Spain Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Іспанія бізнес-школа це новий бізнес-школа приватна, незалежна і плюралістична з дуже важливої ​​соціальної функції. Ми могли б вказати, ми стикаємося одна з небагатьох шкіл соціального бізнесу, якщо не єдиний.

Вона формується професіоналами з великим досвідом в навчанні і хочете поділитися своїми знаннями додаючи цінність для суспільства. Ми хочемо, щоб обслуговувати і навчання талановитих людей, незалежно від віку, раси або вимог.

Іспанія бізнес-школа Він зосереджений на бізнесі, юридичної та оперативної підготовки, слідуючи методології електронного навчання високої якості, що використовуються провідними бізнес-шкіл в світі.

піксель

Іспанія бізнес-школа Це визнання посилення з боку міжнародного співтовариства, як якість онлайн-навчання через його викладання факультету, високий попит академічних програм і конкурентоспроможної системи витрат.

Місія

Місія та бачення Іспанії Business School>

 • Керівництво прийняття рішень.
 • Основна увага на досконалість і обслуговування.
 • Яка Формує зростання суспільства.

цінності

Значення розраховуються на окремих осіб і компаній спільноти людей.

 • Повага до інших, особисто і професійно. управління бізнес-інтереси людей.
 • Дух сервісу та передового досвіду в області якості як засіб хорошої роботи.
 • Смирення, здатність вчитися і слухати.
 • Цілісність і робота в команді.
 • соціальні зобов'язання.
 • Інтернаціоналізація.
 • Підприємництво.

Методологія

Онлайн навчання розроблений Іспанії Business School заснована на новій моделі, яка примиряє не стикалися з навчання і доповнює технологічні досягнення і навчання. Навчання еквівалентно особі, але дозволяє розмістити розкладу їх доступність, можливість поєднувати навчання з професійної та особистої відданості.

Онлайн методологія може досягти цілей навчання на основі участі та взаємодії. Учасники мають повністю активну роль, втручання в ряді заходів та дискусій, які можуть зажадати від вас, щоб взаємодіяти як зі своїм учителем, і з ближніми програми.

Під час програми студент повинен ввести старанно в віртуальному кампусі, щоб мати безперервний моніторинг:

 • метод аналізу конкретних ситуацій, система, яка використовується провідними міжнародними бізнес-школами.
 • Навчальний матеріал.
 • Участь в практичних досліджень.
 • Дискусійні форуми та дискусії з викладачами і студентами.
 • Відеоконференції як живий віртуальний клас або відкладеному режимі, коли вчитель розвиває поняття і зміст, що сприяють дискусії і роботу в найближчі кілька тижнів.

Там буде безперервної зворотного зв'язку, щоб збагатити вчителя і учня стимулюючого навчання студентів з метою виявлення основних проблем і визначення пріоритетності питань, таких як управління часом. Традиційний вчитель стає репетитором або координатора і його основні функції:

 • Керівництво студентів до навчальним контентом, відповідаючи на запити, виправляючи діяльності і вказуючи на те, які аспекти слід поглибити.
 • Позитивно заохочувати всю групу, створюючи умови для навчання і підвищення питань дискусії.
 • Відстеження участі студентів, оцінка знань і виконання щоденної зворотного зв'язку.

Програма якості онлайн пропонує наступні переваги:

 • Примирення між вашим особистим часом, роботи і навчання. Можливість отримання вищої освіти, не перериваючи планування роботи.
 • Економія. Вартість перевезення, час у дорозі і навчання.
 • Гнучкість. Ви вибираєте час і відданість справі.
 • Технології. Використання і знання технології.
 • Мережеве обладнання. Обмін досвідом роботи і розширити свою мережу.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд курс - OnlineStudies » Перегляд Masters » Перегляд курс - AcademicCourses »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер в галузі підприємництва

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма January 2018 Іспанія Мадрид

Майстер в області підприємництва дає можливість студентам, чи є вони думають про створення власного проекту, як ніби це вже зроблено. Якщо це ваш випадок, він буде вчити від юридичних областях, щоб розглянути, щоб дізнатися, як ідея шукати фінансування і вести роботу і управління бізнесом. Атмосфера 100% дослідне і буде навчений і наставництво відомих підприємців, які введуть в мережі більше ... [+]

Майстер в області підприємництва дає можливість студентам, чи є вони думають про створення власного проекту, як ніби це вже зроблено. Якщо це ваш випадок, він буде вчити від юридичних областях, щоб розглянути, щоб дізнатися, як ідея шукати фінансування і вести роботу і управління бізнесом.

Атмосфера 100% дослідне і буде навчений і наставництво відомих підприємців, які дадуть вам можливість дізнатися найцікавіше для вашої бізнес-мережі ідеї.... [-]


Майстер в цифровий бізнесу

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 12 місяця February 2018 Іспанія Мадрид

Всі фахівці повинні займатися бізнесом, або самі, або для інших, цифрових або бути перетворені в цифрові їх. Майстер в Digital Business дозволить вам бути майстром у всіх дисциплінах нових підприємств, технологічні та правові основи стосовно інтернет-продуктів, цифровий побутової та електронної комерції, маркетингу у всіх його формах (цифровий, мобільний, соціальних мереж, лояльності клієнт), онлайн управління контентом, веб-аналітика, реклама, навички управління цифровими і багато іншого ... [+]

Хто повинен бути присутнім:

Всі фахівці повинні займатися бізнесом, або самі, або для інших, цифрових або бути перетворені в цифрові їх.

Майстер в Digital Business дозволить вам бути майстром у всіх дисциплінах нових підприємств, технологічні та правові основи стосовно інтернет-продуктів, цифровий побутової та електронної комерції, маркетингу у всіх його формах (цифровий, мобільний, соціальних мереж, лояльності клієнт), онлайн управління контентом, веб-аналітика, реклама, навички управління цифровими і багато іншого ... Бізнес-школа в Іспанії ми є експертами в навчанні існуючих і майбутніх цифрових лідерів.... [-]


Відео

Qué es Spain Business School

Nuestra Escuela

Formación Spain Business School

Для зв'язку

Spain Business School

Адреса, рядок 1 C/ Velázquez 12.
28006 Мадрид, Іспанія
Веб-сайт http://www.spainbs.com/
Телефон +34 917 19 10 00