Marbella International University Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навіщо вчитися на MIUC?

Марбелья Міжнародний університет Центр є світовим академічним установою, що надає новий вид досвіду навчання на основі передових навчальних програм, передові технології та унікальний житлового середовища. MIUC пишається своїми динамічними програм для студентів і аспірантів, які поєднують у собі інтерактивні навчальні практики з сучасними зручностями і персоналізовані послуги студентам.

Розташований в самому серці іспанського порту міста Марбелья MIUC є прихильність до розвитку нових поколінь лідерів Бізнес, Політика, ЗМІ та реклама.

Ми пропонуємо Bologna акредитовані програми бакалавра та магістра з сильним акцентом на глобальні аспекти знань, навичок і компетенцій, спеціально призначені для сучасної епохи. Всі наші програми ступеня викладаються англійською мовою, щоб забезпечити майбутній успіх студентів в умовах зростаючої конкуренції на міжнародному ринку праці. Станом на 2016/17 навчальний рік, MIUC матиме можливість заробити британську спеціальність MIUC курси будуть підтверджені університетом Західного Лондона, Великобританії державних вищих навчальних закладів, названий як No. 1 сучасний університет в Лондоні для працевлаштування випускників.

Академічний Програми Огляд

Марбелья Міжнародний університет Центр забезпечує вищу освіту для обох рівнів студентів і аспірантів, в чотирьох основних сферах:

міжнародний бізнес Маркетинг і реклама: Комунікації і PR міжнародні відносини Засоби масової інформації та журналістика

Студент-орієнтований підхід в MIUC поєднує в собі невеликі дослідницькі групи з замовних виробничих потужностей, забезпечуючи наші студенти забезпечуються конкретними наборами навичок, необхідних для просування в сучасному глобальному світі міжнародних відносин, бізнесу та засобів масової інформації. Розробка та впровадження практичного аналітичного мислення дається особливе місце, зі студентами, готуються для майбутніх розміщень в рамках міжнародних мультикультурних промисловості.

Поєднання передових методів навчання і передові технології в своєму класі забезпечує наші студенти виходять з MIUC як люди беруть на себе відповідальність, впевненість у прийнятті власних рішень і, перш за все, здатні перетворити свої мрії в реальність.

Наші програми викладаються успішних вчених і фахівців галузі, які ділять свій час між інтенсивних досліджень та інноваційної бізнес-практики. Сучасний, технічно підкованих підхід в класі доповнюється спеціалізованих майстерень, що проводяться провідними представниками ділових кіл і впливових політичних діячів. Ми також пропонуємо передові бізнес-навчання для середини і вищої ланки на рівні, щоб підвищити продуктивність в якості лідера і дати вам диск, честолюбство і знання, щоб досягти успіху в бізнесі сьогодні.

Персоналізовані керівництво і наставництво від професорів, присвячених student's особистісного зростання і професійного розвитку

Кожному студенту призначається персональний наставник при зарахуванні, які будуть доступні для приватних підручники, щоб відобразити на загальний прогрес учня, будувати плани щодо подальшого розвитку і зміцненню слабких областей. Крім того, навчальні класи підтримки, які призначені для тонкої настройки необхідні навички для академічних успіхів, таких як методи дослідження, як написати A + Аналіз і публічних виступів серед інших. MIUC факультет надає студентам унікальне поєднання академічної теорії і практики, що забезпечує доведеною кожен випускник оснащений навичками, які тривають все життя.

ГЛОБАЛЬНА МЕРЕЖА

Договори настройка з партнером університети пропонують студентам можливість провести один або кілька семестрів в таких всесвітньо відомих інститутів, як КГІС Business School (Париж, Франція), Teikyo університету (Токіо, Японія) і Singidunum гості можуть замовити університету (Белград, Сербія). Дізнайтеся більше про наших університетів-партнерів.

Безкоштовний IPad для кожного студента

Всі класи оснащені інтерактивними дошками і камерами, запис зображення і звуку усіх лекцій. Ці записи, а також лекційні слайди, які проходять через інтерактивної дошки завантажені на дошці, система управління віртуального навчального середовища та курсу, який попередньо встановлений в безкоштовний IPad кожен студент отримує при зарахуванні. Головні особливості BlackBoard включають студентський чат, студент-учитель для обговорення теми, зміст курсів, доступ до онлайн-класу і подання про призначення дозволяє студентам і викладачам легко ділитися думками, питання, ідеї та знання

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

MA in Marketing and Advertising: Communications & PR

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 2 років October 2018 Іспанія Малага

[+]

Цілодобова студентська підтримка

* Для щорічних виплат заздалегідь ми пропонуємо 5% знижку.

* Окрім медичної страховки, яку ми надаємо вам, ви також повинні надати туристичну страховку, яка є обов'язковою для оформлення візи.

Всі студенти повинні зареєструватися на курсах першого тижня семестру. Просто не відвідуйте заняття пізніше протягом семестру не звільняє вас від фінансових або академічних зобов'язань за курсами, в яких ви раніше записалися. ... [-]


MA International Business Management

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 - 2 років October 2018 Іспанія Малага

Розробити глибокі знання бізнесу. Дізнайтеся, як думати і працювати, як міжнародний менеджер. [+]

Розробити глибокі знання бізнесу. Дізнайтеся, як думати і працювати, як міжнародний менеджер.

Основні дисципліни Покриття:

Методологія соціальних досліджень

кандидатів, які раніше не навчалися в англійській мові або країні.Тести і мінімальні бали ми приймаємо: IELTS 7

[-]

MA International Relations

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2018 Іспанія Малага

[+]

Бакалавр Оцінка Стенограми (офіційно перекладено англійською або іспанською мовою)

Так що це практично і дуже інтерактивним з іншими студентами, це створює інтерактивну атмосферу, яка входить в зачеплення студентів більше.

Реєстрація курсів Вартість навчання та матеріали курсу Доступ до навчання Blackboard Повний доступ до бібліотеки Приватне медичне страхування Віза та імміграційна порада та підтримка Цілодобова студентська підтримка ... [-]

MSc

Магістр бізнес-аналітики та великі дані

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2018 Іспанія Малага

Отримати практичне бачення збирання даних та експлуатації даних для покращення таких елементів, як процедури, пов'язані з витратами, оцінка клієнтів та глобальне здоров'я людей. [+]

Отримати практичне бачення збирання даних та експлуатації даних для покращення таких елементів, як процедури, пов'язані з витратами, оцінка клієнтів та глобальне здоров'я людей.

Тривалість: 2 семестри, 1 рік

Мова: англійська

Нагороджений ступенем: Болонський акредитований магістр в області інформаційних технологій (90 ECTS)

На сьогоднішній день комп'ютери важливі для бізнесу для управління життєво важливою інформацією. Завдяки кожному використанню технології може бути відслідкований новий запис, що містить інформацію, пов'язану з певною діяльністю. Тому легко уявити величезну кількість даних, доступних для підприємств, які можна було б аналізувати, щоб максимально навчитися цьому та покращувати такі елементи, як процедури, пов'язані з витратами, оцінка клієнтів або глобальне здоров'я людей.... [-]


Для зв'язку

Marbella International University Centre

Адреса, рядок 1 Marbella International University Centre Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n Finca El Pinillo Marbella
29601 Малага, Іспанія
Веб-сайт http://www.miuc.org/
Телефон + 34 952 860 000