Institute For Advanced Architecture Of Catalonia (IAAC)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут просунутої архітектури Каталонії (IAAC) - це центр досліджень, освіти, виробництва та охорони навколишнього середовища , місія якого передбачає майбутнє середовище існування нашого суспільства та його побудову в сучасному світі.

IAAC слідує цифровій революції на всіх масштабах (від бітів до географії, від мікроконтролерів до міст, від матеріалів до території), щоб розширити межі архітектури та дизайну та відповісти на виклики, з якими стикається людство. IAAC є експериментальним та експериментальним центром, де навчаються, використовуючи методологію тестування, яка сприяє реаліям.

ІААК відкритий, незалежний та радикальний; натхненний цінними знаками Барселони , столицею архітектури та дизайну, де був винайдений урбанізм, а місцеві дослідження високої якості та інновацій пов'язані з міжнародною мережею передового досвіду у галузі технологій, архітектури та суспільства.

IAAC, крім своєї освітньої та дослідницької роботи, є міждисциплінарною та мультикультурною стабільною спільнотою, яка прагне до постійного контакту та співпраці серед сотень вчителів, дослідників, установ та компаній, що працювали з нами, або які спрямовані на забезпечення вирішення проблеми великі проблеми людства.

VISION

IAAC - це освіта , магістр передової архітектури , майстер у місті та технології , магістр в галузі передових взаємодій , програма відкритої дисертації , що дає наступному поколінню архітекторів та змінників можливість уявити, випробувати та формувати майбутнє міст , архітектура та технології. Це також можливо через академію Fab , розподілену освітню модель, спрямовану на те, щоб ознайомити когось з Digital Fabrication. Не кажучи вже про семінари та короткі програми, реалізація глобальних програм, розроблених за допомогою місцевих рішень, таких як Глобальна літня школа.

IAAC - Fabrication , Fab Lab - перша та найсучасніша лабораторія цифрового виробництва в Європі - Fab Lab , перша та найсучасніша лабораторія в Європі, а також Green Fab Lab , перша лабораторія цифрової виготовлення, орієнтована на самодостатність: два місця, де ви можете побудувати майже все. Після проведення FAB10 в 2014 році, 10-ї щорічної міжнародної конференції Fab Lab, компанія Fab Lab в Барселоні закріпила свою роль в Fab Lab Network як один з лідерів світової революції Digital Fabrication, а також координатор програми Fab Academy.

IAAC - дослідження , завдяки серії проектів та досліджень, що фінансуються Європейським Союзом та розроблені у співпраці з державними та приватними партнерами з усієї Європи, орієнтовані на вивчення ролі технологій у наших суспільствах та містах, що дають йому сенс.

IAAC є самодостатньою , з лабораторією Valldaura , самодостатним дослідницьким центром, розташованим у парку Метрополітен Кольсерола, за 20 хвилин від центру Барселони та оточеного 140 гектарами лісу, де реалізується низка лабораторій для виробництва та тестування енергії, продуктів харчування та речей.

IAAC - аутрич , через лекції, публікації, виставки та конкурси. Завдяки таким ініціативам, як Серія лекцій IAAC або Розширений архітектурний конкурс , IAAC пропагує свої цінності в дискусії про архітектуру, міста, суспільство та технології, що стоять перед сучасними світовими проблемами.

ЦІЛІ

Підкреслити та посилити позицію МААК як загальнонаціональні посилання на освіту та дослідження , а також на самодостатність та виготовлення цифрових матеріалів шляхом консолідації та розширення дослідницьких проектів, а також пропонуючи сучасні та розвиваючі академічні програми.

Розширювати наше співробітництво з стратегічними державними та приватними партнерствами як на національному, так і на міжнародному рівні.

Зміцнити нашу роль консультантів, створивши спеціальні союзи з галузями, що сприяють і підтримують прикладні дослідження.

Активно проводити порядок денний заходів, пов'язаних із зеленою архітектурою, стійкістю та відновлюваними джерелами енергії, шляхом розробки лабораторії Green Fab Lab, Food Lab і Energy Lab.

Підвищити нашу поточну роботу та профіль як спеціалізований аналітичний центр для інноваційних стратегій у сферах містобудування та містобудування з урахуванням викликів "розумних міст".

ЦІННОСТІ

Інститут передової архітектури Каталонії - це:

Соціальні: важлива соціальна база, від взаємодії з окремими особами, компаніями та організаціями з усього світу, сприяючи інноваціям у побудові середовища проживання людей.

Незалежний: приватний фонд, який співпрацює з окремими особами, університетами, компаніями та громадськими організаціями, заохочуючи інноваційні підходи

Глобальний: в думках і діях, в джерелі людського капіталу, навчання з різноманітності світу, сприяння побудові місцевих реалій з дуже специфічною ідентичністю.

Компактність: організація, яка є гнучкою, гнучкою, швидкою, здатною передбачати нові виклики нашого часу.

Інформаційне: Визнання цифрових систем як технологічної бази, яка сьогодні трансформує наш світ, інтеграцію технологій та процесів, пов'язаних у всіх сферах їх діяльності.

Природно: сприяння пов'язаним системам самодостатності, відповідно до правил біологічних екосистем, сприяти побудові більш екологічно та соціально стійкого світу.

Цілісний: Широкий огляд концепції, дизайну та побудови середовища проживання людини, комплексний з усіх масштабів (біти до географії), у взаємодії з різними дисциплінами.

ІНСТИТУТ

Інститут просунутої архітектури Каталонії є приватним неприбутковим фондом, який має 17 років діяльності та організований у чотирьох кафедрах, усі вони присвячені дослідженню, освіті, виробництву та охороні навколишнього середовища , з місією уявити майбутнє місце проживання нашого суспільства та побудувати це в даний час.

Ці відділи:

 • Група Advanced Architecture , режисер Areti Markopoulou
 • Науково-дослідна лабораторія Fab City , режисер Томас Діз
 • Лабораторія міських наук , режисер Віллі Мюллер
 • Проект Valldaura для самодостатності , режисер Вісенте Гуаларт

IaaC готується прийняти R + D до архітектури та урбанізму та створювати багатогалузеві мережі знань. З цією метою інститут працює у співпраці з декількома містами та регіонами, промисловими групами та науково-дослідними центрами , включаючи міську раду Барселони, природний парк Колсєрола, Массачусетський технологічний інститут (MIT), Центр інформаційних технологій та архітектури (CITA ), Південно-Каліфорнійський інститут архітектури (Sci-Arc), а також різноманітні компанії, серед яких CISCO, Endesa, Kuka Robotics та багато інших. Разом з цими інститутами розробляються різні дослідницькі програми та проекти, що об'єднують фахівців з різних дисциплін, таких як архітектура, інженерія, біологія, соціологія, антропологія та інші галузі дослідження.

ЧОМУ ВИВЧАЄТЬСЯ НА IAAC?

 • Оскільки ви поділитесь таким життєвим досвідом із спільнотою незвичайних студентів та співробітників з більш ніж 70 різних країн.
 • Оскільки ви оволодієте новими інструментами та технологіями навчання з кращими вченими , дослідниками та професіоналами у своїх секторах.
 • Оскільки 70% випускників IAAC знаходять роботу через 6 місяців після закінчення магістерської програми, а 90% - протягом одного року.
 • Оскільки ви відкриєте для себе Барселону , одне з кращих міст світу, і те, хто встановлює тенденції в галузі дизайну, архітектури та міських наук.
 • Тому що ви станете частиною консолідованої мережі людей - випускників, дослідників та викладачів - хто буде вашою сім'єю, вашими діловими партнерами, і буде формувати майбутню руку в руці з вами.
 • Оскільки ви матимете доступ до однієї з найбільш обладнаних лабораторій цифрового виготовлення в ЄС , Fab Lab, Барселона, і ви дізнаєтеся, як працювати з цифровим виготовленням у навчальному середовищі з найвищим співвідношенням студентів на машину (від 5 до 1 )
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Postgraduate Diplomas »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер поглибленої взаємодії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 місяця October 2019 Іспанія Barcelona

Майстер розвиненої взаємодії (MAI) - це унікальна можливість для дизайнерів, візуальних виконавців та виконавців, хореографів, танцюристів, архітекторів, дизайнерів взаємодії, виконавців та ді-джеїв, виконавців звукозапису, сценографів та профілів зі споріднених фонів для вивчення творчих способів використання технології для експериментальні та практичні цілі. [+]

Майстер розвиненої взаємодії (MAI) - унікальна можливість для дизайнерів, візуальних виконавців та виконавців, хореографів, танцюристів, архітекторів, дизайнерів взаємодії, VJ та DJs, Sound Artists, сценографів та профілів з відповідного фону для вивчення творчих способів використання технології для експериментальні та практичні цілі.

Курс спрямований на розробку та виставлення проектів, які визначають змістовну взаємодію через нові технологічні рішення, вистави та інсталяції. Амбіційні ці проекти виходять далеко за межі цифрових засобів масової інформації та передаються через розробку програмного та апаратного забезпечення, тверді теоретичні основи та прототипи, завершені в цифровій лабораторії IaaC. Теоретичні основи курсу полягають у питанні, як поточна технологія може збільшити агентство та вплив усіх видів взаємодій навколо нас .... [-]


майстер сучасної архітектури

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 - 18 місяця October 2019 Іспанія Barcelona

IAAC пропонує в Барселоні міжнародні магістерські програми з передової архітектури (MAA), орієнтовані на архітекторів, інженерів та дизайнерів з усього світу, які бажають уявити майбутнє наших міст та суспільств і прагнуть побудувати його в даний час. [+]

IAAC пропонує в Барселоні міжнародні магістерські програми з передової архітектури (MAA), орієнтовані на архітекторів, інженерів та дизайнерів з усього світу, які бажають уявити майбутнє наших міст та суспільств і прагнуть побудувати його в даний час.

Будучи першим майстром у передовій архітектурі світу , MAA IAAC вже досяг 17-го випуску. За цей час IAAC отримав і проживав понад 1000 студентів з більш ніж 70 країн , що робить його виключно міжнародним та багатокультурним місцем.... [-]


майстер у місті та технології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 9 місяця October 2019 Іспанія Barcelona

Майстер в місті та технології (MaCT) - це програма, орієнтована на підготовку фахівців із змін, які потребують урядових адміністрацій міст, промисловості та спільнот для розробки проектів з трансформації міст. [+]

Майстер в місті та технології (MaCT) - це програма, орієнтована на підготовку фахівців із зміни, які потребують урядових адміністрацій міст, промисловості та спільнот для розробки проектів з трансформації міст.

Від містобудівного планування до управління містом та послуг на основі громадян Майстер в місті та технології передбачає нову економіку міста та нові моделі управління містом шляхом створення ефективних, чуйних, децентралізованих, продуктивних і гіперзв'язаних систем, які будуть впроваджуватися для побудови місто майбутнього.... [-]