Jaume I University (Universitat Jaume I)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Jaume I (UJI) став центром вищої освіти та досліджень 27 лютого 1991 року, щоб забезпечити одностайний соціальний попит у регіоні Кастелло. Це також був плодом традиції освіти, успадкованої від навчання вчителів в старому університетському коледжі Кастелло (Col·legi Universitari de Castelló, CUC), який датується 1969 роком. На своєму першому курсі десять викладачів CUC викладав заняття для 21 студентів науки та 85 з філософії та мистецтв. В кінці 1979 року CUC увійшов до Університету Валенсії.

Насіння того, що зараз є UJI, було посіяно в грудні 1989 року, коли президент Валенсійського регіонального уряду в той час Джоан Лерма оголосив про створення нового університету в Кастелло. Через рік, 15 жовтня 1990 року, уряд Валенсії назвав професора Франческа Міхавілу директором проекту з формування Університету Жауме I, і воно нарешті відбулося завдяки закону, який був прийнятий за згодою всіх політичних партій що склав Валенсійський обласний парламент. Головна мета нової установи - поширити свою викладацьку та науково-дослідницьку діяльність на всю північну частину Валенсійської громади.

Перший навчальний рік розпочався у вересні 1991 р., І центр був офіційно відкритий виступом лауреата Нобелівської премії з хімії професора Аарона Клуга. З моменту її створення, UJI прагнув стати сучасним, якісним університетом з чітко європейською орієнтацією, метою якої є досягнення високого рівня в галузі викладання, досліджень та послуг, які вона пропонує суспільству.

Universitat Jaume I є провідним вищим навчальним та дослідницьким центром на півночі Валенсійської громади, і постійно прагне посилити соціальний, економічний та культурний розвиток суспільства, в якому він занурюється через створення та передачу знань. У цьому сенсі UJI завжди хотів відігравати активну роль, про що свідчать такі ініціативи, як відкриття нових офісних кабінетів у різних регіонах у всій провінції Кастелло, його позапланова діяльність чи співпраця з UJI Товариство випускників та друзів (SAUJI).

Сьогодні університет Jaume I об'єднав себе як динамічний та заповзятливий університет. На даний момент існує 31 ступінь та диплом для близько 15 000 студентів. Ці цифри дозволяють університету пропонувати своїм студентам особливу увагу і залишатися вільними від проблем переповнення, які часто зазнають інші університети. Його новий та привабливий унікальний кампус, який добре пов'язаний з містом Кастелло, допомагає підтримувати цю політику шляхом заохочення більш тісних людських стосунків.

Universitat Jaume I викладає нові, гнучкі та конкурентні навчальні плани та програми навчання, які дозволяють студентам задовільно справлятися з усіма завданнями сучасного суспільства. Міждисциплінарний характер Universitat Jaume I гарантує студентам автономію та збільшує їхні шанси отримати роботу в майбутньому завдяки робочим місцям для всіх студентів, які навчаються в нашому університеті.

Університет Jaume I має широку мережу міжнародних контактів, що складається з близько 145 університетських партнерів у Європі, Сполучених Штатах та Латинській Америці, що породжує програми обміну між студентами та членами академічного персоналу, а також навчальними та дослідницькі проекти.

Universitat Jaume I бере участь у всіх міжнародних програмах, що реалізуються у всьому Європейському Союзі, таких як Сократ-Еразм, Леонардо, Темпус та Альфа, а також організації, організовані іспанським урядом, включаючи Межвузівську програму співробітництва. Університет відкритий для нових схем, які допомагають підвищити якість викладання та досліджень, проведених тут. Деякі з найважливіших ініціатив, пов'язаних з навчанням, включають кафедру ЮНЕСКО з філософії миру, кафедру права Жана Моне та європейський економічний модуль, програми EURINSA та EURUJI для підготовки інженерів у Європі та, нарешті, програму магістра Ступені в Латинській Америці, серед багатьох інших ініціатив.

Розташування

Кастельон-де-ла-Плана

Address
Кастельон-де-ла-Плана, Валенсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: