Прочитайте офіційний опис

Ми хочемо допомогти людям, як ви, професійно присвятити себе фотографії.

Якщо ви захоплені фотографією, і хочете рости як особисто, так і професійно, одним із найважливіших надбань є навчання. Якщо ви зрозуміли свою мету і дійсно віддані, ви ближче до її досягнення. Якщо ви нарешті вирішите зробити крок, ми вітаємо вас. Ви хоробрі

Ось чому ви вже маєте на 90% більше шансів працювати над тим, що вас наповнює і бути щасливим. Ми називаємо цей тріумф у житті.

Для нас немає меж, крім тих, які нав'язує наша уява. В нашій інтенсивній траєкторії нам вдалося стати міжнародною орієнтиром у секторі, і саме це ми хочемо, щоб ви отримали. Зрештою, наш єдиний секрет потрапляння сюди завжди був слухати наших студентів та надавати їм підтримку та інструменти, необхідні для професійного розвитку. Дуже корисна робота.

Ми - школа фотографії в Мадриді, що є піонерами в секторі навчання фотографії, що пропонує практичну, функціональну та реалістичну методологію з професійною орієнтацією та міжнародним баченням. Ця філософія інтегрована у всі наші сутності, послуги та процеси, від найму професіоналів, до уваги до студента, через розробку наших амбітних програм. Ми зробили революцію на ринку, тому що нарешті вони залишають наші професійні аудиторії повністю готовими відповісти на потреби конкурентного ринку, який вимагає найвищої якості.

Ми приїхали сюди завдяки чудовій команді та найкращим викладачам, які беруть участь у вашому розвитку та, перш за все, тому що задоволення наших колишніх учнів - наша найкраща гарантія.

Ви хочете тренуватися з кращими?
Запрошуємо вас до школи, ми будемо раді вам порадити. Ми будемо підтримувати вас під час тренінгу, щоб максимізувати свій потенціал. Ми дамо вам крила, щоб досягти успіху як фотограф.

Ви довіряєте своєму потенціалу?
Наша мета - ваш успіх.
123768_photo-1520390138845-fd2d229dd553.jpg Вільям Байройтер / Unsplash

Взаємне зобов’язання між Too Many Flash та вами з єдиною метою

Стати професійним фотографом.

Методологія та практика

Ми підвищуємо ваш талант, сприяючи розвитку ваших навичок та схильностей через постійні практичні заняття та реальні професійні комісії. Знання дадуть вам безпеку бути фотографом, яким ви завжди хотіли бути.

Реалістичний підхід

Ми надаємо вам ключі, з якими можна зіткнутися з сучасним ринком праці в різних галузях фотографії. Все завдяки участі у вашій розробці викладацького складу, що складається із спеціалізованих фотографів з великим професійним досвідом. Наше навчання - це постійний план дій, спрямований на досягнення ваших професійних цілей.

професійна орієнтація

Ми тренуємо ваше бачення бізнесу, щоб ви могли визначити та скористатися можливостями професійного ринку. Ми не тільки навчаємо вас як фотографа, але і як фрілансера, щоб ви могли захоплювати та утримувати клієнтів, надаючи їм фотороботи та якісний сервіс. Всебічна професійна підготовка, щоб 20% часу, який ви проводите на фотографування, дає вам 80% потенціалу для отримання доходу.

Адаптований до вас

Ми не віримо в чарівні палички, ми віримо в тебе. Ми не збираємось обмежувати вас стилем, визначеним школою, але ми будемо розширювати ваш кругозір, щоб ви створили свій власний стиль та особистий бренд, диференціюючись, розвиваючи свої проблеми та сильні сторони. Найцінніше ваше ставлення, решту ми зробимо.
Ви довіряєте своїм здібностям?
Ставка на вас. Ставка на своє професійне майбутнє.

Послуги, необхідні для вашого професійного розвитку

Стажування в компаніях - 183 угоди з компаніями.

Ми керуємо вашою практикою відповідно до ваших уподобань та доступності. Ви можете бути помічником фотографа, працювати в студії або ЗМІ, щоб втілити в життя все, що вивчили на заняттях, і вийти на професійний ринок.

Експертні вчителі та залучені до вашого професійного розвитку.

У нас є команда з понад 40 викладачів. Кожен з них викладає свої спеціальні заняття, щоб дати вам поглиблені знання про методику професійної роботи, широке бачення та багато посилань, щоб відполірувати ваш особистий стиль та потенціал.

Тренінг-тренінг, щоб покращити свої звички та ставлення.

Яка користь - це повне навчання, якщо ми маємо розмовляти з клієнтом або виступати на публіці, ми нервуємося? Вам потрібен посібник, щоб вжити заходів? У вас є невпевненість, яка вас блокує? Чи є у вас звички, які не дозволяють оптимізувати свій час? Ми будемо працювати над цим на тренерських заняттях, щоб досягти ваших професійних цілей.

Доступ до набору та обладнання безкоштовно.

Однією з найважливіших переваг, які ви матимете у своєму розпорядженні, є можливість практикуватися в нашій фотостудії та нашому професійному постіндукційному залі під час перебування в школі. Чудовий безкоштовний сервіс за умови наявності та попереднього бронювання для продовження практику та вдосконалення.

Подорожі, заходи та заходи для продовження навчання поза уроками.

Школа організовує діяльність протягом року для учнів та численні заходи, такі як мереж, виставки, бесіди, зустрічі, тусовки, візити тощо. Наші студенти-магістри також подорожують до Лондона, Кабо де Гати та Севільї. Не пропустіть наш календар подій і будьте натхненні тим, що вас найбільше захоплює, фотографією.

Репетиторство та віртуальна аудиторія - Ключі для повного спостереження.

Ви будете мати підтримку школи та своїх вчителів, коли вам це буде потрібно. Вирішення ваших сумнівів і занепокоєнь та постійні вказівки є одним із запорук вашого прогресу, і ми це враховуємо.

Невеликі групи, щоб запропонувати вам практичне та персональне навчання.

Наші курси викладаються щонайменше з 5 студентів та максимум з 16. Якщо курс не продовжується через відсутність місць, ми надамо вам можливість повернення чи зміни дати, але ми завжди гарантуємо, що коли ви вступите, ми зателефонуємо вам Назвіть, і ми будемо відвідувати вас, як ви заслужили. Наша мета - ваше задоволення.

Ступінь - Визнання успіху наших студентів.

Ви отримаєте диплом, виданий Too Many Flash . Ми є найбільш визнаною спеціалізованою школою в секторі, і наші студенти нас підтримують. Ми не пропонуємо вам печатку університету, оскільки ми хочемо продовжувати пропонувати вам реалістичну та адаптовану до ринку підготовку.

Повна навчальна програма - відповідно до ваших потреб, рівня та цілей.

Якщо ви хочете професійно присвятити себе фотографії в Too Many Flash знайдете всі програми, необхідні для її отримання. У нас є кілька маршрутів у відповідності з вашими цілями, і ми порадимо вам, і будемо раді підтримати вас, щоб досягти їх.

Доступ до засобів - Що важливо, це ставлення, решта має рішення.

Ми допомагаємо вам досягти поставлених цілей. Якщо у вас недостатньо рівня для доступу до потрібної програми, ми запропонуємо вам шлюзи та маршрут, щоб досягти їх. Якщо вам важко заплатити за навчання, ми запропонуємо вам особливі умови оплати, щоб ви могли інвестувати в себе і продовжувати зростати.

Наша мета - ваш успіх

Too Many Flash - єдина міжнародна школа, що спеціалізується на фотографії, яка дозволяє вам мати глобальні знання про професію, щоб стати професійним фотографом і зробити інвестиції в обладнання та короткочасне навчання вигідними.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Too Many Flash

Майстер фотографії та постпродукції Too Many Flash триває два роки і є найбільш повною підготовкою для людей, які починають з нуля і хочуть професійно присвятити себе фот ... [+]

Рівень: ОсновнийТривалість: 1000 годин 40 ECTSЧас роботи: від 10:00 до 13:00 - 16:00 до 19:00 - 7:00 до 10:00 та суботи з 9:00 до 15:00.Модальність: Щорічний курс віч-на-вічЦіна: 6 500 євроФорми оплати: Переваги щодо швидкої оплати (за 30 днів до початку) / Спеціальне фінансуванняМайбутні дзвінкиПочніть з 11 листопада 2019 року. Понеділок та середа вибирайте з 10:00 до 13:00, з 16:00 до 19:00 або з 7:00 до 22:00.Початок 16 листопада 2019 року. Субота з 9:00 до 15:00.... [-]
Іспанія Мадридська громада
Листопад 2019
іспанська
Денне навчання
1000 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
Too Many Flash

Міжнародний майстер весільної фотографії та відео Too Many Flash є найбільш реалістичною програмою, повною та адаптованою до сучасного ринку праці в галузі соціальної зві ... [+]

Рівень: високий або напівпрофесійнийТривалість: 400 годин 1 курс Академічний.Години роботи: з 10:00 до 13:00 або з 7:00 до 10:00.Модальність: Річний ступінь магістраЦіна: 5900 €Форми оплати: Переваги щодо швидкої оплати (за 30 днів до початку) / Спеціальне фінансуванняМайбутні дзвінкиЗ 24 лютого по 7 вересня 2020 року. Понеділок та середа з 10 до 13 год.З 24 лютого по 7 вересня 2020 року. Понеділок та середа з 19 до 22 год.презентація... [-]
Іспанія Мадридська громада
Лютий 2020
іспанська
Денне навчання
400 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
Too Many Flash

Магістр фотографії та реклами Too Many Flash консолідований як найпрактичніша, реалістична та функціональна програма, яка існує, забезпечуючи сильне професійне та міжнаро ... [+]

Рівень: високий або напівпрофесійнийТривалість: 600 годин 1 курс Академічний.Години роботи: з 10:00 до 13:00 або з 7:00 до 10:00.Модальність: Річний ступінь магістраЦіна: 11 900 €Форми оплати: Переваги щодо швидкої оплати (за 30 днів до початку) / Спеціальне фінансуванняМайбутні дзвінкиЗ 25 лютого по 30 жовтня 2020 року. Вівторок, четвер і п'ятниця з 10 до 13 год.З 25 лютого по 30 жовтня 2020 року. Вівторок, четвер і п'ятниця з 19 до 22 год.презентація... [-]
Іспанія Мадридська громада
Лютий 2020
іспанська
Денне навчання
600 години
Кампус
Детальніше англійською мовою

The Flash Life: Too Many Flash

Address
Calle de Gaztambide,29
28015 Мадридська громада, Іспанія