International University of Catalonia

Введення

Прочитайте офіційний опис

університет дух

Покликання вчитися і змінити світ

Університет включає в себе знання, дослідження та передачі знань. Проте ми прагнемо до більшого.
Ми люди, які присвячують свій час і зусилля для навчання, щоб змінити світ. Ви можете побачити це прагнення в діяльності МСЗ Барселона. Це в нашій ДНК.

Мати досвід роботи в університеті ви завжди мріяли

Розміщення кожного студента на основі всього, що означає, що ви головний герой в МСЗ Барселоні.

Це наше зобов'язання перед вами, відбивається індивідуальну увагу, невеликими групами класу, доброзичливою викладацьким тіла, допоміжні послуги, і все, що потрібно, щоб поліпшити свої навички.

Будівництво мостів до професійної реальності

Ми підключені до суспільства і до компаній. Класи практичні і викладається активних професіоналів. Вони доповнені програми розміщення роботи. З усіх цих причин, МСЗ Барселона має один з кращих показників в сфері працевлаштування в університетській системі каталонської.

У Барселоні і в зв'язку зі світом

Мультикультурному Барселона забезпечує всеосяжний фон таланту і знань.
У нас також є міжнародні угоди та програми обміну з закордонними університетами. Деякі з наших програм ступеня викладаються частково викладені англійською мовою; Ви можете навіть взяти всю вашу програму ступеня на цій мові.

Акредитація

Universitat Internacional де Каталунья офіційно почав свою наукову діяльність в жовтні 1997 року. Органічний закон 11/1983 про реформу університету, (НДІ) поряд з 26/1984 парламентом Каталонії закону, встановив відповідну правову основу для створення університету з можливістю присудження офіційних сертифікатів ступеня. Fundación Catalana Знайомий (Каталонський Family Foundation) прийняв на себе повну відповідальність за проведення цього академічний проект.

Основні причини, чому студент повинен розглянути питання про вивчення в МСЗ Барселоні

Міжнародний досвід в одному з найяскравіших міст світу: Барселона Висококваліфіковані викладачі та фахівці, які люблять, щоб навчити з міжнародним мисленням Офіційні ступенів і практичне навчання міжнародні стажування Високий рівень зайнятості Оптимальний спосіб поліпшити мовні навички Персональний тренінг і консультації для всіх програм і для всіх студентів Мережа та контакти Розвиток лідерства та підприємницьких навичок Продовжити освіту: Майстер, аспірантів і докторських програм

Послуги

РОЗМІЩЕННЯ: Якщо вам потрібне розміщення під час перебування в університеті, ви зможете подати заявку на студентських резиденціях, квартир і кімнат, які були спеціально розроблені для ваших потреб.

Спорт: Навчання в МСЗ Барселоні означає розвивається в цілому як особистість. Ми закликаємо студентів, які повинні брати участь у заняттях спортом і фізичної активності. Університет заохочує і організовує спортивні заходи, змагання і забезпечує Dis-лічильники та інші переваги для студентів, щоб вони могли мати доступ до інших об'єктів і організацій в Барселоні.

Коучинг і консультування: Консультування та коучінгу послуги, призначені для студентів для досягнення своїх особистих і професійних проблем.

Студентське життя

Студенти Послуги: допоможе вам досягти того, що є найбільш важливим: ваші особисті цілі.

Він організовує широкий спектр культурних, спортивних, пов'язаних, соціальної та академічної діяльності. Служба надає інформацію і рекомендації щодо наукових, адміністративних і позакласних питань в університеті.

МСЗ Student Services відповідає за інформування та консультування студентів вищих навчальних закладів про те, як управляти своїми документами, а також інші позакласні питання.

випускники: МСЗ Барселона ретранслює його академічної філософії для суспільства через співтовариство 12.000 випускників. Ця філософія: досконалість в роботі, індивідуальний поміщений в центрі всього, бажання служити і постійний пошук істини.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • Spanish (Spain)

Переглянути магістерські програми » Перегляд Postgraduate Certificates » Перегляд Програми BBAs » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Ступінь магістра мистецтв та культурного менеджменту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік October 2018 Іспанія Barcelona

Почніть тренуватися в якості менеджера з питань культури та поставити себе в нову галузь, яка створює робочі місця. Програма магістрів Барселонського університету в галузі мистецтв та культурного менеджменту в Барселоні набуває практичного, міжнародного підходу до галузі. [+]

2017-2018 навчальний рік: 9 випуск

Почніть тренуватися в якості менеджера з питань культури та поставити себе в нову галузь, яка створює робочі місця. Програма магістрів Барселонського університету в галузі мистецтв та культурного менеджменту в Барселоні набуває практичного, міжнародного підходу до галузі.

Ви будете отримувати глибокі знання з підприємницької точки зору про робочі процеси, пов'язані з культурними продуктами та послугами. Крім предметів у ключових галузях, програма також включає теми, що сприяють лідерству та використанню нових технологій.... [-]


Ступінь магістра підприємництва, венчурного капіталу та приватного капіталу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця October 2018 Іспанія Barcelona

Цей ступінь магістра дасть вам знання та досвід, необхідний для сприяння підприємництву, з особливим акцентом на фінансування як ключовий питання. В умовах сучасного макроекономічного контексту, зважаючи на відсутність існуючих кредитів, підприємства венчурного капіталу та приватних акціонерів все частіше стають альтернативою фінансування для компаній. [+]

Цей ступінь магістра дасть вам знання та досвід, необхідний для сприяння підприємництву, з особливим акцентом на фінансування як ключовий питання. В умовах сучасного макроекономічного контексту, зважаючи на відсутність існуючих кредитів, підприємства венчурного капіталу та приватних акціонерів все частіше стають альтернативою фінансування для компаній.

Барселона виділяється, оскільки вона має велику кількість організацій, що спеціалізуються як на приватному капіталі, так і на корпоративних фінансах, які підтримують та фінансують розвиток нових компаній.... [-]


Відео

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Catalonia, 08017 ES
Соціальні медіа