Spain Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Іспанія бізнес-школа це новий бізнес-школа приватна, незалежна і плюралістична з дуже важливої ​​соціальної функції. Ми могли б вказати, ми стикаємося одна з небагатьох шкіл соціального бізнесу, якщо не єдиний.

Вона формується професіоналами з великим досвідом в навчанні і хочете поділитися своїми знаннями додаючи цінність для суспільства. Ми хочемо, щоб обслуговувати і навчання талановитих людей, незалежно від віку, раси або вимог.

Іспанія бізнес-школа Він зосереджений на бізнесі, юридичної та оперативної підготовки, слідуючи методології електронного навчання високої якості, що використовуються провідними бізнес-шкіл в світі.

піксель

Іспанія бізнес-школа Це визнання посилення з боку міжнародного співтовариства, як якість онлайн-навчання через його викладання факультету, високий попит академічних програм і конкурентоспроможної системи витрат.

Місія

Місія та бачення Іспанії Business School>

 • Керівництво прийняття рішень.
 • Основна увага на досконалість і обслуговування.
 • Яка Формує зростання суспільства.

цінності

Значення розраховуються на окремих осіб і компаній спільноти людей.

 • Повага до інших, особисто і професійно. управління бізнес-інтереси людей.
 • Дух сервісу та передового досвіду в області якості як засіб хорошої роботи.
 • Смирення, здатність вчитися і слухати.
 • Цілісність і робота в команді.
 • соціальні зобов'язання.
 • Інтернаціоналізація.
 • Підприємництво.

Методологія

Онлайн навчання розроблений Іспанії Business School заснована на новій моделі, яка примиряє не стикалися з навчання і доповнює технологічні досягнення і навчання. Навчання еквівалентно особі, але дозволяє розмістити розкладу їх доступність, можливість поєднувати навчання з професійної та особистої відданості.

Онлайн методологія може досягти цілей навчання на основі участі та взаємодії. Учасники мають повністю активну роль, втручання в ряді заходів та дискусій, які можуть зажадати від вас, щоб взаємодіяти як зі своїм учителем, і з ближніми програми.

Під час програми студент повинен ввести старанно в віртуальному кампусі, щоб мати безперервний моніторинг:

 • метод аналізу конкретних ситуацій, система, яка використовується провідними міжнародними бізнес-школами.
 • Навчальний матеріал.
 • Участь в практичних досліджень.
 • Дискусійні форуми та дискусії з викладачами і студентами.
 • Відеоконференції як живий віртуальний клас або відкладеному режимі, коли вчитель розвиває поняття і зміст, що сприяють дискусії і роботу в найближчі кілька тижнів.

Там буде безперервної зворотного зв'язку, щоб збагатити вчителя і учня стимулюючого навчання студентів з метою виявлення основних проблем і визначення пріоритетності питань, таких як управління часом. Традиційний вчитель стає репетитором або координатора і його основні функції:

 • Керівництво студентів до навчальним контентом, відповідаючи на запити, виправляючи діяльності і вказуючи на те, які аспекти слід поглибити.
 • Позитивно заохочувати всю групу, створюючи умови для навчання і підвищення питань дискусії.
 • Відстеження участі студентів, оцінка знань і виконання щоденної зворотного зв'язку.

Програма якості онлайн пропонує наступні переваги:

 • Примирення між вашим особистим часом, роботи і навчання. Можливість отримання вищої освіти, не перериваючи планування роботи.
 • Економія. Вартість перевезення, час у дорозі і навчання.
 • Гнучкість. Ви вибираєте час і відданість справі.
 • Технології. Використання і знання технології.
 • Мережеве обладнання. Обмін досвідом роботи і розширити свою мережу.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер в галузі підприємництва

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма January 2018 Іспанія Мадрид

Майстер в області підприємництва дає можливість студентам, чи є вони думають про створення власного проекту, як ніби це вже зроблено. Якщо це ваш випадок, він буде вчити від юридичних областях, щоб розглянути, щоб дізнатися, як ідея шукати фінансування і вести роботу і управління бізнесом. Атмосфера 100% дослідне і буде навчений і наставництво відомих підприємців, які введуть в мережі більше ... [+]

Майстер в області підприємництва дає можливість студентам, чи є вони думають про створення власного проекту, як ніби це вже зроблено. Якщо це ваш випадок, він буде вчити від юридичних областях, щоб розглянути, щоб дізнатися, як ідея шукати фінансування і вести роботу і управління бізнесом. Атмосфера 100% дослідне і буде навчений і наставництво відомих підприємців, які дадуть вам можливість дізнатися найцікавіше для вашої бізнес-мережі ідеї. Крім того, якщо ви зацікавлені, ви в кінцевому підсумку з вашої ідеї майстер зробив, щоб зробити це, і ваша компанія, створена з урахуванням рекомендацій кращих фахівців. Адресовано Той, хто має підприємницький і хочуть дізнатися, як характер, в якийсь момент, ви повинні змонтувати проект і мінімізувати ризики. Студенти вищих навчальних закладів, що працюють фахівців або не автономна. Всі типи профілів не мають місця в цьому курсі, якщо вони вважають, що їхні проблеми можуть бути задоволені. Цей майстер має можливість отримати подвійний ступеня з визнанням університету. Щоб подати заявку, студент повинен бути у володінні визнаною мірою по всій країні. наступний У вас є ідея? У вас є бажання і сили боротися за нього? Ви вже зробили, але думаю, що ви могли б використовувати деяку допомогу в управлінні? Тоді у вас є проект. Основна мета магістра в галузі підприємництва є те, що студент знає різні аспекти створення компанії, її керівництва та управління людьми, представляючи необхідні інструменти для створення і дати вам знання, щоб бігти. Цілі курсу є: - Для того, щоб зрозуміти процес створення нової компанії - забезпечити підприємцю огляд вашого проекту - Розуміння ключових факторів успіху - навчання... [-]

Майстер в цифровий бізнесу

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 12 місяця February 2018 Іспанія Мадрид

Всі фахівці повинні займатися бізнесом, або самі, або для інших, цифрових або бути перетворені в цифрові їх. Майстер в Digital Business дозволить вам бути майстром у всіх дисциплінах нових підприємств, технологічні та правові основи стосовно інтернет-продуктів, цифровий побутової та електронної комерції, маркетингу у всіх його формах (цифровий, мобільний, соціальних мереж, лояльності клієнт), онлайн управління контентом, веб-аналітика, реклама, навички управління цифровими і багато іншого ... [+]

Хто повинен бути присутнім: Всі фахівці повинні займатися бізнесом, або самі, або для інших, цифрових або бути перетворені в цифрові їх. Майстер в Digital Business дозволить вам бути майстром у всіх дисциплінах нових підприємств, технологічні та правові основи стосовно інтернет-продуктів, цифровий побутової та електронної комерції, маркетингу у всіх його формах (цифровий, мобільний, соціальних мереж, лояльності клієнт), онлайн управління контентом, веб-аналітика, реклама, навички управління цифровими і багато іншого ... Бізнес-школа в Іспанії ми є експертами в навчанні існуючих і майбутніх цифрових лідерів. Цілі: Знати, розуміти і застосовувати основи будь-якої компанії, але з точки зору нового ринку: цифровий. Купувати базові знання в області продажів, маркетингу, фінансів та людських ресурсів, а освоєння нових методів цифрового маркетингу, соціальних мереж, електронної комерції, директиви 2.0 Навички і Web Analytics. Можливість вимірювання і досягнення результатів на дії, які запускаються. Стати експертом в досягненні кращого ROI. Будучи в стані створити свій власний проект і отримати фінансування для нього Крім того, ряд глобальних цільових показників для всіх програм, що складаються з: ефективно керувати командами, навчитися приймати стратегічні рішення, розробити глобальний і всеосяжний бачення, управління майстер управління змінами та захоплення навичок. порядок денний: Модуль 1: Основи Сесія 1: Технологічне середовище. Сесія 2: Правове середовище. Сесія 3: Основи маркетингу. Модуль 2: Цифровий будинок Сесія 1: Цифровий продукт Сесія 2: Digital Consumer Сесія 3: Електронна комерція Сесія 4: Ключі до побудови успішної електронної комерції Сесія 5: CRM. управління клієнтами Модуль 3: Оперативна DigitaL Сесія 1: Цифровий маркетинг Сесія 2: Мобільний маркетинг Сесія 3: Маркетинг в соціальних медіа Сесія 4: Стратегія пошуку Сесія... [-]

Відео

Qué es Spain Business School

Nuestra Escuela

Formación Spain Business School

Для зв'язку

Spain Business School

Адреса, рядок 1 C/ Velázquez 12.
28006 Мадрид, Іспанія
Веб-сайт http://www.spainbs.com/
Телефон +34 917 19 10 00