INSA Business, Marketing & Communication School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ИНСА бізнес, маркетинг та комунікації школа приватна бізнес-школа з більш ніж 30-річний досвід роботи в сфері професійної підготовки, яка має

ПРОФЕСІОНАЛИ ПРОФЕСІОНАЛИ КАДРІВ

Ми пропонуємо широкий спектр навчальних програм до-до теперішнього часу в різних сферах діяльності компанії, завжди відповідає на потреби ринку, підготовку фахівців, які здатні успішно вийти на ринок праці завдяки знань, навичок і установок ми передаємо, і розробка практичного і реалістичного плану навчання, викладається професіоналами.

Все це, до того ж, в супроводі інших послуг та персональну увагу ви заслуговуєте.

ИНСА була створена в 1984 році у відповідь на нагальну потребу компаній по включенню високо навчених людей; люди з реальним і практичним баченням ринку праці.

З самого початку, ИНСА вибрала спеціалізацію в області помічника управління і зв'язку (зі зв'язків з громадськістю та маркетинг). Хороша робота наших вчителів, гнучкість, щоб адаптувати наші навчальні програми в будь-який час і мати практичну методологію зробила, що ИНСА має більш 13000 випускників з 40 різних національностей.

Ринок, політичні, економічні та технологічні зміни зажадали, щоб ИНСА щорічно оновлювати свої програми, створення нових курсів, а також пропонує нашим студентам можливість навчання повністю англійською мовою з великою міжнародною точки зору.

Крім того, ИНСА бізнес, маркетинг та комунікації Школа підтримує кілька угод про співпрацю з провідними інститутами та національними і міжнародними університетами.

Шкільні об'єкти розташовані в старому заводі повністю відремонтований, але зберігаючи оригінальну структуру з сучасним інтер'єром і оснащені просторими і гнучких класних кімнат на трьох поверхах, сприяють навчанню і майстерень.

Готель розташований недалеко від Лессепс площі, в районі Грасіа, забезпечує хорошу доступність на громадському транспорті (метро, ​​ФСК, автобус, Bicing) і скористатися всіма послугами, пропонованими в ресторанах районі, гуртожитки, зал для ігор, бібліотеки і т.д ..

Увага до наших студентів і управління якістю є головними осями INSA:

Орієнтація на клієнта. Кожен студент унікальний. Визнання зобов'язань організації як з клієнтами і з співробітниками, рад директорів, постачальників і суспільства в цілому. Участь і розподіл обов'язків для окремих осіб і груп. Процедури управління. Постійне покращення.

Мета і методологія

Наша головна мета полягає в тому, щоб готувати фахівців, здатних включити в ринок праці і на робочому місці, маючи міцний фундамент практичних знань і навичок, щоб успішно виконувати свої обов'язки з першого дня і, крім того, дати їм соціальної, професійної та працювати визнання.

Для цього, постійний контакт з підприємствами та їх потреб є необхідною і ИНСА зробити це за допомогою фахівців, які наші вчителі і за допомогою послуг, пропонованих компаніям і через мережу випускників.

Досягнення цієї мети не було б можливим без методології, яка підтримує успіх наших програм і грунтується на:

До сучасної, динамічної і персоналізованих планів навчання Персональне увагу до студентів Його власна система моніторингу і оцінки

Все кваліфікації ИНСА відповідатимуть пропозиції про роботу, що надходять з професійного світу і ринку праці, який вимагає все нові і нові професійні кухні, які відрізняються від традиційних.

Діловий світ вимагає кваліфікованих фахівців в галузі управління бізнесом, маркетингу, реклами, зв'язків з громадськістю та виконавчих помічників, з великими підготовки, знань і навичок, щоб освоїти нові технології.

За допомогою наших досліджень, студенти набувають соціальні, особисті і технічні навички, а також інструменти, необхідні для успішної інтеграції в ринок праці. Власні навчальні програми і методологія, заснована на особистому і дуже практичний підхід з тематичних досліджень, а також пропонує можливість стажування в компаніях, виконати свою головну мету і студент, в кінці дослідження, можуть бути успішно застосовані на будь-якому робочому місці.

Остови НАШОЇ МЕТОДИКОЮ

Наші власні, аж до сучасних і динамічних навчальних планів Навчальні програми розроблені в реалістичною і гнучким чином, подолання негнучкості, які характеризують сьогодні багато навчальні плани.

Плани, щоб задовольнити поточні потреби професії, шукаючи областей знань і предмети, які врівноважують теоретичний з практичним.

Індивідуалізована увагу для студентів Школа стежить за особистої ситуації і прогрес кожного студента. Для цього, навчання проводиться в рамках невеликих груп студентів, які, у відповідних курсах, репетитор, який студент відповідає протягом навчального року і отримує вказівки в обох освітніх і професійних аспектах.

Навчальна практика: професійні викладачі Для досягнення студента можливості працевлаштування, ИНСА підвищує практичну сторону вчення. Таким чином, факультет ИНСА складається з активних підприємців та менеджерів, що відповідають на дуже специфічний профіль, який бере до уваги їх освіта, досвід роботи і навички навчання.

Студентський доступ до ринку праці Для того, щоб надати студентам доступ до ринку праці та полегшити їхню адаптацію до бізнес-середовищі, ИНСА має наступні цілі в своїх програмах:

Розвиток навичок для суспільства знань Область інформаційних технологій і зв'язку Забезпечити відкриту середу навчання Розвиток підприємництва та творча компанія

послуги

ИНСА пропонує додаткові навчальні програми, широкий спектр послуг, які дозволяють студентам розвиватися поза самих досліджень. Кожен студент унікальний і оброблені таким чином. Також ИНСА пропонує послуги для компаній і професіоналів, які дає реальну і практичну перспективу для всіх наших програм.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстер в галузі управління бізнесом

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік February 2018 Іспанія Барселона

Це на широкій основі комплексна програма включає в себе модулі в економічному аналізі управлінських рішень, економічного контролю та оптимізації результатів, брендинг і т.д. для того, щоб запропонувати всеосяжну основу для подальшого вивчення або спеціалізації. [+]

Презентація Це на широкій основі комплексна програма включає в себе модулі в економічному аналізі управлінських рішень, економічного контролю та оптимізації результатів, брендинг і т.д. для того, щоб запропонувати всеосяжну основу для подальшого вивчення або спеціалізації. Цілі Розробка стратегічних управлінських навичок і організаційних та оперативних спроможностей. Побудувати міцний фундамент з основних предметів ділового адміністрування. Отримайте загальні і практичні знання управління бізнесом. Мета а) Випускники і професіоналів, які хочуть розширити свій кругозір в області зайнятості. б) досвідчених професіоналів, які хочуть взяти на себе нові завдання і обов'язки. в) Компанії, що бажають отримати навчання персоналу. d) Випускники в галузі професійної підготовки та вищої освіти в сфері бізнесу шукає практичну підготовку, щоб увійти в робочу силу. Професійні можливості директор зі стратегічного адміністративний директор адміністративний менеджер завідуюча відділом ИНСА пропонує можливість робити стажування в компанії під час курсу. План Модуль 1 - Бізнес-політики і бізнес-адміністрування. Стратегія. Модуль 2 - Стратегії та політика управління маркетингом. Модуль 3 - Економічний контроль і оптимізація результатів. Модуль 4 - Управління виробництвом, операцій, логістики та контролю якості. Модуль 5 - Комерційний менеджмент: організація комерційних мереж. Модуль 6 - Управлінські навички: коучинг, розширення прав і можливостей, лідерство і організація. Модуль 7 - Економічний аналіз управлінських рішень. Модуль 8 - Фінансовий менеджмент: управління, стратегії та створення вартості. Модуль 9 - Компанія Оцінка: злиття, закупівлі, спільне підприємство. Модуль 10 - Глобалізація і інтернаціоналізація ринків. Аналіз. Модуль 11 - Управлінська етика і соціальна корпоративна відповідальність. Модуль 12 - Брендинг: Керівництво по цінності бренду (ноу-хау). Модуль 13 - Соціальні агенти: Союз і співробітників Головні офіси.... [-]

майстер в галузі управління маркетингом

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік February 2018 Іспанія Барселона

Для того, щоб йти в ногу з сучасної мінливої ​​і глобалізованого світу, управління маркетингом завжди аналізується в ширшому контексті міжнародного підприємства і навколишнього середовища операцій. Наші досвідчені і кваліфіковані персонал створюють сприятливі умови, де студенти мають можливість отримати глибокі знання і розуміння механізмів і методів маркетингу і рекомендується розробляти свої власні ідеї і маркетингові стратегії. [+]

Презентація Для того, щоб йти в ногу з сучасної мінливої ​​і глобалізованого світу, управління маркетингом завжди аналізується в ширшому контексті міжнародного підприємства і навколишнього середовища операцій. Наші досвідчені і кваліфіковані персонал створюють сприятливі умови, де студенти мають можливість отримати глибокі знання і розуміння механізмів і методів маркетингу і рекомендується розробляти свої власні ідеї і маркетингові стратегії. Цілі Надати студенту найкращі інструменти, знання і здібності для того, щоб домогтися успіху на рівні виконавчої влади в галузі управління маркетингом. Покажіть, як зробити вигідні рішення для вашої компанії на міжнародному рівні шляхом ретельного аналізу світового ринку, стратегічного планування, сегментації ринку, а також управління бюджетом. Навчить вас етичні принципи, необхідні виконавчої влади в цій галузі. Мета а) Випускники і професіоналів, які хочуть розширити свій кругозір в області зайнятості. б) досвідчених професіоналів, які хочуть взяти на себе нові завдання і обов'язки. в) Компанії, що бажають отримати навчання персоналу. d) Випускники в галузі професійної підготовки та вищої освіти в сфері бізнесу шукає практичну підготовку, щоб увійти в робочу силу. Професійні можливості Директор з маркетингу Менеджер з маркетингу директор зі стратегічного завідуюча відділом ИНСА пропонує можливість пройти стажування в компанії під час курсу. План Модуль 1 - Керівництво по маркетингу в компанії: організація. Модуль 2 - менеджер по продукції. проектування і реалізація політики. Маркетинговий план економічного управління і оптимізація результатів. Модуль 3 - Продукти Стратегія і позиціонування бренду. Глобалізація і прийняття рішень. Конкурентний аналіз. Модуль 4 - Прогнози продажів. Forenet (система Спеціалізується на бізнес прогнози). Оцінка попиту інноваційної продукції. Дослідження ринку. Модуль 5 - Якість продукції, логістики... [-]

Майстер в галузі управління проектами

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 10 місяця September 2018 Іспанія Барселона

Майстер в галузі управління проектами [+]

Презентація Це програма, яка включає в себе знання та управлінські навички, необхідні для управління проектами. Це спосіб бути диференційовані на ринку, набуваючи основні навички і один з найбільш високо затребуваних професійних профілів на ринку. Цілі Підготувати і навчити фахівців з останніми навичками в галузі управління проектами. Поїзд професійно у всіх областях управління видом поперечної компанії. Розуміння основних концепцій і інструментів для управління, планування, управління і програмування будь-якого проекту. Мета а) випускників, які хочуть розширити свої знання в області управління проектами. б) фахівців, підприємців і ділових людей, які хочуть оновити або додати диференційний досвід. в) Компанії, що бажають отримати кваліфікацію співробітників. d) Випускники в професійній середнього або вищого класу шукає практичну підготовку, щоб увійти в робочу силу. Професійні можливості Керівник проекту Консультанти ИНСА дає можливість стажування в компанії в період здачі магістра План План роботи проекту. введення Управління проектом Пов'язані Управління проектами Асоціації Виходи Менеджери проектів праці П'ять стадій управління проектами Дев'ять областей знань управління проектами: інтеграційний проект (Управління інтеграцією) Область застосування Визначення проекту (Управління змістом) Графік проекту (Тайм-менеджмент) Вартість проекту та фінансування (управління витратами) Управління людьми (Управління людськими ресурсами) Управління комунікаціями проекту (Управління комунікаціями) Управління ризиками (управління ризиками) Постачання і закупівлі (Управління закупівлями) Програмні засоби. Microsoft Project Соціальна відповідальність (КСВ) Проекти Остаточний план проекту Оцінка системи Система оцінки програми складається з участі в засіданнях, половина часткової оцінки курсів і підготовки та подання остаточного проекту. Після успішного тестування і оцінки програми до тих пір, поки існує мінімальна відвідуваність потрібно, студенти, щоб отримати звання в галузі управління проектами Майстер INSA бізнесу, маркетингу... [-]

майстер в електронній туризму і доходів управління

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 1 рік February 2018 Іспанія Барселона

Магістра в області електронного туризму та управління доходами дає знання в області цифрових інструментів і соціальних мереж, які дозволяють відкрити широкий спектр маркетингових заходів і продажів. Також спеціалізована підготовка, яка оптимізує ресурси і доходи у висококонкурентному галузі. [+]

Презентація Туризм є однією з поточних драйверів світової економіки і одним з головних генераторів зайнятості. З цієї причини, це життєво важливо для підтримки високого рівня якості в сфері туризму, за підтримки кваліфікованих людей, що сприяють підтриманню і вдосконаленню рівня конкурентоспроможності цього сектора. Магістра в області електронного туризму та управління доходами дає знання в області цифрових інструментів і соціальних мереж, які дозволяють відкрити широкий спектр маркетингових заходів і продажів. Також спеціалізована підготовка, яка оптимізує ресурси і доходи у висококонкурентному галузі. Цілі Забезпечує знання в цифрових інструментів і соціальних мереж Встановіть маркетингу відносин, прямий і лояльності клієнтів в цифровому середовищі Знання теорії і методів "Управління доходів". Навчання і підготовку фахівців для створення вплив на зростання виручки в готелях і ресторанах. Мета а) Випускники в галузі туризму. б) Професіонали, які потребують модернізації та бажають розширити свої горизонти бізнесу. в) Компанії, що бажають отримати кваліфікацію співробітників. d) Випускники в професійній середнього або вищого класу в галузі туризму, харчової промисловості, туристичних агентств і готельного менеджменту, які шукають практичну підготовку, щоб увійти в робочу силу. Професійні можливості Виручка менеджер Менеджер готелю або його заступник Керівник громадського харчування та ресторанів Менеджер з закупівель Продукти харчування й напої директор ИНСА дає можливість стажування в компанії в період здачі магістра План 1. E-маркетинг туризму Оновлене Традиційний маркетинг туризму Позиціонування та цифрові Бренди Цифровий захоплення і сегментації стратегії Важливість планування комунікації: Чистий стратегія Цифрова веб- Цифрові інструменти та Соціальні мережі Відносини маркетинг, Прямі та лояльності клієнтів у цифровому середовищі Веб-аналітика: Вимірювання і кількісне визначення в області електронного туризму УПРАВЛІННЯ 2.... [-]

майстер в області зовнішньої торгівлі і міжнародного маркетингу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік February 2018 Іспанія Барселона

Ця програма ступеня фокусується на практичних аспектах глобальних ринків, щоб навчити студентів навички, застосовні до міжнародної торгівлі, імпорт і експорт, міжнародний маркетинг продукції та глобального управління ланцюжком поставок. [+]

Презентація Ця програма ступеня фокусується на практичних аспектах глобальних ринків, щоб навчити студентів навички, застосовні до міжнародної торгівлі, імпорт і експорт, міжнародний маркетинг продукції та глобального управління ланцюжком поставок. Цілі Отримайте знання, необхідні, щоб стати експертом в глобальних операціях на ринках. Дізнайтеся все про організацію експортних відділів в структурі компанії, а також чітке розуміння принципів і методів маркетингу. Бути в змозі ефективно розробляти і здійснювати стратегічні маркетингові кампанії і домогтися успіху на міжнародному рівні. Мета а) Випускники і професіоналів, які хочуть розширити свій кругозір в області зайнятості. б) досвідчених професіоналів, які хочуть взяти на себе нові завдання і обов'язки. в) Компанії, що бажають отримати навчання персоналу. d) Випускники в галузі професійної підготовки та вищої освіти в сфері бізнесу шукає практичну підготовку, щоб увійти в робочу силу. Професійні можливості Міжнародний директор з маркетингу Менеджер зовнішньої торгівлі ИНСА пропонують можливість пройти стажування в компанії під час курсу. План Міжнародний маркетинг та експорт Міжнародна торгівля: Краще імпорту Міжнародна обстановка Експортний ринок вибір: визначення та стратегії Стратегії виходу на експортному ринку Режими введення Експорт Режими введення неекспортних Порядок експорту та фізичний розподіл міжнародне перевезення Міжнародне фінансування і способи оплати Стратегічні варіанти Компанії на міжнародних ринках Дослідження ринку на міжнародному рівні Міжнародна політика продукту цінова політика Global Sourcing Напрямок міжнародних продажів МІЖНАРОДНА ЗВ'ЯЗОК Міжнародне маркетингове планування Організація, координація та контроль міжнародного маркетингу Оцінка системи Система оцінки заснована на безперервній оцінці кожного блоку навчання, шляхом участі класу і / або іспиту. Студент повинен пройти кожен предмет незалежно один від одного. Крім того, студент повинен заробили мінімальний... [-]

майстер в інтегральних логістики: операції та управління ланцюгами поставок

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 1 рік February 2018 Іспанія Барселона

Ми живемо в глобалізованому світі, де компанії все частіше вибір на користь централізації у своїй діяльності. У цьому середовищі, логістика, операції, закупівлі, поставки і розподіл своєї продукції або послуг стає найважливішою опорою диференціації та обслуговування клієнтів. Крім того, Барселона налаштований в якості одного з головних міст Європи логістики, як його місце розташування і об'єктів та операторів інфраструктури і, отже, за кількістю компаній у цьому секторі. [+]

Презентація Ми живемо в глобалізованому світі, де компанії все частіше вибір на користь централізації у своїй діяльності. У цьому середовищі, логістика, операції, закупівлі, поставки і розподіл своєї продукції або послуг стає найважливішою опорою диференціації та обслуговування клієнтів. Крім того, Барселона налаштований в якості одного з головних міст Європи логістики, як його місце розташування і об'єктів та операторів інфраструктури і, отже, за кількістю компаній у цьому секторі. Цілі Підготовка і навчання керівників, бізнесменів і підприємців в контексті постійних змін. Підготовку фахівців у всіх областях управління операціями з інноваційною концепції, щоб визначити можливості і успішно протистояти викликам ринку. Підготовку фахівців у різних сферах, охоплених програмою: глобальні операції, ланцюжками поставок, закупівель і закупівель, зберігання і розподілу. Мета а) Випускники, які хочуть поглибити і отримати знання в області операцій, логістики, закупівель і розподілу. б) професійні, досвідчені підприємці і бізнесмени, які хочуть, щоб оновити та розширити своє бачення і чи мають вони досвід або, якщо їх мета полягає в тому, щоб заглиблюватися в ці питання більш глибоко. с) малого та середнього бізнесу, які шукають досвід роботи в цій області. d) Випускники в професійному проміжному рівні або більш високому рівні в галузі продажів і маркетингу, управління, економіки і фінансів, а також інших, які шукають практичну підготовку, щоб увійти в робочу силу. Професійні можливості Керівники і менеджери Директори та співробітники в конкретних відомств, які описані в програмі Фахівці або працівників у галузі логістики, ланцюжки поставок, розподілу, закупівель і поставок або зберігання. Підприємці та бізнесмени ИНСА надає можливість стажування під час доставки магістра План Операційна стратегія Операції Витрати... [-]

Майстер ділового спілкування

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 10 місяця October 2017 Іспанія Барселона

Цей ступінь поєднання маркетингу, реклами та зв'язків з громадськістю знайомить наших студентів до реальності професійного світу через захоплюючу програму працевлаштування, в той же час, як вона забезпечує їх зі звуком і широкої основи, необхідної для успішного виконання як майбутніх професіоналів в області ділового спілкування , [+]

Презентація Цей ступінь поєднання маркетингу, реклами та зв'язків з громадськістю знайомить наших студентів до реальності професійного світу через захоплюючу програму працевлаштування, в той же час, як вона забезпечує їх зі звуком і широкої основи, необхідної для успішного виконання як майбутніх професіоналів в області ділового спілкування , Цілі Пропозиція міцну основу в наступних областях: маркетинг, реклама, зв'язки з громадськістю, бізнес і нові комунікаційні технології. Для розробки аналітичних, прийняття рішень і вміння працювати в команді, щоб забезпечити область комунікацій з висококваліфікованими фахівцями з ініціативою, здатною успішно припустити адміністративну відповідальність. Мета а) Випускники і професіоналів, які хочуть розширити свій кругозір в області зайнятості. б) досвідчених професіоналів, які хочуть взяти на себе нові завдання і обов'язки. в) Компанії, що бажають отримати навчання персоналу. d) Випускники в галузі професійної підготовки та вищої освіти в бізнесі шукають практичну підготовку, щоб увійти в робочу силу. Професійні можливості Основні професійні виходи, серед інших, є: директор зі стратегічного директор з комунікацій адміністративний менеджер завідуюча відділом ИНСА пропонує можливість робити стажування в компанії під час курсу. План Програма курсу складається з наступних блоків Рекламний менеджмент методи ведення переговорів План зв'язку Стратегічне планування і управління обліковими записами Маркетинг 2.0 і маркетингу відносин Мистецтво Напрям і творчість (рекламна продукція) Зв'язки з громадськістю та Організація заходів Оцінка системи Система оцінки заснована на безперервній оцінці кожного блоку навчання, шляхом участі класу і / або іспиту. Студент повинен пройти кожен предмет незалежно один від одного. Крім того, студент повинен заробили мінімальний рівень, передбаченого в бізнес-плані. Успішно пройшли оцінку та з мінімальним рівнем відвідуваності потрібно, студент... [-]

Для зв'язку
Поштова адреса
INSA - Business, Marketing and Communication School
Carrer Torrent de l’Olla 208

08012 ES
Адреса місце знаходження
INSA - Business, Marketing and Communication School
Carrer Torrent de l’Olla 208

Barcelona, 08012 ES
Соціальні медіа