Immune Technology Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми гуманізуємо технології через освіту

Immune Technology Institute - це живе спільнота знань, де технологія та ідеї є двигуном зростання. Ми просуваємо унікальну систему викладання, в якій навчання здобувається шляхом вирішення реальних викликів у професійному світі, рука об руку з провідними компаніями в галузі технологій.

Підготуйтеся до завдань майбутнього

IMMUNE народився для підготовки кращих професіоналів та підприємців у галузі технологій. На відміну від традиційних шкіл, наші програми розробляються разом з компаніями і постійно оновлюються. Ви знайдете останнє, щоб розвивати свою кар’єру з баченням майбутнього.

Максимізуйте талант своєї компанії

Ми працюємо разом з провідними організаціями, щоб підвищити їх талант. Стати партнером IMMUNE та спілкуватися з професіоналами в галузі технологій.

artificial intelligence, brain, think

філософія

Immune Technology Institute пропонує унікальну навчальну екосистему. Ми готуємо наших студентів до викликів сьогодні та завтра, надаючи їм знання та вміння будувати рішення, що виходять за рамки звичайного.

"Наша мета - вийти за рамки сучасних рамків формальної освіти. Ми створюємо інноваційне середовище, яке сприяє створенню мереж між компаніями та кандидатами для створення сміливих рішень, що виходять за рамки звичайних".
Хуан Ріва. Засновник та генеральний директор Інституту Immune Technology Institute

Що нас визначає

Цілісність

Ми вважаємо, що доброчесність є найважливішим принципом для забезпечення позитивного використання технологій з урахуванням впливу на спосіб життя людства та етики.

Сміливість

У IMMUNE ми виховуємо здатність зі страстю стикатися з викликами та пропонувати незвичайні рішення.

Слухає

Ми слухаємо всередині та за межами нашої громади, щоб дізнатися про нові відкриття, тенденції та події та включити їх у академічні програми ІММУНЕ.

Індивідуальність

В IMMUNE ми прагнемо максимально використовувати потенціал кожного з людей та організацій, посилюючи їх сильні сторони, інтереси та прагнення.

мотивація

Ми пропагуємо необмежену цікавість, ініціативне ставлення та невідповідність. Ми хочемо, щоб наші студенти довіряли своїм інстинктам працювати над пошуком розумних рішень.

social media, digitization, faces

Унікальна методологія

Справа, яку потрібно вирішити

Ми еволюціонували від традиційного «кейсу» до «справи, що вирішується», де студенти навчаються, вирішуючи невирішені випадки, які сприяють компанії.

Навчання шляхом виконання

Знання здобуваються природним шляхом за допомогою 100% практичної методики навчання, яка стискає основні теоретичні знання.

Навчання однолітків

Професійний успіх глибоко вкорінений у співпраці, відкритості, взаємодії та спільноті, і все це відображається на кожному кроці навчального процесу.

Науки про людину та м'які навички

Всі програми виділяють 20% на розвиток гуманітарних та м'яких навичок, щоб розширити наше розуміння світу через міждисциплінарну призму.

Постійне навчання

Трансформація - єдина константа в технології. Ось чому ми постійно оновлюємо наші програми та не відстаємо від останніх інновацій та їх застосування.

Інноваційна оцінка

Ми надаємо студентам детальну інформацію про їхню ефективність, вміння та ключові компетентності для їх професійного успіху.

Досить господаря

Програми охоплюють найважливіші аспекти, щоб забезпечити глобальне бачення технологій та заглибитись у найвідповідніші сфери, навчаючи професіоналів, які виділяються на сучасному ринку.

мотивація

Ми просуваємо мотивацію як двигун навчання, наближаючи до занять гнучку динаміку навчання. Ми заохочуємо необмежену цікавість, ініціативне ставлення та невідповідність.

IMMUNE в ЗМІ

"У Мадриді відкривається інститут технологічної освіти IMMUNE. У ньому студенти практично навчаються через проекти, запропоновані компаніями"

ED Цифрова економіка

"Хуан Ріва; генеральний директор І засновник IMMUNE: Ми прагнемо стати центром передового досвіду в Європі"

економіст


" Immune Technology Institute : У пошуках кращих 50 технологічних талантів Іспанії"

ПричинаРозташування

Мадрид

Address
Paseo de la Castellana,89
28046 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія