Real Madrid Graduate School – Universidad Europea

Введення

Прочитайте офіційний опис


У 2006 році " Реал Мадрид CF" і "Universidad Europea de Madrid" створили першу університетську школу, що спеціалізується на спорті та її зв'язках з менеджментом, здоров'ям, спілкуванням та дозвіллям / відпочинком.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea « Real Madrid Graduate School – Universidad Europea виходить за межі спорту, навчаючи професійних лідерів у всіх дисциплінах, які так чи інакше пов'язані з цією сферою. Програми випускників зосереджені на різних областях і розраховані на випускників університету та працюючих фахівців з різних галузей, пов'язаних як із професійним, так і з аматорським спортом.

Школа була створена з сильним міжнародним компонентом, подібно до двох інститутів, які його підтримують. З одного боку - футбольний клуб "Реал Мадрид", який взяв іспанську компанію і перетворив її на провідних міжнародних сил; з іншого - "Universidad Europea de Madrid", член міжнародних університетів лауреата, світового лідера у галузі підвищення кваліфікації.

Основний навчальний принцип стосовно кожного з випускних ступенів Мадридського міжнародного професійного училища - це професійний фокус. Дизайн та реалізація цих програм здійснюються професіоналами як Реала Мадрид, так і Мадридський університет, які мають високу престиж у своїх галузях.

З метою надання практичної освіти випускні програми викладаються на найсучасніших умовах: приміщення Реал Мадрид на його новому спортивному містечку та стадіоні Сантьяго Бернабеу, а також в університетському містечку Європа де Мадрид в Алькобендасі ( Мадрид) та Villaviciosa de Odón (Мадрид) Крім того, більшість випускних програм включають візити до компаній або заходи, пов'язані з навчальним планом, наприклад, клуб All England, де проходить знаменитий Уимблдон-Гранд-Шлем, у випадку з Alfredo Ді Стефано МВА у спортивному менеджменті.

Засоби

Школа пропонує студентам найсучасніші послуги: Реал Мадридський спорткомплекс в районі Валдебебас, Мадрид, і стадіон Сантьяго Бернабеу , а також кампуси університетів Європа де Мадрид в Алькобендасі (Мадрид) та Вільявісіоса де Одон (Мадрид)

Кампус Алькобендас

Будівля розташована в місті Алькобендас і охоплює 13 000 м2 . У його чотирьох історіях розміщено наступне: більше 50 навчальних аудиторій, комп'ютерні лабораторії, кабінети факультету, семінари для студентів, навчальні кабінети та багатофункціональні приміщення. Будівля обладнана найсучаснішим обладнанням для навчання та комп'ютерними мережами . Доступний для інвалідів.

Кампус Villaviciosa de Odón

Кампус Villaviciosa de Odón має необхідну інфраструктуру для оптимізації навчального досвіду . З точки зору спортивних об'єктів існує спортивний комплекс , в якому є суди та спеціалізовані майданчики для практики кожної дисципліни, а також найсучасніші лабораторії для рухових навичок, фізіологічної фізики та біомеханіки руху. Це забезпечує ідеальні рамки для навчання, а також спортивних тренувань.

Також існує два студентських гуртожитку в університеті, кількість яких становить більше 550. Цей варіант гарантує студентові комфортне проживання з усіма необхідними зручностями.

Сантьяго Бернабеу

Кілька стадіонів у світі мають такі високопрофесійні операції у всіх областях, як і стадіон Сантьяго Бернабеу. Є багато деталей, які роблять унікальний стадіон Бернабеу у світі . Організація успішно використовувала найкращі аспекти інших стадіонів та адаптувала їх до своїх потреб. Це пояснює, чому Cisco Systems, одна з найбільш високо капіталізованих ІТ-компаній в світі, вибирає стадіон Сантьяго-Бернабеу як приклад управління стадіоном.

Спортивний місто Реал Мадрид

Спортивний місто "Реал Мадрид" - найбільший спортивний комплекс, який коли-небудь збудований футбольною організацією . Його 1200 000 квадратних метрів є місцем як професіоналів, так і фанатів. Його розташування знаходиться в привілейованому районі Парк де Вальдебебас, одне з найпопулярніших районів столиці.

Міжнародна мережа

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea « Real Madrid Graduate School – Universidad Europea має міжнародну спрямованість, як і інститути, які її підтримують. Реал Мадрид виходить за рамки локалізму завдяки світовому визнанню та традиції. Крім того, Мадридський університет Європи є частиною групи лауреатських міжнародних університетів , світового лідера у галузі вищої освіти.

Цей альянс міг призвести лише до міжнародно-амбітного проекту, і саме тому в даний час Real Madrid Graduate School – Universidad Europea зараз присутня в кількох країнах Європи, Азії, Океанії та Америки.

Відповідно до нашої відданості академічному досвіду та нашим професійним підходам, при створенні школи в новій країні ми переглядаємо програми заздалегідь. Ми перевіряємо, що вони синхронізуватимуться з реальністю кожного місця, забезпечуючи надзвичайно корисний досвід для наших студентів. Крім того, кожна програма має міжнародний факультет, що складається з іспанських фахівців у галузі навчання, які працюють разом з провідними фахівцями з країни, в якій навчаються випускні програми.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea Освітні програми Real Madrid Graduate School – Universidad Europea зараз викладаються в декількох університетах по всьому світу.

Розташування

Мадрид

Address
Real Madrid International School
UEM
Villaviciosa de Odon Campus
C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque

28670 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія