PC Carrier

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми є офіційною школою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) з 1987 року. Наш каталог охоплює найбільш затребувані курси в компаніях, за допомогою трьох навчальних систем на вибір наших студентів:

  • Групова підготовка (особиста чи телеприсутня)
  • Персоналізоване навчання (адаптоване до студента)
  • Навчання INCOMPANY (на замовлення компанії)

Наші вчителі, викладачі та викладачі мають відповідну ступінь та сертифіковану підготовку компаніями, які володіють програмним забезпеченням, з яким у нас є партнерські угоди. Наші курси у багатьох випадках комплектуються модулями стажування, які можна заплатити чи ні, залежно від типу курсу та тривалості їх дії, а також угод з нашими компаніями.

Всі наші курси, розроблені та перевірені нашими штаб-квартирами в А-Корунья, відповідають стандарту ISO 9001: 2008, щоб гарантувати високу якість навчальних процесів та якість нашої телевізійної відкритої моделі навчання як синхронно (віртуальна класна кімната), так і асинхронний (індивідуалізовані навчальні посібники щодо вмісту).

Ми надаємо нашим студентам конкретні модулі, щоб вони могли отримати сертифікацію як фахівця, пов'язаного з різними інформаційними та комунікаційними технологіями: Cisco Systems, Oracle, Microsoft, Linux, SAP, Adobe, Savia Amadeus та ін.

Студент просить і виконує заклик до іспиту в конкретному ІКТ, і, подолавши його, ми реєструємо його в Міжнародному ідентифікаційному реєстрі (IDE), який акредитує його глобально в цій технології перед будь-яким державним чи приватним органом. Студент звідти може бути акредитований як офіційний технік компанії, використовувати офіційні логотипи бренду та отримати переваги від розподілу програмного забезпечення та матеріалів, що це позначило для своїх фахівців.

Розташування

А Корунья

Address
Rua Enrique Dequidt Hevia,10
15005 А Корунья, Галичина, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія