International University of Catalonia

Введення

Прочитайте офіційний опис

університет дух

Покликання вчитися і змінити світ

Університет включає в себе знання, дослідження та передачі знань. Проте ми прагнемо до більшого.
Ми люди, які присвячують свій час і зусилля для навчання, щоб змінити світ. Ви можете побачити це прагнення в діяльності МСЗ Барселона. Це в нашій ДНК.

Мати досвід роботи в університеті ви завжди мріяли

Розміщення кожного студента на основі всього, що означає, що ви головний герой в МСЗ Барселоні.

Це наше зобов'язання перед вами, відбивається індивідуальну увагу, невеликими групами класу, доброзичливою викладацьким тіла, допоміжні послуги, і все, що потрібно, щоб поліпшити свої навички.

Будівництво мостів до професійної реальності

Ми підключені до суспільства і до компаній. Класи практичні і викладається активних професіоналів. Вони доповнені програми розміщення роботи. З усіх цих причин, МСЗ Барселона має один з кращих показників в сфері працевлаштування в університетській системі каталонської.

У Барселоні і в зв'язку зі світом

Мультикультурному Барселона забезпечує всеосяжний фон таланту і знань.
У нас також є міжнародні угоди та програми обміну з закордонними університетами. Деякі з наших програм ступеня викладаються частково викладені англійською мовою; Ви можете навіть взяти всю вашу програму ступеня на цій мові.

Акредитація

Universitat Internacional де Каталунья офіційно почав свою наукову діяльність в жовтні 1997 року. Органічний закон 11/1983 про реформу університету, (НДІ) поряд з 26/1984 парламентом Каталонії закону, встановив відповідну правову основу для створення університету з можливістю присудження офіційних сертифікатів ступеня. Fundación Catalana Знайомий (Каталонський Family Foundation) прийняв на себе повну відповідальність за проведення цього академічний проект.

Основні причини, чому студент повинен розглянути питання про вивчення в МСЗ Барселоні

Міжнародний досвід в одному з найяскравіших міст світу: Барселона Висококваліфіковані викладачі та фахівці, які люблять, щоб навчити з міжнародним мисленням Офіційні ступенів і практичне навчання міжнародні стажування Високий рівень зайнятості Оптимальний спосіб поліпшити мовні навички Персональний тренінг і консультації для всіх програм і для всіх студентів Мережа та контакти Розвиток лідерства та підприємницьких навичок Продовжити освіту: Майстер, аспірантів і докторських програм

Послуги

РОЗМІЩЕННЯ: Якщо вам потрібне розміщення під час перебування в університеті, ви зможете подати заявку на студентських резиденціях, квартир і кімнат, які були спеціально розроблені для ваших потреб.

Спорт: Навчання в МСЗ Барселоні означає розвивається в цілому як особистість. Ми закликаємо студентів, які повинні брати участь у заняттях спортом і фізичної активності. Університет заохочує і організовує спортивні заходи, змагання і забезпечує Dis-лічильники та інші переваги для студентів, щоб вони могли мати доступ до інших об'єктів і організацій в Барселоні.

Коучинг і консультування: Консультування та коучінгу послуги, призначені для студентів для досягнення своїх особистих і професійних проблем.

Студентське життя

Студенти Послуги: допоможе вам досягти того, що є найбільш важливим: ваші особисті цілі.

Він організовує широкий спектр культурних, спортивних, пов'язаних, соціальної та академічної діяльності. Служба надає інформацію і рекомендації щодо наукових, адміністративних і позакласних питань в університеті.

МСЗ Student Services відповідає за інформування та консультування студентів вищих навчальних закладів про те, як управляти своїми документами, а також інші позакласні питання.

випускники: МСЗ Барселона ретранслює його академічної філософії для суспільства через співтовариство 12.000 випускників. Ця філософія: досконалість в роботі, індивідуальний поміщений в центрі всього, бажання служити і постійний пошук істини.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Masters » Перегляд Програми BBAs » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Ступінь магістра в галузі архітектури BioDigital

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Іспанія Барселона

Ми пропонуємо Вам можливість взяти участь у першій програмі архітектури, яка досліджує предмет з біологічної та цифровий перспективі. Авангардний навчальний план і новий, 21-го століття концепція у вас під рукою. Ви будете мати можливість [+]

Відкрийте для себе BioDigital Архітектура

Ми пропонуємо Вам можливість взяти участь у першій програмі архітектури, яка досліджує предмет з біологічної та цифровий перспективі. Авангардний навчальний план і новий, 21-го століття концепція у вас під рукою. Ви будете мати можливість використовувати в роботі найсучасніші технології з новими можливостями виробництва. І цілий новий світ інструментів відкриє вам, підвищуючи свою професійну кваліфікацію і навички роботи. Чи готові ви бачити можливості, які очікують вас в області архітектури BioDigital?... [-]


ступінь магістра в галузі мистецтва і культурного управління

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 Іспанія Барселона

Почніть своє навчання в якості культурного менеджера і позиціонувати себе в новій галузі, яка створює робочі місця. Ступінь програма МСЗ Барселони магістра в галузі мистецтв і культура управління приймає практичний, міжнародний підхід до цієї області. [+]

Навчальний рік 2016-2017: 8-е видання

Почніть своє навчання в якості культурного менеджера і позиціонувати себе в новій галузі, яка створює робочі місця. Ступінь програма МСЗ Барселони магістра в галузі мистецтв і культура управління приймає практичний, міжнародний підхід до цієї області.

Ви придбати поглиблені знання з підприємницької точки зору про робочих процесах, які беруть участь у культурному продукцію і послуги. Крім предметів в ключових областях, програма також включає в себе предмети, які сприяють керівництва і використання нових технологій.... [-]


Ступінь магістра в галузі підприємництва, венчурного капіталу і приватного капіталу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця October 2018 Іспанія Барселона

Це ступінь магістра надасть вам знання та досвід, вам потрібно для розвитку підприємництва, з особливим акцентом на фінансування як ключове питання. У поточному макроекономічному контексті, з огляду на відсутність існуючого кредиту, індустрії венчурного капіталу і приватних акціонерних компаній все частіше стають альтернативою фінансування в їх власному праві для компаній. [+]

Це ступінь магістра надасть вам знання та досвід, вам потрібно для розвитку підприємництва, з особливим акцентом на фінансування як ключове питання. У поточному макроекономічному контексті, з огляду на відсутність існуючого кредиту, індустрії венчурного капіталу і приватних акціонерних компаній все частіше стають альтернативою фінансування в їх власному праві для компаній.

... [-]

Відео

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students