IMF Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

МВФ є національна довідкова в навчанні юридичним і фізичним особам; завірена більше 90000 студентів, що навчаються. Наше навчання засноване на різноманітність областей та експертизи суб'єктів ми вчимо.

Якість і престиж наших послуг підтримується такими організаціями, як Університет Каміло Хосе Села, хлопче ISO 9001 і 14001, АНСЕД (Національна асоціація центрів дистанційної освіти) і Іспанської асоціації бізнес-шкіл (AEEN). Крім того, МВФ є частиною Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB).

Сьогодні, в наш каталог ми вчимо предмети, як Поновлювані джерела енергії Охорона Профілактика ризиків або Людськими ресурсами. У нас є приватні та офіційні кваліфікації, останній результат альянсу підписали з Каміло Хосе Села університету, Що дозволяє нам пропонувати цінні папери, регульовані Міністерство освіти.

Студенти мають можливість вибрати режим, який ви хочете зробити свій курс і компанії можуть вибрати для використання в наш сервісний навчальний управління бонус обробити ваш кредит. Ми покладаємося на це команда професіоналів, що спеціалізуються в кожній області, щоб забезпечити керівництво і навчання допомогу студентам, гарантуючи, що в усі часи отримати персоналізований, Бригада комплексного медичного обслуговування.

Серед наших інструментів мають роботу і практики обох наших приватних клієнтів і компаній можуть скористатися як місце зустрічі на ринку праці. У нас також є інноваційну платформу для онлайн-навчання, з більш ніж 250 власних курсів, доступних.

Ми розробили користувальницький роботу для таких компаній, як Acciona, Navantia, Adecco, Синтра, Iberdrola, EGMASA, Голос Галичини, І т.д. Ми також працюємо з роботодавцями, соціальними партнерами та державного управління для сприяння безкоштовне навчання на конкретних груп і безробітних.

Коротше кажучи, ми є організацією, головною метою якої є задоволення потреб наших клієнтів, і для цього ми тільки знайшли спосіб, щоб отримати його: прагнути, кожен день, щоб дати нашим кращим.

вид

Бачення МФО повинна бути світовим лідером у галузі дистанційного навчання та онлайн професіоналів технічних областях.

місія

Ми хочемо рости разом з вами. Мета полягає в тому, щоб забезпечити високий рівень задоволеності наших клієнтів через персональну увагу і передового досвіду в галузі якості обслуговування.

Ця мета вимагає постійного вдосконалення в технічних і матеріальних ресурсів, і максимальне залучення всіх навчання персоналу до МФО є різний досвід.

Величини

  • Забезпечення доступності навчання в аспірантурі, забезпечуючи якісну підготовку за конкурентоспроможними цінами.
  • Вибір на користь нових технологій, щоб підвищити цінність навчання.
  • Фізична близькість до студентів через нашу міжнародну мережу офісів і асоційованих центрів.
  • Персоналізовані академічний наставництва система. Мотивовану надзвичайно професійна команда.
  • Внутрішня прихильність нашої команди, розробку політики, які дозволяють професійного розвитку, засновані на довірі, гнучкості і вимога самоврядування.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • Spanish (Spain)

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Виконавчий магістра в галузі корпоративних комунікацій

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма 17 тижнів Відкритий конкурс Іспанія Мадрид

Цей майстер побудований на розумінні ключів до розробки стратегії інноваційного та ефективного, економічно ефективної та спрямована на забезпечення максимальної задоволеності клієнтів зв'язку. самі руйнівні тенденції аналізуються стратегії для більшого вивчення впливу на бізнес, і буде детально пояснені всі інструменти, які дозволяють нам реалізувати складну модель в управлінні зв'язку, беручи до уваги співіснування світу онлайн і в автономному режимі і звертаючи особливу увагу на вплив на звіт про прибутки і збитки для бізнесу. [+]

Цей майстер побудований на розумінні ключів до розробки стратегії інноваційного та ефективного, економічно ефективної та спрямована на забезпечення максимальної задоволеності клієнтів зв'язку. самі руйнівні тенденції аналізуються стратегії для більшого вивчення впливу на бізнес, і буде детально пояснені всі інструменти, які дозволяють нам реалізувати складну модель в управлінні зв'язку, беручи до уваги співіснування світу онлайн і в автономному режимі і звертаючи особливу увагу на вплив на звіт про прибутки і збитки для бізнесу. Кращі колонки для покриття, через основному практичний підхід, загальні комунікації бізнес-моделі є головними героями нової парадигми бізнесу. 60 ECTS з яких 170 годин є особи організовані в 12 модулів і майстерні, в супроводі проекту зв'язку компанії. Eminently практичним і за підтримки реальних справ. Цей майстер дозволить студентам зарахований створити найбільш ефективні стратегії корпоративної комунікації в області організації і привести необхідні ресурси для його здійснення. ЦІЛІ Виконавчий магістра в галузі корпоративних комунікацій Основна мета цього майстра виконавчої влади, є те, що учасники знають, розробляти стратегії і плани дій для функції маркетингових і комунікаційних компаній різних розмірів і галузей. Крім того, з цим господарем ви отримаєте: Детальніше маркетингу і комунікації B2B і B2C. Розуміння взаємодоповнюваність онлайн і оффлайн світі. Ll зрозуміти розуміння ринку і відносини з новим споживачем. Аналіз метрики і аналітику, щоб оцінити ефективність маркетингових заходів і комунікації. Розробка і планування підривної, інноваційні та творчі стратегії і як застосовувати їх на нові ринки. Методологія та оцінка МЕТОДИКА режим: Розташування: Кампус МВФ Мадрид Тривалість: 17 тижнів Години роботи: П'ятниця 16: 00-21: 00 і в суботу 09: 00-14: 00 Мережа інтенсивної... [-]

Виконавчий магістра в галузі матеріально-технічного постачання і ланцюги поставок

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма Відкритий конкурс Іспанія Мадрид

Цей майстер виконавчої влади в змішаному форматі в Мадриді, пропонує своїм студентам можливість підійти до матеріально-технічного забезпечення, необхідне поле, в роботі будь-якої компанії, щоб конкурувати і позиціонувати себе у всьому світі. З 54 годин класних занять і семінарів, це дає можливість застосовувати на практиці теоретичний зміст і сприяння проведенню наради для створення мереж. [+]

Цей майстер виконавчої влади в змішаному форматі в Мадриді, пропонує своїм студентам можливість підійти до матеріально-технічного забезпечення, необхідне поле, в роботі будь-якої компанії, щоб конкурувати і позиціонувати себе у всьому світі. З 54 годин класних занять і семінарів, це дає можливість застосовувати на практиці теоретичний зміст і сприяння проведенню наради для створення мереж. СПРЯМОВАНИХ НА: Спрямована на фахівців і менеджерів, зацікавлених в спеціалізуються або розширити свої знання в області логістичних операцій і освоїти необхідні навички, необхідні для цього сектора якості процесів, логістичних операцій, комерційне поширення, ланцюжками поставок, закупівлями і поставками , Цілі Магістр в галузі логістики і Supply Chain Знати стратегії для ефективного розподілу продуктів з відмінним сервісом. Для того, щоб надати студентам ключі від прямого і якості план процесів і логістичних операцій. Набувати необхідних знань основ логістики, виробництва і комерційного поширення в усьому світі. Для того, щоб навчити студентів планувати необхідну матеріально-технічну проект на всіх його етапах і інструменти приймати оперативні рішення. Знаючи, як управління закупівлями і поставками і створення механізмів ланцюжка поставок. Освоєння логістики інформаційних технологій і всіх тих, хто пов'язаний з інженерних систем і логістики. Методологія та оцінка МЕТОДИКА Цей метод додає переваги presentiality переваги онлайн-навчання. Студенти відвідують сеанси навчання в аудиторіях 9 формат семінару, з дуже методологією, яка застосовується на участі. Вони також матимуть доступ до віртуального кампусу, щоб насолодитися технологічні засоби інтерактивного навчання. Крім того МВФ Business School запрошує студентів на 3 тематичних семінарів, пов'язаних з галузі знань, з тим щоб розширити свої професійні навички. Ці класні заняття дозволяють студентам зустрітися з професіоналами, студентів і... [-]

Виконавчий Майстер в області кібербезпеки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 12 місяця October 2017 Іспанія Мадрид

Бізнес-школа МВФ і Deloitte, у співпраці з університетом Каміло Хосе Села, розробили Executive Master в Кібербезпека в модальності, основним завданням якого є те, що студенти набувають широкі знання в області комп'ютерної безпеки, кібер-розвідки, аудиту, шкідливих програм, хакерів. .. для пом'якшення потенційних кібератак їх організації. Це ступінь магістра, в першу чергу на фахівців, що мають досвід в інженерних систем або програмування світу, прагнучи повернути свою кар'єру і спеціалізуватися в світі кібербезпеки. [+]

IDCurso: 152242 Ціна: 17000 євро 50% стипендії -> 8500 євро Безвідсоткова фінансування до 12 місяців. Знижка за готівковий розрахунок. Тривалість: 1 рік Методологія: Presencial місце навчання: кампус МВФ Мадрид Початок: 10/20/2017 Ступінь отримано: Master Каміло Хосе Села університету, магістр з MFI Business School, Назва CyberSOC Deloitte і 3 сертифікації Асоційовані рівня Deloitte: D-CSPA (розробка безпеки), D-чеха (Ethical Hacking) і D- КАПМ (криміналістика) рекрутери Вимоги для вступу: Вища освіта або еквівалентний професійний досвід ПРЕЗЕНТАЦІЯ: Бізнес-школа МВФ і Deloitte, у співпраці з університетом Каміло Хосе Села, розробили Executive Master в Кібербезпека в модальності, основним завданням якого є те, що студенти набувають широкі знання в області комп'ютерної безпеки, кібер-розвідки, аудиту, шкідливих програм, хакерів. .. для пом'якшення потенційних кібератак їх організації. Це ступінь магістра, в першу чергу на фахівців, що мають досвід в інженерних систем або програмування світу, прагнучи повернути свою кар'єру і спеціалізуватися в світі кібербезпеки. Ця програма включає в себе 136 годин аудиторних занять в Мадриді, де він буде працювати з теоретичної та практичної методології на основі тематичних досліджень, конференцій і семінарів фахівців галузі, сприяння створенню мереж. Студенти, які успішно завершили цю програму отримують подвійну магістерську ступінь з Каміло Хосе Села університету і магістра по MFI Business School. Крім того, вони отримують титул CyberSOC Deloitte і 3 сертифікати асоційованих рівня страхування Deloitte розвитку, Ethical Hacking і криміналістиці. Вони будуть мати в своєму розпорядженні всі переваги MFI: Програма Стипендії і гранти для вивчення Рекрутери з більш ніж 12 000 вакансій розміщені в минулому році Необмежена репетиторство Фінансування до 12 місяців без відсотків або... [-]

Майстри в Cybersecurity (особа)

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Заочна та вечірня форма 216 часів September 2018 Іспанія Мадрид

З отриманого попиту на кваліфікованих фахівців у цій галузі, бізнес-школа МВФ і Deloitte створили цей Masters, розроблений як клас освітнього пропозиції високому технічному рівні, за допомогою професійних тренерів з кожного предмета (Ethical Hacking, криміналістиці , зворотне проектування і т.д.). [+]

В останні роки вони збільшилися кібератаки до юридичним та фізичним особам більш ніж на 33% і, згідно зі звітом ONTSI (Національна обсерваторія з електрозв'язку та інформаційного суспільства) і INCIBE (Національний інститут Cybersecurity), фігура кібербезпека інциденти, записані в іспанських компаній збільшилася на 200% з 2014 по 2015 рік. Він передбачає створення близько одного мільйона робочих місць, пов'язаних з Cybersecurity 2020 року, згідно з недавньою доповіддю Європейського союзу. Кібербезпека стала одним з основних ризиків у світовій економіці, і це зробило підприємства все частіше вкладати засоби захисту від кібер-атак і запобігання вразливостей в їх системах. З отриманого попиту на кваліфікованих фахівців у цій галузі, бізнес-школа МВФ і Deloitte створили цей Masters, розроблений як клас освітнього пропозиції високому технічному рівні, за допомогою професійних тренерів з кожного предмета (Ethical Hacking, криміналістиці , зворотне проектування і т.д.). Майстер студенти матимуть можливість бути обраним Deloitte на період професійної практики в CyberSOC Deloitte, Global Operations Center Cybersecurity, лідер в секторі безпеки і першого вибору для великих компаній на ринку. Ці методи також показують високі темпи приєднання до компанії після його завершення. Таким чином, ці дослідження дають унікальну можливість студентам навчатися в новій області кібербезпеки, вчитися у кращих професіоналів, за підтримки фірми Deloitte, що робить МВФ першу школу, щоб запропонувати ступінь магістра з Deloitte в Мадриді. Передбачається, що попит на роботу для задоволення цієї загрози значно вищими за нинішні можливостей спеціалізованих професіоналів, тому навчання в усіх областях є невід'ємною частиною забезпечення майбутнього прогресу. практика CyberSOC в Deloitte, її глобальних операцій центру кібербезпеки і посилання в області технологічної безпеки, гарантує... [-]

Ступінь магістра в галузі управління людськими ресурсами

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2018 Іспанія Мадрид

Ступінь магістра в галузі ресурсів Cela Відкритого Інституту людини має підтримку Центральної асоціації з управління персоналом (AEDIPE Center), який об'єднує всі пов'язані з ним професіоналів Мадрид, Кастилія-Леон, Кастилія-Ла-Манча, Естремадура, Мурсія, Канарські острови, Сеута і Мелілья. Крім того, щоб кредитувати їх моніторингу результатів навчання і системи оцінки надійності Master, цей активний суб'єкт сприяє отриманню знань про професії і турботи про поширення серед своїх членів. [+]

Ступінь магістра в галузі ресурсів Cela Відкритого Інституту людини має підтримку Центральної асоціації з управління персоналом (AEDIPE Center), який об'єднує всі пов'язані з ним професіоналів Мадрид, Кастилія-Леон, Кастилія-Ла-Манча, Естремадура, Мурсія, Канарські острови, Сеута і Мелілья. Крім того, щоб кредитувати їх моніторингу результатів навчання і системи оцінки надійності Master, цей активний суб'єкт сприяє отриманню знань про професії і турботи про поширення серед своїх членів. Ця додана вартість проектується на майстер досліджень і є джерелом ініціатив щодо підвищення його якості викладання, в той час як внесок у розвиток науково-дослідного центру Генерального плану. СПРЯМОВАНИХ НА: Випускники вузів хочуть спеціалізуватися або поглибити придбання компетентності в управлінні ресурсами людей на робочому місці, або випускників, що спеціалізуються в області людських ресурсів і хотіли б розширити свої знання. Методологія та оцінка МЕТОДИКА Цей майстер СІЛА відкритого інституту (МОК) надається в рамках режимі реального часу. Протягом терміну, в перший день кожного місяця почати все програмні матеріали, так що студенти можуть отримати доступ до навчальних будь-який з шкільних місяців. Ці предмети вивчаються послідовно і ніколи не одночасно, що дозволяє студенту, щоб зосередити увагу на одному предметі, роблячи все його роботи, вправи, читання, відеоконференції ... Всі навчальні заходи проводяться під суворим контролем часу відданість справі, а також строгий контроль вчителя, з тим щоб всі вимоги і терміни є життєздатними. ІСП Кожному студенту призначається персональний викладач, який буде супроводжувати вас протягом усього терміну дії майстра. Викладачі виконують функції технічної підтримки і допомоги в розвитку навчальної діяльності, є моніторинг графік викладання та попереджає терміни, обслуговує і управляє процедурами студентів до секретаря школи,... [-]

Відео

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, 28012 ES
Адреса місце знаходження
Valencia, ES
Адреса місце знаходження
Sevilla, ES
Адреса місце знаходження
Bilbao, ES