School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Інститут безперервної освіти в Університеті Барселони Зараз школа безперервної освіти - Університет Барселони.

Оновлення бренду і логотипу є частиною процесу модернізації графічного образу всіх суб'єктів, що входять до складу UB Group. Еволюція символізує міжнародне визнання установи і підтверджує свою прихильність залишатися стратегічним партнером професіоналів і компаній для розвитку талантів і управління знаннями.

Життя в Барселоні

Розташований на північному сході Іспанії Барселона, столиця Каталонії і Іспанії першої економічної зони. Населення міста становить понад мільйон з половиною жителів, в той час як число людей по всій Каталонії складає більше 7 мільйонів чоловік.

Завдяки своєму розташуванню на березі Середземного моря, Барселона має теплу, затишну атмосферу, з приємними температурами цілий рік.

Сьогодні, Барселона це сучасний, космополітичний і дуже динамічне місто. Це затишне місто, з урахуванням людей і для людей.

The Школа безперервної освіти - Університет Барселони Він розташований в 22 @ Barcelona, ​​інноваційний продуктивним район пропонує сучасні приміщення для стратегічної концентрації наукоємних видів діяльності. Ось де він створив нову модель компактного міста, де найбільш інноваційні компанії співіснувати з університетами, дослідницькими центрами, навчання і передачі технологій, а також житла, об'єктів і зелених зон.

мови Барселона

Два офіційні мови, якими розмовляють в Барселоні, а в іншій частині Каталонії є каталонський та іспанський. Ці дві мови однаково зрозумілі людям Барселони.

Що стосується навчання, можуть бути використані обидва офіційні мови, кожна програма визначає мову використовується, каталонський або іспанська, в залежності від характеристик самої програми і громадськості до кого вона звернена. Це політика УБ, що викладачі та студенти мають право обирати мову, якою вони хочуть висловити.

Все, що вам потрібно знати, коли ви приходите вчитися в Барселоні

The Барселона Центр Universitari (BCU) Він надає ресурси і інформацію для людей, які приїжджають в Барселону, щоб відвідувати освітні заходи, такі як мішок для розміщення студентів та співробітників і іноземних дослідників.

Помістіть свій матеріальний обсяг просування навчання, бакалаврат і магістратуру, а також пов'язані з науково-дослідницької діяльності.

Керує діяльність, спрямовану на культурній та громадянської інтеграції студентів і викладачів та іноземного дослідника, який проживає в Барселоні і його агломерації.

Розташування

Барселона

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona

Address
C/ Ciutat de Granada, 131
08018 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 934 03 96 96