Прочитайте офіційний опис


У 2006 році " Реал Мадрид CF" і "Universidad Europea de Madrid" створили першу університетську школу, що спеціалізується на спорті та її зв'язках з менеджментом, здоров'ям, спілкуванням та дозвіллям / відпочинком.

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea виходить за межі спорту, навчаючи професійних лідерів у всіх дисциплінах, які так чи інакше пов'язані з цією сферою. Випускні програми орієнтовані на різні області і призначені для випускників університетів і працюючих фахівців з різних галузей, пов'язаних як з професійним, так і з аматорським спортом.

Школа була створена з сильним міжнародним компонентом, подібно до двох інститутів, які його підтримують. З одного боку - футбольний клуб "Реал Мадрид", який взяв іспанську компанію і перетворив її на провідних міжнародних сил; з іншого - "Universidad Europea de Madrid", член міжнародних університетів лауреата, світового лідера у галузі підвищення кваліфікації.

Основний навчальний принцип стосовно кожного з випускних ступенів Мадридського міжнародного професійного училища - це професійний фокус. Дизайн та реалізація цих програм здійснюються професіоналами як Реала Мадрид, так і Мадридський університет, які мають високу престиж у своїх галузях.

З метою надання практичної освіти випускні програми викладаються на найсучасніших умовах: приміщення Реал Мадрид на його новому спортивному містечку та стадіоні Сантьяго Бернабеу, а також в університетському містечку Європа де Мадрид в Алькобендасі ( Мадрид) та Villaviciosa de Odón (Мадрид) Крім того, більшість випускних програм включають візити до компаній або заходи, пов'язані з навчальним планом, наприклад, клуб All England, де проходить знаменитий Уимблдон-Гранд-Шлем, у випадку з Alfredo Ді Стефано МВА у спортивному менеджменті.

Засоби

Школа пропонує студентам найсучасніші послуги: Реал Мадридський спорткомплекс в районі Валдебебас, Мадрид, і стадіон Сантьяго Бернабеу , а також кампуси університетів Європа де Мадрид в Алькобендасі (Мадрид) та Вільявісіоса де Одон (Мадрид)

Кампус Алькобендас

Будівля розташована в місті Алькобендас і охоплює 13 000 м2 . У його чотирьох історіях розміщено наступне: більше 50 навчальних аудиторій, комп'ютерні лабораторії, кабінети факультету, семінари для студентів, навчальні кабінети та багатофункціональні приміщення. Будівля обладнана найсучаснішим обладнанням для навчання та комп'ютерними мережами . Доступний для інвалідів.

Кампус Villaviciosa de Odón

Кампус Villaviciosa de Odón має необхідну інфраструктуру для оптимізації навчального досвіду . З точки зору спортивних об'єктів існує спортивний комплекс , в якому є суди та спеціалізовані майданчики для практики кожної дисципліни, а також найсучасніші лабораторії для рухових навичок, фізіологічної фізики та біомеханіки руху. Це забезпечує ідеальні рамки для навчання, а також спортивних тренувань.

Також існує два студентських гуртожитку в університеті, кількість яких становить більше 550. Цей варіант гарантує студентові комфортне проживання з усіма необхідними зручностями.

Сантьяго Бернабеу

Кілька стадіонів у світі мають такі високопрофесійні операції у всіх областях, як і стадіон Сантьяго Бернабеу. Є багато деталей, які роблять унікальний стадіон Бернабеу у світі . Організація успішно використовувала найкращі аспекти інших стадіонів та адаптувала їх до своїх потреб. Це пояснює, чому Cisco Systems, одна з найбільш високо капіталізованих ІТ-компаній в світі, вибирає стадіон Сантьяго-Бернабеу як приклад управління стадіоном.

Спортивний місто Реал Мадрид

Спортивний місто "Реал Мадрид" - найбільший спортивний комплекс, який коли-небудь збудований футбольною організацією . Його 1200 000 квадратних метрів є місцем як професіоналів, так і фанатів. Його розташування знаходиться в привілейованому районі Парк де Вальдебебас, одне з найпопулярніших районів столиці.

Міжнародна мережа

Real Madrid Graduate School - Universidad Europea має міжнародний фокус, як і інституції, які її підтримують. Real Madrid CF виходить за межі локалізму завдяки світовому визнанню та традиціям. Крім того, Universidad Europea de Madrid є частиною групи міжнародних університетів лауреата , яка є світовим лідером у сфері вищої освіти.

Цей альянс може призвести лише до міжнародного масштабного проекту, і саме тому в даний час Real Madrid Graduate School - Universidad Europea тепер присутній у кількох країнах Європи, Азії, Океанії та Америки.

Відповідно до нашої відданості академічному досвіду та нашим професійним підходам, при створенні школи в новій країні ми переглядаємо програми заздалегідь. Ми перевіряємо, що вони синхронізуватимуться з реальністю кожного місця, забезпечуючи надзвичайно корисний досвід для наших студентів. Крім того, кожна програма має міжнародний факультет, що складається з іспанських фахівців у галузі навчання, які працюють разом з провідними фахівцями з країни, в якій навчаються випускні програми.

Real Madrid Graduate School - Університетські освітні програми в даний час викладаються в декількох університетах по всьому світу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • Spanish (Spain)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Real Madrid Graduate School

Магістр комунікації та спортивної журналістики навчає, що таке спортивна журналістика, і як вона працює, аналізуючи, як професійний і соціальний аспект галузі розвивався ... [+]

Магістр комунікації та спортивної журналістики навчає, що таке спортивна журналістика, і як вона працює, аналізуючи, як професійний і соціальний аспект галузі розвивався на національному та міжнародному рівнях, включаючи його правові та економічні аспекти. Майстер-програма готує студентів до журналістської роботи, яка охоплює такі напрямки:

Друк журналістики. Тут розглядаються основні аспекти виробництва друкованих та цифрових засобів масової інформації, що діють відповідно до кодексу етики журналістської професії.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Real Madrid Graduate School

Вивчайте спортивний маркетинг з найкращими партнерами: Universidad Europea та Real Madrid, найбільший генератор доходів та найбільш відомий бренд у спорті по всьому світу ... [+]

Вивчайте спортивний маркетинг з найкращими партнерами: Universidad Europea та Real Madrid, найбільший генератор доходів та найбільш відомий бренд у спорті по всьому світу.

Досвід сучасного способу навчання, включаючи реальні проекти та тематичні дослідження, участь у спортивних змаганнях, можливості спілкування та стажування у спортивних брендів.

Ціль

Метою цієї програми є формування, оновлення та спеціалізація студентів як спеціалістів з маркетингу та комунікації з певною спортивною спрямованістю. Відсутність професіоналізму у кількох спортивних закладах та величезні інвестиції у спорт у різних секторах створюють ідеальний сценарій для приходу сучасних, творчих та оновлених фахівців з маркетингу у спортивній індустрії.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Real Madrid Graduate School

Ступінь магістра права в галузі спорту забезпечує випускників юридичних наук, а також досвідчених юристів, які володіють особливими знаннями та особливостями юридичної сп ... [+]

Ступінь магістра права в галузі спорту забезпечує випускників юридичних наук, а також досвідчених юристів, які володіють особливими знаннями та особливостями юридичної спортивної галузі, надаючи їм конкретне бачення сучасної ситуації у спорті та його правової організації.

Цей ступінь стосується спортивного права в міждисциплінарному напрямку, зосереджуючи його з різних точок зору, що дозволяє студентам краще пристосовуватися до конкретних потреб, які вимагає практика юридичної професії перед різними національними та міжнародними спортивними інституціями.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Real Madrid Graduate School

Ступінь магістра в галузі спортивного права "Реал Мадрид" є природним результатом сучасної реальності професійного спорту та відповідає потребам сектора, пропонуючи учням ... [+]

Ступінь магістра в галузі спортивного права "Реал Мадрид" є природним результатом сучасної реальності професійного спорту та відповідає потребам сектора, пропонуючи учням комплексне навчання для цієї професійної галузі.

Неповний робочий день, з четверга по суботу. / Четвер та п'ятниця вдень / ввечері, з 4,00 до 9,00 pM, в суботу вранці / вдень, з 9,00 aM до 2,00 pM, що дає студентам можливість об'єднати курс з робочим часом.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Real Madrid Graduate School

Завдяки майстерові студенти мають чудову можливість, яка дає вам змогу виконувати функції Директора Кантера, директора Департаменту методології, а також директора департа ... [+]

Завдяки майстерові студенти мають чудову можливість, яка дає вам змогу виконувати функції Директора Кантера, директора Департаменту методології, а також директора департаменту зловживань та в будь-якій галузі спортивного футбольного директора . Майстер дає змогу та відрізняє вас від професіонала в будь-якій галузі футболу .

ОБ'ЄКТ

Майстер футбольного менеджменту пропонує необхідні знання та інструменти, що дозволяють студентам виконувати функції менеджерів кар'єрів, відділів методології, набору персоналу та будь-якої іншої сфери спортивного менеджменту футбольного клубу.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Real Madrid Graduate School

Це ступінь магістра займається розробкою спеціальних навчальних програм та підвищення якості життя великих верств населення. ... [+]

Це ступінь магістра займається розробкою спеціальних навчальних програм та підвищення якості життя великих верств населення.Два різних маршруту: Професійний та Слідчий (цей доступний для Pdh)Навчання на основі практикиЦІЛЬ

Виходячи з біопсихосоціальної моделі, вона розробила програму, яка по суті фокусується на трьох вимірах здоров'я: біологічному, психологічному та соціальному, з метою задоволення потреб різних груп населення з певною патологією або людей похилого віку.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

Madrid, Мадридська громада, 28670 ES