Lens - Fotografía

Введення

Прочитайте офіційний опис

З моменту свого створення в січні 2011 року, ОБ'ЄКТИВ Школа візуальних мистецтв зарекомендувала себе як наймолодший і швидко зростаючий школі в Іспанії. Її успіх полягає в прихильності до якості програм, пропонованих, на основі освітнього, професійного і людського якості його факультету.

ОБ'ЄКТИВ є інноваційним аудіовізуальних навчальний проект, який пропонує доступні навчання без шкоди для високої якості. Знайдено в фотошколу, невдовзі розширила свою програму, щоб стати школа візуальних мистецтв, який розглядається як інструментів, які процвітають на творчість, щоб поліпшити знання про світ навколо нас, не відмовляючись від горизонту особистої та колективної трансформації.

ОБ'ЄКТИВ Школа візуальних мистецтв пропонує фотографії курси, відеокурси, дизайн курси та семінари по вихідних в цих областях і на різних рівнях: початковий, середній і просунутий. Домен технічних засобів, вивчення спосіб дивитися і знаходити власну мову є три віхи дорозі, відкритою для всіх.

Професійні курси підготовки студентів до кар'єри з урахуванням реальність навколишнього середовища на робочому місці і альтернативи для нових професійних.

Магістр художньої фотографії та професійних проектів є програма навчання більш повне уявлення про національний сцені.

Навчальна система заснована на невеликих групах і персональна уваги. Потреби і проблеми студентів є відправною точкою для будівництва критичних, свідомих і творчих громадян.

ОБ'ЄКТИВ Приходьте перевірити, що це можливо: тому що ми насолоджуємося навчання, і ми захоплені образотворчому мистецтві.

Розташування

Мадрид

Address
Lens - Fotografía
Ronda de Toledo 16, Espacio 308-310

28005 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія