Instituto Mediterráneo Estudios de Protocolo

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Протокол Середземноморського-дослідний інститут (IMEP) є першою установою своєї спеціальності, заснованої в Валенсії. IMEP (приватна акціонерна компанія, як SL), він почав в 1997 році, і з тих пір вся його команда щодня прагне запропонувати навчання найвищої якості для того, щоб підготувати кращі фахівець в світі організація заходів, протокол та інституційні відносини.

Сьогодні, через майже два десятиліття по тому, IMEP є центром відомого університету завдяки професіоналізму своєї команди.

Душа КПКО утворює технічна команда і викладач, висококваліфікований і міждисциплінарний, які працюють кожен день зі студентами роблять цей заклад найкраще місце, щоб рости особисто і професійно.

школа

Методологія

Ми пропонуємо спеціалізовані навчальні курси з різними умовами навчання (особами, змішаними і відстанню), так що студент може вибрати той, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Ми комбінуємо різні методики навчання для досягнення цілей в області якості і академічні знання з курсів, які ми пропонуємо.

Тому ми розробляємо майстер-сесії з теоретичним і практичним типом, класи формату зосередитися на групові динаміках для роздумів і дискусій, тематичних досліджень та вирішення проблем в практичних випадках і моделюванні, класів і лекції експертів. Вчителі, призначені практичні завдання, які вирішуються як в команді і індивідуально.

Ми підтримуємо відносини з широким колом організацій, які полегшують наближення змісту навчання, державного і приватного секторів, щоб студенти могли вступити в контакт з реальністю бізнесу і професійної діяльності.

Крім того, у нас є сервіс персоналізованих і групові навчальні програми, призначені для керівництва і доповнювати навчання студентів.

В кінцевому підсумку застосувати Методика активної участі в області організації заходів, протоколу та інституційних відносин.

школа

Стажування та зайнятості

IMEP навчання відрізняються своєю чіткою орієнтацією на професійному світі, полегшення доступу студентів і практику в області зайнятості в компаніях і установах по всій Іспанії.

Можливість зробити практику і включити їх в файл дозволяє всім нашим студентам закінчити їх вищу освіту, мають прямий контакт з професійною областю, в якій вони хочуть спеціалізуватися, З IMEP пропозиції персоналізовані поради наші студенти, щоб вони могли знайти практика найкраще підходить для їх профілю, очікувань та інтересів.

Крім того, ми пропонуємо нашим студентам поради та ресурси на працевлаштування, які можуть надати велику допомогу в справі сприяння їх інтеграції в ринок праці.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстри в області організації заходів, протокол та інституційні відносини

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік October 2017 Іспанія Аліканте Spain Online + 2 більше

Майстер в організаціях подій, протоколі та інституційних відносинах (MST), забезпечується КПКО, є офіційною аспірантурою програми, спрямованої на наукову і професійну сфері, метою якого є підвищення корпусу і компетенції здійснювати фахівець і дослідник в Організації події, протокол та інституційні відносини. [+]

The Майстер в організації подій, протоколу та інституційних відносин (MST)Він вчив КПКО, є офіційною аспірантурою програми, спрямованої на наукову і професійну сфері, метою якого є підвищення корпусу і компетенції здійснювати фахівець і дослідник в організаціях подій, протокол та інституційних відносини. студенти MST можуть вибрати курс навчання, який найкращим чином відповідає вашим потребам, знищений або особисто. Обидва режими слідувати тій же програмі і ті ж цілі, забезпечуючи студентів з тими ж повноваженнями. Наші програми теоретичного і практичного навчання, спрямовані на розробку необхідних умов для професіоналів організації подій, протоколу та інституційних відносин є творцями вартості в державних установах і приватних корпорацій навичок. Крім надання теоретичних знань, для тих, хто вибирає професійне поле, ТМП надає можливості для професійної практики, які доповнюють навчання студентів на досвіді, так що вони не з чуток знають, які повноваження офісу , Хто це? Ця аспірантура програма спрямована на студентів, так і для професіоналів: студенти: Студенти, які закінчили офіційні дослідження в області комунікації і маркетингу і бажають продовжити навчання та спеціалізацію в області організації подій, протокол та інституційних відносини. Студенти кар'єри в якості реклами і зв'язків з громадськістю, корпоративних комунікацій, маркетингу, туризму ... є одним з ключових профілю в цьому Masters. Студенти Офіційною ступеня в організаціях подій, протоколі та інституційних відносинах будуть доповнювати свої дослідження з вибором дослідницької галузі, де придбати навички та інструменти, необхідні для документування та розповсюдження досліджень. MST, для його міждисциплінарного характеру, також призначений для випускників, що бажають доповнити своє навчання в області інституційних відносин. Це є прекрасним доповненням до градусам, як юриспруденція, політологія, антропологія ...... [-]

Майстри в області стратегічного планування в спортивному туризмі

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік October 2017 Іспанія Аліканте Spain Online + 2 більше

Майстер в галузі стратегічного планування туризму в спорті (МПД), представленої КПКО, окремий титул схвалений університету Мігел Хернандес університету Ельче (UMH). [+]

Майстер в галузі стратегічного планування спорту туризму (МПД)Він вчив КПКО, це окреме назва схвалено університету Мігел Хернандес університету Ельче (UMH). Ця аспірантура призначена для фахівців і / або випускників вузів, які бажають розширити свої знання та навички, що формуються в області проектування і стратегічного розвитку в секторах туризму і спорту. Для цього ключових аспектів області стратегічного планування і управління в цих секторах, розглядається для формування іміджу і репутації бренду, звертаючи особливу увагу на організацію і планування великих спортивних подій. Студенти MTD можуть вибрати курс навчання, який найкращим чином відповідає вашим потребам, клас або в Інтернеті. Обидва режими слідувати тій же програмі і ті ж цілі, забезпечуючи студентів з тими ж повноваженнями. цілі Майстри Для того, щоб надати студентам знання і навички, необхідні для управління та інституційної організації та / або бізнес, пов'язаний з спортивного туризму. Забезпечити студентів з інструментами, необхідними для вирішення нових завдань, пропонованих великих спортивних заходів, як модель туризму і економічного розвитку. Для того, щоб навчити студентів розробляти інструменти для управління спортивного туризму компанії. менеджери поїздів і кваліфікований персонал з людськими та діловими навичками, які дозволяють їм управляти компаніями та установами в області спортивного туризму. Для розробки студентів лідерських директиви і основні навички, особливо ті, які можуть призвести до творчості та інновацій як спосіб відкрити для себе нові можливості для бізнесу в цьому секторі. навчальний план Модуль I. Введення спортивного туризму. Концепція і розвиток спортивного туризму. Класи і методи спортивного туризму. Економічні наслідки спортивного туризму. Спортивний туризм Планування розвитку в якості каталізатора. Управління спортивних туристичних територій. Модуль II.... [-]

Відео

¡Ahora estamos en GIPHY!

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
C/ Arzobispo Loaces, 3 – 3ª Planta.
Alicante, 03003 ES
Соціальні медіа
Адреса місце знаходження
Spain Online, ES