ISDI

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сьогодні починається ваша трансформація

Приєднуйтесь до нас і стати частиною рідної екосистеми, яка є провідним цифрове перетворення і оновлення професійний світ.

ІРІО є установою, створеною за допомогою провідних фахівців зі зміни прискорення до нової, більш конкурентоспроможною і більш ефективної бізнес-моделі і максимізувати потенціал окремих осіб, фахівців, компаній і ринків в Іспанії та Латинській Америці.

У березні 2009 року група професіоналів Інтернет зібралися разом з ідеєю створення школи, яка буде навчати фахівців і підприємців в цифровому бізнесі, пропонуючи зміст, які відповідають сучасним потребам, використовуючи методики 21-го століття, і з використанням кращих професіоналів в області Інтернету вчителів.

ISDI105ISDI101

Відмітна підготовка нової ери

ISDI102

Ми навчаємо лідерів цифрового перетворення

Ми є фахівцями в галузі навчання та розвитку цифрового таланту. Ми пропонуємо цілісне бачення цифрового бізнесу, а також спеціальну підготовку з різних дисциплін.

Навчання для професіоналів на чолі з професіоналами

Заняття проводяться більше 300 цифрових фахівців, що працюють в найбільш важливих компаній цифрового світу ..

Класи викладають понад 150 цифрових фахівців

активну участь в найбільш важливих компаній в цифровому світі.

Відразу ж застосовні до реального бізнесу

Методика заснована на безпосередньому постійного застосування отриманих знань у реальному бізнес-середовищі.

Наші Alumni Network

безперервне навчання
Клас матеріали оновлені для життя, тому що цифровий світ постійно змінюється. Ексклюзивні семінари для підвищення кваліфікації колишніх студентів і переговорів, що охоплюють останній в цифровому середовищі.

Керівництво та підтримка у вашій професійній кар'єрі
Ми допомагаємо визначити свій профіль і поліпшити своє позиціонування на ринку праці.

Допомога з запуском вашого бізнесу
Наставництво обслуговування та інша підтримка для наших випускників підприємницької.

талант рада
З сотнями повідомлень відкритий щороку, ексклюзивні пропозиції для студентів та доступ до кращих робочих місць в цьому секторі.

Постійно в мережі
Контакти з провідними фахівцями та експертами, а також з еталонними компаній, що беруть участь в процесах цифрового перетворення.

підтримка підприємництва

ІРІО Start
Ексклюзивна програма попереднього прискорення для випускників проектів, щоб допомогти їм з їх запуском, домогтися більш швидкого прогресу, зробити менше помилок і рости.

IMPACT Прискорювач
Прискорювач, створений ІРІО європейськими фондами для фінансування, навчання і наставництва 60 стартапів. З акцентом на мобільному телефоні, це один з 10 кращих прискорювачів в Європі.

Фонд бізнес-ангелів
Ми інвестуємо в підприємницьких проектів з короткострокових і середньострокових позицій, на насіння, введенні в експлуатацію та цифрові стадії трансформації.

Коворкінг-центри
Наша штаб-квартира є домом для підготовки, нарад та інших заходів, пов'язаних з ІРІО екосистемних підприємницьких проектів.

ISDI103

Дослідження і поширення

Офіційні документи, дослідження і Обсерваторії Перекриття цифровізації з якими ми підтримуємо розвиток цифрових знань.

Іспанська бізнес Оцифровка Барометр: Проект від ІРІО Голови та Університету Комплутенсе, який контролює бізнес оцифровку.

ІРІО переговори: Основні доповіді та бесіди з боку міжнародних цифрових експертів.

публікації: Optimismo цифровий блог, цифровий журнал, цифровий блог.

ISDI104
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

глобальний виконавчий майстер в цифровому бізнесі

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання 8 місяця February 2018 Іспанія Барселона США Boston + 2 більше

Глобальний MDB поєднує в собі лицем до лиця навчання і навчання в режимі онлайн, щоб сформувати цей один в своєму роді освітній досвід. Детальніше про Цифровий маркетинг, соціальні медіа, мобільні тенденції, технології, Search Marketing, електронної комерції, цифровий трансформації і стартапів з лідерів інтернет-революції з усього світу. [+]

Глобальний MDB поєднує в собі лицем до лиця навчання і навчання в режимі онлайн, щоб сформувати цей один в своєму роді освітній досвід. Детальніше про Цифровий маркетинг, соціальні медіа, мобільні тенденції, технології, Search Marketing, електронної комерції, цифровий трансформації і стартапів з лідерів інтернет-революції з усього світу. Спрямована на Багатонаціональні професіоналів, які хочуть керувати командами або цифровізації проектів. Маркетингу і комунікації експертів, які повинні прийняти стрибок в цифровий світ. Фахівці в області цифрових полів, які бажають отримати вичерпні знання в онлайновому світі і вести за собою зміну. Цілі Інтегральне бачення всесвітньої цифрової екосистеми з відомими експертами в глобальному масштабі. Лідерство і стратегія Здатність керувати і виконувати цифрові стратегії і взяти на себе відповідальність в процесі прийняття рішень для складних проектів. Технологічні тенденції, Залишаючись в курсі останніх тенденцій, дасть вам конкурентну перевагу в провідних перетворення вашої компанії. Мережа, ексклюзивні міжнародні мережеві можливості, які дозволять Вам просувати свій бізнес, вчитися в інших, а також придбати потенційних партнерів і інвесторів. Модулі RCC- Гарварда. Інновації та тенденції, Digital Vision & стратегія і цифрового маркетингу Інтерактивне навчання. Цифровий контент, соціальні медіа, UX & Дизайн, Технології та ВГД ІРІО Іспанія. Мобільні та додатки, електронна комерція і пошукові системи Інтерактивне навчання. Цифрова реклама, аналітика даних, цифрові права і ведучий цифровий ІРІО США. Стартапи і підприємництво і цифрове перетворення [-]

Майстер в області розробки мобільних

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 6 місяця September 2017 Іспанія Барселона

Вона охоплює інноваційні Master IOS і Android середовища, бізнес-стратегії та управління проектами мобільності. Знайте в глибині потенціал пристроїв, технологій і каналів зв'язку і мобільного маркетингу, щоб передати бізнес-стратегії досягнення конкурентних переваг і нових можливостей для розвитку бізнесу. [+]

Вона охоплює інноваційні Master IOS і Android середовища, бізнес-стратегії та управління проектами мобільності. Знайте в глибині потенціал пристроїв, технологій і каналів зв'язку і мобільного маркетингу, щоб передати бізнес-стратегії досягнення конкурентних переваг і нових можливостей для розвитку бізнесу. Цільова аудиторія Досвідчені програмісти, які хочуть навчати цілісно мобільного програмування в найскладніших умовах. Відповідальний за технологічний розвиток (CTOS), які повинні включати мобільні технології в управлінні ними. Стартапи і підприємці, які хочуть реалізувати бізнес-ідеї в мобільному середовищі. Цілі повне уявлення про рамках існуючих мобільних технологій в даний час має свої переваги і недоліки. Програмування та розробка середовища IOS і Android затребувані на ринку. практичне застосування, магістральний проект, який призведе до додатку на інший прошивці і Android з маркетингом і бізнесом-планами. Підприємництво, є необхідна для створення успішної бізнес-моделей в області інструментів мобільних технологій. зміст 4 модуля (іспанською мовою) модулі Модуль 1. Технології Модуль 2. Android Модуль 3. IOS Модуль 4. Бізнес основний проект Два спеціалізованих курсів (E-навчання) ПРОЦЕС ПРИЙОМУ ФОРМА - Якщо ви зацікавлені, ви можете заповнити форму заявки. ІНТЕРВ'Ю - Я процитую особа, відповідальна за приймальної комісії для особистого керівництва інтерв'ю в нашому офісі або в режимі відеоконференції. Після інтерв'ю, ми дамо нашу оцінку в письмовому вигляді. РЕЗЕРВ PLAZA - Для того, щоб забезпечити своє місце, ви повинні зробити оплату за навчання. У листі, що підтверджує, ми покажемо вам процес, щоб слідувати. [-]

Майстер в інтернет-бізнес

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 400 часів September 2017 Іспанія Мадрид Барселона + 1 більше

Digital вчив магістр бізнесу і творець кращого професійний інтернет, який формується у всіх областях цифрового бізнесу. [+]

Digital вчив магістр бізнесу і творець кращого професійний інтернет, який формується у всіх областях цифрового бізнесу. Вона орієнтована на практичне і професійний розвиток, засноване на комплексний підхід, що координують програми, інтернет-інструменти і основний проект є командною роботою, в якій набуті знання прикладаються оцифровка реальної компанії. Цільова аудиторія Випускники з професійним досвідом з різних секторів з різним ступенем оцифровки. Професіонали, які хочуть перероблені в цифровий сектор. Підприємці, які хочуть почати свій бізнес в Інтернеті. Фахівці, які прагнуть цілісне уявлення цифрового бізнесу. Цілі Отримати здатність: Майте реалістичне уявлення про програму повністю інтегрованого майстрів в цілому. Покладіть шматочки комплексного плану з оцифрування. Реалізувати стратегію і реалізацію цифрових посвідчень соціальних мереж: залучення аудиторії і забезпечити проект. Розуміння того, що дизайн послуг і дисциплін. Розробка функціональних можливостей продажів і обслуговування клієнтів. Розробка комунікаційної стратегії та детальний план рекламних кампаній. Інтеграція мобільного інтернету та інших платформ, в бізнес-плані. Складіть план дій, спрямований на SEM і SEO. зміст 15 модулів модулі 0. Модуль Digital Vision і стратегія Модуль 1. Цифровий маркетинг Модуль 2. Інновації і дизайн мислення Модуль 3. Цифровий контент Модуль 4. Соціальні мережі Модуль 5. Цифрові технології Модуль 6. Мобільні та додатки Модуль 7. Проектування та UX Модуль 8. електронної комерції 9. Модуль пошуку Модуль 10. Реклама і Digital Media 11. Модуль цифровий закон 12. Метрика модуля і аналіз даних 13. Модуль дискретного творчості Модуль 14. Підприємство і стартапи 15. Модуль цифрової обробки основний проект Студенти працюють в групах по партнерської компанії, яка надає себе поступляться своїми бізнес-реальність для реалізації проекту з оцифрування Вашого бізнесу.... [-]

Майстри в області аналізу даних

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 400 часів October 2017 Іспанія Мадрид Барселона + 1 більше

Майстер, в якому ви будете формувати в якості аналітика даних і цифрового маркетингу, навчань практичного способу для обробки інструментів, таких як SAS і Google Analytics отримання сертифікації (GAIQ). [+]

Майстер, в якому ви будете формувати в якості аналітика даних і цифрового маркетингу, навчань практичного способу для обробки інструментів, таких як SAS і Google Analytics отримання сертифікації (GAIQ). Цільова аудиторія Вчені даних, цифрові і веб-аналітики, цифрові консультанти, бізнес-менеджери розвідки, цифрові менеджери з маркетингу, менеджери проектів і заступники керівників. аналітики даних, які необхідно придбати бізнес-бачення і стратегію. Професійний розвиток бізнесу і дослідження ринку. Professional з 31 років, середній вік і 7 досвіду роботи. цілі Розвиток навичок для управління проектами аналізу і цифрового маркетингу. Розвиток навичок в області цифрової бізнесу, аналітичного методу і вимірювальної техніки. Здобувати знання в обробці аналітичних інструментів Google 360, DoubleClick, SAS, R, BigQuery і Tableau. Отримати досвід у вирішенні бізнес-завдань і ситуацій, від аналізу та управління інформацією. Форма підприємницького духу, здатне протистояти негаразди з оптимізмом. модулі 1. Базовий модуль Технологічний 2. Модуль статистики та аналітичний метод Модуль 3. Маркетингова аналітика Цифровий Модуль 4. Електронна комерція Аналітика Модуль 5. Programmatic Купівля Великий модуль даних 6. Основи 7. Модуль візуалізації даних розширення Розширення 1. База SAS Подовжувач 2. Основи R Рекомендація 3. Системи висунення Розширення 4. Predictive Analytics 5. Розширення Text Mining Аналіз соціальної 6. Візуалізація розширення Р ПРОЦЕС ПРИЙОМУ ФОРМА - Якщо ви зацікавлені, ви можете заповнити форму заявки. ІНТЕРВ'Ю - Я процитую особа, відповідальна за приймальної комісії для особистого керівництва інтерв'ю в нашому офісі або в режимі відеоконференції. Після інтерв'ю, ми дамо нашу оцінку в письмовому вигляді. РЕЗЕРВ PLAZA - Для того, щоб забезпечити своє місце, ви повинні зробити оплату за навчання. У листі, що підтверджує, ми покажемо... [-]

Відео

ISDI

Bruno Beretti, Digital Marketing Manager en Clarins Group [Esp]

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
ISDI
Calle Viriato, 20

Madrid, 28010 ES
Адреса місце знаходження
ISDI
Carrer de la Diputació, 37

Barcelona, 08015 ES
Адреса місце знаходження
ISDI
Garage Cowork,
Calderón de la Barca 78,
Polanco

Mexico City, 11550 MX
Адреса місце знаходження
ISDI
Av Sta Fe 440,
Edificio Century Plaza,
Piso PB. Red Box

Santa Fe, 05349 MX
Адреса місце знаходження
RCC-Harvard
Boston, Массачусетс, MA, US