Прочитайте офіційний опис

Навіщо вивчати маркетинг в IM

Якщо Ви вивчаєте Цифровий Маркетинг, у ІМ Ви примножите свою професійну підготовку

20 причин вибрати IM:

Якісний, педагогічний, трудовий, економічний, технічний

ЯКІСНІ ПРИЧИНИ

I. Навчання в найбільшій цифровій бізнес-школі у світі. Більше 150 професорів, які навчають заняття з наших центрів, поширюються по Іспанії, Ірландії, Мексиці, Коста-Ріці, Гватемалі, Нікарагуа, Гондурасу, Колумбії тощо; більше 40 програм, що спеціалізуються на цифровому маркетингу, більше 7000 студентів з 26 різних країн, а також власне видавництво з більш ніж 14 виданими книгами.

II. Двомісний ступінь. Після закінчення навчальної програми студент отримає диплом, акредитований університетом Абат Оліба, а на професійному рівні - ІМ. Міжнародний інститут маркетингу.

III. Ми маємо сертифікат ISO 9001: 2008 з управління якістю, ми дотримуємося стандарту UNE 66181, який визнає нашу якість онлайн-навчання.

IV. Асоційовані та акредитовані університетом Абат Оліба, Cenfotec University of Costa Rica, і ми є частиною організацій FEDE (Європейська федерація шкіл), ANCED (Національна асоціація центрів електронного навчання та дистанційного навчання) та Adigital (Іспанська асоціація економіки). Digital), серед інших.

ПЕДАГОГІЧНІ ПРИЧИНИ

V. Ефективна педагогіка: ми тікаємося від інформації про наповнювачі, ми ефективні. І в нотах, і вчителі.

Свободу організовувати, як хочете, вивчайте в потрібному порядку і доставляйте, коли хочете.

VI. Педагогічний колектив Процес пошуку вчителя інтенсивний і вимогливий. У нас є великі фахівці з цифрового маркетингу, яким подобається передавати свій досвід. Наші вчителі роблять нас великими.

VII. Повна підтримка вчителів: Ви будете мати всіх вчителів протягом всього навчання, не тільки під час вивчення вашого предмета.

VIII. Центр інтегральної підтримки: Ми хочемо, щоб багато послів ІМ, які досягли успіху в світі, були успішними. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб полегшити вам стати одним з них. Ми не ставимо перешкод

IX. Модальність дослідження. Ми маємо три модальності відповідно до потреб студента: eLearning (100% в Інтернеті), Blended eLearning (індивідуальне та онлайнове поєднання) і Літня школа, інтенсивні курси протягом червня і липня.

X. Ми надаємо 3 різних типи класів:

 1. Класи *:
  Динамічні заняття призначені для застосування теоретичних знань до найбільш практичного рельєфу.
 2. Віртуальні класи:
  Онлайн-заняття, спрямовані на вирішення студентських сумнівів практичним способом
 3. Майстер-класи особисто:
  конференції висококваліфікованих доповідачів для оприлюднення останніх розробок у сфері цифрового маркетингу, які студенти можуть відвідувати в Барселоні, або переглядати їх у віртуальному кампусі.

ПРИЧИНИ ПРАЦІ

XI. Робота та стажування Більше 40% наших студентів, які проходять стажування, потрапляють до компанії.

XII. Зв'язок з сектором: сектор потребує працівників, а студенти потребують роботи. Ми діємо як роз'єм для задоволення попиту та пропозиції.

XIII. Угоди з великими цифровими компаніями, такими як Ebay і в даний час, в процесі співпраці з Google, LinkedIn, Twitter, Facebook і т.д. ... Крім того, ми приєднані до Міністерства іспанської зайнятості в рамках проекту з підприємництва та молодіжної праці.

XIV. Під час навчання компанії. Спеціалізовані консультації для компаній, ми допомагаємо відділу кадрів вибирати найкраще навчання відповідно до потреб працівників вашої компанії

ЕКОНОМІЧНІ ПРИЧИНИ

XV. Демократизація навчання. У ІМ ми хочемо, щоб усі могли вивчати цифровий маркетинг на високому рівні, тому ми регулюємо ціни на всі наші навчальні програми, будучи найбільш конкурентоспроможними на ринку.

XVI. Безкоштовне фінансування. У ІМ ми пропонуємо Вам можливість фінансувати навчання з нами БЕЗКОШТОВНО, без будь-якого інтересу, або, якщо Ви хочете більше розстрочок або розділити їх у часі, Ви можете зробити це з Banc Sabadell, при 0% відсотках.

XVII. Бонусна підготовка для всіх співробітників через Тристоронню Фундацію. Якщо у вашої компанії є достатньо кредитів, наше навчання на 100% субсидується.

XVIII. Міжнародна картка ISIC. Всі наші студенти мають Міжнародну посвідчення особи, яка має знижки та ексклюзивні переваги (музеї, електроніка, магазини, поїздки тощо) у більш ніж 120 країнах.

ТЕХНІЧНІ ПРИЧИНИ

XIX Послуги Всі наші аудиторії мають комп'ютер на кожного студента останнього покоління HP **, цифрові дошки, широкі і сучасні приміщення, а також волоконно-оптичну мережу wifi (300 Гб) високої продуктивності з обладнанням Aruba, найбільш просунутим на ринку.

XX. Навчальна платформа Наш віртуальний кампус призначений для нас і потреб наших студентів. Це одна з найбільш повних і корисних для існування. Доступний 24 години на добу для всіх студентів, з персоналізованими вчителями та викладачами, які будуть супроводжувати вас під час навчання.

(*) Ця модальність тільки для студентів-очних

(**) Обладнання, доступне в штаб-квартирі в Барселоні. Решта офісів, консультації.

ЩО ПОШУЄ НАС?

Запропонуйте найкращі тренінги з цифрового маркетингу та зробіть їх доступними для всіх . Цифровий маркетинг не повинен бути власністю декількох компаній.

Тому щороку ми створюємо більше робочих місць і готуємо більше професіоналів для інтеграції на ринок праці . Незалежно від походження студентів, з рівними можливостями для всіх .

Ми виховуємо, надихаємо та співпрацюємо з спільнотою студентів, випускників, професорів і фахівців галузі, які сприяють живій і активній мережі. Реляційна система для підтримки один одного в складній цифровій обстановці.

У IM, Ви знайдете

 • Повага до людей, інституцій і того, що вони представляють.
 • Захист етичної поведінки , цілісності та свободи думки.
 • Модель відкритого навчання , що поєднує формальний та неформальний методи на користь використання нових технологій та їх можливостей.
 • Динамізація ринку праці, підключення студентів і компаній. Встановлення профілів на ринку праці.
 • Якість наших процесів, послуг і покликання до спільної участі в наших діях.
 • Демократизація навчання
 • Cercanía приносить відстані і що онлайн стає дещо близьким і знайомим.
 • Наслідком: наша мета така ж, як і у студента, що найкращий професіонал у сфері цифрового маркетингу виходить з інституту.
Доступні навчальні програми:
 • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Найбільш повна і практична програма спеціалізованої цифрової маркетингу, яка існує на сьогодні. Вона включає в себе всі дисципліни інтернет-маркетингу, які вам потрібно о ... [+]

Чому ця програма?

немає Цифровий світ вже не варіант, а вимога. Компанії, які до недавнього часу були несміливо цифровими, еволюціонувати в структури, де оцифровка глибока і складна реальність (комунікації, логістика, маркетинг, продажі, людські ресурси і т.д.). Це коли невпинний попит на кваліфікованих фахівців, виникає для задоволення нових потреб ринку.

Глобальний магістр з управління цифровими технологіями пропонує Вам все необхідне для вільного пересування в онлайн-середовищі, проектування Вашої професійної кар'єри з неповторними умовами навчання.... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Вересень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
2 років
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Ви станете цифровим dircom і зможете очолити цифрову трансформацію відділу зв'язку будь-якої компанії. Крім того, це дозволить вам опанувати потужні прийоми та засоби ком ... [+]

Чому ця програма?

Ви станете цифровим dircom і зможете очолити цифрову трансформацію відділу зв'язку будь-якої компанії. Крім того, це дозволить вам опанувати потужні прийоми та засоби комунікації, які пропонує цифрове середовище, впроваджувати їх у різні проекти, якими ви керуєте.

Ви зможете ефективно керувати комунікаційними потребами, які виникають у кожній компанії: події, репутація, кампанії, контент-маркетинг, брендинг тощо, а також слідкувати за результатами проведених дій.... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Жовтень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Якщо ви хочете очолити успішний цифровий бізнес-проект, виберіть цю програму. Ви набудете необхідних навичок та знань, щоб мати можливість пропустити правила та випередит ... [+]

Чому ця програма?

Програма, ретельно розроблена експертами в галузі інновацій та підприємництва, з метою перетворити її на непогрішну панель інструментів для прискорення будь-якого цифрового бізнесу.

Якщо ви хочете очолити успішний цифровий бізнес-проект, виберіть цю програму. Ви набудете необхідних навичок та знань, щоб мати можливість пропустити правила та випередити решту.... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Травень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Ви стикаєтеся з першим магістром цифрового маркетингу, запущеним в Іспанії. З 2008 року ми її оптимізуємо постійно, і вона стала нашою флагманською програмою з більш ніж ... [+]

Чому ця програма?

Ви стикаєтеся з першим магістром цифрового маркетингу, запущеним в Іспанії . З 2008 року ми її оптимізуємо постійно, і вона стала нашою флагманською програмою з більш ніж 40 виданнями.

Горді випускники різних видань працюють у таких компаніях, як Google, Facebook, Havas Media або Adsmurai, що є гарантією якості здобутого навчання.

Цей майстер - це програма високого попиту, яка дасть вам цифрові знання та навички, щоб надати остаточний імпульс вашій професійній кар’єрі.... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Березень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

IM представляє інноваційну програму «Магістр контент-менеджера та стратегії соціальних медіа», розроблену для отримання максимальної прибутковості від взаємодії з користу ... [+]

Чому ця програма?

IM представляє інноваційну програму Master in Content Manager та Social Media Strategy , розроблену для отримання максимальної прибутковості від взаємодії з користувачами в соціальних мережах.

Ви дізнаєтесь, як покращити рентабельність інвестицій, використовуючи диференційовані стратегії, запустите платні соціальні кампанії та скористаєтеся інструментами, які дозволять генерувати цінний контент у дуже різних форматах. Крім того, ви зможете витягнути правильну інформацію, щоб корпоративна стратегія відповідала реальним потребам компанії. громадські... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Жовтень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Майстер управління трафіком та генерація чатів - це унікальна програма, яка на 100% зосереджена на придбанні клієнтів у цифрових носіях інформації. Ви станете надзвичайно ... [+]

Чому ця програма?

Майстер з управління трасами та покоління чатів - це унікальна програма, яка на 100% зосереджена на придбанні клієнтів у цифрових носіях інформації.

Ви станете надзвичайно привабливим профілем для будь-якої компанії, тому що будете знати, як викликати кількість відвідувань та продажів, покращити рентабельність інвестицій, оптимізувати кампанії та нові методи, орієнтовані на швидке досягнення результатів.... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Вересень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Професійний майстер управління цифровими проектами в ІМ стане пусковим механізмом, що сприятиме покращенню вашої цифрової кар’єри. Ця програма готує вас для висвітлення п ... [+]

Чому ця програма?

Професійний майстер управління цифровими проектами в ІМ стане пусковим механізмом, що сприятиме покращенню вашої цифрової кар’єри.

Ця програма готує вас для висвітлення профілю, який найбільше вимагають компанії: Менеджер цифрових проектів, який сприяє перетворенню цифрової області компаній через розробку онлайн-продуктів.

мети"Ви дізнаєтесь про спритні методології управління командою, які використовуються в нових бізнес-середовищах."Ви зрозумієте технічні аспекти цифрових проектів: веб-технології, UX, SEO. Все, про що слід пам’ятати, коли хочеш отримати результати.Ви дізнаєтесь, як адаптувати різні проекти до різних пристроїв.Ви можете використовувати всі можливості мобільного маркетингу на користь ваших проектів.Ви зможете проаналізувати процеси, щоб мати змогу перевірити, перестроїти, оптимізувати та повторно протестувати в пошуках очікуваної мети.Вам також сподобається найкреативніша частина проектів, навчитеся розвивати та застосовувати свою творчість у цифровому середовищі для досягнення диференціальних результатів.... [-]
Іспанія Барселона Мадрид
Березень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Ми розробили професійного майстра з хакерського зростання та цифрового підприємництва ІМ для супроводу підприємця під час розробки та впровадження його старту, значно під ... [+]

Чому ця програма?

Ми розробили професійного майстра з хакерського зростання та цифрового підприємництва ІМ для супроводу підприємця під час розробки та впровадження його старту, значно підвищивши його гарантії успіху.

Це програма з високою ефективністю, яка за короткий час покаже вам, як ризикувати справедливим і необхідним, протестувати і рухатися вперед шляхом моніторингу та оптимізації, не втрачаючи при цьому жодних цілей бізнесу, яких ви повинні досягти, перш ніж запустити наступний крок. .... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Липень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Майстер чату в цифровій комунікації - це унікальна програма за своїм підходом, покликана забезпечити негайну цінність для вашої організації та трансформувати вашу кар’єру ... [+]

Чому ця програма?

Майстер чату в цифровій комунікації - це унікальна програма за своїм підходом, покликана забезпечити негайну цінність для вашої організації та трансформувати вашу кар’єру.

Це навчить вас керувати цифровою комунікацією вашої компанії з подвійної точки зору: технічної та стратегічної. На технічному рівні ви навчитеся використовувати ті інструменти, які гарантують більшу прибутковість у спілкуванні. На стратегічному рівні ви отримаєте глобальне бачення комунікацій у діловому середовищі, ви навчитесь керувати різними цифровими каналами зв'язку для отримання необхідних результатів, і зможете керувати командами та проектами.... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Грудень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Майстер управління електронною комерцією IM - перша програма, яка пропонує 360 бачення дисципліни: починаючи від проектування бізнес-моделі, через створення магазину і за ... [+]

Чому ця програма?

Майстер управління електронною комерцією IM - перша програма, яка пропонує 360 бачення дисципліни: починаючи від проектування бізнес-моделі, через створення магазину і закінчуючи стратегічним управлінням та напрямком електронної комерції.

Виберіть цю програму, якщо ви хочете створити або перенаправити свій інтернет-магазин для покращення його результатів або якщо ваша мета - очолити відділ електронної комерції компанії та успішно взаємодіяти з будь-яким членом команди як технічно, так і оперативно.... [-]

Іспанія Барселона Мадрид
Травень 2020
Spanish (Spain)
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою