MBA Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

EFMD Equis Accredited

ШКОЛА

The Канарки фонд MBA є некомерційним вищим навчальним закладом бізнесу, який працює його бізнес-школи MBA бізнес-школи, в штаб-квартирі в столицях двох Канарських провінцій, Лас-Пальмас і Санта-Крус-де-Тенеріфе.

The Business School MBA бізнес-школи, Заснована в 1986 році, це приватна установа, де він викладав Вища магістерські програми Executive і професійних програм та Executive Development. З ясною міжнародної професії, вона повинна надати своїм студентам з останніми технічними знаннями і кращі директиви престижні професійні навички для їх розвитку в якості майбутніх керівників і директорів компаній.

Школа має ліцензію Головним управлінням університетів, відповідно до Королівським указом 557/1991 про створення та визнання університетів та університетських центрів приватного університетського центру.

ВІД НАШІ ЦІННОСТІ

Основним об'єктом діяльності є вищим бізнес-освіту, як студентів і випускників, на додаток до спеціалізованих курсів у різних сферах діяльності компанії. Наше навчання у вищій мірі практичним і орієнтованим розміщення і професійне вдосконалення студентів в компанії в будь-якій точці світу, тому ми підкреслюємо, вивчення мови. Ми просуваємо навички та лідерські навички, комунікації, інновації, аналіз, критичне мислення, самовдосконалення і підприємництва, зі значеннями чесності, відповідальності, дружби, терпимості і соціальної прихильності.

З нашої установчої метою забезпечення найкращого бізнес-навчання на Канарських островах з метою сприяння соціально-економічному розвитку, ми піднімаємо наші програми, розроблені з чітким наміром сприяти розширенню можливостей для кар'єрного зростання, підвищення конкурентоспроможності окремих осіб і організацій, а також збільшення допомоги економічного і соціального процвітання на Канарських островах. Таким чином, ми просуваємо економічне, соціальне і екологічне перевага, яке триває протягом довгого часу, допомагаючи економічному відродженню та створенню робочих місць в збалансованому суспільстві.

університетам-партнерам

MBA бізнес-школи провів роки, працюючи з міжнародними університетами для спільної розробки навчальних програм, за допомогою яких наші випускники / ае користуються досвід навчання:

  • Університет Західної Англії
  • Шеффілдського університету
  • Манчестер Столичний університет

Взаємодія з КОМПАНІЯМИ

MBA Business School розробила угоди про співпрацю з більш ніж 200 компаній, в яких наші студенти можуть проводити ділову практику, щоб доповнити свої дослідження, і для котрих ми дотримуємось програми для розвитку своїх керівників на дуже вигідних умовах.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Заочні і вечірні MBA » Перегляд 1-річна програма EMBA » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

експерт в області контролю управління з доступом до ОАС сертифіката (іспанська)

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 120 часів September 2018 Іспанія Лас-Пальмас

MBA Business School дає можливість стати експертом в області адміністративного управління, на практиці, оновлюється і експертів форматі програми. [+]

Спеціаліст з контролю управління з доступом до ОАС сертифіковане

Тривалість: 120 годин контакту. класи і підтримка віртуального класу MBA Open. На додаток Майстер-клас віртуального класу з вчителями з різних місць в Іспанії. П'ятниця з 16:30 до 21:20. По суботах з 9:00 до 14:00 Hexpensive: 3250 €. Програма може надаватися субсидія через тристоронньому. Просить інформацію від наших грантів і безвідсоткового фінансування через MBA бізнес-школи та Cajasiete. ... [-]

експерт в області маркетингу, продажів і управління комерційною + цифровий маркетинг (MBC) (іспанська)

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 3 місяця April 2018 Іспанія Лас-Пальмас Santa Cruz de Tenerife + 1 більше

Програма MBC призначена для всіх фахівців, які прагнуть поглибити в області цифрового маркетингу, продажів і в цілому в області управління маркетингом. [+]

Спеціаліст в області маркетингу, продажів і управління продажами і цифрового маркетингу (МБК)

З квітня по червень 2017 року доставка Бордюр: червень 2017 Розташування: Gran Canaria Ціна: € 2,300 (Фінансування в зручних щомісячних платежів до 6 місяців без інтересу Задати нашої стипендіальній програмі і отримувати вигоду від великих знижок.).

Програма MBC призначена для всіх фахівців, які прагнуть поглибити в області цифрового маркетингу, продажів і в цілому в області управління маркетингом. Навчальна програма адаптована до реалій і потреб компанії. Програми надають Учаснику солідну практичну підготовку та використовувати комплексний підхід, який дозволяє підвищити її стратегічну перспективу і бачення.... [-]