International Montessori Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про компанію

International Montessori Institute (ІМІ) є центром, що спеціалізується на освіті Монтессорі з чіткою метою: запропонувати класичне та строге навчання Монтессорі на основі оригінальних джерел доктора Марії Монтессорі, адаптованої до поточних освітніх потреб, що об'єднує в одному навчальному центрі Найкраще з італійської та англо-саксонської традиції.

Для цього ми відібрали тренерів з обох профілів, пропонуючи таким чином нашим студентам широкий і унікальний погляд на освіту Монтессорі.

Наш викладацький колектив був ретельно відібраний за великим міжнародним досвідом, з метою передачі всіх багатств методу Монтессорі.

Ця цікава поєднання робить IMI унікальним монцерським місцем зустрічі в світі, який породжує діалог між ментсорі, що забезпечує вірність ідеям та баченню доктора Марії Монтессорі.

Наша місія

У IMI ми хочемо, щоб педагогіка Монтессорі дійшла до державної школи. Нашою метою є те, що всі діти можуть навчатися за допомогою цього методу. Клас Монтессорі - це підготовлена ​​обстановка, де діти взаємодіють та розвивають свій потенціал. Діти стають центром усього. Навчальні ритми різні, тому діяльність повинна бути орієнтована на цей ритм, тому вони повинні бути індивідуалізованими.


Наше бачення

Наші зв'язки з різними громадськими та приватними організаціями, як національними, так і міжнародними, набувають все більшої інтенсивності, що заохочує нас продовжувати активно співпрацювати у створенні інноваційного навчання. Однією з наших найбільших проблем є посилення нашої присутності на національному рівні та, в свою чергу, збільшення нашої присутності на міжнародному рівні. Для цього, крім наших онлайн-тренінгів, ми проводимо семінари та навчання особистості в різних країнах та континентах. Реалізація нових тренінгів на різних мовах, англійською, італійською та незабаром португальською, дозволить нам передавати метод Монтессорі за межі наших кордонів.

Наші цінності

Етичні принципи, на яких ґрунтується культура нашого центру, і відзначають наші принципи поведінки, такі ж, як і доктор Монтессорі. Тому наша головна турбота - діти. Ми віримо в суспільство, засноване на згуртованості. Суспільство, яке базується на цінностях, отриманих з дитинства, з системою освіти, яка ставить дитину як центр, що надає безпеку і впевненість у собі; забезпечення необхідних інструментів для його повноцінного розвитку.


Якість нашого навчання та гнучкість нових технологій зробили нас центром відліку, де можна тренуватися в педагогіці Монтессорі. Завдяки чудовому факультету та команді людей, які готові запропонувати найкращі з себе, IMI тепер є безпечним ставкою.

З моменту відкриття першої школи Монтессорі в Римі в 1907 році освіта Монтессорі зросла до такої міри, що в даний час в світі існує більше 25 000 шкіл Монтессорі. Марія Монтессорі трансформувала освіту, створюючи педагогічні матеріали, які сприяють навчанню, і зосереджуються на ідеї, що, якщо щось зміниться, це повинна бути школа, а не дитина.

Всі наші студенти можуть скористатися пропозиціями про роботу, опублікованими на порталі зайнятості нашого віртуального кампусу, який ми отримуємо від різних центрів Монтессорі у всіх країнах світу.

Протягом 2017 року ми мали задоволення та привілей мати більш ніж 1700 нових студентів, які пройшли через наші аудиторії різного роду, змішаного та онлайн-навчання. Студенти з різних країн, таких як: Азія, США, Мексика, Аргентина, Еквадор, Венесуела, Чилі, Німеччина, Франція, Англія та ін. І, звичайно, вся національна територія.

Подібним чином більшість наших студентів, до закінчення навчання, практикують у різних національних та міжнародних центрах Монтессорі, таких як Гонконг, Дубай, Мексика, США, Аргентина, Франція та Німеччина та ін.


Центри та організації, що співпрацюють


Що таке Монтессорі?

  • Вплив руху на навчання: Значне рух - це допомога в навчанні та покращує здатність зберігати поняття; використання рук - чудовий канал введення інформації в мозок.
  • Вибір і сприйнятий контроль: будь-яке навчання глибше і простіше, коли люди вибирають те, що ми хочемо вчитися, і ми можемо контролювати це навчання.
  • Призи та зовнішня мотивація втручаються в навчання: це внутрішня мотивація людини, яка є позитивною, і ми повинні заохотити.
  • Навчання від однолітків сприяє розумінню: рівний діалог є дуже потужним ключем як для учня, так і для учня.
  • Значущі навчальні контексти: будь-який академічний предмет можна розглядати значущим чином, і це покращує інтенсивність того, що було вивчено.
  • Освіта повинна сприяти насамперед розвиткові наших виконавчих функцій: (планувати, вирішувати, уявити, самоврядування, мати самосвідомість або вибирати стратегії серед інших); це можливо тільки з реальною практикою цих навичок.
  • Порядок в навколишньому середовищі (фізичний, тимчасовий тощо) допомагає побудувати упорядкований мозок.
  • Багато інших елементів, які роблять освіту Монтессорі, такі як важливість фізичного порядку для побудови психічного порядку, або важливість ліквідації стресу, серед інших, були визнані важливими для здорового та збалансованого розвитку.

Розташування

Вілафант

Address
Carrer Comerç,44
17740 Вілафант, Каталонія, Іспанія

Рим

Address
“Istituto Comprensivo Bruno Munari”, Casa de Niños.
Via Angelo Mauri 5

Рим, Лаціо, Італія

Барселона

Address
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 Барселона, Каталонія, Іспанія

Барселона

Address
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія