INESDI Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Представляємось

  • Ви хочете переробити, розширити або доповнити свої знання?
  • Ви хотіли б просувати свою компанію?
  • Ви хочете розпочати новий шлях або переорієнтувати свою професійну кар’єру?
  • Ви хочете навчитися навичкам, яких найбільше вимагає ринок праці?

Inesdi пропонує професіоналам та компаніям найбільш повне та оновлене навчання, щоб вони стали частиною сектору з найбільшим прогнозом на даний момент, ми перша бізнес-школа, що спеціалізується на цифрових інноваціях.

Педагогічна модель Інесді заохочує інноваційний зміст для управління бізнесом, сприяючи підвищенню особистих навичок та працевлаштування студентів. Наша академічна модель базується на придбанні знань, розвитку навичок та просуванні особистих навичок.

student, typing, keyboard

зобов'язання

Inesdi команда людей має спільну мету: професійний та особистий розвиток студентів. Від Inesdi ми вибираємо високу якість навчання та інновації в усі нашому післявузівську освіту. Наше завдання полягає в тому, щоб навчити фахівців і підприємців , щоб бути конкурентоспроможними в цифровому столітті, полегшуючи їх занурення в культуру 2.0.

спеціалізоване навчання

Inesdi є лідером в області спеціалізованої цифрової економіки стосовно до різних напрямів підготовки бізнес - організацій. Компаніям потрібні професійні профілі в відповідно до нових тенденцій ринку, наші навчальні програми спеціально розроблені для застосування безпосередньо в поточних умовах роботи.

Навчання планет та університети

Цифрова бізнес-школа Inesdi є частиною Planeta Formación y Universidades, навчальним підрозділом Grupo Planeta. Міжнародна мережа вищої освіти, що має двадцять три навчальні заклади в Іспанії, Андоррі, Франції, Італії, Північній Африці, США та Колумбії . Щороку в його бізнес-школах, університетах, спеціалізованих вищих школах та центрах професійної та безперервної підготовки навчаються понад 100 000 студентів із 114 різних національностей .

місія

Ми навчаємо людей новим цифровим дисциплінам, щоб сприяти зануренню професіоналів у цифрову економіку. Нашим завданням є формування конкурентних профілів у глобальних робочих середовищах шляхом вдосконалення знань, навичок та цифрових навичок . Inesdi пропонує стратегічне та практичне бачення, яке відповідає реальним потребам сучасних компаній.

У Inesdi Digital Business School ми підтримуємо ініціативу викладачів та студентів, створюючи середовище, в якому вітаються пропозиції та ідеї.

Значення Інесді

Інесді заохочує повагу до колег та здатність ділитися проектами з баченням відповідальності та відданості. З класів наших учнів цінують, поважають та мотивують. Інесді дотримується етичної поведінки та прозорості.

  • Зобов'язання: З особистим та професійним розвитком студентів. Ми спрямовуємо всі свої зусилля на створення навчальної пропозиції, яка завдяки своєму інноваційному змісту та педагогічній методології стимулює повний особистий та професійний розвиток та покращує соціальні та виробничі структури
  • Академічна майстерність: Ми розробляємо надзвичайно інноваційний та застосовний навчальний зміст . Методологія Інесді заснована на залученні та спонуканні студентів знати та інтерпретувати конкретні та реальні ділові дії та на їх основі розробляти підхід до теоретичних основ.
  • Повага: Кампус повинен бути середовищем, в якому вчителі та студенти цінують та поважають одне одного. Мета полягає у спільному розвитку знань та звичок, необхідних для вдосконалення як індивідуально, так і глобально.
  • Інновації: Ми розвиваємо відкрите ставлення до інновацій та гнучкості. Ми розвиваємо інтерес студентів до постійного вдосконалення як окремо, так і для організацій, для яких вони надають свої послуги.
  • Прозорість: Ми дотримуємось етичної поведінки та прозорості.

147661_pexels-photo-3082341.jpeg

Академічна методологія

Inesdi пропонує вам найбільш повне та оновлене навчання , ми постійно переглядаємо наші навчальні програми, щоб адаптувати їх до останніх тенденцій ринку та найбільш інноваційних методів. Ми є першою бізнес-школою, яка спеціалізується на цифрових інноваціях та є еталоном у спеціалізованому навчанні в галузі цифрової економіки, що застосовується до різних сфер бізнесу.

Методологія Інесді

Наша методологія « Навчаючись на практиці» працює над здобуттям знань шляхом розвитку нових цифрових навичок та просування особистого таланту. Навчальні програми Інесді орієнтовані на залучення та мотивацію студента з ділової практики та теоретичного введення, тобто від практики до теорії, від знання реальних випадків до виведення теоретичних основ, які їх підтримують.

У процесі свого навчання наші студенти застосовують знання, отримані в остаточному проекті, який вони виставляють та захищають в суді. Мета полягає в тому, щоб навчити нових професіоналів, щоб в кінці свого навчання вони могли приймати та успішно виконувати нові функції, пов'язані з цифровим світом. Ми надаємо студенту всі необхідні інструменти для використання та оптимізації їхніх ресурсів та талантів.

Інесді складає Персональний план кар'єри для кожного студента, розробляючи найкращий спеціальний тренінг для досягнення очікуваних цілей. Наша експертна та авторитетна викладацька група постійно контролює підготовку студентів протягом аспірантури або магістра для досягнення запропонованих цілей.

Працевлаштування та стажування

Високий рівень працевлаштування в аспірантурі та магістратурі Інесді, що перевищує 80%, став найкращою гарантією якості наших навчальних програм. Будучи студентом або випускником Інесді , ви матимете доступ до нашої ради роботи , де ми щотижня публікуємо пропозиції про роботу та стажування.

Навчання за нашою методологією означає передачу знань та роботу зі студентом у реальній цифровій діяльності.

Розташування

Онлайн

Address
C/ Velázquez, 57, entreplanta izqda. 28001
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Барселона

Address
C/ Mallorca, 27. 08029
Барселона, Каталонія, Іспанія

Онлайн Іспанія

Address
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: