Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Введення

Прочитайте офіційний опис

Науково-дослідний інститут університету Ортеги і Гассета , IUIOG, є центром досконалості в аспірантурі, приєднаному до Мадридського університету Комплутенсу . E specializado в протягом більше 30 років в розробці і постачанні докторських і майстрів високої якості в області соціальних наук, гуманітарних наук і наук про здоров'я, його програми мають офіційне визнання , а також рейтинг престиж. Деякі його програми є одними з найкращих в Іспанії за фахом, і їхня модель викладання сприяє якості викладання та прогнозуванню студентів.

фото люб’язно Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Досвід випускників

фото люб’язно Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Спільнота FOM

Це віртуальний простір та місце зустрічі для викладачів та студентів. Завдяки цьому культурному та академічному простору студенти отримують доступ до багатої програми культурних заходів, організованої Фондом Ортега - Мараньон, інститутом великої міжнародної проекції, який керує та приймає Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset інститут Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset , Інститут гуманітарних наук та Грегоріо Мараньон Науки про здоров'я та міжнародні програми.

Так само Спільнота FOM пропонує детальну інформацію про всю навчальну пропозицію IUIOG із широким спектром курсів. Він також міститься через форуми, публікації та колективні заходи, які з'єднують студентів із мережею випускників із залученням студентів з понад 22 країн.

Розташування

Мадрид

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Address
Instituto Universitario Ortega y Gasset
c/ Fortuny, 53 -

28010 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Телефон
+34 917 00 41 00

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія