Spain Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Іспанія Бізнес школа нова школа бізнесу приватна, незалежна і плюралістична з дуже важливою соціальною функцією. Ми могли б вказати , перед нами один з небагатьох шкіл , якщо не єдиний соціальний бізнес.

Вона складається з професіоналів з великим досвідом в навчанні і хоче поділитися своїми знаннями, додавши значення для суспільства. Ми хочемо, щоб обслуговувати і навчання талановитих людей, незалежно від віку, раси або вимог.

Іспанія Бізнес школа фокусується на бізнес, правової та оперативної підготовки, слідуючи методології електронного навчання високої якості, використовувані провідною бізнес-школи в світі.

pixelІспанія бізнес - школа представить домогтися визнання міжнародного онлайн якості навчання спільноти і через його викладацький склад, високий попит академічних програм і конкурентоспроможну системи витрат./>

місія

Місія та бачення Іспанії Business School

 • Керівництво прийняття рішень.
 • Основна увага на досконалість і обслуговування.
 • Яка Формує зростання суспільства.

цінності

Значення розраховуються на окремих осіб та компанії спільнота людей.

 • Повага до інших, особисто і професійно. Ділові люди, в центрі якого управління.
 • Дух обслуговування і передового досвіду в області якості як засіб хорошої роботи.
 • Смирення, вміння вчитися і слухати.
 • Цілісність і робота в команді.
 • соціальні зобов'язання.
 • Інтернаціоналізація.
 • Підприємництво.

методологія

Інтерактивне навчання, розроблена Іспанії Business School заснована на новій моделі, яка примиряє вчення без обличчя і доповнює технологічні досягнення і навчання. Навчання еквівалентно особі, але дозволяє розмістити графіками їх доступність, можливість поєднувати навчання з професійною і особистою відданістю.

Онлайн метод дозволяє досягти цілей навчання на основі участі та взаємодії. Учасники мають повністю активну роль, втручаючись в серії заходів і дискусій, які змусять вас взаємодіяти як з учителем і з ближніми програми.

Під час програми студент повинен ввести старанно на віртуальному кампусі, щоб мати безперервний моніторинг:

 • Метод Case, система, яка використовується провідний міжнародної бізнес-школи.
 • Навчальний матеріал.
 • Участь в практичних дослідженнях.
 • Дискусійні форуми та дискусії з викладачами і студентами.
 • Відеоконференції та жити віртуальний клас або відкладеним режимом, в якому вчитель розробляє концепцію і зміст, що сприяють дискусії і роботу в найближчих тижнях.

Там буде безперервної зворотного зв'язку, щоб збагатити студент-педагогічної освіти шляхом заохочення студентів з метою виявлення основних проблем і пріоритетності питань, таких як управління часом. Традиційний вчитель стає репетитором або посереднику і його основні функції:

 • Керівництво студентів в сторону змісту навчання, відповідаючи на запити, виправляючи діяльності і вказуючи на те, які аспекти слід поглибити.
 • Позитивно заохочувати всю групу, створюючи умови для навчання і підвищення питань обговорення.
 • Відстеження участі студентів, оцінка знань і виконання щоденної зворотного зв'язку.

Програма якості онлайн пропонує наступні переваги:

 • Звірка особистого часу, роботи і навчання. Можливість отримання вищої освіти, не перериваючи планування роботи.
 • Економія. Транспортні витрати, час поїздки та навчання.
 • Гнучкість. Ви вибираєте час і відданість справі.
 • Технології. Використання і знання технології.
 • Networking. Обмін досвідом роботи і розширити свою мережу.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд курс - OnlineStudies » Перегляд Masters » Перегляд курс - AcademicCourses »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер в галузі підприємництва

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма January 2019 Іспанія Madrid

Майстер в області підприємництва дає можливість студентам, чи є вони думають про створення власного проекту, як ніби це вже зроблено. Якщо це ваш випадок, він буде вчити від юридичних областях, щоб розглянути, щоб дізнатися, як ідея шукати фінансування і вести роботу і управління бізнесом. Атмосфера 100% дослідне і буде навчений і наставництво відомих підприємців, які введуть в мережі більше ... [+]

Майстер в області підприємництва дає можливість студентам, чи є вони думають про створення власного проекту, як ніби це вже зроблено. Якщо це ваш випадок, він буде вчити від юридичних областях, щоб розглянути, щоб дізнатися, як ідея шукати фінансування і вести роботу і управління бізнесом.

Атмосфера 100% дослідне і буде навчений і наставництво відомих підприємців, які дадуть вам можливість дізнатися найцікавіше для вашої бізнес-мережі ідеї.... [-]


Майстер в цифровий бізнесу

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 12 місяця February 2019 Іспанія Madrid

Всі фахівці повинні займатися бізнесом, або самі, або для інших, цифрових або бути перетворені в цифрові їх. Майстер в Digital Business дозволить вам бути майстром у всіх дисциплінах нових підприємств, технологічні та правові основи стосовно інтернет-продуктів, цифровий побутової та електронної комерції, маркетингу у всіх його формах (цифровий, мобільний, соціальних мереж, лояльності клієнт), онлайн управління контентом, веб-аналітика, реклама, навички управління цифровими і багато іншого ... [+]

Хто повинен бути присутнім:

Всі фахівці повинні займатися бізнесом, або самі, або для інших, цифрових або бути перетворені в цифрові їх.

Майстер в Digital Business дозволить вам бути майстром у всіх дисциплінах нових підприємств, технологічні та правові основи стосовно інтернет-продуктів, цифровий побутової та електронної комерції, маркетингу у всіх його формах (цифровий, мобільний, соціальних мереж, лояльності клієнт), онлайн управління контентом, веб-аналітика, реклама, навички управління цифровими і багато іншого ... Бізнес-школа в Іспанії ми є експертами в навчанні існуючих і майбутніх цифрових лідерів.... [-]


Відео

Qué es Spain Business School

Nuestra Escuela

Formación Spain Business School

Для зв'язку

Spain Business School

Адреса, рядок 1 C/ Velázquez 12.
28006 Madrid, Community of Madrid, Іспанія
Веб-сайт http://www.spainbs.com/
Телефон +34 917 19 10 00