Instituto de Estudios Cajasol

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

За свою 30-річну історію Instituto de Estudios Cajasol був визнаний однією з найкращих національних шкіл бізнесу, особливо в районі Андалузії, з компаніями якого він підтримував тісніший контакт.

Від початку поточного Instituto de Estudios Cajasol він повертається до Ель Монте де П'єдад і Кая де Агоррос де Севілья, які створили соціальну роботу з орієнтації та консультування, щоб вирішити запити у своїх клієнтів та працівників. Його перші навчальні заняття проходили з податку на доходи фізичних осіб, а в 1983 році було розпочато перший довгостроковий курс з управління МСП.

Коли Монте-де-П'єдад поновить свій корпоративний імідж та перейменовується в Ель Монте, перший діючий курс з питань фіскальної консультації з'явився у нинішнього майстра з фіскальних консультацій.

У ці роки існують лише Фонд Сан-Тельмо, Конфедерація севільських підприємців та Торговельна палата. Інститут дуже затребуваний.

Інститут юридичних та бізнес-досліджень став навчальним центром для професіоналів та менеджерів Севільї та її околиць. Після появи Каджасолу, що виникає в результаті злиття ощадних банків Ель Монте та Сан-Фернандо, Інститут, який зараз називається Каджасол, набирає нових обертів, розширюючи сфери підготовки та активність для професіоналів.

У 2015 році Андалузький клуб директорів народився в рамках Instituto de Estudios Cajasol та Фонду Кахасол, в даний час на зборах та дискусіях для керівників та президентів найбільш релевантних компаній на національній арені.

В даний час Instituto de Estudios Cajasol може похвалитися тим, що підготував три покоління професіоналів, які поділяються на посади різної відповідальності андалузьких та іспанських структур.

За ці 30 років існування ми були активними учасниками соціального та економічного розвитку нашого середовища.

Місія та цінності

Значення IEC

Якість, інновації та досвід

 • Instituto de Estudios Cajasol - забезпечити найбільш кваліфіковану аспірантуру для успішних фахівців. Наші програми, засновані на постійній адаптації до економічної та соціальної реальності, гарантують процвітання праці нашим студентам.
 • Ми прагнемо до підготовки професійного розвитку, нового керівництва та особистої реалізації.
 • Нас підтримує більш ніж 30-річний досвід, в якому ми підготували понад 22 000 керівників, професіоналів та випускників університетів, які зараз інтегрують шаблони кращих національних та багатонаціональних фірм.
 • Наші повноцінні магістри, курси експертів та спеціалізація з найбільш запитуваних аспектів ринку є національною та міжнародною орієнтацією.

Престижна обитель

 • Більше 600 професіоналів передового досвіду.
 • Кращі фахівці країни з кожної спеціальності. Неоднорідна обитель, яка має викладачів університету, бізнесменів, активних фахівців з приватного сектору, керівників та вищих посадових осіб державного управління.
 • Професори великої людської та інтелектуальної якості, орієнтовані на особисту увагу студента та звикли до підготовки вищих керівників.
 • Всі переваги монастиря з чудовими стосунками в основних юридичних та ділових умовах.

Підтвердження фонду Каджасол

 • Бізнес-школа з гарантією Фонду Каджасол.
 • Фонд Каджасол, що підтримується та сприяє підтримці економічного розвитку, вирішує підтримувати економічний розвиток шляхом навчання в аспірантурі.
 • Всі цінності та переваги глибокої участі Фонду Каджасол у виробничій та діловій тканині в Андалусії.
 • Контакти з компаніями та установами національного та міжнародного характеру.

Спільнота студентів Instituto de Estudios Cajasol

 • Суворі системи відбору, які привілейовують людські та інтелектуальні якості студента.
 • Компактні та однорідні групи, в яких віддають перевагу командна робота, спілкування, доброзичлива атмосфера та людські стосунки.
 • Діюча студентська асоціація зі своїм штаб-квартирою в Інституті, в якій виражаються спеціальні зв'язки, створені Інститутом зі своїми студентами та викладачами. Місце зустрічі для різних поколінь студентів. Група довіри, яка виконує важливу роботу щодо керівництва учнями. І широка програма заходів, внутрішня та зовнішня: професійні поради, навчання через монографічні курси та конференції та рекреаційні ініціативи.

Максимальний обсяг фінансування

 • Стипендії та допомагає вивчати магістрів, що фінансуються Фондом Каджасол.122457_pexels-photo-1438072.jpeg Буро тисячоліття / Пікселі

Найсучасніші засоби

Стара сільська фазієнда, що має велику вотчинність та мистецьку цінність, відреставрована та пристосована до функціонування сучасного навчального центру, що має майже 4000 м2 збудованої площі, з найсучаснішими приміщеннями.

Привілейоване середовище для академічного життя, яке сприяє концентрації та обміну досвідом.

Антоніо Пулідо Гутьеррес, президент Фонду Каджасол

Це запам'ятається як час великих економічних змін, які, хоча і породжували нестабільність та невизначеність, але в довгостроковій перспективі ведуть до глибоких соціальних перетворень та нових способів розуміння життя.

Зникли попередні структури, засновані на віруваннях та цінностях, які, як демонструє економіко-соціальна еволюція, були помилковими. Необхідно йти до менш матеріалістичної життєвої моделі, більш справедливої зі своїм оточенням та більш прихильною до інших.

Для цього потрібна велика кваліфікація та творчість, оскільки йдеться про пошук продуктивної системи та системи зростання, заснованої на динамічній та конкурентній діяльності, але в той же час стійкій в економічному, соціальному та екологічному плані.

Ця еволюція також змінює цінності та принципи, які вимагають у професіоналів та менеджерів, які ведуть розвиток сучасних компаній. Окрім освоєння та адаптації до шаленого технологічного та цифрового оновлення, компанії вимагають від людей знань, а також зі стратегічним баченням, здатністю керувати змінами та справедливими та етичними принципами у своїх професійних аспектах, таких як щедрість, співпереживання, прозорість, смиренність і командний дух.

Занурившись у цю велику глобальну еволюцію, у 2018 році ми відсвяткували 30-ту річницю Instituto de Estudios Cajasol , подію, яку ми скористалися можливістю задуматися над нашою роллю в суспільстві. Під час цієї траєкторії, яка розпочалась із служб бізнес-консультацій та професійного навчання, Інститут, який зараз належить Фонду Кахасол, створив себе як референтний центр для професіоналів, менеджерів та підприємців, форум для обміну ідеями та творчістю, та промотор соціально-економічного розвитку Андалусії.

Від Фонду Кахасол ми підтверджуємо, через Інститут досліджень, нашу прихильність до навчання, навчання та досліджень, щоб сприяти адаптації молодих випускників та професіоналів, які мають досвід до нових потреб. Наші програми спрямовані на просування оновленого менталітету в Андалусії та адаптацію наших компаній до цінностей, які сприяють сталому та справедливому розвитку.

Розташування

Севілья

Address
Hacienda Cartuja, Av. del Aljarafe, s/n, 41940 Sevilla
41940 Севілья, Андалусія, Іспанія