IMF Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

МВФ є національна довідкова в навчанні юридичним і фізичним особам; завірена більше 90000 студентів, що навчаються. Наше навчання засноване на різноманітність областей та експертизи суб'єктів ми вчимо.

Якість і престиж наших послуг підтримується такими організаціями, як Університет Каміло Хосе Села, хлопче ISO 9001 і 14001, АНСЕД (Національна асоціація центрів дистанційної освіти) і Іспанської асоціації бізнес-шкіл (AEEN). Крім того, МВФ є частиною Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB).

Сьогодні, в наш каталог ми вчимо предмети, як Поновлювані джерела енергії Охорона Профілактика ризиків або Людськими ресурсами. У нас є приватні та офіційні кваліфікації, останній результат альянсу підписали з Каміло Хосе Села університету, Що дозволяє нам пропонувати цінні папери, регульовані Міністерство освіти.

Студенти мають можливість вибрати режим, який ви хочете зробити свій курс і компанії можуть вибрати для використання в наш сервісний навчальний управління бонус обробити ваш кредит. Ми покладаємося на це команда професіоналів, що спеціалізуються в кожній області, щоб забезпечити керівництво і навчання допомогу студентам, гарантуючи, що в усі часи отримати персоналізований, Бригада комплексного медичного обслуговування.

Серед наших інструментів мають роботу і практики обох наших приватних клієнтів і компаній можуть скористатися як місце зустрічі на ринку праці. У нас також є інноваційну платформу для онлайн-навчання, з більш ніж 250 власних курсів, доступних.

Ми розробили користувальницький роботу для таких компаній, як Acciona, Navantia, Adecco, Синтра, Iberdrola, EGMASA, Голос Галичини, І т.д. Ми також працюємо з роботодавцями, соціальними партнерами та державного управління для сприяння безкоштовне навчання на конкретних груп і безробітних.

Коротше кажучи, ми є організацією, головною метою якої є задоволення потреб наших клієнтів, і для цього ми тільки знайшли спосіб, щоб отримати його: прагнути, кожен день, щоб дати нашим кращим.

вид

Бачення МФО повинна бути світовим лідером у галузі дистанційного навчання та онлайн професіоналів технічних областях.

місія

Ми хочемо рости разом з вами. Мета полягає в тому, щоб забезпечити високий рівень задоволеності наших клієнтів через персональну увагу і передового досвіду в галузі якості обслуговування.

Ця мета вимагає постійного вдосконалення в технічних і матеріальних ресурсів, і максимальне залучення всіх навчання персоналу до МФО є різний досвід.

Величини

  • Забезпечення доступності навчання в аспірантурі, забезпечуючи якісну підготовку за конкурентоспроможними цінами.
  • Вибір на користь нових технологій, щоб підвищити цінність навчання.
  • Фізична близькість до студентів через нашу міжнародну мережу офісів і асоційованих центрів.
  • Персоналізовані академічний наставництва система. Мотивовану надзвичайно професійна команда.
  • Внутрішня прихильність нашої команди, розробку політики, які дозволяють професійного розвитку, засновані на довірі, гнучкості і вимога самоврядування.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • Spanish (Spain)

Переглянути магістерські програми » Перегляд 1-річний MBA » Перегляд MBA » Перегляд Certificates » Перегляд Masters » Перегляд Master » Перегляд Сертифікати » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Виконавчий магістра в галузі матеріально-технічного постачання і ланцюги поставок

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма Відкритий конкурс Іспанія Мадрид

Цей майстер виконавчої влади в змішаному форматі в Мадриді, пропонує своїм студентам можливість підійти до матеріально-технічного забезпечення, необхідне поле, в роботі будь-якої компанії, щоб конкурувати і позиціонувати себе у всьому світі. З 54 годин класних занять і семінарів, це дає можливість застосовувати на практиці теоретичний зміст і сприяння проведенню наради для створення мереж. [+]

Цей майстер виконавчої влади в змішаному форматі в Мадриді, пропонує своїм студентам можливість підійти до матеріально-технічного забезпечення, необхідне поле, в роботі будь-якої компанії, щоб конкурувати і позиціонувати себе у всьому світі.

З 54 годин класних занять і семінарів, це дає можливість застосовувати на практиці теоретичний зміст і сприяння проведенню наради для створення мереж.... [-]


Виконавчий Майстер в області кібербезпеки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця October 2018 Іспанія Мадрид

Бізнес-школа МВФ і Deloitte, у співпраці з університетом Каміло Хосе Села, розробили Executive Master в Кібербезпека в модальності, основним завданням якого є те, що студенти набувають широкі знання в області комп'ютерної безпеки, кібер-розвідки, аудиту, шкідливих програм, хакерів. .. для пом'якшення потенційних кібератак їх організації. Це ступінь магістра, в першу чергу на фахівців, що мають досвід в інженерних систем або програмування світу, прагнучи повернути свою кар'єру і спеціалізуватися в світі кібербезпеки. [+]

IDCurso: 152242 Ціна: 17000 євро 50% стипендії -> 8500 євро Безвідсоткова фінансування до 12 місяців. Знижка за готівковий розрахунок. Тривалість: 1 рік Методологія: Presencial місце навчання: кампус МВФ Мадрид Початок: 10/20/2017 Ступінь отримано: Master Каміло Хосе Села університету, магістр з MFI Business School, Назва CyberSOC Deloitte і 3 сертифікації Асоційовані рівня Deloitte: D-CSPA (розробка безпеки), D-чеха (Ethical Hacking) і D- КАПМ (криміналістика) рекрутери Вимоги для вступу: ... [-]

Майстри в Cybersecurity (особа)

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 216 часів September 2018 Іспанія Мадрид

З отриманого попиту на кваліфікованих фахівців у цій галузі, бізнес-школа МВФ і Deloitte створили цей Masters, розроблений як клас освітнього пропозиції високому технічному рівні, за допомогою професійних тренерів з кожного предмета (Ethical Hacking, криміналістиці , зворотне проектування і т.д.). [+]

В останні роки вони збільшилися кібератаки до юридичним та фізичним особам більш ніж на 33% і, згідно зі звітом ONTSI (Національна обсерваторія з електрозв'язку та інформаційного суспільства) і INCIBE (Національний інститут Cybersecurity), фігура кібербезпека інциденти, записані в іспанських компаній збільшилася на 200% з 2014 по 2015 рік.

Він передбачає створення близько одного мільйона робочих місць, пов'язаних з Cybersecurity 2020 року, згідно з недавньою доповіддю Європейського союзу. Кібербезпека стала одним з основних ризиків у світовій економіці, і це зробило підприємства все частіше вкладати засоби захисту від кібер-атак і запобігання вразливостей в їх системах.... [-]


Ступінь магістра в галузі управління людськими ресурсами

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 Іспанія Мадрид

Ступінь магістра в галузі ресурсів Cela Відкритого Інституту людини має підтримку Центральної асоціації з управління персоналом (AEDIPE Center), який об'єднує всі пов'язані з ним професіоналів Мадрид, Кастилія-Леон, Кастилія-Ла-Манча, Естремадура, Мурсія, Канарські острови, Сеута і Мелілья. Крім того, щоб кредитувати їх моніторингу результатів навчання і системи оцінки надійності Master, цей активний суб'єкт сприяє отриманню знань про професії і турботи про поширення серед своїх членів. [+]

Ступінь магістра в галузі ресурсів Cela Відкритого Інституту людини має підтримку Центральної асоціації з управління персоналом (AEDIPE Center), який об'єднує всі пов'язані з ним професіоналів Мадрид, Кастилія-Леон, Кастилія-Ла-Манча, Естремадура, Мурсія, Канарські острови, Сеута і Мелілья.

Крім того, щоб кредитувати їх моніторингу результатів навчання і системи оцінки надійності Master, цей активний суб'єкт сприяє отриманню знань про професії і турботи про поширення серед своїх членів. Ця додана вартість проектується на майстер досліджень і є джерелом ініціатив щодо підвищення його якості викладання, в той час як внесок у розвиток науково-дослідного центру Генерального плану.... [-]


Відео

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, 28012 ES
Адреса місце знаходження
Valencia, ES
Адреса місце знаходження
Sevilla, ES
Адреса місце знаходження
Bilbao, ES