Nuclio Digital School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Водій, який потрібно досягти в цифровій економіці.

Ми ведемо вас за найважливішими стовпами цифрової економіки з її фундаментів у програмуванні в світ бізнесу через технологію та підприємництво нових ідей та бізнес-моделей.

Nuclio Digital School пропонує вам поперечну підготовку, яка дозволяє вам перейти від рівня початківця до рівня експерта.

Наша мета

Безумовно, існує великий попит на цифрових фахівців, і для поточних часто потрібно оновлювати знання, основна мета Nuclio Digital School полягає у створенні та оновленні профілів для реальних потреб галузі, щоб ми забезпечили продуктивність цих профілів. від одного моменту в будь-якій компанії, яка їх потребує.

Орієнтований на створення успішного шляху для наших студентів

Ми вважаємо, що ключем до успіху є рівень якості, з яким наші студенти закінчають тренінг.

Оскільки ми гарантуємо професійний успіх після завершення курсу, процес для їх вступу вимагає вимог, які кандидати повинні подолати, щоб ми могли створювати класні рівні з необхідними навичками, щоб йти в ногу з предметами.

Підтвердження навичок, які потребують галузі

Ми пропонуємо сертифікати для кожної з наших програм. Наприкінці курсу ви можете показати свою кваліфікацію. Ви отримаєте друкований та підписаний диплом.

Завданням Nuclio Digital School сертифікації Nuclio Digital School є забезпечення сучасної та гнучкої системи, яка:

  • Діє як орієнтир для розробки навчальних програм, що веде до професійної сертифікації Nuclio Digital School
  • Підтримує галузеві навчальні шляхи, які забезпечують доступ до сертифікатів, які дозволяють людям легко пересуватися між різними освітянами та ролями галузі
  • Визначає чіткий шлях просування професіоналів.
  • Це дозволяє вирівнювати рівень інших міжнародних ролей у галузі.

Карлос Бланко

Голова

"Існує велика зміна між тим, що вивчалося і які компанії вимагають. Проблема в тому, що ті, хто знає про технології та онлайн-маркетинг, не є вчителями. Сьогодні спеціалізована програма є більш корисною, ніж університетська програма ".

Розташування

Барселона

Address
Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія