International University of Catalonia

Введення

Прочитайте офіційний опис

університет дух

Покликання вчитися і змінити світ

Університет включає в себе знання, дослідження та передачі знань. Проте ми прагнемо до більшого.
Ми люди, які присвячують свій час і зусилля для навчання, щоб змінити світ. Ви можете побачити це прагнення в діяльності МСЗ Барселона. Це в нашій ДНК.

Мати досвід роботи в університеті ви завжди мріяли

Розміщення кожного студента на основі всього, що означає, що ви головний герой в МСЗ Барселоні.

Це наше зобов'язання перед вами, відбивається індивідуальну увагу, невеликими групами класу, доброзичливою викладацьким тіла, допоміжні послуги, і все, що потрібно, щоб поліпшити свої навички.

Будівництво мостів до професійної реальності

Ми підключені до суспільства і до компаній. Класи практичні і викладається активних професіоналів. Вони доповнені програми розміщення роботи. З усіх цих причин, МСЗ Барселона має один з кращих показників в сфері працевлаштування в університетській системі каталонської.

У Барселоні і в зв'язку зі світом

Мультикультурному Барселона забезпечує всеосяжний фон таланту і знань.
У нас також є міжнародні угоди та програми обміну з закордонними університетами. Деякі з наших програм ступеня викладаються частково викладені англійською мовою; Ви можете навіть взяти всю вашу програму ступеня на цій мові.

Акредитація

Universitat Internacional де Каталунья офіційно почав свою наукову діяльність в жовтні 1997 року. Органічний закон 11/1983 про реформу університету, (НДІ) поряд з 26/1984 парламентом Каталонії закону, встановив відповідну правову основу для створення університету з можливістю присудження офіційних сертифікатів ступеня. Fundación Catalana Знайомий (Каталонський Family Foundation) прийняв на себе повну відповідальність за проведення цього академічний проект.

Основні причини, чому студент повинен розглянути питання про вивчення в МСЗ Барселоні

Міжнародний досвід в одному з найяскравіших міст світу: Барселона Висококваліфіковані викладачі та фахівці, які люблять, щоб навчити з міжнародним мисленням Офіційні ступенів і практичне навчання міжнародні стажування Високий рівень зайнятості Оптимальний спосіб поліпшити мовні навички Персональний тренінг і консультації для всіх програм і для всіх студентів Мережа та контакти Розвиток лідерства та підприємницьких навичок Продовжити освіту: Майстер, аспірантів і докторських програм

Послуги

РОЗМІЩЕННЯ: Якщо вам потрібне розміщення під час перебування в університеті, ви зможете подати заявку на студентських резиденціях, квартир і кімнат, які були спеціально розроблені для ваших потреб.

Спорт: Навчання в МСЗ Барселоні означає розвивається в цілому як особистість. Ми закликаємо студентів, які повинні брати участь у заняттях спортом і фізичної активності. Університет заохочує і організовує спортивні заходи, змагання і забезпечує Dis-лічильники та інші переваги для студентів, щоб вони могли мати доступ до інших об'єктів і організацій в Барселоні.

Коучинг і консультування: Консультування та коучінгу послуги, призначені для студентів для досягнення своїх особистих і професійних проблем.

Студентське життя

Студенти Послуги: допоможе вам досягти того, що є найбільш важливим: ваші особисті цілі.

Він організовує широкий спектр культурних, спортивних, пов'язаних, соціальної та академічної діяльності. Служба надає інформацію і рекомендації щодо наукових, адміністративних і позакласних питань в університеті.

МСЗ Student Services відповідає за інформування та консультування студентів вищих навчальних закладів про те, як управляти своїми документами, а також інші позакласні питання.

випускники: МСЗ Барселона ретранслює його академічної філософії для суспільства через співтовариство 12.000 випускників. Ця філософія: досконалість в роботі, індивідуальний поміщений в центрі всього, бажання служити і постійний пошук істини.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

онлайн ступінь післявузівської в шлюбі і сімейного виховання - англійська програми

Онлайн навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2017 Іспанія Барселона

За допомогою цього курсу, Інститут перспективних досліджень сім'ї (IESF) пропонує комплексне дослідження сімейного життя, за допомогою методики, яка підходить для батьків, так і для професіоналів, які працюють в сфері освіти або збагачення сім'ї. [+]

За допомогою цього курсу, Інститут перспективних досліджень сім'ї (IESF) пропонує комплексне дослідження сімейного життя, за допомогою методики, яка підходить для батьків, так і для професіоналів, які працюють в сфері освіти або збагачення сім'ї. Онлайн формат забезпечує більшу гнучкість для студентів. Вони можуть стежити за ходом легко завдяки практичному підходу до предметів. Цей курс поєднує в собі наукові дослідження з найбільш практичними аспектами сімейного виховання в той час як завжди поважаючи особисту відданість і інтереси кожного учасника курсу. В кінці курсу студенти придбають теоретичні та практичні знання про сімейний вимірі особистості, а також деякі знання з педагогіки і сімейного виховання. Цілі Мета Післядипломної ступеня в шлюбі і сімейне виховання є створення міцного антропологічного фундаменту, на основі якого студенти будуть купувати інструменти, необхідні для розуміння людської гідності, шлюбу і сім'ї. Післявузівська гнучка ONLINE програма, яка дасть вам інструменти, що вимагають, щоб зрозуміти людську гідність, шлюб і сім'ю. Післявузівську навчить вас, як аналізувати сім'ю як джерело освіти і особистісного зростання. Післявузівську навчить вас розвивати чеснота в сім'ї. Майбутні студенти батьки ВЧИТЕЛІ терапевти Посередники Радники Радники Навчальний план і предмети модуль I філософська антропологія Життя: Animated Існування Хав'єр Арангурен Сенс концепції особистості Аліси Рамос Гідність людської особистості Аліса Рамос Етика і свобода Хав'єр Арангурен антропологія шлюбу Тіло людини: Гендерний і особистий лікар Ейра Санідас Розуміння додатковості по Джатта бургграфа Антропологічний Основа шлюбу Монсеррат газу Характеристики рф Закоханих Монсеррат газ Шлюбні Згода Монсеррат газу Природа шлюбу Монсеррат газу Любов між чоловіком і жінкою: віддачею себе Підтверджуючи Людина Томас Мелендо Зміна Хороший Чуже Томас Мелендо До... [-]

Ступінь магістра в галузі архітектури BioDigital

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2017 Іспанія Барселона

Ми пропонуємо Вам можливість взяти участь у першій програмі архітектури, яка досліджує предмет з біологічної та цифровий перспективі. Авангардний навчальний план і новий, 21-го століття концепція у вас під рукою. Ви будете мати можливість [+]

Відкрийте для себе BioDigital Архітектура Ми пропонуємо Вам можливість взяти участь у першій програмі архітектури, яка досліджує предмет з біологічної та цифровий перспективі. Авангардний навчальний план і новий, 21-го століття концепція у вас під рукою. Ви будете мати можливість використовувати в роботі найсучасніші технології з новими можливостями виробництва. І цілий новий світ інструментів відкриє вам, підвищуючи свою професійну кваліфікацію і навички роботи. Чи готові ви бачити можливості, які очікують вас в області архітектури BioDigital? Чому обирають BioDigital Architecture? інноваційна освіта Експеримент з генетичної керованої програмним забезпеченням, еволюційних процесів, що виникають систем і сценаріїв. Нове бачення кібернетичних-цифрових і екологічних процесів Досліджуйте такі поняття, як біо-навчання і формоутворення. Міжнародний підхід і прем'єр-викладацький склад Вчіться з міжнародним викладацьким органом, який вніс значний вклад в цій новій ультрасучасної області BioDigital архітектури. Ступінь МСЗ Барселони магістра в BioDigital архітектури є новаторською програмою, яка поєднує в собі архітектуру, біології та нові цифрові тенденції. Починаючи з 2000 року ця програма пропонує унікальний підхід до архітектури з біологічної та цифровий перспективі. Програма навчання встановлює точки дотику між новими кібернетичних-цифрових і еколого-екологічних методів. Вона включає в себе експериментальні концепції, методи та роботи, які використовують генетичні керовані програмне забезпечення, еволюційні процеси, що виникають систем, алгоритми, параметричних моделей і сценаріїв. Сучасне бачення архітектури, яка спирається на таких областях, як генетична в порівнянні з породжує, природно в порівнянні з цифровими і вплив нових біологій. Авангардної архітектури та дизайну програма, яка об'єднує в собі останні розробки в області концептуалізації і проекційної технології: Data-Driven виробництва, ЧПУ верстатів з ЧПУ, 3D принтери ... Коротше кажучи,... [-]

ступінь магістра в галузі мистецтва і культурного управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2017 Іспанія Барселона

Почніть своє навчання в якості культурного менеджера і позиціонувати себе в новій галузі, яка створює робочі місця. Ступінь програма МСЗ Барселони магістра в галузі мистецтв і культура управління приймає практичний, міжнародний підхід до цієї області. [+]

Навчальний рік 2016-2017: 8-е видання Почніть своє навчання в якості культурного менеджера і позиціонувати себе в новій галузі, яка створює робочі місця. Ступінь програма МСЗ Барселони магістра в галузі мистецтв і культура управління приймає практичний, міжнародний підхід до цієї області. Ви придбати поглиблені знання з підприємницької точки зору про робочих процесах, які беруть участь у культурному продукцію і послуги. Крім предметів в ключових областях, програма також включає в себе предмети, які сприяють керівництва і використання нових технологій. Студенти також дізнатися про динаміку роботи два спеціалізації шляхів: образотворчому мистецтві і культурну спадщину і творчих індустріях культури. Мета полягає в тому, щоб забезпечити Вам придбати багатоцільовий, багатопрофільних, так що ви можете працювати в області культурної політики, установ і проектів. Програма цього майстра тісно пов'язана з містом Барселони, який має першокласний культурну панораму і безліч міжнародних проектів. Сеанси класу в поєднанні з ознайомчими поїздками, де ви будете мати можливість відвідати культурні об'єкти і установа, і вчитися у своїх менеджерів. Ви також будете мати майстер-класи та семінари, задані національними і міжнародними експертами. * Програма Це ступінь магістра є офіційною програмою післявузівської адаптовані до правил Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) з оцінкою якості Агентством каталонського університету щодо забезпечення якості (Aqu Catalunya) і Іспанським агентством з оцінки якості та акредитації (Aneca). Цілі UIC Барселона дає вам інструменти, необхідні, щоб стати культурним менеджером. Цілі магістерської програми включають в себе: Для того, щоб запропонувати роздуми про теорії культури в 21-му столітті і його соціальні наслідки. Щоб надати інструкції про характерні особливості місцевих, національних та міжнародних культурних політик. Для... [-]

Ступінь магістра в галузі підприємництва, венчурного капіталу і приватного капіталу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця October 2017 Іспанія Барселона

Це ступінь магістра надасть вам знання та досвід, вам потрібно для розвитку підприємництва, з особливим акцентом на фінансування як ключове питання. У поточному макроекономічному контексті, з огляду на відсутність існуючого кредиту, індустрії венчурного капіталу і приватних акціонерних компаній все частіше стають альтернативою фінансування в їх власному праві для компаній. [+]

Це ступінь магістра надасть вам знання та досвід, вам потрібно для розвитку підприємництва, з особливим акцентом на фінансування як ключове питання. У поточному макроекономічному контексті, з огляду на відсутність існуючого кредиту, індустрії венчурного капіталу і приватних акціонерних компаній все частіше стають альтернативою фінансування в їх власному праві для компаній. Барселона виділяється, оскільки він має велику кількість підприємств, що спеціалізуються як у приватному капіталі і в області корпоративних фінансів, які підтримують і фінансують розвиток нових компаній. У деяких колах Барселона в даний час, є таким же чином, що Силіконова долина була представлена ​​в Сполучених Штатах в один час. У МСЗ Барселоні ми прагнемо просувати дух підприємництва і створення компаній в нашому суспільстві, і з цієї причини ми пропонуємо вам найкращу освіту в цій галузі. Причини для вивчення підприємництва, венчурного капіталу і приватного капіталу Це унікальна програма, щоб дізнатися про підприємницьку діяльність, венчурного капіталу і приватного капіталу Ви дізнаєтеся, як створити і вести інноваційні проекти у великих компаніях, малих і середніх підприємств і стартапів в різних секторах. Ви навчитеся розвивати навички та здібності для того, щоб бути в змозі взяти на себе позиції в приватному секторі або пайової участі в компаніях, які відкриті для міжнародних ринків. Міжнародна програма викладається англійською мовою з сильним практичним акцентом. Ви дізнаєтеся теорію, засновану на реальних випадках, заснованих на випадок методології та навичок семінарів. Барселона є найкращим місцем для вивчення, як там розташовано багато компаній, що спеціалізуються в цьому секторі. Навчальний план і предмети перший семестр Підприємництво, стратегія і бізнес-моделювання Технології, інновації і лідерство Advanced Corporate Finance-Private... [-]

Відео

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, 08017 ES
Соціальні медіа