Marbella International University Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому MIUC в MIUC ?

Marbella International University Centre - це глобальна академічна установа, яка надає новий вид навчання на основі передового навчального плану, найсучасніших технологій та унікального середовища для життя. MIUC пишається своїми динамічними бакалаврськими та післядипломними програмами, які поєднують в собі інтерактивні методи навчання з сучасними можливостями та індивідуальні послуги студента.

Готель MIUC розташований у самому центрі іспанського порту міста Марбелья, прагне до розвитку нових поколінь лідерів у бізнесі, політиці, медіа та рекламі .

Ми пропонуємо Болонські акредитовані BA та MA програми з сильним акцентом на глобальні аспекти знань, навичок та компетенцій, адаптованих до сучасного віку. Всі наші ступінь програми викладається англійською мовою, щоб забезпечити майбутні успіхи студентів у все більш конкурентному міжнародному ринку праці. Станом на 2016/17 академічний рік, MIUC матиме можливість заробити британську ступінь, оскільки курси MIUC будуть затверджуватися Університетом Західного Лондона, Великобританія, державний університет, названий як № 1 сучасного університету в Лондоні для випускників зайнятості.

Огляд навчальних програм

Marbella International University Centre забезпечує вищу освіту як для студентів, так і післядипломної освіти, у чотирьох основних сферах:

  • Міжнародний бізнес
  • Маркетинг і реклама: комунікації та PR
  • Міжнародні зв'язки
  • ЗМІ та журналістика

Підхід, орієнтований на MIUC в MIUC поєднує в собі невеликі навчальні групи з індивідуальними виробничими потужностями, що гарантує, що наші студенти отримують специфічні навички, необхідні для розвитку сучасного глобального світу міжнародних відносин, бізнесу та засобів масової інформації. Особливу увагу приділяється розробці та впровадженню практичного аналітичного мислення, коли студенти готуються до майбутніх занять у міжнародних багатокультурних галузях.

MIUC" src="http://i.imgur.com/PTPynuI.jpg" alt="campus MIUC" />

Поєднання передових методів навчання та найсучасніших технологій у класі гарантує, що наші студенти вийдуть з MIUC як особи, які беруть на себе відповідальність, впевнені у прийнятті власних рішень і, перш за все, здатні перетворити свої мрії на реальність.

Наші програми навчаються успішними вченими та професіоналами галузі, які розділяють свій час між енергійними дослідженнями та інноваційною діловою практикою. Сучасний, технічно підкований підхід у класі доповнюється спеціалізованими майстернями, які проводять старші бізнесмени та впливові політичні діячі. Ми також пропонуємо передові бізнес-тренінги для менеджерів середнього і старшого рівня, які підвищують вашу продуктивність як лідера, і дадуть вам задоволення, амбіції та знання для успіху в бізнесі.

Індивідуалізоване керівництво та наставництво професорів, присвячених особистому зростанню та професійному розвитку студента

Кожному учню призначається Персональний вчитель після зарахування, який буде доступний для приватних навчальних програм, щоб відобразити загальний прогрес учня, планувати подальше розвиток та зміцнення слабких областей. Додатково, класи академічної підтримки, призначені для точного налагодження необхідних навиків для успішного навчання, таких як Методи дослідження, Як написати аналіз та публічне виступ, серед інших. Факультет MIUC надає студентам унікальну комбінацію академічної теорії та перевіреної практики, яка гарантує, що кожен випускник має навички, що тривають протягом усього життя.

Глобальна мережа

Укладання угод з партнерськими університетами дає студентам можливість провести один або декілька семестрів у таких відомих всесвітньо відомих інституціях, як Бізнес Школа IPAG (Париж, Франція), Університет Тейкьо (Токіо, Японія) та Університет Сінгідунум (Белград, Сербія). Дізнайтеся більше про наші університети-партнери.

marbella02

Безкоштовний iPad для кожного студента

Всі класні кімнати оснащені інтерактивними дошками та камерами, які записують зображення та аудіо всіх лекцій. Ці записи, а також лекційні слайди, які проходять через інтерактивну дошку, завантажуються на Blackboard, віртуальне навчальне середовище та систему управління курсом, яка попередньо встановлена ​​в безкоштовному додатку для iPad, яку отримує студент після реєстрації. Основні функції Blackboard включають студентський чат, теми дискусії студентів-викладачів, зміст курсу, доступ до ступеня та надання онлайн-завдань, що дозволяє студентам та викладачам легко обмінюватися думками, питаннями, ідеями та знаннями.

students iPad

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

MA in Marketing and Advertising: Communications & PR

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 2 років October 2018 Іспанія Marbella

[+]

Цілодобова студентська підтримка

* Для щорічних виплат заздалегідь ми пропонуємо 5% знижку.

* Окрім медичної страховки, яку ми надаємо вам, ви також повинні надати туристичну страховку, яка є обов'язковою для оформлення візи.

Всі студенти повинні зареєструватися на курсах першого тижня семестру. Просто не відвідуйте заняття пізніше протягом семестру не звільняє вас від фінансових або академічних зобов'язань за курсами, в яких ви раніше записалися. ... [-]


MA International Business Management

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 2 років October 2018 Іспанія Marbella

Розробити глибокі знання бізнесу. Дізнайтеся, як думати і працювати, як міжнародний менеджер. [+]

Розробити глибокі знання бізнесу. Дізнайтеся, як думати і працювати, як міжнародний менеджер.

Основні дисципліни Покриття:

Методологія соціальних досліджень

кандидатів, які раніше не навчалися в англійській мові або країні.Тести і мінімальні бали ми приймаємо: IELTS 7

[-]

MA International Relations

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2018 Іспанія Marbella

[+]

Бакалавр Оцінка Стенограми (офіційно перекладено англійською або іспанською мовою)

Так що це практично і дуже інтерактивним з іншими студентами, це створює інтерактивну атмосферу, яка входить в зачеплення студентів більше.

Реєстрація курсів Вартість навчання та матеріали курсу Доступ до навчання Blackboard Повний доступ до бібліотеки Приватне медичне страхування Віза та імміграційна порада та підтримка Цілодобова студентська підтримка ... [-]

MSc

Магістр бізнес-аналітики та великі дані

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2018 Іспанія Marbella

Отримати практичне бачення збирання даних та експлуатації даних для покращення таких елементів, як процедури, пов'язані з витратами, оцінка клієнтів та глобальне здоров'я людей. [+]

Отримати практичне бачення збирання даних та експлуатації даних для покращення таких елементів, як процедури, пов'язані з витратами, оцінка клієнтів та глобальне здоров'я людей.

Тривалість: 2 семестри, 1 рік

Мова: англійська

Нагороджений ступенем: Болонський акредитований магістр в області інформаційних технологій (90 ECTS)

На сьогоднішній день комп'ютери важливі для бізнесу для управління життєво важливою інформацією. Завдяки кожному використанню технології може бути відслідкований новий запис, що містить інформацію, пов'язану з певною діяльністю. Тому легко уявити величезну кількість даних, доступних для підприємств, які можна було б аналізувати, щоб максимально навчитися цьому та покращувати такі елементи, як процедури, пов'язані з витратами, оцінка клієнтів або глобальне здоров'я людей.... [-]


Відео

Study in Spain at MIUC: Learn, Live, Explore

MIUC's student, Ayah Shurbaji, admission story

MIUC's Master Graduate Student Testimonial Shayan Rashid Hashemi

Для зв'язку

Marbella International University Centre

Адреса, рядок 1 Marbella International University Centre Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n Finca El Pinillo Marbella
29601 Marbella, Andalusia, Іспанія
Веб-сайт http://www.miuc.org/
Телефон + 34 952 860 000