International School of Agri Management - ISAM

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сільськогосподарський сектор - це фундаментальний сектор з точки зору добробуту світового населення та його майбутнього. Це не тільки стосується гарантії продовольчої безпеки, але й створює роботу з нагляду та догляду за природними ресурсами. International School of Agri Management агропромисловості народилася на основі знань про аграрний сектор та його цінності як першу Міжнародну бізнес-школу, орієнтовану на покриття сучасних та майбутніх потреб у галузі агробізнесу у всьому світі . Розташований у Альмерії , одному з головних сільськогосподарських центрів у світі, він користується своїм географічним розташуванням, щоб запропонувати міжнародні магістерські програми з агробізнесу.

Сектор змінюється стрибками та появами нових технологій, нових звичок споживання, відповідального використання ресурсів, корпоративної соціальної відповідальності, агропромислового маркетингу тощо. Ось чому всі агенти сільськогосподарської та агропродовольчої ланцюгів постачання повинні мати лідерів, готових зіткнутися та передбачити ці виклики, що дозволять їм конкурувати на ринку .

Підготовлені лідери

У ISAM ми маємо активних консультантів та інтегрованих компаній, які охоплюють та задовольняють основну потребу: підготовку висококваліфікованих фахівців з управління та керування компаніями у сільськогосподарському секторі. У нас є міжнародний викладацький колектив з перевіреною викладацькою спроможністю та досвідом роботи в галузі агробізнесу, що представляє всю сільськогосподарську та агропродовольчу ланцюги поставок.

Ми - Агро

ISAM - це міжнародна бізнес-школа, що походить із сільського господарства та для нього.

Ми - піонери

Перша бізнес-школа спеціалізувалася виключно на агробізнесі.

Ми глобальні

Ми народжені з метою розвитку програм у всьому світі, в Інтернеті та особисто.

Ми - інновація

Дослідження виключно в агробізнесі. Інновації - це постійний процес в ISAM.

122050_pexels-photo-1076807.jpegrawpixel.com / Пікселі

Місія

Для підготовки фахівців в агробізнесі, які хочуть створити позитивний вплив у своїх компаніях та суспільстві, пройти підготовку для створення оптимальної екосистеми, завдяки якій цілий ланцюг поставок сільського господарства процвітає завдяки інновацій, ефективності та стабільності.

Бачення

Ведіть підготовку професіоналів в агробізнесі по всьому світу.

Цінності

Стійкість

Ми пропонуємо рішення щодо змін, що виникають у навколишньому середовищі аграрного сектору з навчанням.

Емпатія

Ми є частиною навчального процесу студентів, співпрацюючи з ним / нею для досягнення спільної мети: нашої місії.

Різноманітність

Різні національності, культури та досвід збагатять зростання та міжособистісні стосунки.

Досконалості

На крок уперед до досконалості у всіх сферах, в яких ми працюємо.

Інновації

Ми живемо як постійний процес. Ми шукаємо та пропонуємо різні ідеї для досягнення кращих результатів у нашій щоденній роботі.

Включення та різноманітність

З моменту народження ISAM ми прагнемо до включення та різноманітності позитивно. Це прекрасна можливість навчитися, вдосконалюватись, а чому б ні, встановити особисті стосунки, які можуть призвести до майбутніх міжнародних професійних відносин.

У наших можливостях відтворюється різноманітність, що існує в суспільстві: культурне різноманіття, соціально-економічні засоби, стать, сексуальна орієнтація та здібності.

У нас є організаційна структура та викладацький колектив, який з самого початку створив співпрацюючий, вітаючий та мотивуючий заклад для оцінки всіх можливостей, незалежно від профілю студента, щоб забезпечити професійний успіх кожної людини.

Різноманітність, як ми сприймаємо це в ISAM, робить проходження через наші аудиторії набагато збагачуючим. Широке та різноманітне бачення світу як двигун інновацій.

Розташування

Альмерія

Address
Avenida de la Innovación,15
04160 Альмерія, Андалусія, Іспанія

Акредитації