Прочитайте офіційний опис

School page option 1

Дух університету

Покликання вчитися і змінювати світ

Університет включає знання, дослідження та передачу знань. Однак ми прагнемо більше.
Ми люди, які присвячують наш час і зусилля для навчання, щоб змінити світ. Ви можете побачити цю амбіцію в діяльності UIC Barcelona. Це в нашій ДНК.

Майте досвід університету, про який ви завжди мріяли

Розміщення кожного студента в центрі всього означає, що ви є головним героєм в UIC Barcelona.

Це наше зобов'язання перед вами, відображене індивідуальною увагою, невеликими групами класів, дружнім навчальним корпусом, допоміжними послугами та всім необхідним для вдосконалення своїх навичок.

Побудова мостів до професійної реальності

Ми пов'язані з суспільством і з компаніями. Заняття проводяться і викладаються активними фахівцями. Вони доповнюються програмою працевлаштування. З усіх цих причин UIC Барселона має одну з найкращих ставок зайнятості в каталонській системі університетів.

У Барселоні і у зв'язку зі світом

Багатокультурний Барселона забезпечує всеосяжний талант і знання.
Ми також маємо міжнародні угоди та програми обміну з університетами за кордоном. Деякі з наших програм навчання викладаються частково англійською мовою; Ви можете навіть взяти всю програму на цю мову.

Акредитація

Університет Міжнародного Каталонії офіційно розпочав свою наукову діяльність у жовтні 1997 року. Органічний закон 11/1983 про реформу університетів (LRU) разом із законом Парламенту Каталонії 26/1984 встановив відповідну правову основу для створення університету з здатність присуджувати офіційні дипломи. Fundación Familiar Catalana (Catalan Family Foundation) взяла на себе повну відповідальність за виконання цього академічного проекту.

School page option 2

Основні причини, чому студент повинен розглянути навчання в UIC Barcelona

 1. Міжнародний досвід в одному з найбільш захоплюючих міст світу: Барселона
 2. Висококваліфіковані професори та професіонали, які люблять викладати з міжнародним мисленням
 3. Офіційні ступені та практичні заняття
 4. Міжнародні стажування
 5. Високий рівень працевлаштування
 6. Оптимальний спосіб поліпшити мовні навички
 7. Особистий тренінг і консультації для всіх програм і для всіх студентів
 8. Мережа та контакти
 9. Розвиток лідерських та підприємницьких навичок
 10. Продовжувати навчання: магістр, аспірант і доктор філософії. програм

Послуги

Розміщення: Якщо Вам потрібне проживання під час свого перебування в університеті, Ви зможете подати заявку на студентські резиденції, квартири та кімнати, спеціально розроблені для Ваших потреб.

Спорт: Навчання в UIC Барселоні означає розвиватися в цілому як людина. Ми заохочуємо студентів до занять спортом і фізичними навантаженнями. Університет сприяє та організовує спортивні заходи, конкурси та надає студентам знижки та інші переваги, щоб вони мали доступ до інших закладів і організацій Барселони.

Коучинг та консультування: послуги з консультування та навчання, призначені для студентів для досягнення своїх особистих та професійних проблем.

Студентське життя

Послуги для студентів: допомагає досягти найважливішого: особисті цілі.

Вона організовує широкий спектр культурної, спортивної, соціальної та академічної діяльності. Служба надає інформацію та рекомендації з академічних, адміністративних та позакласних питань в університеті.

Студентські служби УІК відповідають за інформування та консультування студентів університетів про те, як управляти своїми документами, а також іншими позакласними питаннями.

Випускники: UIC Barcelona релізує свою академічну філософію суспільству через свою спільноту з 12.000 випускників. Ця філософія - це досконалість у роботі, індивід, що знаходиться в центрі всього, прагнення служити і постійний пошук істини.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • Spanish (Spain)

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

International University of Catalonia

Ступінь магістра в галузі архітектури та дизайну управління бізнесом прагне забезпечити, щоб ви могли принести відмінну цінність вашій професії через бізнес-ноу-хау. Ці з ... [+]

У сфері бізнесу технічного / творчого світу спостерігається нестача фахівців, які володіють знаннями, специфічними для конкретної дисципліни, а також навичками розвитку та належного управління компанією.

Ступінь магістра в галузі архітектури та дизайну управління бізнесом прагне забезпечити, щоб ви могли принести відмінну цінність вашій професії через бізнес-ноу-хау. Ці знання допоможуть вам розширити свій бізнес і збільшити ваші шанси приєднатися до провідних компаній у вашому секторі, які потребують професіоналів з технічними знаннями і універсальним, інноваційним і стратегічним бізнесом.... [-]

Іспанія Барселона
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
International University of Catalonia

Цей ступінь магістра є інноваційною, міжнародною та міждисциплінарною освітньою програмою, яка навчає студентів операційному використанню найбільш невідкладних закликів д ... [+]

Про

Цей ступінь магістра є інноваційною, міжнародною та міждисциплінарною освітньою програмою, яка навчає студентів операційному використанню найбільш невідкладних закликів до побудови більш стійких і стійких міст через містобудівне планування та дизайн, і як створити адекватну політику та моделі управління. Ця однорічна програма надає найсучасніші перспективи, методи та інструменти для подолання загрози зміни клімату, стихійних лих та соціальних та технічних перетворень, необхідних для мінімізації впливу нинішніх глобальних тенденцій урбанізації на навколишнє середовище. соціальна справедливість.... [-]

Іспанія Барселона
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
International University of Catalonia

Почніть тренуватися в якості менеджера з питань культури та поставити себе в нову галузь, яка створює робочі місця. Програма магістрів Барселонського університету в галуз ... [+]

2017-2018 навчальний рік: 9 випуск

Почніть тренуватися в якості менеджера з питань культури та поставити себе в нову галузь, яка створює робочі місця. Програма магістрів Барселонського університету в галузі мистецтв та культурного менеджменту в Барселоні набуває практичного, міжнародного підходу до галузі.

Ви будете отримувати глибокі знання з підприємницької точки зору про робочі процеси, пов'язані з культурними продуктами та послугами. Крім предметів у ключових галузях, програма також включає теми, що сприяють лідерству та використанню нових технологій.... [-]

Іспанія Барселона
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
International University of Catalonia

Цей ступінь магістра дасть вам знання та досвід, необхідний для сприяння підприємництву, з особливим акцентом на фінансування як ключовий питання. В умовах сучасного макр ... [+]

Цей ступінь магістра дасть вам знання та досвід, необхідний для сприяння підприємництву, з особливим акцентом на фінансування як ключовий питання. В умовах сучасного макроекономічного контексту, зважаючи на відсутність існуючих кредитів, підприємства венчурного капіталу та приватних акціонерів все частіше стають альтернативою фінансування для компаній.

Барселона виділяється, оскільки вона має велику кількість організацій, що спеціалізуються як на приватному капіталі, так і на корпоративних фінансах, які підтримують та фінансують розвиток нових компаній.... [-]

Іспанія Барселона
інформація
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Каталонія, 08017 ES
Social Media