Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навіщо вивчати маркетинг в IM

Якщо Ви вивчаєте Цифровий Маркетинг, у ІМ Ви примножите свою професійну підготовку

20 причин вибрати IM:

Якісний, педагогічний, трудовий, економічний, технічний

ЯКІСНІ ПРИЧИНИ

I. Навчання в найбільшій цифровій бізнес-школі у світі. Більше 150 професорів, які навчають заняття з наших центрів, поширюються по Іспанії, Ірландії, Мексиці, Коста-Ріці, Гватемалі, Нікарагуа, Гондурасу, Колумбії тощо; більше 40 програм, що спеціалізуються на цифровому маркетингу, більше 7000 студентів з 26 різних країн, а також власне видавництво з більш ніж 14 виданими книгами.

II. Двомісний ступінь. Після закінчення навчальної програми студент отримає диплом, акредитований університетом Абат Оліба, а на професійному рівні - ІМ. Міжнародний інститут маркетингу.

III. Ми маємо сертифікат ISO 9001: 2008 з управління якістю, ми дотримуємося стандарту UNE 66181, який визнає нашу якість онлайн-навчання.

IV. Асоційовані та акредитовані університетом Абат Оліба, Cenfotec University of Costa Rica, і ми є частиною організацій FEDE (Європейська федерація шкіл), ANCED (Національна асоціація центрів електронного навчання та дистанційного навчання) та Adigital (Іспанська асоціація економіки). Digital), серед інших.

ПЕДАГОГІЧНІ ПРИЧИНИ

V. Ефективна педагогіка: ми тікаємося від інформації про наповнювачі, ми ефективні. І в нотах, і вчителі.

Свободу організовувати, як хочете, вивчайте в потрібному порядку і доставляйте, коли хочете.

VI. Педагогічний колектив Процес пошуку вчителя інтенсивний і вимогливий. У нас є великі фахівці з цифрового маркетингу, яким подобається передавати свій досвід. Наші вчителі роблять нас великими.

VII. Повна підтримка вчителів: Ви будете мати всіх вчителів протягом всього навчання, не тільки під час вивчення вашого предмета.

VIII. Центр інтегральної підтримки: Ми хочемо, щоб багато послів ІМ, які досягли успіху в світі, були успішними. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб полегшити вам стати одним з них. Ми не ставимо перешкод

IX. Модальність дослідження. Ми маємо три модальності відповідно до потреб студента: eLearning (100% в Інтернеті), Blended eLearning (індивідуальне та онлайнове поєднання) і Літня школа, інтенсивні курси протягом червня і липня.

X. Ми надаємо 3 різних типи класів:

 1. Класи *:
  Динамічні заняття призначені для застосування теоретичних знань до найбільш практичного рельєфу.
 2. Віртуальні класи:
  Онлайн-заняття, спрямовані на вирішення студентських сумнівів практичним способом
 3. Майстер-класи особисто:
  конференції висококваліфікованих доповідачів для оприлюднення останніх розробок у сфері цифрового маркетингу, які студенти можуть відвідувати в Барселоні, або переглядати їх у віртуальному кампусі.

ПРИЧИНИ ПРАЦІ

XI. Робота та стажування Більше 40% наших студентів, які проходять стажування, потрапляють до компанії.

XII. Зв'язок з сектором: сектор потребує працівників, а студенти потребують роботи. Ми діємо як роз'єм для задоволення попиту та пропозиції.

XIII. Угоди з великими цифровими компаніями, такими як Ebay і в даний час, в процесі співпраці з Google, LinkedIn, Twitter, Facebook і т.д. ... Крім того, ми приєднані до Міністерства іспанської зайнятості в рамках проекту з підприємництва та молодіжної праці.

XIV. Під час навчання компанії. Спеціалізовані консультації для компаній, ми допомагаємо відділу кадрів вибирати найкраще навчання відповідно до потреб працівників вашої компанії

ЕКОНОМІЧНІ ПРИЧИНИ

XV. Демократизація навчання. У ІМ ми хочемо, щоб усі могли вивчати цифровий маркетинг на високому рівні, тому ми регулюємо ціни на всі наші навчальні програми, будучи найбільш конкурентоспроможними на ринку.

XVI. Безкоштовне фінансування. У ІМ ми пропонуємо Вам можливість фінансувати навчання з нами БЕЗКОШТОВНО, без будь-якого інтересу, або, якщо Ви хочете більше розстрочок або розділити їх у часі, Ви можете зробити це з Banc Sabadell, при 0% відсотках.

XVII. Бонусна підготовка для всіх співробітників через Тристоронню Фундацію. Якщо у вашої компанії є достатньо кредитів, наше навчання на 100% субсидується.

XVIII. Міжнародна картка ISIC. Всі наші студенти мають Міжнародну посвідчення особи, яка має знижки та ексклюзивні переваги (музеї, електроніка, магазини, поїздки тощо) у більш ніж 120 країнах.

ТЕХНІЧНІ ПРИЧИНИ

XIX Послуги Всі наші аудиторії мають комп'ютер на кожного студента останнього покоління HP **, цифрові дошки, широкі і сучасні приміщення, а також волоконно-оптичну мережу wifi (300 Гб) високої продуктивності з обладнанням Aruba, найбільш просунутим на ринку.

XX. Навчальна платформа Наш віртуальний кампус призначений для нас і потреб наших студентів. Це одна з найбільш повних і корисних для існування. Доступний 24 години на добу для всіх студентів, з персоналізованими вчителями та викладачами, які будуть супроводжувати вас під час навчання.

(*) Ця модальність тільки для студентів-очних

(**) Обладнання, доступне в штаб-квартирі в Барселоні. Решта офісів, консультації.

ЩО ПОШУЄ НАС?

Запропонуйте найкращі тренінги з цифрового маркетингу та зробіть їх доступними для всіх . Цифровий маркетинг не повинен бути власністю декількох компаній.

Тому щороку ми створюємо більше робочих місць і готуємо більше професіоналів для інтеграції на ринок праці . Незалежно від походження студентів, з рівними можливостями для всіх .

Ми виховуємо, надихаємо та співпрацюємо з спільнотою студентів, випускників, професорів і фахівців галузі, які сприяють живій і активній мережі. Реляційна система для підтримки один одного в складній цифровій обстановці.

У IM, Ви знайдете

 • Повага до людей, інституцій і того, що вони представляють.
 • Захист етичної поведінки , цілісності та свободи думки.
 • Модель відкритого навчання , що поєднує формальний та неформальний методи на користь використання нових технологій та їх можливостей.
 • Динамізація ринку праці, підключення студентів і компаній. Встановлення профілів на ринку праці.
 • Якість наших процесів, послуг і покликання до спільної участі в наших діях.
 • Демократизація навчання
 • Cercanía приносить відстані і що онлайн стає дещо близьким і знайомим.
 • Наслідком: наша мета така ж, як і у студента, що найкращий професіонал у сфері цифрового маркетингу виходить з інституту.

Розташування

Барселона

Address
Carrer del Comte d'Urgell,
143 Planta 5.

08036 Барселона, Каталонія, Іспанія

Мадрид

Address
Calle María de Molina, Nª 54
planta 5

28006 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія