Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що таке IAAC?

Інститут просунутої архітектури Каталонії (IAAC) є центром досліджень, освіти, виробництва та розширення, з місією передбачення майбутнього середовища існування нашого суспільства та побудови його в сьогоденні.

112537_iaac111.jpg

МААК слідує за цифровою революцією у всіх масштабах (від дрібниць до географії, від мікроконтролерів до міст, від матеріалів до території), щоб розширити межі архітектури та дизайну і відповісти на виклики, з якими стикається людство. IAAC є експериментальним та експериментальним центром, де можна навчитися, використовуючи методологію тестування, що сприяє реальним рішенням.

МААК є відкритою, незалежною і корінною неприбутковою організацією, що має 17 років діяльності; натхненний цінностями Барселони , столиці архітектури та дизайну, де винайшов урбанізм і де місцеві високоякісні та інноваційно орієнтовані дослідження пов'язані з міжнародною мережею передових технологій, архітектури та суспільства.

МААК, крім своєї освітньої та дослідницької роботи, є міждисциплінарною та багатокультурною стабільною спільнотою, яка прагне до постійного контакту та співпраці між сотнями вчителів, дослідників, установ та компаній, які працювали з нами, або які прагнуть забезпечити рішення для Великі виклики людства.

Бачення

IAAC - освіта, магістр з розвиненою архітектурою, майстер у місті

Це також можливо завдяки Fab Academy, розподіленій навчальній моделі, що має на меті ознайомити кого-небудь з Digital Fabrication. Не кажучи вже про семінари та короткі програми, що реалізують глобальні програми, розроблені за допомогою місцевих рішень, таких як Глобальна літня школа .

IAAC є Fabrication, з Fab Lab Барселона, перший і самий передовий цифрової виробничої лабораторії в ЄС, і Зелена Fab Lab, перший цифрової лабораторії виготовлення орієнтованих на самодостатність: два місця, де ви можете побудувати майже все. Після проведення FAB10 в 2014 році, 10-й щорічної всесвітньої конференції Fab Lab, Fab Lab Barcelona зміцнила свою роль у мережі Lab Lab як одного з світових лідерів революції Digital Fabrication, а також координатора програми Fab Academy.

IAAC є дослідженням, завдяки серії проектів, що фінансуються Європейським Союзом та розроблені у співпраці з державними та приватними європейськими партнерами, орієнтованими на вивчення ролі технологій у нашому суспільстві та містах.

IAAC є самодостатністю, з самообслуговуваним дослідницьким центром Valldaura Labs, розташованим у парку Metropolitan Collserola, за 20 хвилин від центру Барселони і оточений 140 га лісу, де впроваджується серія лабораторій для виробництва та тестування енергії, продуктів харчування та речей.

IAAC є інформаційно-просвітницькою роботою через лекції, публікації, виставки та конкурси. Завдяки таким ініціативам, як серія лекцій IAAC або Конкурс передової архітектури, IAAC пропагує свої цінності в обговоренні архітектури, міст, суспільства та технологій, що стоять перед сьогоднішніми глобальними викликами.

112538_14711306_10154628257993824_8031058357072038494_o1.jpg

Місія

Підкреслити та посилити позицію НКРВ як світової референції для освіти та досліджень , а також для самодостатності та цифрової виготовлення , шляхом консолідації та розширення дослідницьких проектів, а також пропонуючи сучасні та розвиваються академічні програми.

Розширити нашу співпрацю зі стратегічними державними та приватними партнерствами як на національному, так і на міжнародному рівні.

Для посилення нашої консультаційної ролі шляхом створення специфічних альянсів з галузями, які сприяють і підтримують прикладні дослідження.

Активно проводити порядок денний заходів, пов'язаних із зеленою архітектурою, стійкістю та відновлюваною енергією через розвиток лабораторії Green Fab, Food Lab і Energy Lab.

Підвищити нашу поточну роботу та профіль як спеціалізованого аналітичного центру для інноваційних стратегій у сфері містобудування та містобудування з урахуванням виклику «Розумні міста».

Кафедри

Для виконання цієї місії ІААК організовано у чотирьох відділах, всі вони присвячені дослідженню, освіті, виробництву та поширенню , з метою представити майбутнє середовище існування нашого суспільства та побудувати його в сьогоденні.

Ці відділи:

  • Група вдосконаленої архітектури, режисер Арети Маркопулу
  • Fab Lab Барселона, режисер Томас Діц
  • Лабораторія міських наук, режисер Віллі Мюллер
  • Самодостатня лабораторія Вальдаури, керована Вісенте Гуалартом

МААК має намір взяти RD у архітектуру та урбанізм і створити міждисциплінарні мережі знань.

З цією метою інститут працює у співпраці з кількома містами та регіонами, промисловими групами та дослідницькими центрами , включаючи Міську раду Барселони, Природний парк Колсерола, Массачусетський технологічний інститут (MIT), Центр інформаційних технологій та архітектури (CITA). ), Південно-Каліфорнійський інститут архітектури (Sci-Arc), а також різноманітні компанії, серед яких CISCO, Endesa, Kuka Robotics та багато інших.

Разом з цим, Інститут розробляє різноманітні дослідницькі програми та проекти, які об'єднують експертів з різних дисциплін, таких як архітектура, інженерія, біологія, соціологія, антропологія та інші галузі дослідження.

112541_ALTO-Technology2_0268.jpg

Цінності

Інститут передової архітектури Каталонії:

Соціальна: важлива соціальна база, від взаємодії з окремими особами, компаніями та організаціями з усього світу, що сприяє інноваціям у будівництві середовища проживання людини.

Незалежний: Приватний неприбутковий фонд, який співпрацює з окремими особами, університетами, компаніями та громадськими організаціями, сприяючи інноваційним підходам.

Глобальний: у мисленні і дії, у виникненні людського капіталу, навчання від різноманітності світу, сприяння побудові місцевих реалій з дуже специфічною ідентичністю.

Компактний: організація, яка є гнучкою, гнучкою, швидкою, здатною передбачити нові виклики нашого часу.

Інформаційне: розпізнавання цифрових систем як технологічної бази, що трансформує наш світ сьогодні, інтеграція технологій і процесів, пов'язаних у всіх сферах їх дії.

Природні: сприяння пов'язаним системам самодостатності, згідно з правилами біологічних екосистем, щоб допомогти побудувати більш екологічно і соціально стійкий світ.

Холістичний: Широкий огляд концепції, проектування та побудови середовища проживання людини, всеосяжного з усіх масштабів (біти до географії), у взаємодії з багатьма дисциплінами.

Навіщо навчатися в IAAC?

  • Ви поділитеся цим досвідом, що змінює життя, з спільнотою надзвичайних студентів і співробітників з більш ніж 70 різних країн.
  • Ви освоїте найновіші інструменти та технології навчання з кращими вченими, дослідниками та професіоналами у своїх галузях.
  • 70% випускників IAAC знаходять роботу через 6 місяців після завершення наших магістерських програм і 90% протягом одного року.
  • Ви відкриєте для себе Барселону, один з кращих міст світу і той, хто встановлює тенденції в області дизайну, архітектури та міських наук.
  • Ви станете частиною консолідованої мережі людей - випускників, дослідників і факультетів - хто буде вашою сім'єю, вашими діловими партнерами, і формуватиме майбутнє разом з вами.
  • Ви матимете доступ до однієї з найбільш обладнаних лабораторій цифрового виробництва в ЄС, Fab Lab Barcelona, і ви навчитеся працювати з цифровою фабрикацією в академічному середовищі з найвищим співвідношенням учнів на машину (від 5 до 1) .

Розташування

Барселона

Address
Pujades 102, Poble Nou, Barcelona
08005 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія