Instituto Superior de Negocios Internacionales de Barcelona (ISNIB)

Введення

Прочитайте офіційний опис

« Розширення можливостей дає можливість людям принести свої мізки до роботи та надає їм можливість використовувати свої знання, досвід та мотивацію для створення очікуваних результатів. Ми повинні створити діловий клімат, який звільнятиме знання, досвід та мотивацію, які проживають у людей "

Кен Бланшард

В даний час суспільство живе зануреним у постійну технологічну еволюцію, а точніше в секторі електронного навчання, що дозволяє узгодити робоче життя та постійне професійне зростання. З цього погляду народився Вищий інститут міжнародного бізнесу Барселони, метою якого є вдосконалення людей та розширення можливостей лідерів.

У бізнес-школі ISNIB ми бачимо суттєвий недолік у розвитку особистості, оскільки не лише академічна підготовка дозволяє людям вдосконалюватися у професійній галузі. Ось чому ми впровадили власний метод дослідження, перехресне навчання, це нова версія онлайн-навчання, адаптована до потреб професіонала з цілісної точки зору людини.

Вищий інститут міжнародного бізнесу Барселони - це інститут з міжнародним покликанням та орієнтиром у секторі онлайн-навчання завдяки нашій специфічній та інноваційній методології, навчаючи лідерів шляхом розвитку людей. Інновації та диференціація - це наші основні цінності, присутні в всі наші програми, місією яких є розвиток лідерства шляхом створення симбіозу між академічно-професійною та особистісною сферою. Для досягнення нашої мети ISNIB Business School базується на таких важливих аспектах:

  • Чудове навчання, доступне для всіх.
  • Перехресне навчання як активна система навчання та всебічне навчання, адаптоване до економічної реальності.
  • Будьте ISNIB ер, як підприємницький, стійкий, новаторський дух, бачення досконалого керівництва , і на службі суспільства.
  • Удосконалення людей та розширення можливостей лідерів

Прихильні до досконалості в галузі науки, ми є фахівцями з вищої освіти, пропонуючи магістри, аспірантури та вищі курси, спрямовані на розвиток таланту та створення нових менеджерів.

Розташування

Барселона

Address
Av. Diagonal, 534
08006 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: