Seeway - Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

haz lo que quieras

робіть, як вам подобається

Тут ви знайдете місце, де відомі робочі фахівці діляться своїми знаннями будує новий досвід з вами. Підійшовши ближче до реального світу через практичну роботу і класи, які навчать вас, що вам дійсно потрібно знати для вашої кар'єри. Багато риторики і мало ініціативність. Як студій і агентств, де один день ви будете працювати.

НЕ Seeway ви думаєте, що це партія. В нашій школі ми працюємо з усією строгістю, але і вільно, використовуючи альтернативний метод навчання, який відповідає вашому способу життя, поставити ноги на землі і вашу творчість через дах. Це зворушливе, жити і вчитися професіями виконуючи проекти, які дозволяють навчатися на кожному етапі, від якого концептуалізації ідеї поки не розвиватися. Ми робимо це з 2001 року, тому ми можемо гарантувати, що це працює.

Крім того, ми працюємо мішок, малі групи і вчителів, які слідують за вами уважно і допоможуть вам отримати кращі з вас, штовхаючи себе те ж саме завтра ви будете вимагати ваших клієнтів.especial

Рецензованих досліджень Університету Сан-Хорхе

З 2013 Seeway пов'язаний з університетом Сан-Хорхе надати ступінь цього університету в програмах Бакалавр, Магістр. Перевірка змісту і методології Університет забезпечує додаткову гарантію, синонім якості та академічної строгістю, до формування Seeway і будує зв'язки між цими двома організаціями, які сприяють загальному розвитку.

РОБОТА

Seeway відповідає за підключення таланту на ринку праці через нашу ексклюзивну сумку для роботи студентів і випускників. Простір, в якому ми пов'язуємо таланти і творчі студії, агентства та виробничі компанії повинні заповнити вакансії в своїй робочої сили.students

ПЕРШИЙ

Крім того, Школа графічного дизайну, анімації, цифрового маркетингу та фотографії, Seeway це поняття. Це творчість і нонконформізм. Ідеї ​​в русі. Бунтарство в свідомості. Аутсайдер навчання зі своєю власною методологією на основі експериментального навчання. Спрямовані талановиті люди , які вибирають свій шлях і малювати себе.

Ми знаходимося в самому центрі Барселони. Ми дихаємо творче дихання міста. Естетика і візуальна культура надихають нас постійно. Його відкрита і космополітичний характер є частиною нашої ідентичності. І це показує, у всьому, що ми робимо.

Якщо ви зважитеся, ми чекаємо.

Розташування

Барселона

Address
Pau Clarís 115
08009 Барселона, Каталонія, Іспанія

Програми