UAM Universidad Autónoma de Madrid - Títulos propios

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Автономний університет Мадрида Це державна установа, посилання на іспанською та міжнародному контексті університету. Визнання своїх досліджень високої якості приєднується до його підприємницької діяльності, його постійний пошук навчального досвіду і його видатні соціальні зобов'язання. Її міжнародна проекція посилюються численними програмами обміну з університетами і навчанням по всьому світу, де студенти, викладачі та непедагогічний співробітники, які беруть участь.

10 причин для вивчення на UAM

Чому вчитися в UAM?

 1. Це сучасний університет, зацікавлене в навчанні своїх студентів і міжнародне визнання, підставляють в групі 200 кращих університетів світу.
 2. Це піклується про навколишнє середовище і пишаються своєю роботою для досягнення екологічно стійкого кампуса.
 3. Це іспанська тест університету дослідники з точки зору і має на своєму кампус з різними університетськими дослідженнями самих інститутами та іншими у співпраці з Вищою радою з наукових досліджень.
 4. Піонерські роботи спільної діяльності і співпраці, працюючи з НУО та т.д.
 5. Випускники UAM мають високий рівень зайнятості, 90% тих, хто шукав, знайшли роботу, і в середньому чотири місяці і в півтора рази. Форум має роботу і в цей час став Університетський форум зайнятості з великою кількістю компаній і установ.
 6. Це підприємницький університет у багатьох відношеннях і один з найбільш важливих є створення компаній. Це іспанська університет піонером у цій галузі, має Центр підприємницьких ініціатив CIADE-UAM за допомогу в створенні бізнесу і з моменту заснування цього брав участь у створенні більш ніж 170 компаній.
 7. Міжнародний обмін має відношення з кращими університетами світу, наприклад, в програмі обміну ERASMUS з університетами в Європі, більш ніж 1000 студентів з автономних користуються академічним перебуванням. Є також привілейовані відносини з декількома латиноамериканськими університетами.
 8. Стурбоване суспільством, яке підтримує тісні партнерські відносини з муніципалітетами, установами і компаніями, для яких він підписав численні угоди і спільні рамкові угоди належать.
 9. Вона має безліч культурних заходів, в тому числі літніх курсів і сучасні гуманітарних наук. Має ряд концерт, організований найстаріших і найбільш престижних університетів і проходить щороку в Національній музичній аудиторії.
 10. Вона має безліч спортивних споруд, в тому числі критих і відкритих басейнів. Автономні організовують різні внутрішні і міжвузівські змагання і його студенти університету чемпіони в різних дисциплінах. UAM є частиною програми спортсменів високого рівня, що фінансується Радою спорту.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська
 • іспанська

Програми
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree:

Відео

Vídeo institucional de la UAM

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Universidad Autónoma de Madrid
Ciudad Universitaria de Cantoblanco

Madrid, Community of Madrid, 28049 ES