Прочитайте офіційний опис

Водій, який потрібно досягти в цифровій економіці.

Ми ведемо вас за найважливішими стовпами цифрової економіки з її фундаментів у програмуванні в світ бізнесу через технологію та підприємництво нових ідей та бізнес-моделей.

Nuclio Digital School пропонує вам поперечну підготовку, яка дозволяє вам перейти від рівня початківця до рівня експерта.

Наша мета

Безумовно, існує великий попит на цифрових фахівців, і для поточних часто потрібно оновлювати знання, основна мета Nuclio Digital School полягає у створенні та оновленні профілів для реальних потреб галузі, щоб ми забезпечили продуктивність цих профілів. від одного моменту в будь-якій компанії, яка їх потребує.

Орієнтований на створення успішного шляху для наших студентів

Ми вважаємо, що ключем до успіху є рівень якості, з яким наші студенти закінчають тренінг.

Оскільки ми гарантуємо професійний успіх після завершення курсу, процес для їх вступу вимагає вимог, які кандидати повинні подолати, щоб ми могли створювати класні рівні з необхідними навичками, щоб йти в ногу з предметами.

Підтвердження навичок, які потребують галузі

Ми пропонуємо сертифікати для кожної з наших програм. Наприкінці курсу ви можете показати свою кваліфікацію. Ви отримаєте друкований та підписаний диплом.

Завданням Nuclio Digital School сертифікації Nuclio Digital School є забезпечення сучасної та гнучкої системи, яка:

  • Діє як орієнтир для розробки навчальних програм, що веде до професійної сертифікації Nuclio Digital School
  • Підтримує галузеві навчальні шляхи, які забезпечують доступ до сертифікатів, які дозволяють людям легко пересуватися між різними освітянами та ролями галузі
  • Визначає чіткий шлях просування професіоналів.
  • Це дозволяє вирівнювати рівень інших міжнародних ролей у галузі.

Карлос Бланко

Голова

"Існує велика зміна між тим, що вивчалося і які компанії вимагають. Проблема в тому, що ті, хто знає про технології та онлайн-маркетинг, не є вчителями. Сьогодні спеціалізована програма є більш корисною, ніж університетська програма ".

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Nuclio Digital School

Дізнайтеся, як створити, залучити, протестувати та впровадити цифрові маркетингові кампанії з реальними результатами. ... [+]

Розширюйте та посилюйте свою компетенцію щодо цифрового маркетингу

Інтернет перетворив спосіб, яким ми спілкуємось та продаємо нашим клієнтам та зацікавленим сторонам. Широкий вибір інструментів дозволяє нам приймати рішення на основі даних з більшою точністю та баченням, ніж будь-коли раніше.

Не використовуючи ефективні стратегії цифрового маркетингу, ви можете залишити свою організацію за часів зростання інших конкурентів. Цей інтенсивний майстер допомагає вам навчитися здійснювати навігацію по всій цифрової маркетингової воронку, починаючи з набору персоналу до утримання та отримуючи інструменти та знання, щоб стимулювати зростання вашої організації. Відкрийте для себе широкий спектр підходів до цифрового маркетингу та розробляйте уявлення про безперервну ітерацію та навчання, щоб досягти результатів.... [-]

Іспанія Барселона
інформація
іспанська
Заочне навчання
16 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Nuclio Digital School

Розробив найсучаснішу навчальну програму та інструктори з експертів для нашої 16-тижневої повноцінної програми занурення ... [+]

Хороші рішення завжди грунтуються на даних

Розвивайте свій досвід у галузі інформаційних технологій, використовуючи реальні набори даних та навчаючись у галузевих експертів за програмою Python. Освоїти відповідні інструменти та методи, щоб вирішити реальні бізнес-проблеми і просунути вашу кар'єру сьогодні.

Отримайте реальні результати

Наша кар'єрна команда допомагає вам визначити свої сильні сторони, уточнити свої цілі та з'єднати вас з більш ніж 200 партнерами Nuclio, щоб ваші професійні устремління стали реальністю.... [-]

Іспанія Барселона
інформація
іспанська
Заочне навчання
16 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою