Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ортега-Мараньон (ФОМ) Фонд:

The Хосе Ортега-і-Гассет Фондом Грегоріо Мараньон (ФОМ) Це приватна установа в результаті злиття в 2010 році, Хосе Ортега-і-Гассет фонду та Грегоріо Мараньон фонду (встановленому, відповідно, в 1978 і 1988). Натхненний ліберальному дусі і інтелектуальної спадщини власників, їх робота спрямована на розвиток культури, освіти, дискусії та дослідження в галузі соціальних наук, гуманітарних наук та біоетики.

ФОМ розвивається цілий широкий спектр діяльності: післядипломна освіта, вища освіта для іноземних студентів, навчальні курси для викладачів іспанської мови, прикладні дослідження, допомога та співробітництво з метою розвитку проектів технічних, видавничих есе, дисертацій і досліджень, конференцій , семінари, лекції, круглі столи, презентації книг та виставок. Його діяльність поширюється також і в інших областях, пов'язаних зі здоров'ям, здоров'ям і добробуту.

Фонд додає до розвитку цих видів діяльності, обраної групи вчених і фахівців, які престижних роблять його одним з мозкових центрів або більше авторитетних груп експертів Іспанії. З вашою підтримкою, установа стала важливою ареною для зустрічей і обговорення з участю чільних представників звичайних політичних, економічних, наукових та ділових кіл у всьому світі.

ФОМ підписав впродовж багатьох років велика кількість угод з престижних інститутів - Коледж Святого Антонія, Інституті політичних досліджень Парижа (де Sciences Po), Ель Колегія де Мехіко, Університету Міннесоти, Південного методистського університету (БМУ ) або Інститут Торквато ді Телла, серед інших - в Європі та Америці, в основному.

Рахунком ФОМ в Іспанії з офісами в Мадриді, Толедо і Замори, і проводить інтернаціоналізації процесу, що призвело до створення подібних установ в Буенос-Айресі (Аргентина), Боготі (Колумбія), Мехіко (Мексика) і Майамі (США). Це присутність же відбивається за допомогою навчальних програм і співробітництва в інших країнах Америки (Домініканська Республіка, Чилі та Еквадор) та Європі.

Інститут Універсітаріо Ортега-і-Гассет досліджень (IUIOG):

Заснована в 1986 році, Університет-дослідний інститут Ортега-і-Гассет (IUIOG) Це центр для студентів та науково-дослідної еквіваленті, по суті, випускник школи американських університетів. Це був перший в Іспанії сприяли і управляється приватною особою інституту, Хосе Ортега-і-і-Гассет, і додається до громадської університету, Університет Комплутенсе Мадрида. Фонд Ваше заступництво складається з-Грегоріо Мараньон, Гассет автономного співтовариства Мадрид, Міністерство освіти, культури та спорту, Міністерства закордонних справ і співробітництва, і Мадридського університету Хосе Ортега фонду, а також для виберіть групу вчених, обраних на основі консенсусу.

IUIOG пропонує відмінну підготовку, з сильним міждисциплінарної та поперечної природі, з метою реагування на потреби все більш глобальною і конкурентоспроможної професійної та академічної світі. Його освітня модель цінує індивідуальний підхід до студентської співіснування в класі, використання нових технологій, ідей, відкритою для множинного довкілля та інтеграції іноземних студентів в довідкових мереж. Ознаки ідентичності, до якої його довго навчальний та науковий традиції і сильна прихильність до онлайн навчання нових методів додаються.

IUIOG також здивовані високим ступенем інтернаціоналізації своїх викладачів і студентів: понад 60 відсотків студентів приїжджають з Америки та інших регіонів, а факультет приходить з більш ніж 30 престижних університетах, таких як Оксфорд, штат Каліфорнія, Лондоні, штат Массачусетс технологічний інститут (MIT), Гамбург, Національний автономний університет Мексики (УНАМ), серед інших, плюс найвідоміший в Іспанії.

IUIOG даний час викладав у різноманітної навчальної пропозицію (особа, змішують і онлайн): докторських програм університету майстрів, з Менендес Пелайо міжнародних університетів, Комплутенсе Мадрида, Сантьяго-де-Компостела і короля Хуана Карлоса ,, майстрів самої назви курси, експерт і фахівець, виконавчі програми, семінари, практикуми та навчальні курси. Дослідження є одним з основних районів IUIOG, поряд зі створенням спеціалізованих центрів областей дослідження, які лежать наукову діяльність, як і у випадку керуючих, Латинській Америці, Вища школа політології та уряду створено для керівників навчальних в глобалізованому світі.

Кампус досконалості харчування IUIOG студентської таланту і будує, через спеціалізовані центри, як Goberna, Латинської Америки та Північної та Південної Америки Goberna Майамі, лідерських навичок; генератор синергії між науковими та професійними світів і космічних наукових та ділових мереж.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • Spanish (Spain)

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

майстер викладання іспанської мови та культури

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік May 2018 Іспанія Мадрид

Ця програма дає доступ до ступеня магістра в галузі викладання іспанської мови та культури, власної назви університету Інститут розшуку Ортеги-і-Гассета. [+]

Ця програма дає доступ до ступеня магістра в галузі викладання іспанської мови та культури, власної назви університету Інститут розшуку Ортеги-і-Гассета. Програма викладається в штаб-квартирі IUIOG (C / Фортуни, 53. 28010 Мадрид). Програма для викладачів іспанської мови як іноземної в порядку здійснення і майбутніх викладачів іспанської мови. Програма надає відвідувачам мовного і культурного змісту, необхідного для професії вчителя, а також численні методологічні ключі для застосування цих знань в класі іспанської мови, який допомагає підвищити їх перспективи кар'єрного росту. Майстер розроблений в академічній якості навколишнього середовища, що дозволяє учасникам поділитися своїм досвідом навчання. Цілі Вивчіть різні аспекти знань та використання іспанської мови. Знайте в глибині ряд літературних, кінематографічних та мистецьких творів Іспанії та іспаномовних світу для того, щоб інтегрувати їх в іспанській класу. Розробка стратегії і ресурси для викладання іспанської мови та культури Іспанії та іспаномовних світу. Знаючи теорії оволодіння другою мовою для того, щоб застосувати їх до викладання. Оцінка навчальних матеріалів для викладання іспанської мови та розвивати власні матеріали. Майстер має тривалість одного навчального року, починаючи з жовтня 2016 року і закінчиться в червні 2017 року. Урочисте відкриття нового навчального року відбудеться 19 жовтня 2016 року. Для отримання ступеня магістра в галузі викладання іспанської мови та культури в університеті науково-дослідний інститут Ортеги-і-Гассета (власну назву), студенти повинні заповнити 60 кредитів, з яких 42 будуть доставлені успішно долаючи різні модулі вчителя, до яких додаються 12 ECTS, відповідні обов'язкової стажування. Решта 6 кредитів придбані з Заключною дипломної. Всі курси є обов'язковими. Заява про прийом Біографічна довідка. Короткий звіт пояснюючи причини програми (20-25 рядків). сертифіковане... [-]

Майстер підготовки вчителів для іспаномовних китайський

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік May 2018 Іспанія Мадрид

Для того, щоб задовольнити зростаючий інтерес і попит в Іспанії й у всій Латинській Америці знанням мандарина, Натисніть Азію. [+]

Видача установа: Універсітаріо Ортега-і-Гассет науково-дослідний інститут і натисніть Азія Презентація та цілі Для того, щоб задовольнити зростаючий інтерес і попит в Іспанії й у всій Латинській Америці знанням мандарина, Натисніть Азію. Центр східних мов і Ортега-Мараньон Фонду сприяння реалізації навчальних та майстрів курсів для студентів з Китаю або sinohablantes інших національностей, які бажають спеціалізуватися в навчанні рідною мовою на іспанську, іспанська-говорящих США та Латинської Америки в цілому, де Китай має все більший вплив походить від його значних інвестицій в регіоні. У цьому сенсі, майстер дає вчителям теоретичні знання Мандарин і методологію, використовувану для навчання в іспаномовних країнах. Програма розвитку Курс проводиться з вересня 2015 по червень 2016 6 місяців 3 місяці теоретичні та практичні. Майстер учив в містах Мадриді та Барселоні. Теоретична частина викладається в університеті науково-дослідний інститут Ортега-і-Гассет (афілійованої з Університет Комплутенсе Мадрида в центрі) та натисніть кнопку Азію. Практична частина здійснюється в школах в Барселоні та Мадриді, який досяг угоди про співпрацю. Ці методи включають в навчальних класах для початківців Mandarin викладання китайської мови в основній та / або вторинний і студентів Мадридського університету. Ці прагнуть вчителі, випробувальний термін, повинні в усі часи підтримку і поради Натисніть Азію, що спеціалізується на навчанні східних мов в Барселоні, промоутер проекту центру. Вимоги adminisión Володіння університетським і рівень англійської IELTS 6.5 або еквівалент. Для студентів, які не китайської національності або походження sinohablante повинні продемонструвати рівень Mandarin еквівалентну HSK-6. Тема Магістерська програма складається з 60 ECTS, які розподіляються наступним чином: Програма в Мадриді (Фонд Ортега-і-Гассет-Грегоріо Мараньон) - Методика викладання граматики (2 ECTS)... [-]

Ступінь магістра в галузі державного управління високою

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 600 часів May 2018 Іспанія Мадрид

Ця програма забезпечує доступ до назви університету магістра в галузі управління Старшим Міжнародного університету Менендес Пелайо, який був організований у співпраці з університетом інституту розшуку Ортеги-і-Гассета. Кредити, взяті в Майстри будуть розпізнаватися автоматично для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти. [+]

Ця програма забезпечує доступ до назви університету магістра в галузі управління Старшим Міжнародного університету Менендес Пелайо, який був організований у співпраці з університетом інституту розшуку Ортеги-і-Гассета. Кредити, взяті в Майстри будуть розпізнаватися автоматично для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти. Це ступінь магістра на основі історії та магістра державного управління в якій були проведені XXIV видання. Цілі Будь-яка країна, яка хоче його прогресу потребує політичного керівництва, але це також вірно, що потрібна ефективність і справедливість в управлінні, що вимагає грамотного і чесного цивільної служби. І, дійсно, дуже важливо, щоб ці дві області об'єднуються в політичні ідеали стали реальністю, які забезпечують добробут для громадян, без втрати свободи. Що ж, це можливо тільки в тому випадку проміжного інструменту для того, щоб обидва типи артистів-політиків і державних службовців, співробітників, що працюють в тому ж напрямку вводиться. Цей інструмент є професіоналізується функція управління. У своїх професійних громадських менеджерів, які є мастило, яка забезпечує зв'язок між політичною всесвіту і адміністративних питань, які проходять політичні рішення на мові, зрозумілій працівникам і які виставляють політичні погляди бюрократії, вони повинні бути присутніми щоб вони могли зрозуміти і розділити їх, якщо це буде необхідно. Без них, зіткнення цінностей і пріоритетів може бути неминучим. Завдяки їм робота обох рівнів і адміністративних-політичних-ролей може досягти синергетичного ефекту і позитивні результати для суспільства. Майстер в галузі вищої управління призначений для забезпечення освіти для дій (політики) застосовується до державних менеджерам. Зміст навчального плану, призначеного для підвищення цінності, знання і навички учасників, щоб ефективно діяти в: Управління державним сектором, особливо... [-]

Ступінь магістра Офіційний в уряді та державної адміністрації

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 600 часів May 2018 Іспанія Мадрид + 1 більше

Ця програма призводить до назви Вища освіта магістра в уряді та державної адміністрації від Міжнародного університету Менендес Пелайо, організованої у співпраці з Університетом інститут Ортега-і-Гассет досліджень. [+]

Ця програма призводить до назви Вища освіта магістра в уряді та державної адміністрації від Міжнародного університету Менендес Пелайо, організованої у співпраці з Університетом інститут Ортега-і-Гассет досліджень. Кредити, взяті в Майстри будуть розпізнаватися автоматично для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти. Цей майстер заснована на історії та докторський ступінь в Уряді і державного управління, які були проведені XIX видань та магістрів з управління та державного управління, які були проведені XXII видання. Цілі Програма магістра в галузі державного і адміністративного управління має основні об'єктивні форми вчених і практиків в області установ, управління і державної політики. Тому передбачається, що студенти набувають курси підвищення кваліфікації в галузі політології та управління, спрямована на академічної і професійної спеціалізації, просування наукових або дослідницьких завдань ініціації. Програма покликана забезпечити систематичне і глибоке знання політології та адміністрації випускників зацікавлені в спеціалізуються на цих питаннях, або для академічних або професійних цілей. Таким чином, з цього великих стовпах уряду і державного управління вивчаються. Вони представлені і критично проаналізувати аспекти, необхідні для успішного зіткнутися будь-яке питання з політичної та адміністративної значущості, що студенти повинні вирішити чи лікувати. Це, коротше кажучи, щоб забезпечити огляд процесу прийняття рішень в рамках політичної системи і одночасно поглибити питання істоти, такі як державного управління або державної політики, з тим, що студенти сприймають його і домінувати в його складності. Основна мета полягає в тому, що, в кінці цієї програми, студенти отримують глибокі знання про організацію та функціонування політичної та адміністративної системи, і мали можливість зробити серйозний відбиток на ньому і його складності. Це... [-]

Ступінь магістра Офіційний до Управління, кризи та надзвичайних ситуацій

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік May 2018 Іспанія Мадрид

Ця програма забезпечує доступ до звання Майстра Oficialen управління безпекою, кризи і надзвичайні Університет Rey Juan Carlos в Мадриді. Кредити, взяті в Майстри будуть розпізнаватися автоматично для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти. [+]

Ця програма забезпечує доступ до звання Майстра Oficialen управління безпекою, кризи і надзвичайні Університет Rey Juan Carlos в Мадриді. Кредити, взяті в Майстри будуть розпізнаватися автоматично для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти. Цілі Основна мета ступінь магістра в галузі управління безпекою, кризи і надзвичайні ситуації є підготовка фахівців в області аналізу, прийняття рішень і управління явищ, пов'язаних з суспільством ризику, виконати для нього такі підцілі: Поїзд висококваліфікованих фахівців в області нових форм національної та міжнародної злочинності. Підготовку фахівців в галузі управління ризиками та надзвичайних ситуацій. І всі з розвитку загальної навичок у суспільному та приватному управління, політичної та соціальної аналізу, управління знаннями та комунікаційного менеджменту. Програма спрямована на директорів, менеджерів, керівників і консультантів державних і приватних охоронних підприємств або державних установ, посадових осіб і співробітників сил безпеки, військовослужбовці збройних сил і людей, зацікавлених у професійному розвитку в цій галузі. Програма розвитку Майстер має тривалість одного навчального року, починаючи з жовтня 2016 року і завершиться в червні 2017 року (в кінці курсу проекту). Урочисте відкриття нового навчального року відбудеться 19 жовтня 2016 року. Програма складається з в цілому 60 кредитів, адаптованих до системи, отриманої з Болонської угоди і нового Європейського простору вищої освіти. Отримання звання підлягає проходження всіх матеріалів, що становлять курс і завершення остаточний проект року. Його розвиток буде під керівництвом вчителя спеціально призначеного для виконання цього завдання. Вимоги до вступників необхідно буде знаходитися в розпорядженні офіційного університету звання Вчений ступінь, диплом або ступінь іспанським університетом. Студенти з іноземними кваліфікацій вищої освіти, що не... [-]

Ступінь магістра Офіційний у галузі права та економіки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік May 2018 Іспанія Мадрид

Ця програма забезпечує доступ до назви університетського ступеня магістра в галузі економічного аналізу права з Мадридського університету. [+]

Ця програма забезпечує доступ до назви університетського ступеня магістра в галузі економічного аналізу права з Мадридського університету. Кредити, отримані в Майстри буде автоматично розпізнаний для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти. Навіщо вивчати цей майстер? Економічний аналіз права стала основний робочий інструмент для професійної кар'єри. Цей майстер відкриє двері для успішної кар'єри, обидва працюють в юридичних фірмах або консалтингових фірм, щоб служити в позиції уряду, державних органів чи міжнародних організацій. Вона також дозволяє професійному розвитку в наукових колах, будучи офіційним ступеня з Мадридського університету, що дає прямий доступ до розробки докторської дисертації і отримання ступеня доктора доступу. Ця програма пропонує унікальну можливість для міждисциплінарних аспірантури-і офіцерів-в галузі права та економіки. Економічний аналіз права є відносно нова дисципліна, яка набула великого значення в останні двадцять років. Чи є інноваційний підхід, який викладається з зростаючим впливом в найпрестижніших університетів у світі. Це методика, застосована до проблем правового або інституційного характеру, принципів і міркувань економічної, роблячи особливий акцент на стандарти ефективності, договорів та інститутів в цілому. Майстер в першу чергу призначений для випускників в галузі права, економіки, політології та соціальних наук випускників в цілому. Коротше це відмінна програма для випускників різних спеціальностей і профілів, які хочуть навчати в прикладному, головним чином, економічного закону міркування, а й до всіх регулювання в широкому сенсі і державної політики. Для тих, хто не має підготовку в області економіки, ділового адміністрування або інших подібних кар'єри, Master є найкращим способом, щоб отримати твердий, суворий і застосовується в найкоротші терміни економічну формацію. Структура програми Майстер... [-]

Ступінь магістра Офіційний у політичній та інституційної комунікації (ступінь магістра в області маркетингу, консалтингу та політичної комунікації - ОСК)

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік May 2018 Іспанія Мадрид

Ця програма дає доступ до подвійної ступінь магістра в галузі політичної та інституційної комунікації в Університеті науково-дослідний інститут Ортега-і-Гассет (IUIOG) і магістра в області маркетингу, консалтингу та зв'язку Політика в Університеті Сантьяго-де-Компостела (ОСК). [+]

Ця програма дає доступ до подвійної ступінь магістра в галузі політичної та інституційної комунікації в Університеті науково-дослідний інститут Ортега-і-Гассет (IUIOG) і магістра в області маркетингу, консалтингу та зв'язку Політика в Університеті Сантьяго-де-Компостела (ОСК). Вчителі кредити, зароблені в Майстри розпізнаються автоматично, без того, щоб прийняти додаткові курси для доступу до докторантури Університету Сантьяго-де-Компостела і Мурсії через програму угод з цими університетами. Цілі The Майстер в області політичної та інституційної комунікації Це головним орієнтиром цієї дисципліни в Іспанії, будучи розглянуті в 2012, 2013 і 2014 найкращий Майстер зв'язку, відповідно до престижному рейтингу майстрів, підготовлений щорічно газетою El Mundo. Його навчальна програма реагує на зростаючий попит на фахівців в області комунікації в організаціях зі стратегічним підходом. Він пропонує тих, хто бажає спеціалізуватися в цій галузі необхідні інструменти, як теоретичні, так і практичні, особливо для розробки та реалізації ефективних стратегій і ефективної політики та інституційної комунікації. Загальні цілі: Цей майстер це програма, яка має в якості основної мети розвивати знання і навички, необхідні для належного професійної діяльності в області маркетингу та політичної комунікації завжди на державному, адміністративному та / або інституційної обстановці. Це підготовка випускників повне розуміння всіх областях, пов'язаних з політичного маркетингу, в той же час володіти навичками для виконання декількох завдань, які стосуються в компаніях, що займаються в цих областях ринку. - Конкретні цілі: 1. Розробити комплексний глобальний маркетинг політичної думки, політичної комунікації, в тому числі і політичного консалтингу в цілому. 2. Отримати повне уявлення про різних технічних консультацій, процесів, що впливають на політику і політичні методи маркетингових комунікацій, стратегії і ресурси,... [-]

ступінь магістра офіційного університету в галузі міжнародного співробітництва та управління державної політики, програм і проектів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 600 часів May 2018 Іспанія Мадрид

Ця програма призводить до назви Вища освіта магістра в галузі міжнародного співробітництва та управління державної політики, програм і проектів розвитку Міжнародного університету Менендес Пелайо, організованої у співпраці з Університетом інститут Ортега-і-Гассет досліджень. Кредити, взяті в Майстри розпізнаються автоматично для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти [+]

Цілі: сприяння розвитку потрібно фахівців, здатних розібратися в причинах, що бідність і нерівність палива і для розробки політики і програм співпраці, які ефективно боротися. Тема: - Основи системи міжнародного співробітництва. - Розробка та впровадження державної політики розвитку. - Управління проектом. Логіко-структурний підхід. - Розвиток співробітництва з країнами Латинської Америки. - Міжнародне співробітництво з суб-Сахари і Магрибу / Близькому Сході. Dirigido: Професійні та пов'язані з ними особи, чи покликання державної служби, ступінь дозволяє отримати доступ до програм професійної підготовки як на самому Master. Подяки відповідно до престижному рейтингу майстрів, підготовлюваних щорічно газети El Mundo, він визнав Магістр міжнародного співробітництва в трійку кращих майстрів в Іспанії на категорії зі співробітництва 2014/2015. Ця програма призводить до назви Ступінь магістра Офіційний у міжнародному співробітництві та управління державної політики, програм і проектів розвитку Менендес Пелайо Міжнародний університет, організований у співпраці з Університетом інститут Ортега-і-Гассет досліджень. Кредити, взяті в Майстри розпізнаються автоматично для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти Це третє видання магістратури, яка заснована та історія Магістр міжнародного співробітництва та управління Проекти, які були проведені XI видання. Програма Обов'язкове модуль. ОСНОВИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА СИСТЕМИ (16 кредитів) Традиційний співробітництво донорів і не-донорів КСР (6 кредитів) Концепція розвитку і його розміри: економічне зростання, демократія, Пол і прав людини (6 кредитів) Міжнародні документи про співпрацю (4 кредиту) Обов'язкове модуль. Розробка та впровадження державної політики в цілях розвитку (14 кредитів) Проектування, реалізація і оцінка розвитку суспільної політики (5 кредитів) Міжурядова координація і управління децентралізованого співробітництва. Формування державно-приватних мереж (5 кредитів Області втручання: соціальна політика,... [-]

ступінь магістра офіційного університету в прикладних політичних досліджень

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 1 рік May 2018 Іспанія Мадрид + 1 більше

Магістр прикладних політичних досліджень (MEPA) почали викладати 17 років тому як випускник програми, яку просуває урядом Іспанії в рамках Міжнародного фонду Iberoamerica адміністрації та державної політики (FIIAPP). [+]

Магістр прикладних політичних досліджень (MEPA) почали викладати 17 років тому як випускник програми, яку просуває урядом Іспанії в рамках Міжнародного фонду Iberoamerica адміністрації та державної політики (FIIAPP). З тих пір він був і програма навчання призначена для просування та розвитку нових політичних та громадських лідерів в Латинській Америці. За 15 видань він допомагав тренувати 400 нових лідерів з різних країн, політичних партій, державних структур та громадських рухів в регіоні. МВКАС це множина простір, підтримує контакти і обговорення між новими поколіннями політичних та громадських лідерів в Латинській Америці, забезпечуючи цінну можливість для обміну досвідом та пропозиції з чудовим числа вчених, інтелектуалів та політичних лідерів країн Латинської Америки і підхід до основних іспанських і європейських інститутів. Цілі Магістр прикладних політичних досліджень спрямована, перш за все, внести свій вклад в підготовку молодих лідерів, прихильних справі зміцнення держави, демократичного управління та соціальної згуртованості, щоб взяти на себе зміну поколінь політичних партій і громадських рухів, забезпечуючи вміння і навички, необхідні проводити ефективну і справжню політичну роль у розвитку суспільного життя. Програма має чітку спрямованість на Латинській Америці, що виправдано існуючим попитом, досвід, накопичений у попередні чотирнадцять років, і що знаходить своє відображення в змісті і вчителів, які беруть участь. Програма має чітку спрямованість на Латинській Америці, що виправдано існуючим попитом, досвід, накопичений у попередні чотирнадцять років, і що знаходить своє відображення в змісті і вчителів, які беруть участь. Його загальні цілі: Сприяння розробці політики та інституційних рамок для створення нових політичних і соціальних лідерів в Латинській Америці можливостей. Надати інструменти і концепції для пізнання політики,... [-]

Ступінь Офіційний магістра в сучасній культурі, літературі, мистецтві та установ культурного спілкування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік May 2018 Іспанія Мадрид

Ця програма призводить до назви Вища освіта магістра в галузі міжнародного співробітництва та управління державної політики, програм і проектів розвитку Міжнародного університету Менендес Пелайо, організованої у співпраці з Університетом інститут Ортега-і-Гассет досліджень. [+]

Ця програма призводить до назви Вища освіта магістра в галузі міжнародного співробітництва та управління державної політики, програм і проектів розвитку Міжнародного університету Менендес Пелайо, організованої у співпраці з Університетом інститут Ортега-і-Гассет досліджень. Кредити, отримані в Master розпізнаються автоматично для доступу до докторантури в будь-якому університеті в Європейському просторі вищої освіти. Цілі The Магістр міжнародного співробітництва та управління державної політики, розвитку програм та проектів Вона спрямована на задоволення попиту на технічних фахівців в галузі міжнародного співробітництва, викликаного наявністю зростаючого числа суб'єктів, які приносять ресурси в цій області. По-перше, навіть в умовах економічного спаду контекст, як в даний час розвинені країни відпускної значні ресурси з точки зору офіційної допомоги з метою розвитку (ОДР) по каналах різних суб'єктів, таких як багатосторонні установи, НВО розвитку, органів державної співпраці, регіональні та місцеві або кілька департаментів міністерств. По-друге, все більше число країн, що розвиваються є рушійною політичною силою співробітництва Південь-Південь, будучи одним з нинішньої системи допомоги найбільш перетворюючої подій. Серед цих акторів співпраці Південь-Південь, країни Латинської Америки відіграють провідну роль, так як їм вдалося стати міжнародні стандарти в цій галузі завдяки зусиллям систематизації їх практики і переосмисленні співпраці вони роблять. Нарешті, він також зростає в корпоративної прихильності різних організацій з реалізацією програм співробітництва в тих країнах, де вони встановлені, просування корпоративної соціальної політики Відповідальність, які прагнуть узгодити з порядком денним в області розвитку. The Магістр міжнародного співробітництва та управління державної політики, розвитку програм та проектів відповідає на необхідність підготовки експертів для проведення заходів щодо співпраці, які забезпечують результатів в області розвитку і знають і інноваційні ефективно... [-]

Для зв'язку

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Адреса, рядок 1 Instituto Universitario Ortega y Gasset c/ Fortuny, 53 -
28010 Мадрид, Іспанія
Веб-сайт http://www.ortegaygasset.edu/
Телефон +34 917 00 41 00