Oñati International Institute For The Sociology Of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дослідницький комітет Міжнародної соціологічної асоціації з соціології права та уряд країни Басків створили Міжнародний інститут соціології права в Оньяті , Гіпускоа, Іспанія в 1988 р. З самого початку Інститут створив академічні зв'язки та відносини для співпраці з різними Європейські та неєвропейські університети, забезпечуючи приміщення для проведення семінарів, практикумів, відвідування науковців та досліджень бібліотек. В результаті Інститут перетворився на важливу базу для глобальної мережі науковців, які працюють з питань права та соціальних наук.

Інститут очолює ротаційний науковий керівник, старший академічний адміністратор (Андре-Жан Арно, 1989-91; Пааво Усітало, 1991-92; Рогеліо Перес Пердомо, 1992-93; Роберто Бергаллі , 1993-95; Йоханнес Фест, 1995 -97; Jacek Kurczewski, 1997-98; Pierre Guibentif , 1998-00; William Felstiner , 2000- 2002; Manuel Calvo-García, 2002-2003; Volkmar Gessner, 2003-2005; Joxerramon Bengoetxea, 2005-2007; Carlos List, 2007-2009; Соль Піччотто 2009-2011; Анджела Мелвілл 2011-2013; Адам Чарнота 2013-2016; Вінченцо Феррарі 2016-2018, Ное Корнаго 2018-2020, Мартін Рамстедт 2020-2022). Науковий керівник стає запрошеним професором Університету дель Паїс Васко і, спираючись на різні комітети Ради, здійснює контроль за навчально-семінар програми, розвиток бібліотеки, відносини з баскських університетів і публікацій Інституту. Адміністративний директор - Maite Elorza Plazaola .

Міжнародна магістерська програма Інституту з соціології в галузі щорічно приймає до 20 студентів, як правило, з десятка країн світу: на сьогодні студенти приїжджають з 55 країн. Курси, які тривають два тижні кожен з вересня по березень, викладають провідні спеціалісти, також з усього світу. З квітня по вересень студенти досліджують та пишуть дипломну роботу під керівництвом спеціалістів, і найкращі з цих тез публікуються

Соціально-правова бібліотека Інституту, одна з найширших у Європі, містить великі колекції англійською та іспанською мовами та значні матеріали французькою, німецькою та італійською мовами. Бібліотека каталогізує не лише книги, а й окремі глави та статті в соціально-правовій сфері, а Каталог відкрито доступний через Інтернет. Інститут приймає відвідувачів на всіх рівнях - від докторантури та докторантури до досвідчених дослідників та пропонує стипендії на проживання, особливо для докторантів.

З квітня по липень проводяться щотижневі семінари-практикуми, результати конкурсу кандидатів, які пропонують теми та запрошують учасників, в той час як Інститут опікується місцевими домовленостями. Семінари збирають провідних міжнародних науковців, практиків та активістів для інтенсивних дискусій, результати яких зазвичай публікуються або в одній із серій книг, пов’язаних з Інститутом, або в Інтернет-міжнародному журналі Oñati Socio-Legal Series. Інші зустрічі також можуть проводитись за заявою.

Інститут розміщений у будівлі іспанського Відродження, завершеній у 1543 році як університетська юридична школа. Будівля, поступилося провінційним урядом ( «Diputación Foral») з Гіпускоа, був відремонтований , щоб розмістити бібліотеку, адміністративні офіси, конференц - зали для проведення нарад і класів і відео центру. Ця будівля розташована в самому центрі старого Оньяті , за декілька хвилин ходьби від іншого, що забезпечує житло для студентів, викладачів та тих, хто відвідує семінари в Інституті. Ця резиденція 18-го століття "Паласіо Антія", доступна місту Оньяті , також нещодавно відремонтована і пропонує загальні кімнати для соціальних заходів, а також комфортні сучасні номери.

Розташування

Oñati

Address
Av de Unibertsitate,8
20560 Oñati, Країна Басків, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: