IMF Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

МВФ є національна довідкова в навчанні юридичним і фізичним особам; завірена більше 90000 студентів, що навчаються. Наше навчання засноване на різноманітність областей та експертизи суб'єктів ми вчимо.

Якість і престиж наших послуг підтримується такими організаціями, як Університет Каміло Хосе Села, хлопче ISO 9001 і 14001, АНСЕД (Національна асоціація центрів дистанційної освіти) і Іспанської асоціації бізнес-шкіл (AEEN). Крім того, МВФ є частиною Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB).

Сьогодні, в наш каталог ми вчимо предмети, як Поновлювані джерела енергії Охорона Профілактика ризиків або Людськими ресурсами. У нас є приватні та офіційні кваліфікації, останній результат альянсу підписали з Каміло Хосе Села університету, Що дозволяє нам пропонувати цінні папери, регульовані Міністерство освіти.

Студенти мають можливість вибрати режим, який ви хочете зробити свій курс і компанії можуть вибрати для використання в наш сервісний навчальний управління бонус обробити ваш кредит. Ми покладаємося на це команда професіоналів, що спеціалізуються в кожній області, щоб забезпечити керівництво і навчання допомогу студентам, гарантуючи, що в усі часи отримати персоналізований, Бригада комплексного медичного обслуговування.

Серед наших інструментів мають роботу і практики обох наших приватних клієнтів і компаній можуть скористатися як місце зустрічі на ринку праці. У нас також є інноваційну платформу для онлайн-навчання, з більш ніж 250 власних курсів, доступних.

Ми розробили користувальницький роботу для таких компаній, як Acciona, Navantia, Adecco, Синтра, Iberdrola, EGMASA, Голос Галичини, І т.д. Ми також працюємо з роботодавцями, соціальними партнерами та державного управління для сприяння безкоштовне навчання на конкретних груп і безробітних.

Коротше кажучи, ми є організацією, головною метою якої є задоволення потреб наших клієнтів, і для цього ми тільки знайшли спосіб, щоб отримати його: прагнути, кожен день, щоб дати нашим кращим.

вид

Бачення МФО повинна бути світовим лідером у галузі дистанційного навчання та онлайн професіоналів технічних областях.

місія

Ми хочемо рости разом з вами. Мета полягає в тому, щоб забезпечити високий рівень задоволеності наших клієнтів через персональну увагу і передового досвіду в галузі якості обслуговування.

Ця мета вимагає постійного вдосконалення в технічних і матеріальних ресурсів, і максимальне залучення всіх навчання персоналу до МФО є різний досвід.

Величини

  • Забезпечення доступності навчання в аспірантурі, забезпечуючи якісну підготовку за конкурентоспроможними цінами.
  • Вибір на користь нових технологій, щоб підвищити цінність навчання.
  • Фізична близькість до студентів через нашу міжнародну мережу офісів і асоційованих центрів.
  • Персоналізовані академічний наставництва система. Мотивовану надзвичайно професійна команда.
  • Внутрішня прихильність нашої команди, розробку політики, які дозволяють професійного розвитку, засновані на довірі, гнучкості і вимога самоврядування.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • Spanish (Spain)

Переглянути магістерські програми » Перегляд 1-річний MBA » Перегляд MBA » Перегляд Certificates » Перегляд Masters » Перегляд Master » Перегляд Сертифікати » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Майстри в Cybersecurity (особа)

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 216 часів September 2018 Іспанія Madrid

З отриманого попиту на кваліфікованих фахівців у цій галузі, бізнес-школа МВФ і Deloitte створили цей Masters, розроблений як клас освітнього пропозиції високому технічному рівні, за допомогою професійних тренерів з кожного предмета (Ethical Hacking, криміналістиці , зворотне проектування і т.д.). [+]

В останні роки вони збільшилися кібератаки до юридичним та фізичним особам більш ніж на 33% і, згідно зі звітом ONTSI (Національна обсерваторія з електрозв'язку та інформаційного суспільства) і INCIBE (Національний інститут Cybersecurity), фігура кібербезпека інциденти, записані в іспанських компаній збільшилася на 200% з 2014 по 2015 рік.

Він передбачає створення близько одного мільйона робочих місць, пов'язаних з Cybersecurity 2020 року, згідно з недавньою доповіддю Європейського союзу. Кібербезпека стала одним з основних ризиків у світовій економіці, і це зробило підприємства все частіше вкладати засоби захисту від кібер-атак і запобігання вразливостей в їх системах.... [-]


Офіційний ступінь магістра управління персоналом

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 Іспанія Madrid

Ступінь магістра в галузі управління людськими ресурсами відкритого інституту Cela підтримується Асоціацією центрів управління людськими ресурсами (AEDIPE Centro), яка об'єднує всіх асоційованих професіоналів з Мадрида, Кастілья і Леона, Кастилья-Ла-Манча, Естремадура, Мурсія, Канарські острови, Сеута і Мелілья. Окрім акредитації з наглядом за результатами навчання та достовірності систем оцінювання майстра, цей активний суб'єкт сприяє формуванню знань про професію та зацікавлений в поширенні його серед своїх членів. [+]

Ціна: 3900 євро Стипендія 10% - 3,510 євроФінансування без відсотків та знижки при оплаті готівкою.Тривалість: 60 ECTSМетодика: ІнтернетОтримана кваліфікація: Офіційна ступінь магістра з Університету Каміло Хосе СелаРобота та стажуванняВИМОГИ:

вища

ПРЕЗЕНТАЦІЯ:

Відкритий інститут Cela (COI), що є частиною навчального закладу IMF та Університет Каміло Хосе Цела, запускає ступінь магістра управління людськими ресурсами (HR), основною метою якої є те, що їхні студенти можуть керувати талантом своїх компаній узгоджений з цілями, за допомогою новітніх інструментів у секторі.... [-]


Відео

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, Community of Madrid, 28012 ES
Адреса місце знаходження
Valencia, Valencian Community, ES
Адреса місце знаходження
Seville, Andalusia, ES
Адреса місце знаходження
Bilbao, Basque Country, ES