UADIN Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

нам

"Використання нових технологій та інновацій у навчанні є основою нашого навчання"

УАДІН - Університет цифрових компетенцій

У УАДІН, Університеті цифрових компетенцій , були розроблені різні навчальні пропозиції, які спрямовані на підготовку Цифрових Компетенцій, спеціалізованого навчання з дисциплін, які готують студентів до викликів цифрової трансформації : цифровий маркетинг, електронна комерція , цифровий бізнес, технології та нові форми комунікації з клієнтом та без нього. У кожній області компетенції були визначені різні навички в межах цифрової екосистеми, специфічні та супутні компетенції; Крім того, було описано три рівні підготовки, які складають загальну і безперервну лінію щодо придбання конкурсу: магістр, керівник магістра, професійна кар'єра .

УАДІН має університетський рівень підготовки з акредитацією в усіх своїх програмах Університетом Рея Хуана Карлоса, які проводяться за різними формами нашої методології, незалежно від ступеня і спрямовані на видачу університетського диплома або сертифіката.

мети:

 • Щоб студенти набули навичок і знань, необхідних для роботи в компаніях Digital Age .
 • Що учасники знають і включають Цифрову культуру до своїх робочих місць.
 • Щоб студенти знали і освоювали нові нові технології, щоб включити їх у бізнес та інноваційні проекти, що здійснюються в компанії.
 • Щоб учасники розвивали свої цифрові навички , що дозволить їм бути більш продуктивними та ефективними.

З UADIN студент набуде знань і навичок, необхідних для проектування і виконання свого бізнес-проекту в рамках цифрової економіки з глобальної точки зору, він буде знати основні характеристики нових технологій, необхідних для роботи в цифрову епоху , ми дамо ключі та інструменти, необхідні для запуску власного бізнесу в Інтернеті.

Цей тренінг призначений для професіоналів для тих, хто хоче переробити в світ цифрового бізнесу, підприємців, які хочуть запустити свій власний стартап і людей, які працюють або шукають роботу і хочуть стати професіоналами Інтернету через різні онлайн-інструменти.

Нове цифрове середовище спрямовує компанії та установи до переосмислення своїх стратегій та адаптації до нового цифрового середовища . Сьогодні дуже важливо знати і бачити в мережі. Для цього необхідно освоїти нові інструменти.

Ми не адаптувалися до цифрового, ми народилися і виховувалися в Інтернеті.

 • Створити та керувати планом
 • Пошукова оптимізація ваших продуктів / послуг та оптимізація роботи користувачів у веб- і мобільних версіях.
 • Здійснюйте прибуткові та ефективні рекламні кампанії в цифровій формі:
 • Створюйте та керуйте медіаплануванням та знайте показники для оцінки результатів.
 • Скористайтеся повним потенціалом соціальних мереж через органічний і платний контент, щоб створити взаємодію.
 • Розробити omnichannel стратегії в компанії, яка включає в себе запуск проекту електронної комерції .

З UADIN ви можете зробити свою підготовку з цифрового бізнесу реальністю, в супроводі кращих інтернет-професіоналів. Відкрийте для себе і вибирайте між нашими навчальними програмами.

Ми базуємо свою підготовку на чотирьох фундаментальних осях

інновація

Ми включаємо останні тенденції та інновації в кожній області знань.

Ми усвідомлюємо, що проста наявність інноваційних технологій в освітньому середовищі не гарантує інновацій. Це слід розуміти як зміни, що виникають у концепціях викладання та в освітніх проектах; на шляху мислення і втілення їх у життя.

технологія

Нові технології пропонують великі можливості для стандартизації та адаптації продукції до індивідуальних потреб освіти, а також є чіткою альтернативою децентралізації в частині скорочення часу у відповідь на більшу кількість потреб.

Новий спосіб побудови знань, що сприяє спільній роботі та самонавчання.

Підприємництво

Підтримка особи, як усередині, так і зовнішніх організацій, є частиною нашої засновницької місії. Таким чином, всі студенти беруть участь у перевагах того, що вони є частиною розгалуженої мережі партнерів бізнес-середовища.

Компанії та організації є основою існування УАДІН.

Наразі керівники та бізнесмени входять до його оргкомітету. Таким чином, саме організації і, зокрема, люди, які їх створюють, отримують нашу місію.

Людської команди

Наші вчителі стають наставниками, керують і допомагають студенту в будь-який час і стають відповідною активною частиною процесу навчання.

Мова йде про вирішення нового виклику для системи освіти, і саме прийняття однонаправленої моделі навчання, де знання загалом потрапляють на єдиного вчителя або вчителя в класі, до більш відкритих і гнучких моделей, де Інформацію та досвід багатьох вчителів поширюють і виховують різні вчителі та студенти.

Чудова команда, навчальна спільнота.

Обмінюйтеся ідеями та досвідом через навчання

Від УАДІН до компанії

Ми знаємо, як створити та підтримувати зв'язок великої доданої вартості між бізнесом та академічним світом, щоб організації та компанії поліпшували свою політику управління, були більш конкурентоспроможними та водночас соціально відповідальними.

УАДІН пропонує компаніям та приватним особам просунуту модель навчання та ефективні рішення для їх зростаючих потреб у навчанні, місце для зустрічей менеджерів, професіоналів та підприємців, які хочуть обмінятися ідеями та досвідом через навчання.

Успіх УАДІН полягає в практичній та відповідної методології навчання, а також у зростаючому співтоваристві студентів, готових зіткнутися з поточними викликами та провідними компаніями у майбутньому.

методологія

Модель TIA - трансформація інформації в навчанні

Це модель навчання, заснована на найкращих і найбільш перевірених моделях дослідження.

 1. Професійні педагоги з відкритого навчання.
 2. Розроблені текстові резюме .
 3. Основні моменти та підкреслення.
 4. Правила мнемоніки: ключові слова та уявні образи, що асоціюють поняття.
 5. Практика з іспитів з предмета.
 6. Інструменти розподілу досліджень.
 7. Дослідницькі листи: ми перетворюємо запам'ятовування у більш цікавий процес.
 8. Співробітництво з ресурсами, вебінарами, майстер-класом та додатковими навчальними таблетками .
 9. Навчальна спільнота

Зобов'язання студента

Для того, щоб отримати відповідний академічний диплом і приєднатися до Департаменту працевлаштування студентів, важливо, щоб завершення програми було не менше 90% від його тривалості.

Студент, крім того, повинен скласти іспити та справи, підняті факультетом, а також отримати позитивну оцінку своєї участі в класі на індивідуальному та груповому рівнях.

Наші онлайн-курси та майстри відповідають всім вимогам, результатам та параметрам розпізнавання, які характеризують наші навчальні програми.

Наш монастир складається з професіоналів, які займають відповідальні посади в основних компаніях, забезпечуючи тим самим практичне навчання, адаптоване до поточних потреб бізнесу.

Навчальна спільнота

Наша потужна онлайнова тренінгова платформа дозволяє студенту організовувати та розподіляти свій навчальний час відповідно до своїх потреб, звичок та смаків. Крім того, ця методологія дозволяє усунути фізичні або географічні перешкоди, що дає можливість отримати якісну підготовку для всіх тих, хто через місце розташування та доступність не має доступу до неї. Це віртуальне середовище забезпечене освітніми ресурсами, які полегшують розуміння змісту, заохочують участь, обмінюються ідеями і створюють необхідне групове середовище для збагачення та насолоди навчанням.

Наша методологія дозволяє студентові стежити за навчанням у себе вдома або на робочому місці, підтримуючи постійний контакт з викладачем кожного модуля і користуючись послугами віртуального чату, форумів, пошти тощо. Для прямого і безпосереднього спілкування.

Формати формати

Система освіти в Іспанії зазнала багато змін протягом останніх років. Прибуття Болонського плану та постійні реформи освіти в такий короткий період були помітною плутаниною як для студентів, так і для вчителів, які були змушені пристосовуватися до постійно мінливого процесу. З іншого боку, економічна криза та відсутність зайнятості зумовили збільшення пропозиції досліджень, занурившись у переплетення назв і тому що вони ще більше збільшили наші сумніви.

У чому різниця між власним господарем і офіційним? А між власним господарем і ввічливим господарем? Що спільного між аспірантами, експертними курсами або спеціалізаціями університету?

Розташування

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: