IMF Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

IMF - національна орієнтир у навчанні для бізнесу та приватних осіб; засвідчили понад 125 000 студентів, які пройшли навчання. Наше навчання базується на різноманітності областей та знань із предметів, які ми викладаємо. Якість та репутація наших послуг гарантуються такими організаціями, як ISO 9001 та 14001, ANCED (Національна асоціація центрів дистанційної освіти) та Асоціація підвищення кваліфікації шкіл бізнесу (AACSB). Сьогодні у нашому каталозі ми викладаємо такі предмети, як Профілактика виробничих ризиків відновлюваної енергії або Людські ресурси. У нас є приватна та офіційна кваліфікація, остання - результат союзу, підписаного з престижними університетами, що дозволяє нам пропонувати цінні папери, регульовані Міністерством освіти. Студенти мають можливість вибрати режим, у який ви хочете зробити свій курс, і компанії можуть вибрати, щоб використовувати наш бонус з навчання сервісного менеджменту для обробки вашого кредиту. Ми покладаємось на команду професіоналів, що спеціалізуються в кожній галузі, щоб надати навчальну допомогу та допомогу в навчанні студентів, гарантуючи, що в будь-який час отримуватиметься персоналізований, комплексний колектив допомоги. Серед наших інструментів є зайнятість, а практики, як наші приватні клієнти, так і компанії можуть скористатися місцем зустрічей на ринку праці. Також у нас є інноваційна платформа для онлайн-навчання, де доступно понад 250 власних курсів. Ми розробили на замовлення роботу для таких компаній, як Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Voice of Galicia і т.д. Коротше кажучи, ми - організація, головною метою якої є задоволення наших клієнтів, і для цього ми тільки що знайшли спосіб досягти цього: прагнути, кожен день, давати все можливе.

Вид

Бачення MFI - бути міжнародним лідером у дистанційному навчанні та професіоналами Інтернету в технічних областях.

Місія

Ми хочемо з вами рости. Метою є забезпечення високого рівня задоволеності наших клієнтів за допомогою персоналізованої уваги та досконалості якості послуг. Ця мета вимагає постійного вдосконалення технічних та матеріальних ресурсів, а максимальне залучення всього навчання персоналу до МФО - це інший досвід.

Цінності

  • Зробіть доступним навчання для випускників, забезпечуючи якісне навчання за конкурентними цінами.
  • Вибираючи нові технології, які додають вартості навчанню.
  • Фізична близькість до студентів через нашу міжнародну мережу офісів та асоційованих центрів.
  • Персоналізована система академічного наставництва. Мотивована надзвичайно професійна команда.
  • Внутрішня прихильність нашої команди, встановлення політики, яка дозволяє професійний розвиток, заснований на довірі, гнучкості та самопотребності.

Розташування

Мадрид

Address
C/ Bernardino Obregón 25
28012 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Валенсія

Address
c/ Guillem de Castro 9
46007 Валенсія, Валенсія, Іспанія

Севілья

Address
c/ Camino de los Descubrimientos, 11
41092 Севілья, Андалусія, Іспанія

Акредитації