TRACOR - Escuela de Comunicación

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в Мадриді в 1989 році Інститут Communication Arts Tracor, Вона є спеціалізованим випускниця центром і лідером в області всіх мистецтв зв'язку.

Пов'язаний з Сан-Пабло ЦЄУ університету, викладає майстер університету дійсний в програмах Європейського простору вищої освіти. Вона має широкий діапазон в області корпоративних комунікацій, графічний дизайн, Телебачення виробництва, журналістів-розслідувачів, мультимедійні комунікації, цифровий маркетинг або Інтернет зв'язку і нових засобів масової інформації.

слайд-новий-englishon

Бачення, Місія та цінності

Наша модель освіти

НАША МІСІЯ

Як приватного інституту університету післядипломної освіти та професійної підготовки, наша місія полягає в тому, щоб бути засобом для особистого і професійного перетворення для наших студентів, через навчання і освіту найвищої якості, вимогливою і постійно оновлюється в професійній реальності, в середовищі досконалість, активну участь, співробітництво в області обміну знаннями та досвідом.

Ми хочемо добитися шляхом проведення наукових досліджень і підготовки кадрів у всіх мистецтві спілкування, студенти провідних фахівців у своїй області, фахівці вищого рівня, здатних розуміти і представляти концепції в графічній, аудіовізуальної і іншими різними способами чином і для декількох засобів масової інформації, відображають атрибути суспільства свого часу, а й зі здатністю передбачення, надаючи їм технічні та людські навички, які дозволять їм виявляти і використовувати можливості, що надаються новими інформаційними технологіями та комунікаціями.

Все з кінцевої місії, щоб допомогти забезпечити благополуччя і задоволення наших студентів з нашим самим цілеспрямованого і ефективних зусиль, щоб розмістити їх в кращих соціальних і професійних позицій, які знаходяться в межах нашої досяжності разом.

НАШІ ЦІННОСТІ

в Tracor Ми шукаємо певного профілю в наших студентів в результаті особистості інституту, його цінностей і культури, і її навчально-педагогічної моделі. Ми зацікавлені в тому, щоб інтегруватися в сучасному інформаційному суспільстві, відкритий для змін і гнучкість, щоб впоратися з викликами все більш глобалізованому суспільстві люди. Люди відкриті і толерантні, які користуються різноманітність народів і культур. Ми шукаємо амбітних студентів, які вимагають постійного вдосконалення, з високим критичним мисленням і прагне до проблем суспільства нашого часу.

Наші студенти повинні бути освіченими, не зацікавлені тільки в механіці здійснення своєї професії, але відкриті для кількох дисциплін і знань; тільки таким чином вони можуть здійснювати відповідально, як комунікаторів. Смирення, щоб постійно вчитися у інших і співпереживання є необхідними якостями для колективного прогресу і особистісного розвитку, важливе значення в спільних устремлінь студентів і школи.

Ми шукаємо людей, не під впливом стереотипів і іконоборча, хоча стійкі до моди crearlas- допомогу і маніпулювання -Тому в reconocen-, любителі правди, чесності і свободи.

Наші студенти цікаві і спостерігачі, постійні дослідники темній стороні речей, любителі понять і пристрасть до краси, естетики та гармонії, але також відступників, в дусі виклик встановленим і експериментування майбутнє.

Наша освітня модель

Освіта, ті, які стосуються підготовки для здійснення професії, тільки корисно, якщо він міцний, якщо воно не засновано на непрямих навички або потенційно закінчуються модою або технологічними розробками. Ось чому так в Tracor Ми особливо зацікавлені в тому, що студенти набувають знання, отримати необхідні поняття і навички, які можуть розвиватися на основі практики і досвіду.

Ми хочемо, щоб студенти вчитися на власному досвіді і будувати знання через нього, тобто, ми більше зацікавлені в тому, студенти вчаться, ніж вчення. Крім того, що ми дійсно хочемо, щоб студенти отримують можливість навчитися вчитися, ви можете направити через цю навичку свої власні перетворення постійно і тим самим забезпечити їх адаптацію до різних умов і реалій, які знаходять вздовж його професійне життя.

Навчання не може бути відокремлене від реальності, сьогодні професійні практики, тому ми вважаємо, що корисно і чи є воно практичним і передається на практиці вчителів, які живуть за межами цієї реальності, але одночасно до їх покликань і вченню, вони залишаються в порядку здійснення професії успішно і конкурентоспроможну продукцію. У Tracor всі наші викладачі відповідають цій умові, що робить істотну різницю, відчутна з першого дня в класі.

Сьогодні нічого дійсно важливо можна зробити самотужки. Працюючи в умовах різноманітності, дізнатися від нього, прийняти ідеї і думки інших людей або знаючи, обговорювати їх з аргументами і конструктивно і вписуватися в команді, щоб множити себе силами, є необхідними навички для досягнення успіху і умови, необхідні для уникнення відмова. Індивідуалізм, іноді цікаво в області чистих мистецтв, стає реальною перешкодою, коли справа доходить до мистецтва і прикладних наук. Тому ми твердо переконані в спільній роботі, ми рекомендуємо наші курси і є одним з основних середовища в реалізації нашої освітньої моделі.

Ми зацікавлені в технології, але не як самоціль, а як інструмент, який звільняє розум і силу, підвищує продуктивність і може досягти більшого за менший час. Ми вважаємо, що при вивченні використовувати технологію стає кінець тільки, плюс maquinizar людина, він стоїть після закінчення терміну, як професійний і постійно старіння.

Слайдер-Інглес-на

Відкрийте для себе унікальні переваги Tracor

По-перше зайнятості

Ми гарантуємо свій перший контракт на роботу. Додати додаткову тримісячне стажування в три місяці стажування Офіційних Masters.

на Inglés

Ні студент без мінімального майстерності англійської мови. Програма спрямована, щоб дозволити студентам, щоб підтримувати і підвищувати рівень володіння англійської мови.

нон-стоп

Програма є потужною і виразною прихильністю зайнятості та професійної підготовки студентів випускників на складність поточних обставин.

З перевагами Tracor не хочу, щоб зробити ще один майстер.

Ventajas_Master

Кращі технології та найкращі ресурси

Найсучасніші і передові комп'ютерні системи з найбільш професійними графічних програм, високошвидкісних мереж, телевізор, звукові столи, живої мови, кінозал, камери високої чіткості, професійні системи освітлення, обладнання ENG, сканер , багатоплатформні системи і так далі, формують технічні засоби апаратного і програмного забезпечення, на якому студенти підтримуються в деяких програмах, де не тільки вивчають поняття, але вони перетворюються в шматки конкретних досягнень і комунікації.

Ступінь магістра адаптована до Болоньї

Інститут мистецтв зв'язку Tracor пропонує широкий спектр магістерських програм повністю адаптованих до Європейського простору вищої освіти в таких областях, як корпоративні комунікації, графічний дизайн, мультимедіа комунікації в Інтернеті і новий медіа, аудіовізуальна комунікація, телевізійне виробництво і телебачення звіт. Ці програми ведуть до отримання ступеня магістра є офіційним університету з університету CEU Сан-Пабло, одному з найпрестижніших університетів в нашій країні, а також дозволяють переваги для студентів і визнання їх назви по всій Європі, сприяння мобільності академічні та робота студентів по всьому континенту.

TecnologiaRecursos

Технології та ресурси

Наш міський студентський містечко бере участь в проектуванні, світу, професіоналізм і технології

Інтеграція з навколишнім середовищем: міський студентське містечко

Наш міський студентський містечко бере участь в проектуванні, світу, професіоналізму і технологій, допомагає отримувати задоволення від навчання в співробітництві з іншими. Все засноване на натхнення і творчість, робота добре зроблено, і нагороди, а й в дуже складних умовах. Вам потрібен цей досвід, щоб зрозуміти, як досягти кар'єрних устремлінь, особисті мрії та цілі за допомогою одного майстра.

Найсучасніший і просунутий, з останніми версіями програмного забезпечення для графічного дизайну, мультимедіа, аудіо та відео, високошвидкісних мереж, університетського містечка онлайн, соціальна мережа для студентів, телевізійної студії, камери високої чіткості, системи, комп'ютерні системи професійне висвітлення, кімнати локуція, ENG команди, серед іншого, ресурси, доступні для наших студентів, щоб перетворити свої ідеї та концепції в конкретні шматки комунікації.

в Tracor не тільки вчитель, дошка і крейда, щоб навчити прив'язку, а й наше вчення надзвичайно практичний, заснований на підході активної участі, який проходить в дружній атмосфері і запрошує вас залишитися в школі на основі навчання на власному досвіді, у спільній роботі та інтенсивного використання технології, яка сприяє навчанню і підвищує продуктивність.

Конструкція і світ оточують міський кампусу всі чотири будівлі в місті, в тихому районі, в ізольованому просторі, що запрошує натхнення і добре виконаної роботи. студенти TracorНе жити в уявному середовищі, але працювати з найкращими засобами, використовуваними в промисловості і здійснювати їх постійно набуті знання, які використовуються в реальному світі. Хороший метод, хороші викладачі і технічні засоби роблять різницю між досконалості і посередності, то, що студенти повинні враховувати при виборі свого Майстра, який тільки один раз, на додаток до економічного зусиль і часу, необхідного має значно підвищити своє професійне майбутнє для іншої частини вашого життя.

Найсучасніші і передові комп'ютерні системи з найбільш професійними графічних програм, високошвидкісних мереж, телевізор, звукові столи, живої мови, кінозал, камери високої чіткості, професійні системи освітлення, обладнання ENG, сканер , багатоплатформні системи і так далі, формують технічні засоби апаратного і програмного забезпечення, на якому студенти підтримуються в деяких програмах, де не тільки вивчають поняття, але вони перетворюються в шматки конкретних досягнень і комунікації.

Натисніть на будівлях, щоб виявити ресурси Tracor пропонує вам

кампус

аудіовізуальні ресурси

RecursosAudiovisuales
  • аудіо
<li>&#1082;&#1072;&#1084;&#1077;&#1088;&#1072;</li> <li>&#1074;&#1110;&#1076;&#1077;&#1086;&#1082;&#1072;&#1084;&#1077;&#1088;&#1080;</li> <li>&#1054;&#1089;&#1074;&#1110;&#1090;&#1083;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103;</li>

класі практики

AulasPracticas
  • Grafismo
<li>&#1072;&#1087;&#1072;&#1088;&#1072;&#1090;&#1085;&#1110; &#1079;&#1072;&#1089;&#1086;&#1073;&#1080;</li> <li>&#1052;&#1091;&#1083;&#1100;&#1090;&#1080;&#1084;&#1077;&#1076;&#1110;&#1072;</li> <li>&#1086;&#1087;&#1077;&#1088;&#1072;&#1094;&#1110;&#1081;&#1085;&#1110; &#1089;&#1080;&#1089;&#1090;&#1077;&#1084;&#1080;</li> <li>&#1055;&#1088;&#1086;&#1075;&#1088;&#1072;&#1084;&#1085;&#1077; &#1079;&#1072;&#1073;&#1077;&#1079;&#1087;&#1077;&#1095;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; &#1076;&#1083;&#1103; &#1088;&#1077;&#1076;&#1072;&#1075;&#1091;&#1074;&#1072;&#1085;&#1085;&#1103;</li>

телестудія

PlatoDeTele
  • він встановив
<li>&#1074;&#1110;&#1076;&#1090;&#1074;&#1086;&#1088;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103;</li>

Якість і академічного досконалості

Управління та контроль якості є одним з пріоритетів в Tracor

ВІДДІЛ ЯКОСТІ Tracor

Відділ якості Tracor в тісній координації з усіма інституційними областях, встановлює механізми внутрішнього контролю, оцінки і розробок, необхідних для забезпечення ефективного здійснення процесів для забезпечення постійного вдосконалення у всій своїй діяльності і послуг.

Серед найбільш важливих цілей, які постійно надихають центр якості політики є наступні:

Якість-01
  • Забезпечити студент досягає оптимальної продуктивності і результатів академіки відмінно.
<li> <strong>&#1055;&#1110;&#1076;&#1074;&#1080;&#1097;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; &#1087;&#1088;&#1086;&#1094;&#1077;&#1089;&#1091; &#1085;&#1072;&#1074;&#1095;&#1072;&#1085;&#1085;&#1103;</strong> , &#1103;&#1082;&#1080;&#1081; &#1076;&#1110;&#1081;&#1089;&#1085;&#1086; &#1085;&#1072; &#1087;&#1088;&#1072;&#1082;&#1090;&#1080;&#1094;&#1110; , &#1089;&#1087;&#1088;&#1103;&#1084;&#1086;&#1074;&#1072;&#1085;&#1091; &#1085;&#1072; &#1093;&#1072;&#1088;&#1072;&#1082;&#1090;&#1077;&#1088;&#1080;&#1089;&#1090;&#1080;&#1082;&#1080;, &#1087;&#1086;&#1090;&#1088;&#1077;&#1073;&#1080; &#1090;&#1072; &#1110;&#1085;&#1090;&#1077;&#1088;&#1077;&#1089;&#1080; &#1089;&#1090;&#1091;&#1076;&#1077;&#1085;&#1090;&#1110;&#1074;.</li> <li> &#1030;&#1053;&#1053;&#1054;&#1042;&#1040;&#1062;&#1030;&#1031; &#1085;&#1072; &#1087;&#1086;&#1089;&#1090;&#1110;&#1081;&#1085;&#1110;&#1081; &#1086;&#1089;&#1085;&#1086;&#1074;&#1110; &#1103;&#1082;&#1086;&#1089;&#1090;&#1110; &#1085;&#1072;&#1074;&#1095;&#1072;&#1083;&#1100;&#1085;&#1080;&#1093; &#1087;&#1088;&#1086;&#1075;&#1088;&#1072;&#1084;, &#1079; &#1090;&#1080;&#1084; &#1097;&#1086;&#1073; &#1079;&#1072;&#1073;&#1077;&#1079;&#1087;&#1077;&#1095;&#1080;&#1090;&#1080; &#1073;&#1077;&#1079;&#1087;&#1077;&#1088;&#1077;&#1088;&#1074;&#1085;&#1077; &#1086;&#1085;&#1086;&#1074;&#1083;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; &#1086;&#1076;&#1085;&#1086;&#1075;&#1086; &#1110; &#1090;&#1086;&#1075;&#1086; &#1078;, &#1072; &#1090;&#1072;&#1082;&#1086;&#1078; &#1082;&#1088;&#1072;&#1097;&#1091; <strong>&#1072;&#1076;&#1072;&#1087;&#1090;&#1072;&#1094;&#1110;&#1102;</strong> &#1076;&#1086; &#1074;&#1080;&#1084;&#1086;&#1075; <strong>&#1088;&#1080;&#1085;&#1082;&#1091; &#1087;&#1088;&#1072;&#1094;&#1110;</strong>.</li> <li> <strong>&#1047;&#1072;&#1073;&#1077;&#1079;&#1087;&#1077;&#1095;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103;</strong> &#1087;&#1088;&#1086;&#1092;&#1077;&#1089;&#1110;&#1081;&#1085;&#1086;&#1111; &#1087;&#1110;&#1076;&#1075;&#1086;&#1090;&#1086;&#1074;&#1082;&#1080; &#1110; &#1087;&#1088;&#1072;&#1082;&#1090;&#1080;&#1082;&#1080; &#1074;&#1080;&#1089;&#1086;&#1082;&#1086;&#1075;&#1086; &#1088;&#1110;&#1074;&#1085;&#1103;, &#1096;&#1083;&#1103;&#1093;&#1086;&#1084; &#1074;&#1082;&#1083;&#1102;&#1095;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; &#1087;&#1088;&#1072;&#1082;&#1090;&#1080;&#1095;&#1085;&#1086;&#1075;&#1086; &#1079;&#1084;&#1110;&#1089;&#1090;&#1091; &#1074; &#1088;&#1072;&#1084;&#1082;&#1072;&#1093; &#1082;&#1086;&#1078;&#1085;&#1086;&#1111; &#1087;&#1088;&#1086;&#1075;&#1088;&#1072;&#1084;&#1080;; &#1090;&#1072;&#1082;&#1086;&#1078; &#1074;&#1082;&#1083;&#1102;&#1095;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; &#1079;&#1086;&#1074;&#1085;&#1110;&#1096;&#1085;&#1100;&#1086;&#1075;&#1086; &#1078;&#1080;&#1074;&#1083;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; &#1103;&#1082;&#1086;&#1089;&#1090;&#1110; &#1087;&#1088;&#1086;&#1092;&#1077;&#1089;&#1110;&#1081;&#1085;&#1086;&#1111; &#1087;&#1088;&#1072;&#1082;&#1090;&#1080;&#1082;&#1080;; &#1110;, &#1085;&#1072;&#1088;&#1077;&#1096;&#1090;&#1110;, &#1089;&#1087;&#1088;&#1080;&#1103;&#1085;&#1085;&#1103; &#1073;&#1077;&#1079;&#1087;&#1077;&#1088;&#1077;&#1088;&#1074;&#1085;&#1091; &#1110;&#1085;&#1076;&#1080;&#1074;&#1110;&#1076;&#1091;&#1072;&#1083;&#1110;&#1079;&#1086;&#1074;&#1072;&#1085;&#1080;&#1081; &#1088;&#1072;&#1076;&#1072;, &#1103;&#1082;&#1080;&#1081; &#1076;&#1086;&#1079;&#1074;&#1086;&#1083;&#1103;&#1108; &#1089;&#1090;&#1091;&#1076;&#1077;&#1085;&#1090;&#1091; &#1087;&#1088;&#1086;&#1075;&#1088;&#1077;&#1089;&#1091;&#1108;, &#1097;&#1086;&#1073; &#1089;&#1090;&#1072;&#1090;&#1080; &#1074;&#1110;&#1076;&#1084;&#1110;&#1085;&#1085;&#1080;&#1084; &#1074;&#1080;&#1073;&#1086;&#1088;&#1086;&#1084; &#1076;&#1083;&#1103; &#1087;&#1088;&#1086;&#1074;&#1110;&#1076;&#1085;&#1080;&#1093; &#1082;&#1086;&#1084;&#1087;&#1072;&#1085;&#1110;&#1081; &#1074; &#1094;&#1100;&#1086;&#1084;&#1091; &#1089;&#1077;&#1082;&#1090;&#1086;&#1088;&#1110;.</li> <li> &#1047;&#1072;&#1073;&#1077;&#1079;&#1087;&#1077;&#1095;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; <strong>&#1087;&#1077;&#1088;&#1077;&#1076;&#1086;&#1074;&#1086;&#1075;&#1086; &#1076;&#1086;&#1089;&#1074;&#1110;&#1076;&#1091;</strong> &#1074; <strong>&#1087;&#1077;&#1076;&#1072;&#1075;&#1086;&#1075;&#1110;&#1095;&#1085;&#1110;&#1081;</strong> &#1087;&#1088;&#1072;&#1082;&#1090;&#1080;&#1094;&#1110;, &#1074; &#1083;&#1086;&#1103;&#1083;&#1100;&#1085;&#1086;&#1089;&#1090;&#1110; &#1082;&#1088;&#1072;&#1097;&#1080;&#1093; &#1092;&#1072;&#1093;&#1110;&#1074;&#1094;&#1110;&#1074; &#1074; &#1075;&#1072;&#1083;&#1091;&#1079;&#1110;.</li> <li> &#1047;&#1088;&#1086;&#1073;&#1080;&#1090;&#1080; &#1076;&#1086;&#1089;&#1090;&#1091;&#1087;&#1085;&#1080;&#1084; &#1076;&#1083;&#1103; &#1089;&#1090;&#1091;&#1076;&#1077;&#1085;&#1090;&#1072;, &#1074;&#1089;&#1110; <strong>&#1087;&#1086;&#1089;&#1083;&#1091;&#1075;&#1080; &#1090;&#1072; &#1110;&#1085;&#1092;&#1088;&#1072;&#1089;&#1090;&#1088;&#1091;&#1082;&#1090;&#1091;&#1088;&#1091;</strong> , &#1085;&#1077;&#1086;&#1073;&#1093;&#1110;&#1076;&#1085;&#1110; &#1076;&#1083;&#1103; &#1091;&#1089;&#1087;&#1110;&#1096;&#1085;&#1086;&#1075;&#1086; &#1076;&#1086;&#1089;&#1103;&#1075;&#1085;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; &#1094;&#1110;&#1083;&#1077;&#1081; &#1085;&#1072;&#1074;&#1095;&#1072;&#1083;&#1100;&#1085;&#1086;&#1111; &#1087;&#1088;&#1086;&#1075;&#1088;&#1072;&#1084;&#1080;.</li> <li> &#1056;&#1086;&#1079;&#1074;&#1080;&#1090;&#1086;&#1082; <strong>&#1110;&#1085;&#1089;&#1090;&#1080;&#1090;&#1091;&#1094;&#1110;&#1081;&#1085;&#1086;&#1111; &#1082;&#1091;&#1083;&#1100;&#1090;&#1091;&#1088;&#1080;</strong> , &#1103;&#1082;&#1072; &#1086;&#1073;'&#1108;&#1076;&#1085;&#1091;&#1108; &#1089;&#1090;&#1091;&#1076;&#1077;&#1085;&#1090;&#1072; &#1103;&#1082; &#1110;&#1089;&#1090;&#1086;&#1090;&#1085;&#1080;&#1081; &#1072;&#1082;&#1090;&#1080;&#1074;&#1085;&#1091; &#1091;&#1095;&#1072;&#1089;&#1090;&#1100; &#1074; &#1088;&#1086;&#1079;&#1074;&#1080;&#1090;&#1082;&#1091; &#1086;&#1088;&#1075;&#1072;&#1085;&#1110;&#1079;&#1072;&#1094;&#1110;&#1111;, &#1110; &#1097;&#1086; &#1079;&#1073;&#1110;&#1083;&#1100;&#1096;&#1091;&#1108; &#1074;&#1072;&#1088;&#1090;&#1110;&#1089;&#1090;&#1100; &#1086;&#1073;&#1089;&#1083;&#1091;&#1075;&#1086;&#1074;&#1091;&#1074;&#1072;&#1085;&#1085;&#1103; &#1074;&#1089;&#1110;&#1093; &#1087;&#1088;&#1086;&#1092;&#1077;&#1089;&#1110;&#1086;&#1085;&#1072;&#1083;&#1110;&#1074; , &#1103;&#1082;&#1110; &#1088;&#1086;&#1073;&#1083;&#1103;&#1090;&#1100; &#1094;&#1077;.</li> <li> &#1050;&#1086;&#1088;&#1086;&#1090;&#1096;&#1077; &#1082;&#1072;&#1078;&#1091;&#1095;&#1080;, &#1086;&#1088;&#1075;&#1072;&#1085;&#1110;&#1079;&#1091;&#1074;&#1072;&#1090;&#1080; &#1090;&#1072; &#1072;&#1082;&#1090;&#1080;&#1074;&#1110;&#1079;&#1091;&#1074;&#1072;&#1090;&#1080; &#1074;&#1089;&#1110; &#1085;&#1077;&#1086;&#1073;&#1093;&#1110;&#1076;&#1085;&#1110; &#1079;&#1072;&#1089;&#1086;&#1073;&#1080; &#1090;&#1072; &#1088;&#1077;&#1089;&#1091;&#1088;&#1089;&#1080; &#1076;&#1083;&#1103; &#1079;&#1072;&#1073;&#1077;&#1079;&#1087;&#1077;&#1095;&#1077;&#1085;&#1085;&#1103; <strong>&#1079;&#1072;&#1076;&#1086;&#1074;&#1086;&#1083;&#1077;&#1085;&#1086;&#1089;&#1090;&#1110;</strong> &#1082;&#1083;&#1110;&#1108;&#1085;&#1090;&#1110;&#1074; &#1110; &#1086;&#1089;&#1110;&#1073;, &#1103;&#1082;&#1110; &#1089;&#1087;&#1110;&#1074;&#1087;&#1088;&#1072;&#1094;&#1102;&#1102;&#1090;&#1100; &#1079; &#1085;&#1072;&#1073;&#1086;&#1088;&#1086;&#1084; &#1087;&#1086;&#1089;&#1083;&#1091;&#1075; , &#1103;&#1082;&#1110; &#1085;&#1072;&#1076;&#1072;&#1108; Tracor.</li>

ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЯКОСТІ ВНЗ CEU Сан-Пабло

Tracor в тісній співпраці з відділом якості в Сан-Пабло-CEU університету, постійно працює, щоб забезпечити функціонування і розвиток механізмів внутрішнього контролю і оцінки якості всіх програм.

Відділ якості Університет забезпечує необхідну підтримку всіх процесів якості в рамках установи, відповідальний за відвідування офіційних Післядипломної програм, які є виконавчим органом в цій галузі.

Університет визначив систему внутрішнього контролю якості в USP-ЦЄУ, який був розроблений для кожного факультету / школи / центру, адаптуючи після кожного з їх ступенів. Ця система гарантує, що вимірюються і аналізуються результати, необхідні для ефективного прийняття рішень, з мета посту в постійному вдосконаленні навичок, що надаються.

Група якості університету несе відповідальність, тому, для координації процедур контролю та оцінки офіційних аспірантських програм, які пропонує університет у співпраці з Tracor.

ANECA

ANECA, Національне агентство з оцінки та акредитації є державою фонд, створений 19 липня 2002 року в відповідно до положень LOU. ANECA полягає в сприянні підвищенню якості системи вищої освіти шляхом оцінки, атестації та акредитації освітніх програм, викладачів і установ. Таким чином, ANECA несе відповідальність за встановлення процесів і критеріїв для оцінки програм післявузівської для забезпечення їх якості.

Розміри і критерії оцінки відповідно з боку ANECA в процесі акредитації випускників програми пов'язані з:

  1. Назва управління (організація і розробка навчальних програм, прозорість і видимість назви і ефективність системи внутрішнього забезпечення якості)
  2. Доступні ресурси (академічна і допоміжний персонал, матеріальні ресурси, інфраструктура і послуги)
  3. Результати, досягнуті (навчання, показники ефективності і задоволеності)
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер в репортажів і журналістських розслідувань ТВ

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1750 часів November 2018 Іспанія Madrid

Майстер пропонує спеціалізовані та підвищення кваліфікації з упором на журналістському жанрі бурхливо розвивається в нашому телебаченні: історія. Крім того спеціалізується на конкретному типі звітності є reporterismo телебачення в якості телевізійних досліджень. У доповіді, майстер впливає інтенсивно в інформаційній діяльності, яка виходить за рамки зв'язку з тим, що розслідує причини та наслідки цього факту: журналістське розслідування, яке вимагає підготовки і конкретний метод роботи, тільки можна отримати в високо спеціалізованої програми. [+]

У доповіді, в його різних формах, стала однією з найважливіших і найбільшою бум в іспанських телевізійних ЗМІ журналістських жанрів. На додаток до вже історичні програми нашого телебачення, як "Щотижневий звіт", "Документи ТВ" або "вдома" в останні роки широке поширення новий стиль новинних програм, таких як "Мій будинок і я", "Вулиця", " Madrileños світ "," Іспанська мова для світу "," Command сьогодні "і т.д. Більш конкретно, в жанрі телевізійних досліджень, там кілька успішних телевізійних програм проходять: "Diario де ...", "7 днів 7 ночей", "Дослідження ТВ", "21 днів" і т.д.... [-]


Ступінь магістра в галузі графічного дизайну комунікації

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1750 часів April 2019 Іспанія Madrid

Майстер МЗС образотворчих мистецтв в комп'ютерного мистецтва - майстер в області графічного дизайну є комунікації графічний дизайн випускник програми повністю інтегровані в рамках ЄПВО (Європейський простір вищої освіти) діє по всій Європі і проводиться у співпраці між школа дизайну Інституту мистецтв Tracor зв'язку та університет CEU Сан-Пабло, яка виникає з реального ринку потрібно викликано триваючої технологічної революції і створити новий професійний мистецтво, дизайн, комунікації, аудіовізуальних та мультимедійних -web, універсальні і самодостатні, повністю інтегрований в процесі комунікації і з абсолютним контролем над ним, в стані зрозуміти продукти та концептуалізації ідеї, а й втілювати їх у графічному вигляді або аудіовізуальної формі, з використанням самих інноваційних технологій. [+]

МЗС Магістр мистецтв в області комп'ютерних мистецтв - Майстри в області графічного дизайну комунікації є графічний дизайн випускник програми повністю інтегровані в рамках ЄПВО (Європейський простір вищої освіти) діє по всій Європі і викладав спільно школи дизайну Інституту мистецтв Tracor зв'язку та університету CEU Сан-Пабло, випливають з реального ринку повинні викликано триваючої технологічної революції і створити нове професійне мистецтво, дизайн, аудіовізуальні та мультимедійні веб-, універсальний і самодостатньою комунікації, повністю інтегрований в процесі комунікації і з абсолютним контролем то ж, в стані зрозуміти продукти та концептуалізації ідеї, а й втілювати їх у графічному вигляді або аудіовізуальної формі, з використанням самих інноваційних технологій.... [-]


Ступінь магістра в галузі корпоративних комунікацій

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1750 часів October 2018 Іспанія Madrid + 1 більше

Майстер в області корпоративних комунікацій є офіційним аспірантом програма викладається у співпраці Tracor і Сан-Пабло ЦЄУ університету. З унікальним дизайном в нашій країні, майстер надає студентам знання і навички, необхідні для здійснення спеціалізованих зовнішніх і внутрішніх комунікацій у відділах зв'язку, реклами або маркетингу, прес-служб або інституційних відносин, громадських організацій, підприємств і соціальних медіа. [+]

The Майстер в області корпоративних комунікацій офіційна програма післядипломної викладав в Tracor співпраці і Сан-Пабло ЦЄУ університету. З унікальним дизайном в нашій країні, майстер надає студентам знання і навички, необхідні для здійснення спеціалізованих зовнішніх і внутрішніх комунікацій у відділах зв'язку, реклами або маркетингу, прес-служб або інституційних відносин, громадських організацій, підприємств і соціальних медіа.... [-]


Ступінь магістра в галузі мультимедійної зв'язку

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1750 часів September 2018 Іспанія Madrid

Майстер в мультимедійній зв'язку є офіційним аспірантура (70 ECTS) профорієнтація наведені у співпраці Tracor і Сан-Пабло ЦЄУ університету і націлений на підготовку студентів у професійних навичок, необхідних для виконання роботи в якості фахівців реклама, журналістика або аудіовізуальної комунікації в Інтернеті і нових медіа. [+]

The Майстер в області мультимедійної зв'язку є офіційним аспірантура (70 ECTS) профорієнтація наведені у співпраці Tracor і Сан-Пабло ЦЄУ університету і націлений на підготовку студентів у професійних навичок, необхідних для виконання роботи в якості фахівців в рекламній комунікації, журналістики або аудіовізуальної Інтернет і нові засоби масової інформації.

The Майстер в області мультимедійної зв'язкуОфіційна сертифікація Сан-Пабло ЦЄУ університету, вивчається в подвійній ступеня, з одним з трьох наступних магістерських програм Tracor:... [-]


Ступінь магістра в галузі телевізійного виробництва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1750 часів November 2018 Іспанія Madrid

Майстер на телебаченні Виробництво є випускник програми офіційно діє, повністю адаптована до Європейського простору вищої освіти (EHEA) і орієнтована на здійснення професії в телевізійному середовищі, викладав в співробітництві Tracor, Інститут мистецтв зв'язок (лідер з 1989 року в підготовці людей з чітким покликанням по професійній галузі зв'язку) і Сан-Пабло ЦЄУ університету (з більш ніж 75-річний досвід навчання в Іспанії). [+]

Ласкаво просимо до телевізора. Ласкаво просимо Master Television, CREATVTY, концепції, створеної Tracor пояснити синтетично тільки офіційний випускник програми і діє по всій Європі: майстер в телевізійному виробництві (MTV).

The Майстер в галузі телебачення Виробництво це програма випускника офіційно діє, повністю адаптована до Європейського простору вищої освіти (EHEA) і орієнтована на здійснення професії в телевізійному середовищі, викладав у співпраці Tracor, Інститут мистецтв (зв'язку лідера з 1989 року в освіті людей з чітким покликанням по професійній галузі зв'язку) і Сан-Пабло ЦЄУ університету (з більш ніж 75-річним досвідом роботи в галузі підготовки кадрів в Іспанії).... [-]


Відео

Presentación Canal Tracor