Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бізнес-школа Instituto Europeo de Posgrado є членом-засновником Іспанської асоціації бізнес-шкіл (AEEN) та асоційованим членом Міжнародної комісії з дистанційної освіти (ICODE).

Понад 1 млн. Навчальних годин проводяться щорічно через свою онлайн-платформу для студентів різних національностей (міжнародної мережі). У 2013 році в Instituto Europeo de Posgrado навчалося понад 2000 осіб.

Для цього інститут Europeo de Posgrado розраховує на директорів, викладачів, викладачів і випускників найпрестижніших університетів і бізнес-шкіл з усього світу.

Стипендії та платіжні засоби

Якщо ви зацікавлені в вивченні магістра або MBA, Instituto Europeo de Posgrado може допомогти вам надати вам 40% стипендій і коштів для оплати:

Особистий телефонний інтерв'ю

Щоб претендувати на отримання стипендії, заявник має пройти персональне телефонне інтерв'ю, в якому Інститут Європи де Посоградо спробує визначити, чи відповідає заявник встановленим вимогам.

Ці вимоги пов'язані з особистим, професійним та фінансовим становищем кандидатів. Для судового розгляду ми дотримуємося строгого порядку застосування.

Платіжні засоби


Існують також спеціальні платіжні засоби, які підтримує Instituto Europeo de Posgrado.

Розташування

Мадрид

Address
Instituto Europeo de Posgrado
C/ Caléndula 93
Edificio J (Miniparc III),
Alcobendas, 28109 Madrid

28109 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Іспанія Інтернет

Address
Іспанія Інтернет, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: