Marbella International University Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навіщо вчитися на MIUC?

Марбелья Міжнародний університет Центр є світовим академічним установою, що надає новий вид досвіду навчання на основі передових навчальних програм, передові технології та унікальний житлового середовища. MIUC пишається своїми динамічними програм для студентів і аспірантів, які поєднують у собі інтерактивні навчальні практики з сучасними зручностями і персоналізовані послуги студентам.

Розташований в самому серці іспанського порту міста Марбелья MIUC є прихильність до розвитку нових поколінь лідерів Бізнес, Політика, ЗМІ та реклама.

Ми пропонуємо Bologna акредитовані програми бакалавра та магістра з сильним акцентом на глобальні аспекти знань, навичок і компетенцій, спеціально призначені для сучасної епохи. Всі наші програми ступеня викладаються англійською мовою, щоб забезпечити майбутній успіх студентів в умовах зростаючої конкуренції на міжнародному ринку праці. Станом на 2016/17 навчальний рік, MIUC матиме можливість заробити британську спеціальність MIUC курси будуть підтверджені університетом Західного Лондона, Великобританії державних вищих навчальних закладів, названий як No. 1 сучасний університет в Лондоні для працевлаштування випускників.

Академічний Програми Огляд

Марбелья Міжнародний університет Центр забезпечує вищу освіту для обох рівнів студентів і аспірантів, в чотирьох основних сферах:

міжнародний бізнес Маркетинг і реклама: Комунікації і PR міжнародні відносини Засоби масової інформації та журналістика

Студент-орієнтований підхід в MIUC поєднує в собі невеликі дослідницькі групи з замовних виробничих потужностей, забезпечуючи наші студенти забезпечуються конкретними наборами навичок, необхідних для просування в сучасному глобальному світі міжнародних відносин, бізнесу та засобів масової інформації. Розробка та впровадження практичного аналітичного мислення дається особливе місце, зі студентами, готуються для майбутніх розміщень в рамках міжнародних мультикультурних промисловості.

Поєднання передових методів навчання і передові технології в своєму класі забезпечує наші студенти виходять з MIUC як люди беруть на себе відповідальність, впевненість у прийнятті власних рішень і, перш за все, здатні перетворити свої мрії в реальність.

Наші програми викладаються успішних вчених і фахівців галузі, які ділять свій час між інтенсивних досліджень та інноваційної бізнес-практики. Сучасний, технічно підкованих підхід в класі доповнюється спеціалізованих майстерень, що проводяться провідними представниками ділових кіл і впливових політичних діячів. Ми також пропонуємо передові бізнес-навчання для середини і вищої ланки на рівні, щоб підвищити продуктивність в якості лідера і дати вам диск, честолюбство і знання, щоб досягти успіху в бізнесі сьогодні.

Персоналізовані керівництво і наставництво від професорів, присвячених student's особистісного зростання і професійного розвитку

Кожному студенту призначається персональний наставник при зарахуванні, які будуть доступні для приватних підручники, щоб відобразити на загальний прогрес учня, будувати плани щодо подальшого розвитку і зміцненню слабких областей. Крім того, навчальні класи підтримки, які призначені для тонкої настройки необхідні навички для академічних успіхів, таких як методи дослідження, як написати A + Аналіз і публічних виступів серед інших. MIUC факультет надає студентам унікальне поєднання академічної теорії і практики, що забезпечує доведеною кожен випускник оснащений навичками, які тривають все життя.

ГЛОБАЛЬНА МЕРЕЖА

Договори настройка з партнером університети пропонують студентам можливість провести один або кілька семестрів в таких всесвітньо відомих інститутів, як КГІС Business School (Париж, Франція), Teikyo університету (Токіо, Японія) і Singidunum гості можуть замовити університету (Белград, Сербія). Дізнайтеся більше про наших університетів-партнерів.

Безкоштовний IPad для кожного студента

Всі класи оснащені інтерактивними дошками і камерами, запис зображення і звуку усіх лекцій. Ці записи, а також лекційні слайди, які проходять через інтерактивної дошки завантажені на дошці, система управління віртуального навчального середовища та курсу, який попередньо встановлений в безкоштовний IPad кожен студент отримує при зарахуванні. Головні особливості BlackBoard включають студентський чат, студент-учитель для обговорення теми, зміст курсів, доступ до онлайн-класу і подання про призначення дозволяє студентам і викладачам легко ділитися думками, питання, ідеї та знання

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

MA Міжнародні відносини

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Малага

Вчіться вирішувати проблеми, з якими стикаються світові лідери і йти глибше в вивченні війни, миру і держави. [+]

Вчіться вирішувати проблеми, з якими стикаються світові лідери і йти глибше в вивченні війни, миру і держави. Тривалість: 1 рік Мова: English Програма Назва: міжнародні відносини Ступінь Нагороджений: М. Політологія Міжнародних відносин MA був розроблений інноваційний спосіб, щоб надати студентам знання, навички та компетенції, необхідні для критично аналізувати та інтерпретувати ключові теоретичні дебати постмодерністських політичних теорій з особливим акцентом на міжнародних відносин і вирішення конфліктів. Основні дисципліни Покриття: міжнародні Втручання Місто і політика: Громадський простір поняття Політичного Биополитика & Necropolitics Політична реклама і просування Одна з найсильніших сторін нашої програми є обговорення міжнародних відносин підходів в мультикультурному середовищі класі, з огляду на глобальну фон наших студентів. Справді, деякі з цих дискусій в даний час відтворюється в численних міжнародних організаціях і переговорах по всьому світу. MIUC готує наступне покоління політичних лідерів для вирішення складних проблем глобалізації в усьому світі. Відділ міжнародних зв'язків MIUC представляє студентів з унікальним поєднанням теорії та практики з урахуванням складної міжнародної і мультикультурної сценарій, який часто змінюється швидше, ніж наша здатність аналізувати. Кар'єра По завершенні цього міжнародних відносин MA, студенти можуть проводити широкий спектр кар'єри в державному і приватному секторах, міжнародних і місцевих неурядових організацій, мозкові центри і інститути, а також в медіа-компаній, як аналітики або репортерів з міжнародних справ. Більш конкретні кар'єри включають в себе, але не обмежуються ними: Дослідник консультант Міжнародні справи Співробітник зі зв'язків з громадськістю Аналітики вирішення конфліктів / консультанта Політичний або PA-консультант політичний репортер Консультант з питань політичного маркетингу Викладач Вимоги під час вступу прокатний Вхід - Ми отримуємо і обробляти заявки... [-]

ма маркетинг і реклама: комунікації та ін

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Малага

Розробка ефективного маркетингу, бренд, реклама та PR знання і підвищити вашу майбутню кар'єру в цих областях. [+]

Розробка ефективного маркетингу, бренд, реклама та PR знання і підвищити вашу майбутню кар'єру в цих областях. Тривалість: 1 рік Мова: English Програма Назва: Маркетинг і реклама: Комунікації і PR Ступінь Нагороджений: MA Communications Програма спрямована на створення освічених професіоналів, здатних критично мислити і вміти ефективно досліджувати, перевіряти і інформації про стан ринку, продуктів і послуг і які є творчі фахівці в області маркетингу, реклами і комунікацій. Основні дисципліни Покриття: комунікаційна стратегія Цифровий маркетинг і реклама Дослідження ринку Реклама на пошукових серверах Основна мета цієї MA програми є надання студентам значимого, високої якості і сучасного освіти на основі придбання теоретичних знань, які застосовуються до практичних прикладів, даючи студентам можливість або підвищити свою поточну кар'єру або взяти наступний академічний крок в своїх дослідженнях після завершення бакалавра з метою підвищення їх працевлаштування. Ці фахівці зможуть адаптуватися до постійно змінюваних умов ринку, виявлення потреб і надання реальних рішень через маркетингу, брендингу та реклами товарів і послуг. Кар'єра Після завершення маркетингу і реклами MA, випускники матимуть навички, творчі, рішення проблем, прийняття рішень фахівців, здатних продовжити кар'єру в наступних областях: PR & Communications Прес-менеджмент Управління маркетингом цифровий маркетинг Продукт і бренд-менеджмент координація кампанії Реклама Викладач Вимоги під час вступу прокатний Вхід - Ми отримуємо і обробляти заявки на постійній основі, оскільки вони направляються в. Вступні вимоги: 4 роки Бакалавр * або еквівалент з національним або міжнародним акредитованим навчальним закладом. Доказ володіння англійською мовою ** кандидатів, які раніше не вчилися в англомовній школі або країні. Тести і мінімальні бали ми приймаємо: IELTS 7 TOEFL IBT 95 Кембриджський... [-]

ма міжнародного управління бізнес

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2017 Іспанія Малага

Розробити глибокі знання бізнесу. Дізнайтеся, як думати і працювати, як міжнародний менеджер. [+]

Розробити глибокі знання бізнесу. Дізнайтеся, як думати і працювати, як міжнародний менеджер. Тривалість: 1 рік Мова: English Програма Назва: Міжнародний Бізнес Менеджмент Ступінь Нагороджений: Управління MA - Міжнародний бізнес Постійно змінюється глобалізованому світі ми живемо створив цілий ряд питань і проблем для бізнесу в усьому світі, впливаючи нашу економіку в цілому. Це, однак, також відкрив двері можливостей для розвитку. Основні дисципліни Покриття: Методологія соціальних досліджень Управління маркетингом Фінансова звітність та рішення бізнес-рішень Сучасні корпоративні фінанси Сучасні методи аудиту Ця програма Master призначена для створення фахівців в області фінансів і банківської справи, бухгалтерського обліку та аудиту, страхування, маркетингу, а також управління бізнесом. Вона озброює студентів з основних навичок, таких як соціальні дослідження, управління маркетингом, фінансової звітності та прийняття рішень, формування професіоналів з відмінною підприємницької та лідерські навички, які будуть цінним активом для будь-якого бізнесу. З цієї причини ми впевнені, що наші студенти мають можливість застосувати теоретичні знання вони набувають для практичної роботи у вигляді практичних проектів і завдань, де вони будуть повинні досліджувати, вирішувати складні проблеми бізнесу за допомогою спеціальних методів і методик, а також з'єднуються один з одним знання з різних областей. Ці навички будуть покладені до випробування в їх остаточному магістерської дисертації. Кар'єра Випускники Міжнародний бізнес MA буде мати навички, творчі, рішення проблем, прийняття рішень фахівців, здатних продовжити кар'єру в наступних областях: Бухгалтерський облік і аудит Фінанси та банківська справа страхування Управління маркетингом Управління бізнесом Вимоги під час вступу прокатний Вхід - Ми отримуємо і обробляти заявки на постійній основі, оскільки вони направляються в. Вступні вимоги: 4 роки Бакалавр... [-]