Johan Cruyff Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Йохан Кройф інститут формування спортсменів, спортивних менеджерів та інших фахівців, щоб бути лідерами в Sports Management.

Йохан Кройф інститут є потужним поєднання викладачів, співробітників і партнерів, які поділяють ту ж пристрасть до навчання нового покоління лідерів у спортивній індустрії про спортсменів, спортивних партнерів, організацій і самих студентів.

За словами Йохан Кройфф: "Моє бачення спортивного менеджменту досить проста. Я думаю, що люди, які захоплені спортом, в тому, що спортивні організації повинні взяти на себе ініціативу ". Йохан Кройф інститут знає, що пристрасть до спорту також сприяє навчанню і розвитку. Її учні, від спортсменів до спортивних менеджерів та інших фахівців, мають спільну мету: стати наступним поколінням лідерів в області спортивного менеджменту.

Те, як ви помістити це бачення в практиці грунтується на здоровий глузд, прагматизм, інтуїція і оптимізм. Проблеми, які стоять перед краще разом з командним духом, щоб бути добре поінформовані і надихати інших до вигоді всіх.

Більше 6000 студентів по всьому світу взяли участь в обох онлайн академічних програм, на місці і особи в управлінні спорту, спортивний маркетинг, спонсорство, коучинг і футбольної адміністрації. Вони є наступним поколінням спортивних організацій, готових керувати лідерами по всьому світу.

Розташування

Барселона

Johan Cruyff Institute

Address
Johan Cruyff Institute
C/Pomaret 8

08017 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 934 18 78 68

Амстердам

Address
Johan Cruyff Institute Amsterdam
Laan der Hesperiden 118

NL-1076 DX Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія