MOEBIO – BIOCAT

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Biocat - організація, яка виступає за екосистему охорони здоров'я та наук про життя в Каталонії, яка працює над перетворенням науки і техніки на економічне зростання в регіоні, а також на соціальний вплив. Biocat має досвід прискорення проектів охорони здоров'я та розвитку талантів з 2008 року.

У 2013 році, щоб збільшити вплив цих стратегічних заходів, Biocat запустив Moebio : руйнівну ініціативу розвитку талантів, яка складається з декількох навчальних програм з просування інновацій та підприємництва на перетині технологій, наук про життя, охорони здоров'я та бізнесу.

Густаво бахрома / пікселі

Всесвітня мережа передового досвіду

  • Співпраця з EIT Health , найбільшою європейською мережею охорони здоров'я.
  • Довгострокове партнерство з двома найвидатнішими та найефективнішими інноваційними екосистемами у світі: Стенфордом (Кремнієва долина / Затока) та CIMIT (Бостон).
  • Безпосередній доступ до найвищого рівня KOL та набору С на галузі та дослідницької системи в Біорегіоні Каталонії, що означає мережу з понад 1000 компаній та 90 дослідницьких органів.
  • Налагоджені альянси - через Biocat - з найбільш релевантними гравцями в Європі та світі, такими як BME IDEA, CEBR, Enterprise Europe Network, BioXClusters, MassBio, Massachusetts Science Science, TO Health! та Mars Innovation, серед інших.

Наше бачення

Чому

Прискорити підприємництво та вивести на ринок медичні рішення.

Як

Розширення можливостей дослідників та підприємців за допомогою розуму, набору навичок та мережі.

Що

Навчальні програми різної тривалості на перетині технологій, наук, охорони здоров’я та управління бізнесом ..

Для кого

Випускники та доктори наук зі сфери охорони здоров'я, біології, технології, бізнесу та дизайну; дослідники в галузі охорони здоров'я; підприємці.

Розташування

Барселона

Address
Baldiri Reixac, 4-8, Torre I (PCB)
080028 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: