economia i Empresa (UB): mecenatge tesi doctoral Economia