Insenia Design School Madrid

Введення

Прочитайте офіційний опис

школа

Навчають дизайнерів інтер’єру з 1998 року

Засновники INSENIA були з самого початку своєї професійної кар'єри, дизайнерами та вчителями дизайну, одночасно та невіддільними.

Покликання до навчання змусило їх проводити сотні безкоштовних бесід та семінарів по всій Іспанії, спрямованих на всілякі професіонали, зацікавлені в оформленні та дизайні інтер'єрів. З початку своєї професійної кар'єри, 20 років тому, вони викладали в різних школах дизайну та декору в Мадриді. Починаючи з 1998 року, вони розпочали власний навчальний проект, який завершився з 2013 року в CEROESPACIO IMADDE, і вирішили через кілька тижнів поділитися плодами 20-річного досвіду проектування всіляких просторів.

Навчально-управлінський колектив

Основна перевага навчання з INSENIA - це, безперечно, досвід викладачів, провідних професіоналів у галузі декоративної справи в Іспанії.

Неможливо навчити того, чого не практикували і не переживали від першої особи. У INSENIA ми знаємо, про що говоримо, адже ми справжні професіонали дизайну інтер’єру, дизайну, мистецтва та декору, орієнтовані на свою професійну кар’єру та захоплені своєю роботою. Це робить нас унікальними. Ми насолоджуємось власним проектом, щоб здійснити нашу мрію та реалізацію наших студентів: дізнаємось більше і більше про найкрасивішу професію в світі, Дизайн інтер'єрів.

перспективи кар'єрного росту

Якщо в кінці нашого навчання ви віддаєте перевагу самостійному працевлаштуванню та Insenia Design School Madrid власну компанію з дизайну інтер’єрів, в Insenia Design School Madrid ми надамо вам всю інформацію, необхідну для початку вашої професійної діяльності. Ми поділимося з вами плодами 20 років, направляючи дослідження дизайну інтер’єру та відділи проектів.

А якщо вам все-таки потрібно більше, зверніться до нашого консалтингового сервісу щодо створення фірм з декорування. Ми будемо раді виконати всі необхідні для вас процедури, від руки досвідченого та зареєстрованого адміністративного менеджера.

Навчання в галузі дизайну інтер'єрів відкриває двері для нескінченних можливостей роботи та бізнесу. Наші студенти прибувають на ринок праці готові приєднатися до всіх типів компаній:

 • Студії дизайну інтер'єру
 • Дослідження архітектури
 • Реформаторські компанії
 • Магазини прикрас
 • Меблеві фабрики
 • Консультанти з іміджу та декору
 • Компанії подій
 • Компанії-виробники стендів
 • Компанії з оргтехніки
 • Меблеві магазини
 • Плани розмежування компаній
 • 3D архітектурні візуалізаційні компанії
 • Прикраси журналів та блогів
 • Відділи дизайну франшизи
 • Чудові ланцюжки DIY

Професійні вчителі та активні.

Наші професори є активними професіоналами, декілька з них зареєстровані у відповідних професійних асоціаціях та повністю включені у свою професійну кар’єру. З ними ви дізнаєтесь набагато більше, адже вони є невичерпним джерелом анекдотів та переживань.

Відновлення класу.

Якщо ви пропустите заняття, ви можете отримати його наступного разу, коли його навчатимуть. Усі наші заняття повторюються щомісяця або двомісячно. Важливо, щоб ви відвідували кожну з них, і саме тому ми готові надати вам усі можливі умови для її отримання.

Згущені курси

Навчальні програми INSENIA розроблені для доступу до повного інструктажу в найкоротші терміни, усуваючи те, що не практикується щоденно за професією. Простіше кажучи, ми "відокремили солому від зерна", щоб залишитись наодинці з справді важливим. Наші курси поглиблюються особливо в предметах проектів і в розробці студентом практичних вправ на основі реальних проектів, в визначених просторах та з вимогами та обмеженнями, що пред'являються до реальності здійснення нашої професії.

Час вчитися, практикувати та насолоджуватися

Ми попросимо вас поставити вправи під час тижнів теоретичних занять, але у вас буде весь час, коли потрібно їх виконувати. Ми хочемо, щоб ви насолоджувались семінарами та користувалися ними без напруги та поспіху, накладених на дати проведення вправ. Таким чином, з нами ви спочатку будете вивчати, а потім здійснювати те, що ви навчились, маючи достатньо часу, щоб засвоїти, застосувати та виправити. Ми хочемо, щоб ви насолоджувались своєю підготовкою та мали необхідний час для занять додатковими заходами, наприклад, відвідування музеїв, магазинів прикрас та спеціалізованих бібліотек.

Культурні та комерційні візити

Ми наблизимо вас до реальності набагато більше, ніж ви можете собі уявити. Ви можете відвідувати презентації проектів з реальними клієнтами, супроводжувати одного з наших дизайнерів інтер’єрів у домашньому візиті, відвідувати незавершені роботи, відвідувати презентації продукції наших постачальників, відвідувати з нами меблеві фабрики чи магазини матеріалів або супроводжувати нас до Основні прикраси ярмарків.

Справжні методи навчання

В INSENIA такі практики включені в наші магістерські програми. Ми не можемо припинити навчання, якщо воно не проводилось на практиці, принаймні протягом шести тижнів. Ми надаємо у ваше розпорядження можливість викладання в нашій студії дизайну інтер’єру, щоб ви дізналися про реальність угоди з клієнтом та з постачальниками.

Ми твердо віримо в старий метод "Учень", який формується, допомагаючи вашому "Вчителю". Ось чому ми пропонуємо вам можливість робити додаткові методи навчання у співпраці з нашою студією. Деякі наші колишні студенти зараз працюють позаштатно для EstudioCeroEspacio, нашої студії декорування.

Зверніться до нас, коли захочете

Як тільки навчання закінчиться, і як колишній студент INSENIA, у вас буде необмежений доступ до запитів до викладачів. Не бійтеся приймати складні проекти, ми підтримаємо вас і розвіємо ваші сумніви.

Щонайменше двічі на тиждень ми відкриваємо наші аудиторії поза шкільною годиною, щоб ви могли прийти на роботу та проконсультуватися зі своїми вчителями з будь-якого предмета, який вас стосується.

Вам потрібна порада, щоб розпочати власну справу з прикрас? Попросіть наш бізнес-консалтинг. Ми допоможемо вам у всьому необхідному: адміністративні процедури, реєстрація в соціальному забезпеченні та фінансах, інтернет-маркетинг, веб-сторінки, соціальні мережі та багато іншого.

Рада роботи

Мета курсів та магістрів, які ми пропонуємо, - надати всім нашим студентам нову професію в галузі дизайну інтер’єру та декору. Багато компаній приходять до нас у пошуках бажаючих фахівців, і наші студенти та випускники отримують від цього користь.

У розділі новин * ви можете знати про кожну нову пропозицію про роботу, стажування чи співпрацю, яку вимагають компанії в секторі.

* Тільки для студентів та випускників Інсенії.

В самому серці Madrid Design

INSENIA викладає в мадридському мікрорайоні Лас-Кортес, дуже близько до всіх чудових магазинів прикрас у столиці (Трентіно, Гастон і Даніела, Ганседо, Д'Ерре, Кеопс тощо), а також в самому серці мистецтва і Мадридський дизайн, два кроки від музею Тіссена, музею Прадо, музею Рейни Софії та Форуму Кайкса з найкращими комунікаціями на громадському транспорті або на автомобілі та парковкою на 100 метрів.

Навчальні партнери Dimad

Insenia Design School Madrid є частиною набору навчальних закладів, вищих шкіл дизайну та навчальних партнерів Dimad, Асоціації дизайнерів Мадрида. Завдяки тому, що є його членами, наші студенти-магістри мають можливість також бути студентськими партнерами безкоштовно протягом року. Таким чином вони можуть обрати велику культурно-просвітницьку пропозицію, що стосується світу дизайну, та брати активну участь у всіх заходах Асоціації.

Розташування

Мадридська громада

Address
Calle del Marqués de Cubas,6
28014 Мадридська громада, Іспанія