Autonomous University of Barcelona (UAB)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Автономний університет Барселони була заснована в 1968 році. Засновники, спрямовані на створення чотирьох принципів автономії: свободу вибору викладацький склад, вхід на всі студенти (але з обмеженим числом), свободу створювати свої власні навчальні плани і свободу в управлінні капіталом Університет 'и. Таким чином, це молодий університет, але у своїй короткій історії висунув у швидкому темпі.

Структура ЗАТ "s включає в себе три кампусів, все в столичній області Барселони і її околиць.

Беллатерра: великий кампус для навчання і досліджень Основний кампус ЗАТ в Серданьола-дель-Вальєс, є домом для більшості наших факультетів, кафедр, інститутів та послуг, а також значна група науки і техніки.

Беллатерра кампусу також є домом для науково-дослідницького парку ЗАТ, група центрів і конкретних науково-дослідних інститутів, створених пару, щоб задовольнити специфічні вимоги важливих галузей досліджень.

Sabadell: прагне до технології, бізнесу та здоров'я Sabadell разом з кампусу Беллатерра, він є домом для інженерної школи, факультету економіки та Парк Таулов викладання групи (факультету медицина).

Барселона: новий кампус медичних наук Три з шести навчальних одиниць медичного факультету розташовані в Барселоні - Sant Pau викладання блоку - Валь-де-Хеврон викладання блоку - Лікарня-дель-Мар Навчання Група також вітає Бадалона Німці Триас я Пуйоль вчення блок.

Розташування

Барселона

Address
Bloque E, Oficina 1
08196 Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) España

Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія