Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Введення

Прочитайте офіційний опис

Формування, відкрита для світу

Інститут Сенека , Міжнародний центр післядипломної освіти, що базується в Мадриді, і присутня у сфері підготовки більше 20 років, розробляє та розробляє ряд програм, що відповідають потребам ринку кваліфікованих фахівців у сфері великий попит на високу спеціалізацію в галузі міжнародних відносин , комунікації , логістики та управління .

Пропозиція Інституту Сенека включає технічні курси , з акредитацією університетів , спрямовані на здобуття або оновлення всебічних знань з даного питання, для магістрів з вищою освітою та кредитів ЄКТС , оформлених у Європейському просторі вищої освіти (ЄПВО), Експертні курси та дипломи спеціалістів .

112126_foto2.jpg

Більше двох десятиліть, які підтримують нас, вони враховують отримані досягнення, захищаючи післядипломну підготовку професіоналів більш ніж 75 національностей на п'яти континентах, яким ми допомогли досягти своїх професійних цілей , полегшуючи інструменти їх отримання, через знання і навички, набуті в кожному предметі, а також місцеві або міжнародні практики.

У нас є найбільш повна в кожній з наших навчальних і навчальних матеріалів власних програм дій з метою розвитку, яка представляє для студента реальну економію зусиль, концентрації в вмісті всіх аспектів вам потрібно , щоб знати про тему або управління.

Всі курси та магістерські ступені можуть бути використані у змішаній навчальній версії або повністю онлайн . В першому випадку Інститут Сенека надає необхідні сертифікати для отримання студентських віз для студентів, які проживають за межами Іспанії, а в другому випадку опікується і взаємодіє зі студентами. що вони відчувають себе інтегрованими та підтримуються протягом тривалого часу.

Зв'яжіться з нами, і ми зможемо допомогти вам у навчанні, яке оновлює ваші знання, що розширює їх через спеціалізацію або призводить до професійної перекваліфікації.

112766_shutterstock_556870582.jpg

Розташування

Мадрид

Address
Calle de Velázquez, 86, 28006
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: