Inenka Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Inenka Business School - це Інтернет-школа бізнесу, яка з’явилася в результаті поточного попиту компаній на спеціалізований персонал. В Inenka ми пропонуємо спеціалізоване навчання для всіх, хто хоче розширити свої знання та поліпшити свій професійний профіль, тим самим вималюючи перспективне майбутнє на сучасному ринку праці.

Наш освітній центр, орієнтир у галузі цифрової освіти на національному рівні, є частиною Групо Іненка Формасіон. Освітнє товариство має 11 бізнес-шкіл та спеціалізованих інститутів, кожна з яких зосереджена на певній галузі освіти. Inenka Business School знаходяться в самому центрі ділового центру міста Моллерусса, м. Лейда, де у нас є людська команда, що складається з кількох викладачів та професіоналів, що спеціалізуються на освіті та педагогіці.

Завдяки дуже широкій навчальній пропозиції, наші курси, магістри та аспіранти мають поточні та інноваційні програми. Дипломи дають можливість проводити навчання у компаніях на 100% гарантовано. Ця послуга є життєво важливою можливістю для наших студентів, оскільки вона знайомить їх із сучасним ринком праці та дозволяє застосовувати на практиці знання, отримані під час навчання.

Розташування

Леон

Address
Calle Fray Luis de León,25
24005 Леон, Кастилія та Леон, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія