Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми сприяємо діалогу між гуманітарними та медичними науками у всіх їх областях, з метою сприяння соціальному та науковому розвитку.

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón Фонду Ортега-Мараньон має на меті започаткування різноманітних навчальних програм, консультування, редагування, рефлексії та обговорення, які допоможуть прояснити деякі основні проблеми, що стоять сьогодні. наше суспільство.

Виходячи з цього цілісного амбіцій, ми заохочуємо діалог між гуманітарними та медичними науками у всіх цих сферах, з тим, щоб, з міждисциплінарної точки зору, ми могли б вирішувати проблеми, які представляються фахівцям охорони здоров'я.

Основні цілі Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón :

  • Сприяння області прикладних досліджень, де діалог між гуманітарними та медичними науками.
  • Розробити тренінгові програми у центрі як для професіоналів, так і для людей, зацікавлених у просуванні своєї академічної кар'єри.
  • Сприяння проектам консультацій та заходам на замовлення в сферах нашої місії.
  • Помістіть центр як засіб для обмірковування, обговорення та обмірковування в Іспанії та Латинській Америці, натхненний примирливим і ліберальним духом нашого власника, посилення його стратегічного позиціонування та поширення результатів наукової розповсюдження в своїх власних сферах.

З академічної досконалості, Інститут передбачає, у своїй формувальній пропозиції, різні ступені спеціалізації, які адаптуються до потреб вчених та фахівців.

Міжнародна присутність цього Інституту, що має штаб-квартири та стратегічні альянси в ряді країн Латинської Америки, також відповідає розумінням того, що Грегоріо Мараньон мав загальний простір іспанською мовою. Тому онлайн-тренінги мають дуже помітну присутність у наших програмах, оскільки це сприяє діалогу з обох сторін Атлантики.


Місія, бачення і цінності/>


Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón має місію вирішувати та поглибити деякі основні проблеми, що постають перед нашим суспільством сьогодні з багатопрофільної перспективи, в якій гуманітарна і медична наука діалог плідно./>

У цьому сенсі Інститут заохочує дослідження, розробку навчальних та навчальних програм, порад щодо проектів, дискусійних форумів та сприяє розвитку публікацій, пов'язаних з професійними сферами, які обмежуються його сферою діяльності. Науковий та ліберальний дух Грегоріо Мараньон надихає на успіх цього Інституту. Гуманіст і ліберальний лікар, Мараньон, який всебічно обробив пацієнтів стосовно середовища, в якому він розвивав своє повсякденне життя, був доктором, котрий займався майбутнім своєї країни та історичним контекстом, якими він повинен жити. Він зрозумів, що лібералізм є керівним принципом поведінки, який "повинен бути готовий розуміти з тими, хто думає по-іншому", і "ніколи не визнати, що кінець виправдовує засоби, а навпаки, є засобом що виправдовують кінець "(Ensayos Librales, 1947).


Співробітники/>


Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón співпрацює з такими установами, як Королівська національна академія медицини, Фонд підготовки колегіальної медичної організації, Офіційний коледж стоматологів та стоматологів Мадрида або Фонд Теєріна, між інші/>


Грегоріо Мараньон і Посаділло/>

Грегоріо Мараньон і Посаділло (1887-1960) - це багатогранний та ядерний діяч в історії Іспанії у ХХ столітті. Медичний, гуманістичний та ліберальний, його багата особистість світила своїм світлом у різних галузях знань, як в біомедичних, так і в гуманітарних науках. Фактично, він є одним з небагатьох іспанців, єдиний, який не був власником політичного, який належав до п'яти Королівських Академій - Медицина, Іспанія, Історія, Точні, Фізичні та природні науки і образотворче мистецтво Сан-Фернандо./>
Грегоріо Мараньон був інтелектуальним та громадським діячем, котрі дотримувалися своєї країни. Підтвердженням цього є публікація його біографії з подорожі, яку він здійснив до Лас-Хурдеса з королем Альфонсом XIII у 1922 році.

Розташування

Мадрид

Address
Calle Fortuny, 53
28010 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: