Instituto Mediterráneo Estudios de Protocolo

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Протокол Середземноморського-дослідний інститут (IMEP) є першою установою своєї спеціальності, заснованої в Валенсії. IMEP (приватна акціонерна компанія, як SL), він почав в 1997 році, і з тих пір вся його команда щодня прагне запропонувати навчання найвищої якості для того, щоб підготувати кращі фахівець в світі організація заходів, протокол та інституційні відносини.

Сьогодні, через майже два десятиліття по тому, IMEP є центром відомого університету завдяки професіоналізму своєї команди.

Душа КПКО утворює технічна команда і викладач, висококваліфікований і міждисциплінарний, які працюють кожен день зі студентами роблять цей заклад найкраще місце, щоб рости особисто і професійно.

школа

Методологія

Ми пропонуємо спеціалізовані навчальні курси з різними умовами навчання (особами, змішаними і відстанню), так що студент може вибрати той, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Ми комбінуємо різні методики навчання для досягнення цілей в області якості і академічні знання з курсів, які ми пропонуємо.

Тому ми розробляємо майстер-сесії з теоретичним і практичним типом, класи формату зосередитися на групові динаміках для роздумів і дискусій, тематичних досліджень та вирішення проблем в практичних випадках і моделюванні, класів і лекції експертів. Вчителі, призначені практичні завдання, які вирішуються як в команді і індивідуально.

Ми підтримуємо відносини з широким колом організацій, які полегшують наближення змісту навчання, державного і приватного секторів, щоб студенти могли вступити в контакт з реальністю бізнесу і професійної діяльності.

Крім того, у нас є сервіс персоналізованих і групові навчальні програми, призначені для керівництва і доповнювати навчання студентів.

В кінцевому підсумку застосувати Методика активної участі в області організації заходів, протоколу та інституційних відносин.

школа

Стажування та зайнятості

IMEP навчання відрізняються своєю чіткою орієнтацією на професійному світі, полегшення доступу студентів і практику в області зайнятості в компаніях і установах по всій Іспанії.

Можливість зробити практику і включити їх в файл дозволяє всім нашим студентам закінчити їх вищу освіту, мають прямий контакт з професійною областю, в якій вони хочуть спеціалізуватися, З IMEP пропозиції персоналізовані поради наші студенти, щоб вони могли знайти практика найкраще підходить для їх профілю, очікувань та інтересів.

Крім того, ми пропонуємо нашим студентам поради та ресурси на працевлаштування, які можуть надати велику допомогу в справі сприяння їх інтеграції в ринок праці.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд курс » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстри в області організації заходів, протокол та інституційні відносини

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік October 2018 Іспанія Alicante Spain Online + 3 більше

Майстер в організаціях подій, протоколі та інституційних відносинах (MST), забезпечується КПКО, є офіційною аспірантурою програми, спрямованої на наукову і професійну сфері, метою якого є підвищення корпусу і компетенції здійснювати фахівець і дослідник в Організації події, протокол та інституційні відносини. [+]

The Майстер в організації подій, протоколу та інституційних відносин (MST)Він вчив КПКО, є офіційною аспірантурою програми, спрямованої на наукову і професійну сфері, метою якого є підвищення корпусу і компетенції здійснювати фахівець і дослідник в організаціях подій, протокол та інституційних відносини.

студенти MST можуть вибрати курс навчання, який найкращим чином відповідає вашим потребам, знищений або особисто. Обидва режими слідувати тій же програмі і ті ж цілі, забезпечуючи студентів з тими ж повноваженнями.... [-]


Майстри в області стратегічного планування в спортивному туризмі

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік October 2018 Іспанія Alicante Spain Online + 3 більше

Майстер в галузі стратегічного планування туризму в спорті (МПД), представленої КПКО, окремий титул схвалений університету Мігел Хернандес університету Ельче (UMH). [+]

Майстер в галузі стратегічного планування спорту туризму (МПД)Він вчив КПКО, це окреме назва схвалено університету Мігел Хернандес університету Ельче (UMH).

Ця аспірантура призначена для фахівців і / або випускників вузів, які бажають розширити свої знання та навички, що формуються в області проектування і стратегічного розвитку в секторах туризму і спорту.

Для цього ключових аспектів області стратегічного планування і управління в цих секторах, розглядається для формування іміджу і репутації бренду, звертаючи особливу увагу на організацію і планування великих спортивних подій.... [-]


Відео

¡Ahora estamos en GIPHY!