Sports Management School - Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа управління спортом є міжнародною школою , що спеціалізується на Sports Management, що базується в Парижі, Лозанні і Барселоні, зосереджений виключно на спортивному менеджменті. Це дає нам великий досвід у всіх областях, пов'язаних з цим світом і, зокрема, торгівлі та дистрибуції, маркетингу, комунікації, організація спортивних заходів тощо

Наша мета полягає в тому, щоб навчати молодих фахівців і керівників спорту. З моменту заснування в 2010 році, спортивна школа управління та має 300 студентів і аспірантів та більше 100 випускників, з рівнем інтеграції 90% в компаніях в секторі після отримання диплома.


Майкл Tapiro - засновник спортивної школи управління/>

«Бізнес-сектор спорт, який був світом чисто рухомий пристрастю протягом довгого часу, став сьогодні в економічному всесвіту повному, яка обертається навколо міжнародних спортивних змагань, їх права мовлення і збільшення кількості глядачів. спорту тепер в руках фахівців в області права, фінансів, менеджменту і маркетингу, в той же час одним з основних чинників соціального і політичного впливу на розвиток економіки на муніципальному, обласному або регіональних навіть країна або континент, його справжність і його привабливість не перестане рости.

Спорт не знає кордонів. Він консолідує міжнародний розвиток з ростом країн, що розвиваються, завдяки грізному мультимедійного мовлення ЗМІ. Розвиток спортивних організацій вимагає нових профілів для супроводу цих змін. Школа управління спорту готує майбутні менеджер спортивного сектор шукає спеціалізовані профілі, обізнані про нові завдання розвитку і соціальних імперативи етики та належного управління ".


обладнання/>


Управління спортивної школи Campus Barcelona/>

Кампус спортивна школа управління знаходиться в Оспіталет-де-Льобрегат, Барселона, і своє місце розташування інших навчальних шкіл Grupo Planeta в 10800 м2 і може вмістити понад 3000 студентів. Вона має класні кімнати навчання і практики, конференц-зали, бібліотека, кафе і зал для глядачів.


Campus Sports Management School Paris/>

Управління спортивної школи Лозанни Campus


Planet Формування та університети/>


Planeta, заснований в 1949 році, виступає в якості першої іспанської видавничої групи і комунікації. Союз виступає за його сильну інноваційної ПРЯМО ПЕРЕДБАЧЕНА Багатоканальний бізнес традиції і її величезний потенціал і покликання. Широкий асортимент орієнтований на провідній культуру, навчання, інформаційні та аудіовізуальні розваги./>

В області підготовки, навчання та університети Planet пропонує великий каталог спеціалізованої підготовки , яка варіюється від професійної підготовки до досліджень бакалаврату, магістратури та магістра. Таку пропозицію навчання у вищій мірі орієнтована на потреби ринку і навчив комбінуючи нашу гнучку методологію і новітні технології.


університетські проекти:/>

 • EAE Business School: Серед топ-30 бізнес-шкіл, ранжируваних американської економіки і найбільш швидко зростаючих протягом останніх трьох років.
 • OBS бізнес-школа: Перша школа бізнесу 100% онлайн.
 • UNIBA Міжнародного центр Барселони додається до Університету Барселони, пропонуючи бакалаврат і магістратуру установа.
 • СІО (Валенсія Міжнародного університету): Приватний університет, онлайн і міжнародний діапазон проекції ступенів і офіційного господаря.
 • Ostelea, школа гостинності
 • ESdesign - Школа дизайну в Барселоні: Школа орієнтована на дизайн секторі пропонує майстер, які дозволяють фахівцям спеціалізуватися в своїх областях знань дизайну, з сектором корпоративного бачення.
 • ESLSCA Business School Париж: Серед 10 кращих європейських університетів і шкіл, а також у верхніх 4 на французькому ринку, з кращими професійними дипломами.
 • EDC Paris Business School: Найстарша приватна і міжнародна французька школа. 15000 випускників, розподілених в 77 країнах, багато бізнес-лідерів.
 • Інститут superier Маркетинг ая Luxe: Заснований Будинок Cartier, тому керівники і молоді дизайнери фахівців ручного в світі розкоші
 • Еколь де Герр Economique EGE-: Перша школа економічної війни на французькій мові, його педагогічної модель порівняльного аналізу національних і транснаціональних систем передачі від військового світу до громадянського миру і важливість наступального управління інформація для розвитку господарської діяльності.
 • IFAM Business School: З одним з перших існуючих міжнародних програм, школа фокусується на конкретних дослідженнях для заохочення ініціативи, вирішення різних поглядів і оптимізувати процес прийняття рішень.

Розташування

Барселона

Address
Av. Josep Tarradellas 171-177
l’Hospitalet de Llobregat

08902 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: