IQS – Universitat Ramon Llull

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навіщо IQS

IQS є університетським центром Товариства Ісуса, членом-засновником Universitat Ramon Llull, з більш ніж сторічним досвідом і довгою історією. Національні та міжнародні акредитації гарантують нашу безперервну роботу та зміцнюють наш престиж.

 1. Комплексна освіта
  Наше покликання та наше зобов'язання полягають у тому, щоб виховувати людей етично та всебічно в особистому, академічному та професійному плані. Як результат, в IQS придбання професійних навичок поєднується з розвитком людського виміру студента.
 2. Практичний вимір програм
  Програми призначені для забезпечення практичної, міждисциплінарної освіти. Факультет IQS має визнаний професійний досвід у промисловості та підприємництві, що дозволяє їм надавати практичні та сучасні рекомендації щодо ринку праці.
 3. Посилання на підприємство
  Всі студенти проходять обов'язковий стаж роботи в приватних компаніях, а кінцеві проекти спрямовуються на розробку практичних робіт, таких як бізнес-план.
 4. Обмін робочими місцями та професійна служба керування кар'єрою
  Студенти мають доступ до Біржі роботи з IQS та до Служби професійного керування кар'єрою, де їм надають професійне керівництво та допомогу, особливо з їх першим працевлаштуванням.
 5. Міжнародне покликання
  Обмін студентами IQS з закордонними університетами є ідеальним доповненням до програми навчання, забезпечуючи досвід, який збагачує студентів як академічно, так і особисто.
 6. Повна програма вивчення англійської мови та вивчення мови
  IQS надає можливість приймати деякі програми для випускників та програми бакалавра в галузі ділового адміністрування та управління повністю англійською мовою або поступово, іспанською та англійською мовами, а також можливість вивчати німецьку мову.
 7. Персоналізований догляд та невеликі групи
  Студенти мають особистих викладачів, які керуватимуть ними в академічних, професійних і особистих справах. Заняття складаються з малих груп у всіх програмах IQS студентів і аспірантів.
 8. Гранти IQS
  IQS має розгалужену програму стипендій та грантів, які включають стипендії для підвищення кваліфікації та гранти на допомогу сім'ї.
 9. Професійна спеціалізація з програмами IQS випускників
  Спектр програм випускників IQS надає студентам можливість розвивати свою професію в певній галузі навчання з комплексним навчанням.
 10. Дослідження та критичне мислення
  Дослідження є важливою діяльністю для забезпечення якісної освіти, розвитку критичного мислення та сприяння розвитку знань. З цієї причини IQS заохочує дослідження у своїх студентів, аспірантів та докторів наук. програм.


IQS має дві школи: IQS School of Engineering, де викладаються наукові та технічні дослідження, і IQS School of Management, де вивчаються економіка та бізнес.


Міжнародні обміни

IQS повністю віддана ідеї інтернаціоналізації науки і вважає, що більш сильні міжнародні зв'язки призводять до більш якісних досліджень і досліджень.

Обмін студентами з закордонними університетами є ідеальним способом доповнення досліджень IQS досвідом, який збагатить студентів як академічно, так і особисто. Обміни здійснюються з відомими зарубіжними університетами, з якими IQS встановила угоди про обмін. Зокрема, IQS має угоди про обмін з 96 університетами: 44 у Європі, 31 у Північній Америці, 12 у Південній Америці, 3 у Центральній Америці, 5 у Азії та 1 у Африці.

Через свій відділ міжнародних зв'язків IQS підтримує та направляє тих студентів, які бажають вивчати частину своїх програм за кордоном. Відділ міжнародних зв'язків також пропонує допомогу всім іноземним студентам, які бажають прийти до IQS .

Завдяки цим міжнародним обмінам студенти або дослідники IQS отримають наступні переваги:

 • Вдосконалити мову: немає кращого способу вивчення мови, ніж жити в країні, де її говорять. Це покращує їхні професійні можливості, оскільки міжнародні компанії шукають кандидатів, які вільно володіють другою мовою.
 • Нові відносини: вони матимуть можливість познайомитися з людьми, які мають різні погляди та культури, які відрізняються від їхніх, які можуть навіть допомогти їм у їхньому професійному житті.
 • Розвиток навичок: досвід життя за кордоном протягом певного періоду часу допомагає людям стати більш відповідальними та відданими іншим шляхом розуміння культурних відмінностей.
 • Зайнятість: мережа контактів студентів помітно зростатиме за кордоном, навчаючись за кордоном, що прокладе шлях до інших компаній або інших можливостей.


Покликання до викладання та дослідження

Основною метою IQS School of Engineering є навчання і дослідження в галузі науки і техніки. Програми призначені для забезпечення практичної та міждисциплінарної підготовки, приділяючи особливу увагу як фундаментальній науці, так і експериментальній роботі.

Дослідження є важливою діяльністю для забезпечення якісної освіти, розвитку критичного мислення та сприяння досягненням знань. Тому IQS стимулює і сприяє розвитку досліджень , починаючи з програмами бакалаврату та магістратури і закінчуються в PhDs.The IQS школі

Інженерні споруди включають лабораторії, цехи, пілотні та напівпромислові заводи. У навчальних семінарах та лабораторіях кожному студенту призначається станція для індивідуального використання.


Підприємницький характер

Школа менеджменту IQS визнана на міжнародному рівні за підготовку своїх випускників у сфері ділового адміністрування та управління.

Його місія полягає в комплексному навчанні людей з поглядами, знаннями та навичками, які дадуть їм можливість створювати, керувати та керувати конкурентними організаціями, які будуть виділятися в індустріальній та технологічній сфері і які прагнуть до досконалості та справедливості.

Професійний досвід факультету Школи менеджменту IQS відомий, а також його дослідницький профіль, що вимагає безперервного виготовлення внесків, таких як публікація довідкових статей, участь у конгресах, розділи для книг і симпозіумів, серед інших .

Розташування

Барселона

Address
IQS
Via Augusta, 390,

08017 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited